Familieberichten TEXELSE J COURANT Wat vindt (Beau Dewian Ze praat niet meer Ze lacht niet meer Als niemand je begrijpt En leven lijden wordt Dan is de dood een verlossing. Na een kort maar hevig ziekbed Is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en grootmoeder Hiltje Lucia Smidt-Boon sinds 1991 weduwe van A. Smidt <r Texel, t Texel. 9 oktober 1929 20 augustus 2008 Wij zullen je vreselijk missen. Klaas en Ilse Shandra en Tó. Naïna. Shreeia Angela Marjan en Pieter Aris en Jessica Richard en Anneke Yvonne en André Wendy en John. Maury-Jill Arjan en Jorina Danja Martin en Joke Laura Adri „Gollards" k. 203 De Zes 12 - Den Burg Moeder is overgebracht naar de land- schapkdmer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op zater dag 23 augustus van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de begrafenis in het uitvaart centrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 25 augustus om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij moe der begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: Fam. Veeger-Smidt, Vloedlijn 50.1791 HK Den Burg. Degenen die geen kaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van de vader van Nikki Jan Spoelstra Nikki wij denken aan jou! Sterkte, ook voor je moeder Charlotte en broer Danny. Anna, Anoek, Brittany, Casper, Daniël, Dim, Folkert, Hessel, Jesse, Joshua, Julia, Karei, Kathelijn, Liesbeth, Lineke, Lyon, Marloes, Meivin, Nadine Patrick, Pieter, Roos, Sandor, Sharon, Sterre, Thijs, Tiemen, en ouders. Nooit meer samen jarig. Jan we zullen missen Hans, Miranda A/bert Nick Kelly Je dagen werden donker en somber Voor jou kwam er geen lichtpunt Het waarom zullen we nooit begrijpen Jan Spoelstra We zullen je praatje missen. John, Marta Patryk en Daniel Danny, Wij zijn heel erg geschrokken van het vreselijke nieuws. Wij leven erg met je mee. Danny, onze superhulp, wij hopen dat je sterk genoeg bent om de draad van het dagelijks leven weer op te pakken. Ook wensen wij alle familieleden heel veel sterkte. Al je collegae van Stayokay Texel Wij wensen Danny, Nikki en Charlotte veel sterkte, begrip en wijsheid in deze hele moeilijke tijd. De Buren, Mevr. Bakker Fam. Van Garderen Fam. Boeyen Fam. Ellen Fam. Dekker Fam. Nieboer Fam. Schut Mevr. Kloosterman Fam. Van Beek Fam. Eelman Fam. Schraag Fam. Van der Vis Fam. Van Diesen Fam. Riteco Fam. Van Tatenhove Fam. Westbroek Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van de „Gollards", voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Namens de kinderen van Mevr. H.L. Smidt-Boon Met verdriet hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Hiltje Lucia Smidt-Boon Weduwe van Adriaan Smidt Toon Smidt t N. Smidt-Ellen N. Drenth-Smidt N. Drenth H.Y. v.d. Wulp-Smidt Th. v.d. Wulp G. Smidt G. Smidt-de Jong K. Smidt M.C. Smidt-Witte en kinderen Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De heer J.A. Engelvaart Burgemeester van Texel van 1978 tot 1985. De heer Engelvaart heeft veel voor de gemeente Texel betekend door zijn open manier van besturen, zijn uitmuntende kennis van De Wadden en door zijn samenwerking met andere overheden zoals Rijkswaterstaat, het Waterschap en Staatsbosbeheer. Ook na zijn ambtsperiode bleef de heer Engelvaart betrokken bij het wel en wee van de gemeente Texel. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de gemeenteraad, burgemeester en wethouders en de medewerkers van de gemeente Texel. I Met bewondering voor de wijze waarop hij met pp» zijn ziekte is omgegaan, berichten wij u dat, in 1 ijl 1 het bijzijn van zijn kinderen, rustig is ingeslapen ll 1 onze lieve vader, "opa Texel" Adrianus Johannes Anthonius Ruigrok André 26 januari 1931 19 augustus 2008 Arco cn Marike Ruigrok, Den Hcijer Niels Maartje Mclte Marjolein Ruigrok en Hans Sminia Maaike t Michiel en Ine Ruigrok. Rothkrantz Anne-Flcur Correspondentieadres: Marjolein Ruigrok Kerkennklaan 53 2071 RK Santpoort Er is gelegenheid tot afscheid nemen cn condoleren op vrijdag 22 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaart centrum Monuta, Kloppcrsingcl 7-9 te Haarlem. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 23 augustus om 14.30 uur in de RK Kerk O.L. VrouwTcnhcmelopcning, Kcrkweg 2 te Vogelenzang Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Vanaf 16.00 uur is er gelegenheid om een borrel tc I drinken ter nagedachtenis aan onze vader in De Wachtkamer, Lcidscvaart 36 te Vogelenzang André heeft 35 jaar lang van Texel genoten. Onze oud-president Jo Engelvaart is overleden. Wij herinneren hem als een goede vriend, aimabel mens en een uitstekende bestuurder. Lions Club Texel De Koninklijke Nederlandse Redding Maat schappij ontving het droevige bericht van het overlijden van de heer J.A. Engelvaart Gedurende 21 jaar was hij lid van de Plaatselijke Commissie van de KNRM op Texel, waarvan 5 jaar als voorzitter. Wij hebben hem ervaren als een zeer actieve bestuurder met grote belang stelling voor het werk van de KNRM maar vooral ook voor de personele aspecten. De Koninklijke Nederlandse Redding Maat schappij is hem zeer veel dank verschuldigd. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinde ren en kleinkinderen. Wij hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij IJmuiden VRIJDAG 22 AUGUSTUS 2008 Meer personeel voor rioolwerk De gemeente heeft de handen meer dan vol aan planning, beheer en andere administratieve werkzaam heden die te maken hebben met de riolering. B en w hebben daarom besloten meer personeel aan te trek ken, vooral omdat het takenpakket op dit terrein ingaand volgend jaar aanzienlijk wordt uitgebreid. Werk zaamheden die te maken hebben met bijvoorbeeld kwaliteitsbeheer en waterberging worden tot dus ver uitgevoerd door het Hoogheem raadschap, maar ingaand 2009 aan de gemeente overgedragen. Om alle 'watertaken' duurzaam en doel matig te kunnen uitvoeren, zijn twee extra mensen nodig, een voor de binnendienst en een voor de buiten dienst. Hiermee is jaarlijks ongeveer €100.000,- gemoeid. Riool Boogerd wordt vervangen Aannemingsbedrijf De Vries Van de Wiel uit Schagen heeft van de gemeente opdracht gekregen het riool in de Boogerd in Den Burg te vernieuwen. Het bedrijf had voor €137.700,- (exclusief BTW) voor het werk ingeschreven en was daarmee de laagste van de vier gegadigden. Vervanging van het riool is nodig omdat het ernstig is aangetast. Zoals de laatste tijd gebruikelijk wordt een aparte afvoer voor het hemelwater aangelegd. LANGE A TERMIJN /\genda Woensdag 27 augustus: In het centrum van Den Burg wordt van 10.00 tot 16.00 uur een folklo- remarkt gehouden. Deze staat van daag in het teken van het boerenerf. In de Buureton aan de Beatrixlaan in Den Burg wordt 13.15 uur bridge gespeeld onder leiding van J. Hoo- gerheide, tel. 313557. In dorpshuis De Bijenkorf in Ooste rend begint om 19.30 uur een open bridgedrive. Aanmelden aan de zaal of bij Anja Koot (tel. 318705) of Jean Vaillant (06-52492321). Medium Lia Schippers verzorgt een avond in De Lindeboom in Den VERVOLG VAN PAGINA 1 Roken Nu we ons punt hebben gemaakt, stoppen we er weer mee. Ik denk dat minister Klink nog wel eens achter zijn oren zal krabben, want ook de controleurs met wie ik heb gesproken vinden de sancties on toereikend.' Van Dijk gaat ervan uit dat alle cafés in De Koog het roken weer hebben uitgebannen. De gemeente mag meepraten over herindeling van de Kop van Noord- Holland. Wat is voor Texel de beste keus? Fusie of samenwerken met behoud van zelfstandigheid. Geef uw mening op www.texelsecourant.nl Vorige stelling: Medium in Lindeboom Medium Lia Schippers verzorgt woensdag een avond in de Lin deboom. Aan de hand van door het publiek meegebrachte voorwer pen krijgt zij boodschappen door, bestemd voor belangstellenden in de zaal. ledereen mag één voor werp of foto meenemen. De avond begint om 20.00 uur, de toegang bedraagt €8.-. Burg. Aanvang 20.00 uur, toegang €8-. In het gemeentehuis begint om 20.00 uur een openbare vergadering van de raadscommissie Welzijn. Roken in een bruin café moet weer worden toegestaan Ja (44%) 222 stemmen/20 reacties De Koninklijke Nederlandse Redding Maat schappij ontving het droevige bericht dat onver wachts is overleden de heer J.A. Engelvaart Van 1980 tot 2001 maakte hij deel uit van de Plaatselijke Commissie, waarvan 5 jaar als voorzitter. Zijn betrokkenheid bij het werk van de KNRM en zijn warme belangstelling voor de vrijwilligers en hun gezinnen staan bij ons in het geheugen gegrift. Wij zullen aan hem een dank bare herinnering bewaren. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Dat ze de kracht mogen vinden om dit grote verlies te dragen. Plaatselijke Commssie KNRM Texel Bemanning station De Koog Bemanning station De Cocksdorp Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden de heer J.A. Engelvaart De heer Engelvaart was van 1 augustus 1982 tot 1 augustus 1991 voorzitter van het bestuur van Stichting Beroepsonderwijs Texel en daarvoor lid van het dagelijks bestuur van de Stichting Nijverheidsonderwijs voor Meisjes. We denken met respect aan hem terug als een bekwaam bestuurder en aimabel mens, die zich tot de fusie van de school voor Lager Be roepsonderwijs met de Rijksscholengemeen schap heeft ingezet voor het beroepsonderwijs op Texel. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte toe. Bestuur, schoolleiding en medewerkers OSG de Hogeberg Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van dhr. J. A. Engelvaart oud-erevoorzitter van onze vereniging. Onze gedachten gaan uit naar hen die achter blijven. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden de heer J. Engelvaart Dankzij zijn inzet is menvereniging 'Tussen Wad Duin' gerealiseerd. We wensen de familie veel sterkte toe. ■jê Texelse menvereniging 'Tussen Wad Duin' Samen Samen op het strand Samen hand in hand Luisterend naar de zee Ik ga overal met jullie mee Samen met mijn meiden Niemand anders alleen wij Ik beloof jou Ik zal er altijd zijn Wanneer je hart gevuld is met verdriet en wanhoop Ik zal je dragen Wanneer je een vriend nodig hebt Zul je mijn voetafdrukken in het zand vinden Echt afscheid nemen van iemand waar je zoveel van houdt, is erg moeilijk. Zonder Wim is alles anders. De ontelbare kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en bezoekjes hebben ons zoveel goed gedaan. De overweldigende belangstelling tijdens de afscheidsdienst en begrafenis van WILLEM POLMAN heeft ons heel veel steun gegeven en de kracht en moed om door te gaan. De kaartjes die wij ontvangen hebben met een herinnering aan Wim zijn hartverwarmend. Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen, maar het is voor ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Dalea Polman-Dekker Savannah Brittany Texel, augustus 2008 He was my North, my South, my East and West, My working week and my Sunday rest, My noon, my midnight, my talk, my song; I thought that this would last for ever: I was wrong. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en bij de begrafenis van WILLEM POLMAN Dit was allemaal niet mogelijk geweest zonder de inzet van heel veel mensen. Wij willen in het bijzonder het NIOZ, de brandweer Texel, de opvarenden van de Polarstern en Mark en Yolanda Pijper bedanken voor alles wat zij voor ons gedaan hebben en voor de hulp die wij nog steeds krijgen. Dalea Polman-Dekker Savannah Brittany augustus 2008 Achter de tranen van verdriet, Schuilt een glimlach van de herinnering Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen per soonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn schoonzoon en onze zwager en oom WILLEM POLMAN Daarom willen wij U op deze manier laten weten dat alle lieve brieven, kaarten, bezoekjes en telefoontjes ons erg goed hebben gedaan. Tilly Dekker Esmeralda en Bert Loos Kevin, Rodm en Biem-Jan augustus 2008 Voor altijd in ons hart De hartverwarmende bewijzen van medeleven, die wij na het overlijden van onze lieve moeder, oma en grootoma ORFA SOPHIA HELENA DE PORTO-DE GRAVE mochten ontvangen, doen ons beseffen dat zij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen, veel heeft betekend. Wij danken U daarvoor heel hartelijk. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, augustus 2008 Zomaar ineens Een gat in ons levpn Zomaar ineens Ben je er niet meer Het is zo onbegrijpelijk Zo ongeloofwaardig Geen afscheid, Geen knuffel Zomaar ineens. Heel hartelijk dank voor uw warme belangstelling. Het deed ons goed te weten dat Willem zoveel vrienden had. Pa en Ma Polman Jaap en Karin Harma en Jan Rhonda en Ferry Aaldert en Jeanet Gerben en Arjan augustus 2008 'Tweepaar ocgjes kijken de wereld in Twee kindjes staan aan hun fêvvnsbtyjin 'Twee mensjes zo puur zo klein 'Zen tweeling waar we dubbel qelukkig mee zijn Dolblij zijn we met de geboorte van 17.33 uur geboren 1S20 gram zwaar 42 cm fang 17.40 uur qehor 2320 gram nva< 45 cm Cang Dennis 'Bakker en 'Femke de Vries Jonkerstraat ie, 1741 Cjff'Den Burg

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3