Molengat vertrokken van Texel □□□I OMHIT gesloten damesmode moerbeek lij Keukencentrum Texel TEXELSE 6 COURANT LANGEVELD HM: r!_ gpnnR MHIT Automatisering is een jong en dynamisch automatise ringsbedrijf op Texel. MHIT Automatisering richt zich vooral op de zakelijke markt (midden- en kleinbedrijf) en houdt zich bezig met automatisering in de breedste zin van het woord. De onderneming is gespecialiseerd in systeembeheer en on derhoud, advisering en installatie van netwerken Daarnaast levert het een volledig assortiment hard- en software Het bedrijf is een intermediair tussen gebruiker en fabrikant op het gebied van hard- en software. Door het zeer gevari eerde klantenbestand is het werken in de organisatie zeer afwisselend. Door uitbreiding van het klantenbestand is een vacature ontstaan voor een SYSTEEM- NETWERKBEHEERDER m/v Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud, implemen- e of migreren van computernetwerken bij onze relaties. Je wordt ingezet als supportspecialist systeembeheerder en zult deze functie vaak zelfstandig en soms met collega's uitvoeren. De uitdaging ligt dan ook in de diversiteit van de voorkomende activiteiten bij onze verschillende relaties. Wij zoeken een flexibele specialist met ruime ervaring die zowel zelfstandig als in teamverband kan presteren. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, bent stressbestendig, representatief, inventief, innovatief en bent in staan onze klanten te ondersteunen en te adviseren Je hebt een HBO werk- en denkniveau en bent in het bezit n MCSE MCSA certificering of een gedeelte daarvan. Daarnaast heb je kennis van: Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista Microsoft Exchange 2000/2003/2007 Microsoft Terminal server Microsoft Office 2000/2002/2003/2007 Wireless networking Hardware Netwerkcomponenten Kennis van de volgende zaken is een pre- Diverse Microsoft Server producten (SQL, Projectserver etc.) Citrix/Linux/Novell Er wordt een 40-urige werkweek in een informele en collegi ale werkomgeving geboden. De vacature kent aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over deze vacature kun je contact op nemen met 0222 321110. Sollicitaties voorzien van CV kunnen voor 4 april 2008 verzonden worden aan onderstaand adres, ter attentie van Martijn van Hengel. De Texelse Automatiseerders! Onze winkel is woensdag 2 april wegens familie-omstandigheden Ruiter- en Mensport Martha Hoeve Texel Schilderweg 251 g - Oudeschild zoekt per direct enthousiaste collega's voor in de keuken en de bediening, om ons jonge team deze zomer te versterken. Voor wie iets langer wil blijven is een jaar betrekking ook mogelijk. Bel voor info: 06-13385652 of stuur je sollicitatie naar: info@desmulpot.nl Op zoek naar een nieuwe baan? Per direct zoeken wij een verkoopmedewerkster voor 25 uur in de week Parkstraat 4-6, Den Burg Telefoon 0222-313393 Maricoweg 6 Den Burg tel. 31 24 47 ZATERDAG 5 APRIL GOLFBAAN DE TEXELSE 12.00-13.00 uur Demonstratie golfbaan machines, informatie golf- school, lidmaatschap 13.00-14.00 uur Golfclinic verzorgd door Golfschool Texel (gratis) 14.00-17.00 uur Golfen op de Par 3 oefenbaan voor deelnemers golfclinic (gratis) 15.00-16.00 uur Rondleiding Par 72, grote baan Golfbaan De Texelse, Roggeslootweg 3, De Cocksdorp Tel. 0222-316539, www.texelse.nl golfbaan De Texelse EEN BETER MILIEU... ...BEGINT BIJ JEZELF Wij zijn op zoek naar een waarnemend bedrijfsleider (m/v) Waarnemend bedrijfsleider is bij Blokker een functie met duide lijke verantwoordelijkheden en taken. Van de tijd dat de winkel geopend is, zult u uw bedrijfsleider assisteren bij de dagelijkse werkzaamheden. Verder zult u uw bedrijfsleider waarnemen bij zijn afwezigheid, bijvoorbeeld in de vakantieperiode. Een waarnemend bedrijfsleider is enthousiast, kan medewer kers motiveren, is creatief en heeft oog voor alles wat er in de winkel gebeurt. Daarnaast beheert u zelf nog één of meer afdelingen. Deze functie heeft bij gebleken geschiktheid zeker doorgroeimogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Heeft u een opleiding op MBO-niveau, of bent u gemotiveerd met als voorkeur ervaring in de detailhandel? Schrijf dan zo spoedig mogelijk een sollicitatiebrief naar Blokker Texel, t.a.v. dhr. K.F. Zegel, Postbus 35,1790 AA Den Burg. Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met dhr K.F. Zegel op telefoonnummer 312966. Binnenkort hebben wij plaats voor een medewerk(st)er Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega voor 4 dagen (30 uur) in de week (jaarbetrekking). Heb je zin om bij ons te komen werken? Kom langs of bel voor een afspraak. Tel. 312966 DINSDAG 1 APRIL 2008 Gezien op de ondernemersbeurs? Langeveld de Rooy introduceert een nieuw product: het ondernemerspakket Bent u startend ondernemer en zoekt u begeleiding bij het presenteren van uzelf op de Texelse markt? Bekijk dan eens de mogelijkheden van het nieuwe ondernemerspakket van mediabureau Langeveld de Rooy. Uw drukwerk, naams bekendheid én presentatie gebundeld in één pakket. Dit pakket kan ook interessant zijn voor ondernemers die al langere tijd actief zijn. Meer weten? Kom eens langs op ons kantoor aan de Spinbaan in Den Burg of neem contact op via tel. 36 26 00 of info@lenr.nl. Alles in vertrouwde handen! De motoren van de Molengat draaien warm om te kunnen vertrekken. n het schip wordt gesloopt 01 Met luid getoeter komt de Molengat los van de fuik waar ze een jaar heeft gelegen. Het was vrijdagmiddag letterlijk even schipperen voor TESO-kapi- tein Alfred Schaatsenberg bij het definitieve vertrek van de voor malige Molengat. Ongeduldige Indiërs begonnen even na twee uur al trossen los te gooien, ter wijl Schaatsenberg boven op de brug nog niet klaar was. Met enige pijn en moeite kreeg hij het toch voor elkaar de voormalige Molengat op gepaste wijze voor het laatst uit de veerhaven van 't Horntje te laten varen. Dat gebeurde onder toeziend oog van veel Texe laars. Langs de veerhaven stond het vol met auto's en enkele tientallen Texelaars trotseerden de kou en de harde zuidwestenwind (kracht zes tot zeven) om vanaf de havenhoof den afscheid te nemen. De Indiërs hadden voor het ver trek ritueel bloemen in het water gegooid om de zegen over een vei lige vaart af te roepen Daarna moest echter alles snel. 'Op het laatst lag de Molengat nog alleen met één touw aan de voorkant vast', vertelt Schaatsenberg. Toen dat los werd gemaakt, heb ik het schip maar iets naar achter laten varen, zodat dat touw niet tussen de propellers terecht zou komen.' Met luid getoeter manoeuvreerde Schaatsenberg de veerboot daarna tussen de havenhoofden door het Marsdiep op. Vanaf de kant, waar ook diverse medewerkers van TESO stonden, werd gezwaaid en volop foto's genomen. Ook Theo Hooger- heide, die zich eind jaren zeventig tegen alle stromingen in hard had gemaakt voor de komst van de dubbeldekker, was aanwezig. Een Duits echtpaar dat de komst van de Molengat in 1980 nog had meege maakt, had twee flesjes champagne meegenomen om het afscheid te vieren. Schaatsenberg ervoer het vertrek als bijzonder. 'Ik was er als matroos bij toen we hem ophaalden bij de werf en nu mag ik haar als kapitein uitvaren.' Machinist Marco Witte, Rint de Vries en oud-kapitein Henk Boon waren eveneens aan boord. Op het Marsdiep was het nog even spannend of de Halani-1 daad werkelijk koers richting Singapore mocht zetten, omdat nog niet alle papieren in orde waren. Tegen vie ren kwam het verlossende woord van de Scheepvaartinspectie, waar na de Halam-1 rond vijf uur het Molengat uitvoer. De TESO-beman- ning werd met de Coastal Protector van rederij Waterweg van boord gehaald en kwam met de Dokter Wagemaker terug op Texel. Volgens TESO was de Halani-1 gis terochtend in Het Kanaal aange komen. Het schip heeft voldoende brandstof aan boord om in één keer tot het Suezkanaal te kunnen varen. Als het heeft bijgetankt, kan het in één keer door naar Singa pore. De Halani-1, eigendom van Halam Shipping International, vaart onder de vlag van de Caribische Bovenwindse eilandengroep Saint Vincent and Grenadines die deel uitmaken van het Britse Gemene best. In Singapore wordt de Halani- 1 omgebouwd tot werkschip voor de offshote. De boot heeft tot april 2007 dienst gedaan als veerboot. Tekst en foto's Jeroen van Hattum Vanaf de kant wordt gefotografeerd en gezwaaid. Belangstellenden zien hoe de Molengat en de Dokter Wagemaker voor het laatst naast Vaarwel en tot ziens, elkaar liggen. ""nïriir

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 6