Nazomer voordeel Eelman Van Heenvaarden www.deboldertexel.nl Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk 105° ll.9 13. Werk in beweging Jnnrliiks pen nrpstotip om trots nn tpziin! 'OOvl AM VRIJDAG 5 SEPTEMBER 2008 TEXELSE JQ COURANT strandkaap 1, Den Burg Bernhardlaan 68, Den Burg Kopen of verkopen? Kies een NVM makelaar Huis verkopen? Alleen NVM makelaars zetten uw huls op www funda.nl, de grootste hulzenbank van Nederland met ca. 250 000 potentiële kopers per dag Een royaal half vrijstaand woonhuis met aangebouwde garage en 312 m3 onder- en bijgelegen eigen grond, gelegen op een zeer fraaie plek aan de rand van Den Burg met een weids uit zicht over de naastgelegen landerijen. Entree In hal met toilet en trapopgang, riante uitgebouwde woon kamer (ca. 50 m'l met lichtkoepel, massief houten parketvloer en schuifpui naar terras en tuin. open keuken van massief beuken voorzien van diverse inbouwapparatuur (w.o. koelkast magnetron, heteluchtoven en aansluiting voor vaatwasser), bijkeuken met keukenblok vaste kasten, wasmachine- en drogeraansluiting en toegang tot garage en tuin. De aangebouwde verlengde garage Is voorzien van een kanteldeur. bergzolder en deur naar zijtuin. Op de verdieping een overloop met apart toilet, badkamer (voorzien van duo ligbad, douchecabine, radiator en wastafelmeubel), twee slaapkamers met dakkapel ouderslaapkamer voorzien van dakka pel. wastafel en vaste kastenwand. Vaste trap naar zolderverdie ping met grote vierde slaapkamer met Velux dakvenster vaste kast (waarin HR cv-installatie en mechanische ventilatie) en veel berg ruimte. De fraai aangelegde en kleurrijke tuin is voorzien van sierbestrating, tuinverlichtlng. een gazon en een zeer fraai uitzicht over de lande rijen. De achtertuin heeft een gunstige I bezonning op het zuiden Het goed on derhouden en volledig geïsoleerde geheel is voorzien van een HR cv-installatie Een keurig geheel op een bijzondere, unieke stek! Oplevering geschiedt in overleg. Vraagprijs: €395.000.- k.k. Royaal helft van een dubbel woonhuis met aangebouwde ga rage en 238 m' onder- en bijgelegen eigen grond, gelegen op een mooie locatie aan de Bernhardlaan nabij het centrum van Den Burg. Indeling: entree in hal met trapopgang. toilet met fonteintje, L-vor- mlge woonkamer met veel lichtinval en voorzien van laminaatvloer. keuken voorzien van diverse losse apparatuur, bijkeuken met was machineaansluiting douche en tollet, deur naar garage en uitgang naar volledig bestrate achtertuin. Op de verdieping 3 slaapkamers waarvan 1 voorzien van wastafel, badkamer met douche, toilet en wastafel.Vaste trap naar tweede verdieping met overloop en een royale 4e slaapkamer voorzien van Velux dakraam. De aangebouwde garage is bereikbaar vanuit de bijkeuken en voor zien van een elektrische kanteldeur. De voor- en achtertuin zijn vol ledig voorzien van bestrating. De gehele 1e verdieping is voorzien van een nieuwe laminaatvloer Oplevering geschiedt In overleg. Vraagprijs: C329.000.- k.k. wonen op Texel: www.detexelsemakelaars.i Vismarkt 7 1791 CD Den Burg telefoon (0222) 313 555 fax (0222) 313 946 telefoon in het weekend: 06-53 16 71 56 info@detexelsemakelaars.nl Uitvaartcentrum Texel Voor een uitvaart naar uw wens Ook met vragen over een door u gewenste uitvaart kunt u bij ons terecht. Mark en Yolanda Pijper Bernhardlaan 147, Den Burg Tel. (0222) 310 168 Mobiel (06) 51 283 246 www.uitvaartcentrumtexel.nl Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en besteden krijgen het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl Boomsma De Kuyper vieux 1 liter 95 Schenk eens iets van uw Gildeslijter Glen Talloch Scotch whisky 1 liter Bacardi Wenneker likeur 0.7 liter Witteburgh Zuid - Afrikaanse Rosé Waalderstraat Tel. 0222-313185 www.qildesliiter.nl Slijterij Wijnhandel 27 '^//- Witte Kruislaan 7 ,5 I/tTel. 0222 -322165 Den Burg ^chipknip Koninklijke Teso-bootdienst verzorgt met twee schepen de overtocht tussen Texel en Den Helder. Nadere informatie over deze functie kan verkregen worden bij de heer M P Bakker, hoofd tech nische dienst, telefoon: 0222- 369650. Voor meer informatie over Koninklijke Teso-bootdienst; kijk op www.teso.nl Sollicitatiebrieven inclusief c.v. kunnen tot 20 september 2008 gezonden worden naar: Teso- bootdienst, t.a.v. de heer P. Smit, Pontweg 11797 SN te Den Hoorn of vla email: solllcitatie@teso.nl. Vacature Ter versterking van onze onderhoudsdienst zoeken wij een nieuwe ONDERHOUDSTECHNICUS (M/V) Tot zijn/haar taken behoren: Het verzorgen van onderhoud aan onze schepen en onze walinstalla- ties, zowel gepland onderhoud als het verhelpen van storingen. Periodiek invallen als WTK/2e machinist in één van onze vaarploegen. Opleiding: Op grond van de wettelijke eisen die aan onze werktuigkundigen ge steld worden, zal de kandidaat moeten beschikken over een relevante opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MAROF-MBO, GHV-machinist A, W-IV Visserij of KM kpl machinist, of bereid zijn tot het volgen van de nodige opleidingen. Ervaring met ms. Office is gewenst. Kandidaten met een aanvullende elektrotechnische opleiding of met er varing op elektrotechnisch gebied genieten de voorkeur. De standplaats van de functie is Texel. Koninklijke Teso-bootdienst heeft een 36-urige werkweek en goede ar beidsvoorwaarden die in de bedrijfs-CAO zijn vastgelegd. Productiebedrijf Personeelbemiddeling De Bolder bestaat 50 jaar. Bijna 200 gemotiveerde mensen werken bij het groot ste bedrijf op Texel. Een dienstverlenend bedrijf vo! ambitie en professionaliteit. Met een grote industriële productielijn: de enige in zijn soort op het eiland. En deskundig personeel gedetacheerd in het bedrijfsleven. Producten van De Bolder gaan door heel Nederland. Onze opdracht gevers zijn bijzonder gevarieerd: van Unifloor, Forbo Linoleum en grootwinkelbedrijven tot hotels en industriële fabrikanten. Er werken tientallen mensen via De Bolder in bedrijven op Texel en in Den Helder. Banen bij hotels, verpleeghuizen, scholen, winkels, bungalowparken of instellingen.Tot volle tevredenheid van werkgevers en voldoening van medewerkers. 400.000 m2 ondervloeren Dat zijn zo'n 100,000 woningen met ondervloeren van De Bolder! 30 mensen buitendienst Dagelijks aan het werk in de groenvoorziening 50.000 stuks houten speelgoed Verkocht in winkelketens van Limburg tot Texel 500.000 kilo wasgoed Dat is de was van 100 bungalowparken of hotels En dit is slechts een greep uit onze productie! Ga voor meer informatie naar onze vernieuwde website

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 10