1 m. Texelaartje -k -M Urnn. BOTTELIER Scnauten JVhuys De Lange Muur Nieuw! Wokken - Op zaterdag 25 oktober Verhuur) lima Bottelier Jan De Wit a-i toppers Gezocht: Een kok met smaak cjp Scfejuten jyhuys PASFOTO'S fütopliis DE WAAL TEXELSE j COURANT ;i i i mii i n ^exel MANAGER iaci»,#1*" Weekmenu Voor toen 6 van nu Gemeente Texel VRIJDAG 17 OKTOBER 2008 Ben jij onze nieuwe teamplayer?? Ben je bezig met je opleiding en zoek je een werkplek waar je de kneepjes van het vak kunt leren? Ter uitbreiding zoeken wij, per direct, een Leerling Tegelzetter m/v Naast een goed salaris hebben wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden. In een prettig werkklimaat krijg je de mogelijkheid jezelf te ontwikkelen en bieden wij je goede opleidingsmogelijkheden. Het betreft een fulltime functie, waarbi| rekening wordt gehouden met je opleiding. Je bent een daadkrachtige persoonlijkheid die klantgericht werken voorop stelt en goed in een klein team kan werken. Ben |ij onze nieuwe teamplayer? Reageer dan binnen 14 dagen naar De Tegelmeester Tav de heer JJ Kooger (tel. 06-22288683) Krukas 3a 1792 CW Oudeschild CHINEES - INDISCH RESTAURANT Elke vrijdag, zaterdag en zondag! wokbuffet lopend buffet r €16,50 p.p. - ----- - Kinderen tot 12 jaar €8,50 Aanvang 18.00 uur. uitsluitend na reservering iïlarco uan Sambee nemen we gepast afscheid uan onze gecueldige dansauond In de Question Plaza. ITlis het niet! foute prijs te uiinnea ouernachting in een Junior Suite uan Hotel Greenside Slapen op een bed uan 10 OOQ uan Hastens1i zaal open 22.00 uur ujujiu.boogienightsteHel.nl Portofoons en basispost voor festivals evenementen 0655 132133/www.limatelecom.nl Let op dit keurmerk Stoocker Jonge Graanjenever 100 cl Baileys The Original Irish Cre, Duiardin Eristoff Vodka 70 cl Duque De Sevilla Crianza 75 cl 599 Commander Scotch Whisky 70 cl Jules Gautret Cognac VS 70 cl The Black Grouse Blended Scotch Whisky 70 cl Captain Fox Rum, Brown Sauza Silver fequila Blanco Weverstraat 18, Den Burg.T (0222) 31 21 34 GASTVRIJE GEZOCHT! Sinds 1895 staat De Lindeboom als gastvrij baken aan de Groeneplaats. Ouderwetse gezelligheid en service gaan hier samen met hedendaags comfort. De Lindeboom beschikt over 25 luxe kamers, een Café- Brasserie met groot terras, Drank Spijslokaal 'het Schoutenhuys" en meerdere multifunctionele zalen. Voor 2009 staat er een grootscheepse uitbreiding gepland. Wij zoeken een collega in de keuken met smaak en die bovendien niet bang is initiatief te nemen. Samen met onze 4 andere fulltime koks weet jij onze gasten het allerbeste voor te schotelen. Wij bieden een collegiale werkomgeving, salaris conform horeca C.A.O., cursussen en niet in de laatste plaats werken in een bedrijf waar je trots op kunt zijn. Voor informatie en sollicitatie: Bel of mail Marco Schipper op 0222-312041 marco@lindeboomtexel.nl Hotel de Lindeboom Het Schoutenhuys Groeneplaats 14 1791 CC Den Burg www.lindeboomtexel.nl Jc' indeboom Duok cc ipiftlokul DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee Word donateur vla een gift op giro 3666563 zwart/wit of kleur €6.00 S 320963 'T PRUTTELHUUS ff WEEKMENU Voorgerecht keuze uit: Visvariatie 't Pruttelhuus gerookte zalm, gerookte forel en Hollandse garnalen met diverse sausen of ☆Franse uiensoep gegratineerd met kaas Hoofdgerecht keuze uit: Rib-eye van de grill Keuze; pepersaus, stroganoffsaus, cham pignonroomsaus of hollandaisesaus of Gebakken sliptong twee stuks, met remouladesaus Hierbij serveren wij een uitgebreid garnituur. Tiramisu op traditionele wijze Aardbeiensoep (koud) met een bolletje slagroom-roomijs €29,50 p.p. Keuken dagelijks geopend. Diverse specialiteiten, vlees- en visgerechten 't Pruttelhuus Dorpsstraat 170 De Koog ^Tel. 0222 - 317586^ De beste kans op succes! Gelezen in 98% van de Texelse huishoudens Bon opsturen in gesloten enveloppe naar Texelse Courant, advertentieafdeling, Postbus 11 1790 AA Den Burg (als brief frankeren) Bij opgave postbusnummer ook uw privé-adres vermelden Contant geld bijsluiten Brief onder nummer €2,50 extra •Inleveren maandag vóór 10.00 uur (TC dinsdag) woensdag vóór 17.00 uur (TC vrijdag) Gebruik ook deze bon bij opgave aan de balie, Spinbaan 6, Den Burg (Langeveld de Rooy) Voor informatie: 0222 - 362600 Deze bon is alleen geldig voor texelaartjes I Gebruik voor elke letter, elk leesteken en elke tussenruimte een vakje. i J Naam Adres Tarief incl. 19% BTW Postcode/plaats Advertentie I Handtekening plaatsen in de krant van: God?? Vaag?? Ver Weg?? Hoe zit dat met Jezus?? Wat zegt de Bijbel?? Voor eenieder die antwoord wil op dit soort vragen organiseert de Baptistengemeente Texel de Pijlercursus. De le avond is op dinsdagavond 4 november en wordt gehou den in gebouw Eben Haëzer aan de Juliana- straat te Den Burg. Kosten zijn totaal 10,- per persoon. Voor meer informatie en opgave bel of mail Arnold Wesseling, Tel. 06-55533342 of h.a.wesseling@kpnplanet.nl Mobiel paardenonderzoek Voor het klinisch en róntgenologlsch keuren van uw paard aan huis' Onderzoeken en keuringen die eDigit kan verrichten: Aan- en verkoopkeuringen PROK voor KWPN-mernes Keuring voor de hengstenselectie KWPN, FPS etc. OCD-onderzoek- en screeningen Cornage-onderzoek Gezocht met spoed op Texel voor ORIFLAME COSMETICA Heb je interesse in cosmetica, vind je een leidinggevende baan een uildaging en wil je minimaal 2 avonden per week werken? Neem dan snel contact op met José Vlastuin 075-6845429. Geen investering, leuke verdienste, veel mogelijkheden. T Y i-x -4- Drank 15 t/m 19 oktober Spinaziesalade met rode muifilet en saJTraanmayonaise Gegrilde varkensracks met rode paprikasaus Bananentoffee met bloedsinaasappelijs 25,00 Vfsmarkt Den Burg 0222-321032 www.schoutenhuys.nl ft BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Boodtlaan 84 in De Koog: gedeeltelijk veranderen van de indeling van de hotelkamers (ontvangen 2 oktober 2008); Badweg 33 in De Koog: slopen van toiletge bouw (ontvangen 2 oktober 2008); Elemert 22 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen vergroten van een woonhuis (ontvangen 3 oktober 2008): Strandslag Paal 17 in De Koog: geheel plaatsen van 6 stalen kunststof units (ontvangen 3 oktober 2008); Bernhardlaan 178 in Den Burg: plaatsen van 3 reclame uitingen (ontvangen 6 oktober 2008); Heemskerckstraat in Oudeschild: geheel oprichten van een bedrijfsverzamelgebouw (ontvangen 7 oktober 2008); Lageveld 7 in Oosterend: geheel plaatsen van 2 windturbines (ontvangen 7 oktober 2008); Krimweg 22 in De Cocksdorp geheel plaatsen van een veldschuur (ontvangen 7 oktober 2008); Haffelderweg 46 in Den Burg; 4 lichtmasten verplaatsen van oude A veld naar C - veld (ontvangen 7 oktober 2008); Oorsprongweg 41 in De Cocksdorp: gedeeltelijk veranderen van gevels en indeling (ont vangen 8 oktober 2008); Beatrixlaan 38 in Den Burg: geheel plaatsen van garage berging (ontvangen 8 oktober 2008): Trompstraat 77 in Oudeschild: geheel plaatsen van een dak (ontvanger>8 oktober 2008); Vuurvlinder 2 t/m 20 in Den Burg: geheel plaatsen van een fietsenberging (ontvangen 10 oktober 2008); Vuurvlinder 5 t/m 51 in Den Burg: geheel plaatsen van een fietsenberging (ontvangen 10 oktober 2008); Wilhelminalaan 110 in Den Burg: geheel oprichten van 7 wooneenheden (ontvangen 10 oktober 2008); Kadijksweg 15 in Den Burg: geheel oprichten van een recreatief opstal (ontvangen 10 oktober 2008). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd Verleende bouw en sloopvergunningen Emmalaan in Den Burg: bouwen van een gemeente huis (verzonden 10 oktober 2008); De Wittstraat 47 in Oudeschild: plaatsen van een schuurtje (verzonden 14 oktober 2008); Emmalaan 55 in Den Burg: tijde lijk plaatsen van een schoolgebouw (verzonden 14 oktober 2008); Kogerstraat 26 in Den Burg: geheel oprichten van vier woningen en het verbouwen van een stop en samenvoegen van een woonhuis (verzonden 14 oktober 2008); Achtertune 20 in Oosterend: geheel oprichten van een woonhuis in en op voormalige be drijfsruimte (verzonden 14 oktober 2008); Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschnjvlng van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschnft wordt een bedrag aan griffierechten geheven Van rechtswege verleende bouwvergunningen Postweg 154 in De Cocksdorp: plaatsen van een aardappel en bollenopslag (van rechtswege: 17 september 2008). Vanaf de datum dat de vergunning van rechtswege Is verleend kunnen belanghebbenden binnen 6 weken een bezwaarschrift indienen bi/ ons college Indien deze termijn reeds helemaal of vrijwel helemaal verstreken is dienen bezwaarschriften zo spoedig mogelijk na be kendmaking te worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschnft wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden be sluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan grif fierechten geheven. Projectbesluit Burgemeester en wethouders maken bekend dat vol gens afdeling 3.4 Awb en artikel 3.11lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening van 20 oktober 2008 tot en met 30 november 2008 het onderstaande projectbesluit ter inzage ligt; Projectbesluit 't Zouteland, inrichtingsplan voor 9 vrijstaande woningen. Het ontwerpprojectbesluit met de daarbii behorende stukken ligt voor iedereen tijdens de openingsuren ter inzage bide Publieksbalie in het gemeentehuis. Het plan Is ook te raadplegen via de website van de gemeente. Tijdens de inzage termijn kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE te Den Burg. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert wekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 DRANK EN HORECAZAKEN Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij het voornemen hebben vergunning te verlenen ingevolge de Drank en Horecawet aan de volgende rechtspersoon, niet zijnde een N.V. of B V, die zich richt op activiteiten van recreatieve, sportieve, so- ciaalculturele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard: Stichting Dorpscommissie Den Hoorn voor Dorps huis De Waldhoorn, Herenstraat 30 te Den Hoorn. Bij deze ontwerpvergunning behoort het bestuursregle ment vastgesteld door het bestuur van de Stichting Dorpscommissie Den Hoorn in haar vergadering van november 2005. Aan de ontwerpvergunning zijn beperkende voorschriften verbonden. Volgens de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen deze besluiten een bezwaarschnft indienen binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschnft dient ten minste te bevatten de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschn/ving van tiet besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar, zo mogelijk een afschnft van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend is het in spoedeisende gevallen mogeljk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de rechtbank te Alkmaar, Sector Bestuursrecht, postbus 252,1800AG Almaar Nadere informatie is verknjgbaar bi] bureau Bestuursondersteumng, telefoon 362150. EVENEMENTEN Meldingen voor de evenementenkalender 2009 Wanneer u van plan bent een activiteit te organiseren waar veel publiek op afkomt of de kans aannemelijk is dat de te organiseren activiteit belastend is voor de openbare orde en veiligheid en/of leefomgeving van omwonenden, dient dit evenement voor de evenemen tenkalender te worden aangemeld. De melding dient uiterlijk 1 november aan het voorafgaande jaar waarin het evenement plaats Z3l vinden bij de Burgemeester ingediend te zijn. Indien het evenement later kenbaar wordt gemaakt kan het in principe geen doorgang vinden. In november aanstaande zal de evenementenkalender voor 2009 worden vastgesteld. Deze evenementenkalender geeft de mogelijkheid om hier rekening mee te houden in de totale planning met het oog op de openbare orde en veiligheid. Als de evenementenkalender is vastgesteld geeft het u als aanvrager zekerheid over de datum van uw evenement en wordt voorkomen dat in een laat stadium blijkt dat uw evenement op de gewenste datum niet gehouden kan worden, bijvoorbeeld om dat er al een ander groot of gelijksoortig evenement is gepland. Voor het melden van uw evenement verzoek ik u gebruik te maken van het Meldingsformulier Evene mentenkalender. Dit formulier is te downloaden vanaf de website van de gemeente Texel, www.texel.nl, "Formulieren". Ook zijn deze formulieren te verkrijgen bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Wij verzoe ken u dit formulier zo spoedig mogelijk in te vullen en er voor te zorgen dat dit formulier uiterlijk op 31 oktober aanstaande op het gemeentehuis wordt ingediend. Kleine evenementen die later worden aangemeld kunnen uitsluitend plaatsvinden als de evenementen kalender daarvoor ruimte biedt. Voor de duidelijkheid: het maken van een melding is niet gelijk aan het indienen van een vergunningsaan vraag. Er kunnen ook yeen rechten ontleend worden aan het maken van een melding of het feit dat het voorgendmen evenement op de kalender wordt vast gesteld. Uiterlijk drie maanden voor het evenement plaatsvindt, dient een volledige aanvraag ter verkrijging van een evenementenvergunning ingediend te worden. Voor het indienen van deze aanvraag dient u gebruik te maken van een Aanvraagformulier Evenementen vergunning APV. De evenementenvergunning kan geweigerd worden indien met voldaan wordt aan de gestelde eisen of het beleid. Aan het maken van een melding zijn geen legeskosten verbonden. Meer informatie over het melden van evenementen voorde evenemen tenkalender is te verkrijgen bij de Publieksbalie van het gemeentehuls, telefoon (0222) 362 120, of bij mevrouw MCA Kampstra van het team Vergunningen, telefoon (0222) 362 153. BEKENDMAKINGEN Alle officiële berichten die elke vrijdag in deze krant verschijnen kunt u ook vinden op de website van de gemeente: www.texel.nl, ga naar Actueel Bekend makingen.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 4