Dros in tweede actie voor vaderland Et* ■nee Dekbedden en kleding voor Georgië GOEpf i ui OSG plaatst units bij De Koninghal Gratis edelstenen 'eng' maar populair TEXELSE g co(JRANT EE fftnsi nj~ l,pC M \\PS^ EDS Muziek- en Dansschool wordt positief beoordeeld Pand Rijkswaterstaat valt af VRIJDAG 29 AUGUSTUS 2008 Wat ik zeggen Kees Dros bij de balen met dekbedden die bestemd zijn voor Georgische vluchtelingen. 'Ik zou geen knip voor mijn neus waard zijn als ik nu niets zou doen.' Met dat in het achterhoofd startte Kees Dros zijn inzame lingsactie voor slachtoffers van de oorlog in Georgië, zijn tweede vaderland. Lange tijd was het een publiek geheim dat Dros Georgisch bloed heeft. 'Ik stam af van een Kauka- sische Georgiër. Hij maakte deel uit van de groep soldaten die van augustus 1943 lot eind 1944 dus niet je groep die in april 1945 tegen de Duitsers in ons thuis werd er niet over gespro ken en ik wist niet hoe ik er mee om moest gaan. Maar het beheers te wel mijn leven. Toen mijn vader overleed, heb ik het mijn moeder gevraagd. Maar ze wilde het laten rusten. We hadden thuis wel een onderduiker gehad, maar hij was niet mijn vader. Ik wist niet hoe het zat. Een aantal jaren geleden ben (Foto Gerard Timmerman/Beeldbank Tent) ka, Iran en Griekenland inderdaad naar Georgië. Ook bleek dat er verschillen waren tussen het DNA van mijn broer en dat van mij, wat bevestigde dat we een verschil lende afkomst hebben.' Met die wetenschap ging de knop definitief om en maakte Dros twee maanden geleden voor het eerst oni regelmatig het eiland. Dros woonde er onder meer een concert bij van de muziekgroep Choréba en Gogia, waar Goliadze tegen woordig mee musiceert. 'Gewel dig.' Dros raakte dermate onder de indruk, dat hij het initiatief nam tot een concert dat deze groep op vrijdag 13 maart 2009 in de hervormde kerk in Den Burg geeft. Ook het land maakte diepe indruk op Dros, die onder andere Tbilisi en de inmiddels zwaar gehavende start Gori bezocht. Wie zijn biolo gische vader is, weet hij nog altijd niet. 'Het is niet ondenkbaar dat hij uit Zuid-Ossetië of ergens bij de Zwarte Zee kwam.' Zodra het land weer tot rust is gekomen, raadt hij Texelaars aan er via Goliadze ook een kijkje te nemen. 'Het is een bijzonder mooie reis.' Toen er kort na zijn terugkeer oor log uitbrak, greep dat Dros zwaar aan. 'Rampzalig. Duizenden men sen zijn op de vlucht. Ik zou geen knip voor mijn neus waard zijn als ik nu niks zou doen.' Maandag morgen meldde Dros zich bij de Texelse Courant om bekendheid te geven aan zijn inzamelingsactie voor Georgië, die aansluit op een landelijke actie. Hij had meteen succes. De Texelse Wolonderne ming, onderdeel van RAB Beheer, heeft zes balen met dekbedden beschikbaar gesteld. Er zitten naar schatting duizend schapenwollen dekbedden in. Ook particulieren hebben kleding en andere spullen naar de contai ner gebracht die Dros bij D&D Bouw aan de Schilderweg Mensen kunnen met hun spul len (schoon, niet versleten, goed verpakt in bananendozen of vuilniszakken opstand kwam. Ik was acht jaar ik er over gaan praten, onder meer een reis naar Georgië, georgani- en voorzien van een etiket) ook :oen ik er voor het eerst mee werd met mijn huisarts. Die bracht mij seerd door Levan Goliadze^ Hij bij Hans en Carla Huisman terecht geconfronteerd. Vriendjes zeiden op het idee om DNA-onderzoek te is geen onbekende op Texel en bij appartementencomplex Kerc- tfat ik een halve Rus was. Maar bij laten doen. Dat spoor liep via Afri- bezocht met muziekgroep Kere- keiand. GGZ zoekt maatjes Voor het bezoeken van cliënten in Alkmaar en omgeving is GGZ Noord-Holland-Noord op zoek naar vrijwilligers. De vrijwilliger is vrij in het invul len van zijn functie. Gebruikelijk een bezoek eens per week, maar minder kan ook. Het gaat om het bezoeken van een cliënt die onder begeleiding of zelfstandig woont. Vrijwilligers helpen cliënten hun isolement te doorbreken door gezamenlijk iets te ondernemen. Daarbij valt te denken aan wan delen, ergens koffie drinken, naar de bioscoop of een museum gaan. Hoewel op dit vlak al ongeveer 180 vrijwilligers actief zijn, is er een nijpend tekort. Het werk wordt niet betaald, maar GGZ waardeert de vrijwilligers onder andere door goe de begeleiding, verzekering, een jaarlijkse contactdag en thema- en studiedagen. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met Corinnevander Nagel, bereikbaar op maandag en dinsdag via tel. 06-22668103 en e-mail- adres c.vandernagel@ggz-nhn.nl. De edelstenen die vorige week op mysterieuze wijze op Texel waren aangespoeld, werden zaterdag middag gratis op de Steenen plaats uitgedeeld. Sprookjes achtige dames deelden continu stenen uit aan jong en oud. De commerciële actie van MiYu Magic Stones BV was een suc- jong en oud kwam op de gratis stenen af. De stenen vonden gretig aftrek maar het was voor sommige klein- jes ook 'een beetje eng'. 'Je kiest precies een steen die bij je past, of eigenlijk: de steen kiest jou', legde êen van de dames uit aan een klein meisje. Die dacht daar toch anders over: 'want hoe is dat mogelijk?' Na beraad met haar moeder, deed ze toch een greep in de schatkist en koos ze een steen uit. Die bleek inderdaad bij haar sterrenbeeld te passen. Niet alleen jonge meiden, ook jon gens en ouderen kwamen gratis een edelsteen ophalen. Twijfelde je, dan werd je door een bijzonder geklede dame van straat geplukt om toch een kijkje te nemen. Veel kinderen sparen de stenen en herkenden ze. Voor de marketingactie deelden de organisatoren van in totaal 2000 stenen uit. De duurste steen uit de collectie kost €80,-. Hoewel de Muziek- en Dans school al veel ensembles en orkesten in huis heeft, bestaat er op dit vlak behoefte aan meer mogelijkheden. Dit blijkt uit een klanttevredenheidsonderzoek dat de MDT aan het eind van het vorig opleidingsjaar hield. De school gaat bekijken of voor het aanbie den van nog meer samenspel de popschool model kan staan, waar een popband wordt gecoacht door een ervaren docent. Van april tot juni liet de MDT een enquête rondgaan onder cursisten. Doel was om te zien of er vra gen leefden over beleid, onderwijs, medewerkers of aanbod. Het reac tieformulier bood daarnaast ruimte voor suggesties die, volgens direc teur Pauline Folkerts, ter harte wor den genomen en besproken met betrokkenen. 38 procent van de vragenformulieren kwam ingevuld terug. Over het algemeen werd de muziek school positief beoordeeld. Een ruime meerderheid verklaarde een volgend seizoen weer aan activiteit te gaan volgen, een derde van de respondenten gaf aan dit zeer waar schijnlijk te gaan doen. Slechts twee procent gaf aan het na afgelopen seizoen wel voor gezien te houden. De helft van de geënqueteerden gaf bovendien aan tevreden te zijn over de geboden prijs/kwaliteitverhou ding. De lessen werden niet als te duur ervaren. Overigens gaf dertig procent van de ondervraagden aan hier geen mening over te hebben. De kwaliteit van de lessen werd als goed ervaren. Bijna alles respon denten (96 procent) gaf aan tevre den te zijn met de gevolgde cursus op het gebied van muziek, theater of beeldende kunst. De kritische noten die werden gehoord, zullen ter harte worden genomen. De enquête werd via e-mail uitgevoerd door een bedrijf dat ook de administratieve en financiële cursistensystemen ont wikkelde voor Centra voor de Kun sten. De Texelse muziekschool was de eerste muziekschool in Noord- Holland die dit onderzoek op deze wijze heeft afgenomen. De volledige uitkomst van het onderzoek is na te lezen via www.mdt-texel.nl. Het voormalige kantoor van Rijks waterstaat aan de Keesomlaan in Den Burg is afgevallen als tijde lijke huisvesting voor de OSG. In de plaats daarvan komen units op het basketbalveld achter de Burgemeester De Koninghal. Volgens rector Henk de Vries is het kantoor van Rijkswaterstaat toch niet geschikt om les in te geven. De nieuwe noodbouw, die Het Plein is gedoopt, krijgt vijf klaslokalen, ruim te voor de staf en is zo'n driehon derd vierkante meter groot. De units zijn gehuurd bij Touax in Moerdijk waar de OSG in 2003 al eens units kocht om de noodbouw aan de locatie Haftelderweg te realiseren. In de noodbouw komt de onder bouw van het VMBO. De oude LTS blijft in gebruik voor de beroepsge richte vakken. De kantine daarvan wordt vergroot om alle leerlingen op te vangen. 'De wand tussen de kantine en de gang gaat eruit, zodat je net zo'n kantine als aan de Haf- felderweg krijgt.' De leerlingen van de theoretische leerweg komen in het voormalige ROC-gebouw. Die verhuizing heeft kortgeleden plaats gevonden. De leerlingen HAVO en VWO gaan naar de Volmolen. De planning is dat die verhuizing voor 20 november is voltooid, omdat dan de werkzaamheden van start gaan. Volgens De Vries valt er niet aan te ontkomen dat leerlingen op en neer moeten pendelen. De HAVO en het VWO moeten onder meer voor gym, tekenen, techniek en verzorging aan de Emmalaan zijn. Natuurkunde, scheikunde en biologie worden gegeven in de noodbouw aan de Haffelderweg. 'We hebben het roos ter zo in elkaar gezet dat de lessen in clusters zijn opgedeeld, zodat er tijdens de pauzes wordt gefietst.' De verbouw duurt volgens planning achttien maanden. De OSG gaat er vanuit dat het nieuwe schoolge bouw in augustus 2010 in gebruik kan worden genomen. De Vries liet woensdagavond bij de raadscommissie Welzijn weten dat er negen gegadigden zijn voor de werkzaamheden. Vijf partijen hebben interesse in het bouwkun dige deel, twee in de elektra en twee in het werktuigbouwkundige deel. Onder de belangstellenden zitten combinaties van overkantse en Texelse aannemers. Die moes- Natuur- en Beeldentuin Naar aanleiding van de betichting als fraudeur door de heer Sampers wil ik mijn verhaal weergeven. Ik betreur het ten zeerste dat ik ben afgeschilderd als oplichter. Ik heb niemand opgelicht en verwerp alle beschuldigingen. Ik werkte gedu rende drie jaar samen met de heer. Sampers in goede harmonie en goede vriend. Ik heb voor het twee de jaar een 24-jarige kunstenaar uit Zimbabwe voor het promoten van de Zimbabwaanse kunst in de vorm van workshops welke volgend jaar weer plaats zullen vinden. De heer Sampers koopt de beelden in Zimbabwe en de Natuur- en Beel dentuin verkoopt deze op basis van provisie. Nadat mij kort geleden bepaalde informatie over de heer Sampers ter ore kwam, waarover ik in de krant met in verdere details wil treden, heb ik besloten de samen werking op te zeggen en hem drin gend verzocht de beelden te verwij deren en mijn tuin per 15 augustus te verlaten. De heer Sampers heeft zelf de beel den verwijderd op 15 augustus vol gens afspraak in overleg met mij. De heer Sampers wil alles contant afrekenen wat tegen mijn principe is, als aantoonbaar bewijs heb ik na verwijdering van de beelden het resterende bedrag per bank aan hem overgemaakt waarmee alles is verrekend. Tot mijn grote verbazing las ik in de Texelse Courant van 15 augus tus, dus op de dag van verwijde ring van de beelden, dat ik word beschuldigd van oplichting. Door de dringende verwijdering uit de Natuur-en Beeldentuin heeft de heer Sampers zijn beschuldiging via de Texelse Courant te vroeg naar voren gebracht, terwijl de afrekening nog moest plaats vinden. Ik betreur het zeer naar de Texelse Courant dat een onbekend persoon voor Texel, de gelegenheid krijgt om zo een aantijging te mogen plaatsen over vermeende oplich ting en nog wel op de voorpagina, beginnende met mijn naam terwijl mijn commentaar summier is weg gestopt op pagina 5 en de politie verder mets heeft gedaan met het proces verbaal. Bovendien heeft de Texelse Courant geen navraag gedaan bij de politie. Informatie vooraf omtrent een niet bekend persoon had zeer zeker op z'n plaats geweest. Ik stuur niet zomaar een kunstenaar uit de Natuur- en Beeldentuin. Ik heb naar mijn gevoel eer en geweten gehan deld. Ik heb zelf twee jaar geleden een fout gemaakt waar ik veel spijt van heb, maar op deze manier krijg ik van de Texelse Courant geen gelegenheid mijn naam te zuiveren. Maar wil iemand meer details omtrent deze kwestie, kom gerust naar de Stichting Natuur-en Beel dentuin, want daar heerst rust en vrede! Stan Boon. De Koog. Naschrift redactie: Stan Boon laat weten dat het pro ces verbaal is ingetrokken, maar navraag bij de politie door de redac tie van de Texelse Courant heeft tot dusver geen nieuwe informatie opgeleverd. De redactie heeft zich in het bericht gebaseerd op de informatie in het (ondertekende) proces verbaal over deze kwestie dat de heer Sampers door de politie heeft laten opmaken en op een mondelinge toelichting van Sampers. Om aan het journalis tieke principe van hoor- en weder hoor te voldoen heeft de redactie vervolgens contact opgenomen met Stan Boon en hem om weerwoord gevraagd. Boon heeft hiervan gebruik gemaakt, waarna de jour nalist deze reactie aan het bericht heeft toegevoegd. Vervolgens heeft de redactie op internet naspeurin gen gedaan naar de heer Sampers, die geen negatieve informatie over hem opleverden. Het is jammer dat Boon toen de redactie hem om wederhoor vroeg heeft nagelaten de aanvullende informatie te ver strekken die hij in deze ingezonden brief en in een mondelinge toe lichting alsnog heeft verstrekt. Wij betreuren dat de berichtgeving niet naar ieders tevredenheid is geweest en benadrukken dat het met onze bedoeling is geweest Stan Boon in een kwaad daglicht te plaatsen. Om ook in dit geval aan het principe van hoor- en wederhoor te voldoen, is een reactie gevraagd aan John en Collette Sampers-van den Bon: 'Mijn vrouw en ik sluiten.deze soap. We blijven tot zuivering bereid, we handhaven onze aangifte.' ten combinaties aangaan, omdat de bouw Europees is aanbesteed. De negen partijen die volgens De Vries aan de criteria voldeden, zijn uit genodigd op basis van het bestek nadere berekeningen te maken. Maandag 6 oktober wordt het werk gegund. 'u Kerkdiensten Zondag 31 augustus 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. J Glazema, gezamenlijke dienst. Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u, gezamenlijke dienst in hervorm de kerk, ds J Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: zie Interkerkelijk. Den Hoom: ds. S. Kurtzahn uit Bever wijk PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oosterend 9 30 u. ds. PC Barnard, viering Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. ds PC. Bar nard, vienng Heilig Avondmaal. INTERKERKELIJK: 9.30 u. RK-kerk De Koog dhr. M.D Kui per. mmv Wout Stam (orgel) en Tex. Chr. Mannenkoor. DEUTSCHE EV. GOTTESDIENST: 11 00 u NH-kerk De Koog. pf. H. Lau- terbach uit Hirschegg. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u en 16.00 u. leesdienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 17.15 u. ds. P. Niemeijer. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg. 10.00 u. br. G Moussault. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. H. A. Wesseling ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg: 10 45 u. The Gospeltrain. opening parochiejaar JEHOVAH S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg Openbare lezing. 10.30 u., Wachttorenstudie, 11.20 u. Wat voelt een verliefde vlinder in zijn buik? Hulpverlening Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur. Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727, 314669: 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A. Den Burg Dag en nacht bereikbaar viatel 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, www.gemini-ziekenhuis.nl; bezoektijden dagelijks van 16.00 tot 19.30 uur Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp Medische zorg bij het huishouden' Omnng Thuisser- vice. Schoonoordsingel 44. Den Burg. tel. 321461 Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreek uur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Omring diëtist voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222. Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of sp>ecialist Mondhygiëniste: Natasja Bottema. tel 320104. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg tel. 312112 Maandag t/m vnjdag 8 00- 17.30 u.; zaterdag 10 00-13.00 en 15 00- 17.00 u zon- en feestdagen 11 00-12.00 en 16.00-17.00 u. Buiten die tijden alleen voor spoedeisende gevallen. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol land-noord: 072- 5644444 Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vnjdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13 00 tot 17,00 uur. Telefoon; 0900- 8844. In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www.dierenpen- siontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11 Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of ande re verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223-642189 (vra gen naar Ron). Verslavingszorg: Bnjder Verslavings zorg Texel, Tubantia. Pontweg 133, De oud Papier In verband met de vakantie haalt Scou ting Texel geen oud papier op. Oud papier kan wel worden gestort in de containers naast het clubgebouw aan de Bernhardlaan TEXELSE'ëtfcOURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mall redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222-31 41 11 E-mail info@lenrnl an de Sbcbhng BOT*, gevestigd te Amsterdam, zt «depeneerd be de Kamer van - e Amsterdam onder nummer at tien voor het Adven M toegezonden Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar 37,95 36.25 i Per jaar €74,10 71,75 i Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode Koog. Voor inlichtingen, advies, consulta tie en prreventie. tel. 0223-620541 of 06- 30215211peter molenaar@bnjder.nl. Psychologenpraktijk: M Spijker en Y Olthof, Ruijslaan 88. 1796 AZ De Koog. tel 317566 Stichting Welzijn Ouderen Texel: War me maaitijdvoorziening, alarmering, klus jesdienst, huishoudelijke dienst, verstel- dienst. Spreekuur van 9.00 tot 10 00 u en van 14.00 tot 16 00 u De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. Alzheimer café: elke laatste dinsdag van de maand van 19.15 tot 9.30 uur in De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg Kustwacht: Voor meldingen van sche pen en zwemmers In nood: tel. 316270. Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, 072- 5644444 Huiselijk geweld: Safehouse Texel, crisisopvang huiselijk geweld, tel. 0222- 321001 dag en nacht bereikbaar Advies- en Steunpunt Huiselijk Geweld Kop van Noord-Holland, tel. 0900-2345566 (€0,10/minuut), www.huiselijkgeweld- kopvannoordholland nl. Bureau Jeugdzorg: voor hulp aan jongeren bij problemen en voor opvoe dingsondersteuning aan ouders Voor aanmelding, informatie en advies. 0900 2223330. elke dag tussen 10 30 tot 12.30 uur Radio Texel .106.1 Vnjdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 20 00 u Radio Noordholland Zaterdag: 17.00 u. Wegdromen met een boek 18.00 u Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit Maartens kerk Oosterend 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlands talig) 14 00u Wilde vaart (shanty's) 15.00 u. Frans gaat het doen (muziek) 17.00 u Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u Hervormde kerk Den Burg 10.45 u Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18.00 u Symphonica (klassiek) 19 00u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18 00u Radio Texel actueel (nieuws) 19 00u. De keuze van 20.00 u Radio Noordholland Woensdag: 17 00 u Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling) 18 00u Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Leitmotiv, een programma over thema's 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden hg zo'n steen uitzoeken die jou uitkiest

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 9