t n De Texelse makelaars bieden aan na Oases Eelman Van Heerwaarden TE KOOP: Woontij TEXELSE 1Q COURANT V.V. TEXEL '94 V.V. TEXEL '94 NAGY ROG Voor elke voorjaarsklus de juiste lening. Sr EEN BETER MILIEU. .BEGINT BIJ JEZEL TE WOON VRIJDAG 06 JUNI 2008 Via deze weg willen wij de sponsoren, supporters begeleiding bedanken voor hun steun en enthousiasme tijden het afgelopen seizoen. Selectie Texel 1 Voor onze vrije peuterspeel- groep 't Sterrekind zoeken wij een leidster m/v per 1 augustus a.s. voor de woensdagochtend (8.00-12.00 uur incl. voorbereiden en opruimen), tevens inzetbaar als vervanging van de andere leidsters bij ziekte. Wij bieden: inspirerende werkomgeving ruimte voor initiatieven en ideeën mogelijkheden tot scholing en verdieping salaris conform cao kinderopvang Wij vragen: ervaring is prettig maar niet noodzakelijk affiniteit met de antroposofie afgeronde kindgerichte opleiding flexibele en praktische instelling zelfstandig en in teamverband kunnen werken Tevens zijn wij op zoek naar een enthousiaste hulpjuf: voor de maandag- en donderdagochtend Wij bieden: mogelijkheden tot scholing en verdieping vrijwilligersvergoeding Voor meer informatie: www.sterrekindtexel.nl Erika Waaijer (leidster) tel. 310414 (privé) 315916 (werk) U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar: Karmijn Lutke Schipholt secretaris bestuur, Gasthuisstraat 55, 1791 GK Den Burg Citroën C41.6i 16V VTR+ coupé2006 Smart for four 1.0-12V Spring Edition2006 Renault Grand Scenic 2.0-16V Techline, aut2005 Citroën C1 seduction 1.0-12V2006 Citroën Berlingo 1.9D grijs kenteken2005 Smart for four 1.1M2V Pulse2005 Citroën C21.4i, Sensodrive2003 Kia Sorento 2.5 CRDI4 wd 4-drs2003 Volkswagen Golf 2.0i Comfortline2001 Toyota Landcruiser1993 Citroën ZX 1.4 allure1995 Citroën AX 1.0 Furore1994 Toro 20 pk grasmaaier2007 Garage 40 jaar Bovag-lid De Koog, tel. 317567 www.garagenagy.nl Buitentoernooi Tp| JOKO Volleybal 2008 TEMEL Bedankt: Staatsbosbeheer voor de speelweide en meer, De Krim voor van alles, Wagenmuseum, Piet voor het lassen, Eetcafé Vincent voor de kar met ballen, Trees. Jolanda. Wil. Tamara, Erna, Ditsy en Jan voor de pleis ters, de buren voor het begrip. Drijver voor de stalling, Van der Linde voor de quad, Tatenhove voor het groen. Stiehl voor licht en geluid, Juul en Wouter voor de show, Kogerstrand voor het kamperen, De Bolder voor de kra men. Time Out, De Hof en Scouting voor de apparaten, HSS voor de aggregaat, Martin voor het achteruitnjden, Sieme voor de banken, kussen en wc's, Amsing voor het papier, VTI voor de techniek, Benz voor het kantoor, Ha- nos voor de horeca, Wessels voor het ontwerp, Kobeko voor de mannen, De Bremakker voor de gezelligheid, de adverteerders voor de steun, de vele leden, vrijwil ligers, ouders en kinderen voor het werk. Het was weer prachtig!! Gemeente Texel BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Hoek Vliegwiel/Bakschuif in Oudeschild: geheel plaat sen van een bedrijfsgebouw (ontvangen 23 mei 2008); Vaargeul 12 in Den Burg: geheel plaatsen van een aanbouw aan de zijgevel (ontvangen 26 mei 2008); Harkebuurt 4 in Oosterend: geheel oprichten van een loods t.b.v. opslag (ontvangen 27 mei 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen zijn verleend Verleende bouwvergunningen en gebruiksver gunningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Vuurtorenweg 66 in De Cocksdorp: geheel oprichten van een aanbouw (verzonden 30 mei 2008); De Zes 13 in Den Burg: het gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (verzonden 3 juni 2008); Muyweg 41 in De Cocksdorp: het plaatsen van een kap op een plat dak (verzonden 3 juni 2008); Anne Frankstraat 17 in Den Burg: geheel plaatsen van een woning (verzonden 3 juni 2008), Parkstraat 24 in Den Burg: geheel plaatsen van belettering op ramen en panelen (verzonden 3 juni 2008). Volgens de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendge maakt verzenddatumI een bezwaarschnft indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift wordt onder tekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de I ii idiener. de dagtekening, een omschrijving van het beslui! waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bi/ de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 25 7, 7800 SG Alkmaar. Van de indiener van een dergeh/k verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publleksbalie van het gemeentehuis MILIEUZAKEN Wet milieubeheer Kennisgeving ontwerp besluit Burgemeester en Wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om een revisievergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer te verlenen aan het Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier voor het in werking hebben van een rioolwaterzuiveringsinrichting aan de Pontweg 150 te De Koog. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbonden. Tijdens de inzagetermijn van 9 juni 2008 tot en met 21 juli 2008 liggen de aanvraag om ver gunning, het ontwerp-besluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Publieksbalie. Tegen dat ontwerp-besluit kan een belanghebbende binnen de inzagetermijn bij Burgemeester en Wethouders schriftelijk zijn/haar zienswi/ze inbrengen. Deze zienswijze dient geadresseerd te wor den aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE DEN BURG De persoonlijke gegevens van degene die schhftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Gedurende de inzage- termijn bestaat desgevraagd voor belanghebbenden eveneens de gelegenheid tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbrengen van een zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van deprocedure wijzen wij u op het volgende Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kunnen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, tegen het definitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen} in beroep gaan. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. Veltkamp van het Team Vergunningen onder telefoonfdoorklesjnummer 36 21 90. Vrijstellingprocedure artikel 15 W.R.O. Burgemeester en Wethouders willen met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening meewerken aan het bouwplan voor het: plaatsen van een dakopbouw aan de Kerkesteeg 4 in Oudeschild De bouwplannen zijn in stnjd met de ter plaatse geldende bestem mingsplannen De conceptbesluiten liggen met ingang van 9 juni 2008 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuls Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoe- lichter (0222) - 362185 FIETSVERBOD In verband met de veiligheid van het publiek op de maandagmarkt geldt er in de maanden juli en augus tus een fietsverbod. Dit fietsverbod is ingesteld naar aanleiding van meerderen valpartijen en aanrijdingen. Bij alle markttoegangen wordt een verbodsbord op gehangen om mensen hierop te attenderen. NACHTBUS Elke zaterdagnacht (zaterdag op zondag) rijdt de nachtbus weer om het uitgaanspubliek in De Koog veilig thuis te brengen. Vertrek van de nachtbus is om 3:45 uur vanaf de Nikadel, naast de 'Lidl' (bij het gele bord). De bus rijdt vanaf De Koog naar Den Burg en daarna door naar De Waal, Oosterend en Oudeschild. De kosten zijn 3,00 per persoon per rit, te betalen in de bus. DIGITALE DIENSTVERLENING Bekendmakingen Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente; www.texel.nl, onder het kopje Actueel: Bekendmakingen. voor Autotechniek <D Autotechnicus niveau 2 - bbl - 2 jaar - Den Helder Schagen Wieringerwerf 3 Eerste autotechnicus niveau 3 - bbl - 4 jaar - Den Helder <T> (BBL 4 dagen per week werken. I dag per week naar school) Bel voor meer informatie of kom op zaterdag 14 juni tussen 11.00 - 13.00 uur langs op onze onderwijsmarkt. Kievitstraat 31, Den Helder. T (0223) 611 200 www.rockopnh.nl Kop van Noord-Holland GROENHORST COLLEGE EMMELOORD Loonwerk doe je in Emmeloord! Kijk op www.groenhorstemmeloord.nl Het is bij een lening niet anders dan bij een huis. U moet zich er thuis bij voelen. Precies die ruimte kiezen die bij u past. Over de juiste financiële ruimte kan de Rabobank u uitstekend adviseren. We hebben immers vele leenvormen. Een ervan is ongetwijfeld op uw lijf geschreven. Iets om te ont houden nu het voorjaar de kluskriebels bij u los maakt? Kijk dan op rabobank nl/lenen of ga naar de Rabobank bij u in de buurt w f&J I Altijd een lening waarbij u zich thuis voelt Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. Rabobank V Noord-Holland Noord 20 - 23 augustus 2008 NVM .MAKELAAR Kopen otverkopen? Kies een NVM makelaar Huis verkopen? Alleen NVM makelaars zetten uw huis op www.funda.nl de grootste huizenbank van Nederland met ca. 250.000 potentiële kopers per dag. Hoofdweg 37 De Cocksdorp Helft van een dubbel woonhuis met nieuwe aanbouw, serre, garage, royale tuin, welland en 2445 m3 onder- en bijgelegen eigen grond, gelegen In het buitengebied nabij De Cocksdorp. indeling: entree in bijkeuken met badkamer (met douche, wasta- felmcubel en designradiator!, toilet, lichte woonkamer met nette open keuken voorzien van vaatwasser. 5-pits gasstel, en oven), serre met ladder naar kleine speelzolder. hal met trapopgang en kleine kelder. Op de verdieping een overloop 3 slaapkamèrs. waarvan één voorzien van dakkapel Luik naar kruipzolder. In de royale tuin bevindt zich een vrijstaande garage (voorzien van elektra), een eendenvijver, enkele fruitbomen, stal, vijver en Vanaf 1991 is het woonhuis gerenoveerd en gemoderniseerd, het geheel is voorzien van een geïsoleerd dak. nieuwe geïsoleerde aanbouw, nieuwe serre, geheel voorzien van isolerende beglazing, nieuwe keuken, grotendeels buitenmuren opnieuw gevoegd. Elektra is destijds geheel vernieuwd. Let op: het betreft hier een tweede woning: dit houdt In dat u de woning zowel permanent als recreatief mag bewonen! Oplevering geschiedt In overleg, onder de lusten en lasten van de lopende recreatieve verhuur. vraagprijs: c 297.5000.- k.k. LM .y 4 A l L-aI 41 »jJ Wonen op Texel: www.detexelsemakelaars.nl Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax (0222) 313 946 telefoon in net weekend: 06-53 16 71 56 lnfo@detexelsemakelaars ni klussen onderhoud Voor al uw klussen in en om huis! Cees Witte 06 255 25 666 Wintergroen 10a - De Koog klusenonderhoud@texel.com HOTEL DE COOGHEN Sandton Hotel De Cooghen het intieme 3 - sterren hotel in De Koog op Texel, beschikt over luxe hotelkamers, restaurant, serre en diverse wellness faciliteiten. Sandton Hotel De Cooghen is momenteel op zoek naar ambitieuze, communicatieve, enthousiaste collega's MEDEWERKER BEDIENING m/v (ft pt) MEDEWERKER HOUSEKEEPING m/v(ft/pt) KEUKENHULP/KOK VOOR HOOGSEIZOEN m/v (ft pt) NACHTPORTIER voor jul /aug, 4/5 dagen per week Profiel: Voor alle functies zoeken wij kandidaten met enige relevante werkervaring. Wij bieden: Een uitdagende baan met doorgroeimogelijkheden in een enthousiast team. Diverse opleidingsmogelijkheden en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Contact informatie: Sollicitatiebrief mei uitgebreide curriculum vitae kunt u sturen naar. Bianca Polderman. bpolderman@cooghen nl Sandton Hotel De Cooghen Dorpsstraat 10, 1796 BB De Koog, www.sandton.eu Woontij Thijsselaan 2 1791 VH Den Burg telefoon 0222 - 36 33 33. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 12.30 u Toewijzingen Schoonoordsingel 24 Buysstraat 12 Naalrand 55 Ankerstraat 10 Lieuwstraat 7 reacties inschrijfdatum 24 economiewoning 8 01-01-1979 11 06-04-2005 a urgentie Toewijzingen Koopgarant Klimpstraat 45 reacties inschrijfdatum 03 31-10-2007 Woningruil 05-05-2003 Duykerdam 51 - woning Eindhoven Schoonoordsingel 24 - Drijverstraat 14 Wintergroen 12 - Wintergroen 13 inschrijving als woningzoekende moet u jaarlijks €7,- Verlengen: voor de verlenging v overmaken op rekeningnummer 36.25.53.920 Of u komt langs op ons kantoor Vijfkamerwoning Ploosterstraat 22 te De Cocksdorp Aantal kamers Kale huurprijs Totale huurprijs Beschikbaar per Advertentienummer woonkamer, 4 slaapkamers €499,00 €500,80 5 juli 2008 823004 i een douchestoel De woning beschikt over een traplift e Op verzoek worden deze verwijderd. TE WOON woningen worden bij voorrang aangeboden aan ingeschreven woningzoekenden die een huurwoning van Woontij achterlaten en vervolgens aan overige ingeschreven woningzoekenden. Alle woningzoekenden kunnen op TE WOON woningen reageren. Diegene die de woning krijgt aangeboden mag kiezen voor kopen met Koopgarant of huren. Bij huren is huurtoeslag mogelijk vanaf 23 jaar Meer informatie kunt u krijgen bij ons kantoor of bij Makelaardij Texel Vastgoed Uiterste inleverdatum: 10-06-2008, Richtprijs Koopgarant 176.500 kk met 25% korting 132.375 kk I a. Voor bovenstaande woningen kunt u reageren tot 10 jun Let opGraag het bij de woning genoemde nummer vermelden! r info en online inschrijven.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 10