OOKS TEXELSE J COURANT 'Nooit geweten dat er midden in Eierland palingen te vinden zijn' Schip met roerproblemen Wat ik zeggen wou... F amilieberichten U0«A CClv WlvlCÜ! m kuuvwm 15-10-2008 Hoera! SAM VRIJDAG 24 OKTOBER 2008 Op verzoek van de Texelse Cou rant hield Willem Boersen een week lang een weblog bij. Over de voorbereidingen op de cross om de Gerrit Zijm Bokaal, het opbou wen van de baan, de nieuwe kan tine van de MAB en het wegha len van stellingen voor aardbeien. Hieronder een bloemlezing. Het complete blog is te lezen via www. texelsecourant.nl. Vrijdag - Ik weet dat Maarten Hoogebosch de bedenker van dit evenement is. Het is begonnen met de Triocross, dat waren drie onderdelen. Het eerste onderdeel was met de crossmotor over een auto rijden. Ja, een oude auto met pallets grote banden enzovoort. Zo maakten we een soort trialbaantje. Als tweede een heel kort crossbaan tje waar je in vijf minuten zo veel mogelijk rondjes moest rijden. Als derde onderdeel, vérspringen met de motor. Later werd het de Goënga- cup. Volgens Maarten ging dat over twee dagen met een onderdeel mountainbiken, een behendigheids- proef met de motor en ook al meer door het aangrenzend land rijden. De Gerrit Zijm Bokaal is 10 jaar geleden in zijn huidige vorm ontstaan als een eerbetoon aan Gerrit Zijm, die vele jaren als vrijwilliger op de crossbaan geholpen heeft en helaas veel te vroeg overleden is. Het is vooral een gezellig en sportief evenement en daardoor komen er elk jaar vele deelnemers uit het hele land op af. Zaterdag - Wij zijn heel erg blij dat we de Gerrit Zijm Bokaal over het land van Jan Stroo mogen rijden. Dit geeft alleen een probleem, want we moeten nu over ons eigen pad heen. Dit maakt het ook wel weer leuk. Henk ter Steege is vandaag begonnen met het bouwen van de brug. Aan de zijkanten staan containers van de NIOZ. Om de containers staan heel grote balen stro. Bovenop komen grote platen hout en daarover heen weer een dikke laag zand. Ook komt er nog een brug over de sloot om op een ander perceel te komen. Zondag - Er komen op de Gerrit Zijm Bokaal ruim 200 rijders af. En dat is met alle begeleiders, ouders, toeschouwers enzovoort een hele boel mensen. Die willen graag ook wat eten en even lekker zitten. Daarom hebben we een tent met catering geregeld, maar ook een geluidsinstallatie, stoelen en tafels. En natuurlijk een toiletwagen, alleen de rioolaansluiting is ook gesloopt en daar zullen we nog wat op moeten bedenken. Voor onze EHBO hebben we een container geregeld. Het is belangrijk dat ze even uit de wind of regen iemand kunnen behandelen. Dat zijn twee van de vele vrijwilligers die onmisbaar zijn om een evene ment als dit te organiseren. Je hoopt ze niet nodig te hebben, maar ik ben wel blij dat ze er altijd weer zijn. Maandag - Hoe krijg je in een wirwar van motorgeronk een uitslag? Bij de jeugd tellen we handmatig de ron des. Maar bij de grote snelle jongens is het tegenwoordig gedigitaliseerd. Elke rijder heeft een transponder aan zijn motor. Als deze rijder over een lus komt die in de grond zit, wordt zijn ronde geteld. Dit kunnen we binnen op de laptop bijhouden in een computerprogramma. Die ron detijden zijn de dag erna te bekijken op de site van de MAB. De rijders vinden het vaak erg leuk om te kijken hoe snel ze gereden hebben. Zelfs onder de wedstrijd wordt er wel eens gevraagd hoeveel kilometer per uur ze gereden hebben. De transpon der wordt bij de Gerrit Zijm Bokaal ook gebruikt als estafettestokje. De motors staan klaar in het pare fer- mée, een wisselruimte. Als er een rij der aankomt, wordt de transponder overgegeven aan degene die klaar staat. Zo krijg je altijd een eerlijke uitslag. In de Zelfpluktuin zijn we nu voor de laatste week open. Ik heb vandaag met hulp van het personeel, Myren Helleman en Pascal Witte, fanatieke motorcrossers, de stellingen waar de aardbeien op stonden gesloopt. Deze stonden er al 14 jaar. We willen het allemaal vernieuwen en moder- Dinsdag - Vandaag ben ik weer naar de crossbaan gereden om te kijken of het niet te nat was. Want er moet zo min mogelijk water op de baan staan. Het water in de vijver stond vrij hoog, dus daarom heb ik de pomp aangezet om het grondwater lager te krijgen. Toen ik de pomp schoon maakte, kwam ik tot de ontdekking dat er een paling in zat. Nooit gewe ten dat er midden in Eierland op het land palingen te vinden zijn. Volgend jaar is het 25 jaar geleden dat we de crossbéan in gebruik namen. Als je nu ziet dat er ook waterlelies en vissen in de vijver zitten, is het een best mooi stukje natuur geworden. Ook de kanten van de vijver zijn begroeid met ver schillende soorten bloemen. In het voorjaar en de zomer is het een mooie bloemenweelde. Woensdag - Na de middag werd ik opgebeld door- Marcel Bakker. Hij kwam de schotten brengen om over de sloot heen te leggen, waar alle crossmotors overheen moeten. De combinatie van een paar schotten met een laag zand is de makkelijkste manier om een dam te maken en het is ook snel weer opgeruimd. Ik ben even op de crossbaan geweest om uit te leggen waar ze precies moes ten komen. Donderdag - Vanavond hebben we ons laatste overleg met de cros scommissie. En praten we door wie wat gaat doen, zodat alles op tijd klaar is. Morgenmiddag beginnen we met de opbouw van het evenement. Onder andere het hekwerk ophalen en het uitzetten van de baan. Zater dag komt onze tent, waar het eten en drinken in verkocht wordt. De week van... Kees-Jaap Harting Het weblog De week van... wordt komende week bijgehouden door Kees-Jaap Harting. die als lid van Kwapsma al sinds jaar en dag betrokken is bij de Wampex, die dit jaar op 31 oktober en 1 november wordt gehouden. De Francine Kroesen sleept bij een krachtige zuidwester de Comarum naar de haven van Oudeschild. IFolo Bel Koning) De Vries en Ellen winnen klaverjassen Chinees Het zal niemand zijn ontgaan dat er de laatste drie weken veel activiteiten waren bij de Chinees op de Groene- plaats. Er bleef 's avonds licht bran den en er liepen veel Chinezen op de Groeneplaats. Dat zal de mensen in het gemeentehuis toch niet zijn ontgaan. Zij zullen gedacht hebben: 'Kunnen we eindelijk weer eens Chi nees halen.' De pui werd opgeknapt, er werd veel ingekocht, René en Fang gaan langs, want Fang spreekt de taal. 'Alles moet wel vers zijn', wordt er uitgelegd. 'Het zijn prima mensen, uit dezelfde stad als Fang' (enig chauvinisme kan René niet ontzegd worden). Tien dagen van tevoren reclame op de Kabelkrant: '18 oktober opening'. Ook dit kan door de mensen van het gemeentehuis wor den gadegeslagen en gelezen. Een paar uur voor de opening op vrij dag krijg ik van René de menukaart. 'Er wordt vandaag niet gekookt', spreek ik thuis af. 'Wij halen vanavond Chinees, want die kaart ziet er prima uit.' Maar als ik zaterdag langs loop, hangt een plakkaat voor het raam waarop staat dat de opening is uitgesteld en met excuses voor het ongemak. Ik loop de keuken in en vraag wat er aan de hand is. Vergunning niet in orde, politie geweest, niet om half negen open. Ik denk: wat een miereneukerij, zo een paar uur voor de opening. Zit er op het gemeentehuis soms een ambte naar die niet van Chinees houdt? Had dit niet een paar weken van tevoren gekund? Zijn wij er niet om deze men sen te helpen? Klantvriendelijkheid staat bij de gemeente Texel hoog in het vaandel. Maar dan moet je wel van Chinees houden zeker. Deze mensen hebben alles vers ingekocht en kunnen dit nu bij de groenbak zetten. Dit had toch ook anders gekund, met een tijdelijke vergunning of zo? Of gun ze tijd alles in orde te maken. Ik weet zeker dat de medewerkers van de gemeente Texel dat kunnen, zodat we van het weekend niet hoeven te koken. En jullie ook niet. Huug Snoek jr., (Chineesliefhebber) Den Burg. Maas verrassend periodekampioen Cees Maas, die door zijn medebil jarters vooral als driebander wordt gezien, is verrassend kampioen geworden van de eerste periode van het librespel bij DVO. Gosse Krüger en Cor Huisman werden tweede en derde. De competitie bij DVO uit Den Burg wordt op verzoek van de leden dit jaar in vier periodes gespeeld, zodat niet al snel duidelijk is wie kansheb bers voor de titej zijn. De eerste periode is inmiddels voorbij. Cees Maas werd kampioen van de maan dagcompetitie, waaraan twintig spe lers deelnemen. Kampioen van de Reddingboot Francine Kroesen uit Oudeschild heeft gisteren het Friese tjalkje Comarum uit Sneek in veiligheid gebracht. Het schip, dat uit Oudeschild was vertrokken voor een reis naar Den Oever, was op De Bollen in de pro blemen gekomen. Het verspeelde op 'de drempel' van De Bollen het roer, waardoor het stuurloos werd. De twee opvarende wisten het los geslagen roer nog wel op tijd aan boord te halen. De Francine Kroe sen sleepte het schip naar de haven van Oudeschild, waarna schipper Sidny van Zon te water ging om met behulp van anderen het roer te Regerend Texels kampioenen Ernst Ellen en Jitze de Vries haal den de hoogste score in de derde speelronde van de competitie van Klaverjasclub Den Burg. Arend Dijker en Piet Moree heroverden de leiding in het algemeen klas sement. Ellen en De Vries hadden dit seizoen een ongelukkige start en belandden daardoor onderin het klassement. Maar in de derde speelronde lieten zij zich van een andere kant zien. De score van 7394 punten kwam wel wisselvallig tot stand. Twee spellen van meer dan tweeduizend pun ten werden afgewisseld met twee scores beneden het gemiddelde. Met dit resultaat stijgen zij naar de- twaalfde plaats in het klassement. Ook Willem Koomen en Bart Weijdt speelden wisselvallig. Zij begonnen de avond met een score van boven de tweeduizend, maar daarna volg- repareren. In de nacht van woens dag op donderdag werden De Zalm in De Koog en De Beursplein uit De Cocksdorp gealarmeerd nadat iemand nabij paal 9 een vuurpijl had waargenomen. Beide reddingboten zochten een deel van de nacht op het water, maar konden niets vin den. Het is aannemelijk dat lichten van iets anders voor vuurpijl zijn aangezien. De KNRM deed eerder dit jaar al een algemene oproep niet nodeloos voor verlichting langs de kust te zorgen (bijvoorbeeld door het oplaten van ballonnen met lich ten) omdat het menig keer voor kwam dat reddingboten daarna voor niks uitvoeren. den een paar mindere spelen. In het laatste spel maakten zij dit echter meer dan goed. Ze behaalden met 7378 punten een tweede plaats en staan nu derde in het klassement. Dankzij een sterke opening kwamen Arend Dijker en Piet Moree tot 7301 punten, voldoende om de koppo sitie weer terug te pakken. Jelle Wiersma en Sjaak Sipsma kwamen tot een score van 7216 punten en stegen naar de vijfde plaats in het klassement. De top-vijf wordt vol gemaakt door Erik Boogerd en Rob Stapersma die met 6947 van de zevende plaats opklommen naar de vierde. Er werd op deze avond een gemid delde van 6402 punten gespeeld, met 34 marsen. De drie koppels die de ranglijst aanvoeren, zitten gemid deld nog boven de 7000 punten en hebben een gat van 1600 punten geslagen met de achtervolgers. VERVOLG VAN PAGINA 1 Motie VVD Ik wil me inspannen om de schade voor Texel zo beperkt mogelijk te houden. Ik verschuil me niet en voel me we degelijk verantwoor delijk.' Bakker benadrukte wel dat, ondanks het debacle, binnen de regels van de wet en in overeen stemming met de afspraken met de raad was gehandeld en nam het op voor de treasurer. 'Als na onderzoek blijkt dat de raad een andere mening heeft, dan zal ik mijn conclusies trekken.' Maar vooralsnog mag Bakker blij ven zitten. Hij overleefde met een meerderheid van acht stemmen tegen drie stemmen een motie van wantrouwen van de WD. Voorals nog gaat de politiek er van uit dat de gang van zaken zoals deze door het college is geschetst klopt en dat Bakker niets te verwijten valt. Ter controle komt er wel een onaf hankelijk onderzoek door de Reken kamer. Polls op internet, geven een ander beeld. Bij de Texelse Courant vindt 45 procent van de deelnemers dat Bakker moet opstappen, bij Texel Plaza zelfs 83 procent. Drukte bij sportinstuif Ruim honderd kinderen van 6 tot 12 jaar leefden zich maandag uit bij de Sportinstuif in sporthal Ons Genoegen. Het meest in trek waren het uni- hockey, onder leiding van Remko Spelde, en de tumblingbaan van GVT. Daarnaast werd tennis, bad minton, volleybal, frisbee, tafelten nis en basketbal aangeboden. De instuif was bedoeld om kinderen kennis te laten maken met verschil lende sporten en om hen tijdens de vakantie sportief bezig te laten zijn. Het geheel werd begeleid door Mar lon Zijm, die de opleiding Sport en Bewegen volgt aan het ROC in Den Helder. Het is de bedoeling de sportinstuif vaker, en ook in de andere dorpen, te houden. Geen treinverkeer tot Heerhugowaard Tussen Den Helder en Heerhugo waard rijden dit weekend geen trei nen. De NS zet op dit traject bussen in, de vertraging kan oplopen tot een uur. ProRail werkt op verschillende plekken in de regio aan het spoor. donderdag werd Dirk Biesboer, voor mumaantal partijen voor gespeeld Adrie Barhorst en Paul Eelman. moet worden. Deze spelers blijven Niet alle spelers dongen mee naar wel in de race voor het algemeen de periodetitel, omdat daar een mini- klassement. We zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onzé broer, zwager en oom Aris Biesboer Broek op Langedijk A 10-12-1934 Julianadorp t 20-10-2008 Dirk Biesboer Jo Biesboer-Ofrein Kitty Klein Horstman-Biesboer Mannes Klein Horstman t Anja Lap-Biesboer Jaap Lap Neven en nichten "Noorderhaven" Langevliet 59 a Julianadorp Aris is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 24 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum en na afloop van de crematieplechtig heid in de koffiekamer van het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 25 oktober om 12.15 uur in crema torium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Correspondentieadres: Dhr. D. Biesboer, Buytengors 106,1791 WS Den Burg Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging In het bijzonder willen wij bedanken de bewoners en de verzorgers van „Texelse Reede" en „Noorderha ven" voor alle goede zorgen gegeven aan Aris Familie Biesboer Dag, lieve Aris Jij blijft onze Aris, zoals jij was, was er maar één! Bewoners en begeleiders van de Texelse Reede de Waerden Noorderhaven In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve vrouw, moeder, grootmoeder en overgrootmoeder en kort daarna mijn lieve dochter en onze zus Hanneke mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen U hiervoor onze oprechte dank. Familie B. Starink Texel, oktober 2008 24-10-1998 24-10-2008 Leo Barnard Na 10 jaar nog even onvoorstelbaar Anna kinderen en kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor de belangstelling, de prachtige bloemen en de vele kaarten na het overlijden van onze broer, zwager en oom ANNE SCHAAP Uw medeleven heeft ons goed gedaan en steun gegeven. J. Waaijer-Schaap G. Waaijer B. Heerschap-Schaap Neven en nichten Oosterend, oktober 2008 W, MiWtvPACtvWfflWS VA Iv ICfliwtlvV'KMP WitliMjttvwtó TCI 07J-HU77J Voor Ij</ocL^i'A/ig tvcfi b«llcr\ De helft van jou, de helft van mij. SamSam, dus van ons allebei. Jongen, wat maak je ons toch blij! ANNE WESTRA is geboren op 21-10-2008 Sam weegt 4640 gram en is 57 cm lang Trotse ouders: Hans Witte Aglaia Westra Trotse zusjes: Teddy, Jet Annick Langskomen? Bel even voor een afspraak. 06-51066775 h a ns witte@texe l. co m Wij rusten van 12.00 - 15.00 uur. \mm& Weke- Imme <9 geboren op 17 oktober 200& om 11.t5~ wr, 28>5~<9 gram en K t7 em laru^.. Monique-, Arnold en Manf Kr\jnen Pc- VVrf+s-tvaat 21 1792 6N Ovde^cb'tld Lan^c, komen? M 0222-512191 Deze timmerman wordt 28 oktober 21 jaar!!! Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,00 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,00 (incl, btw). Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl 's Nachts overvaren voor groepen tot 16 pers. of bij calamiteiten. Het SOP, tel. 310533. Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5.- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. Blue-Ray led blacklight, 200 Hz. De nieuwste tech nieken, EP Voordeelland, 322 398. Sony, Panasonic, JVC, Philips, Pioneer. Repara tie en verkoop. EP Voor deelland, 322 398., IL'DoIce nieuwe spijker rokjes en jeans. Fashion Store Texel, weverstraat 45. Cocky's Kapsalon is maandags gesloten. Verder kunt u vijf dagen per week zonder afspraak terecht. De Koog, tel. 317575. Wampexers kijken op www.mantjetexel.nl Dames en Heren winterjas sen nu bij Fashion Store Texel, Weverstaat 45. Wil je werkelijk vrijer, be wuster en effectiever le ven? Dat kun je leren! In deze cursus Vrijheid Kracht leer je werkelijk denken, voelen en willen. Het resultaat is onvermij delijk dat je meer blijd schap, geluk en tevreden heid in je leven brengt. Zie voor de cursusdata onze website: www.context- texel.nl onder "Training"of bel: 0222-312832. Haircare Californië Anja Zijm, tel. 06-22917603. Holiday On Ice. 7&14 dec. Boek via www.texeltours. nl 0222-315555 Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel. 0222-317586. Margriet Winterfair. Do. 20 nov. boek via texel- tours.nl 0222-315555 Verzamelaar Jaarbeurs. Za. 22 nov. Boek via texel- tours.nl 0222-315555 Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Satelliet Service - Ver koop/ Reparatie Stiehl De Waal 311 777. Frans Bauer Live! Zo. 7 dec.Boek snel via texel- tours.nl 0222-315555 De karatelessen van de Shima zijn op vrijdag v.a. 17.30 uur. Kleine zaal Ons Genoegen. Petra Prins, 310'326/ Jan Keesom. 315 640. Bowlen en steengrillen gaan prima samen. Bow ling de Koogel, tel. 0222- 317586. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586. Antiek Boeken Curiosa De Bonte Hond, Heren straat 54, Den Hoorn. Open: 11-17 uur. Maandag gesloten. Maandagactie 50% kor ting op alle stoffen met een oranje sticker ook de nieuw binnen gekomen wintercollectie doet mee met deze actie, 't Bonte Biesje, naast de Aldi. Vraag ook eens naar onze klantenkaart voor nog meer voordeel. www.woonkracht7.nl voor handdoekring tot zeepdispenser. Last van indrukken? www. hooggevoeligoptexel.nl Kaï Ho, 06 36398989. Oud geld? De KNRM is er blij mee! Bel W. Grismgt, tel. 312299. Depot stomerij Expres, 't Bonte Biesje. Nieuw bij Texeltours: mi nibus 16 personen. Voor info tel. 0222-315555 a.s. maandag op de markt. SpeelsHout met prachtig houten speelgoed, kado artikelen en klompen. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. www.texelsecourant.nl voor het dagelijkse Texel se nieuws. Voor al uw schilderwerk binnen en buiten: Schil dersbedrijf Eschweiler. Tel. 315032. Opelrijders opgelet! Za terdag 1 nov. de Opel Testdag. Op 30 oktober beginnen om 16.45 tot 17.15 uur de mini lessen judo van de Shima voor kinderen van 4 tot 6 jaar. Kleine zaal van Ons Genoegen. Lin da Zoetelief, 322 178/ Jan Keesom, 315 640. Husqvarna. Kettingzagen v.a. €179,-. Heggenscha- ren v.a. €179.- Bos- en taludmaaiers v.a. €389,-. Tatenhove BV, IJsdijk 11, Oudeschild. Tel. 313809. Een goede start met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Spinbaan 6 in Den Burg. Wampexers kijken op www.maritjetexel.nl Heren en Dames winter collectie. Fashion Store Texel, weverstraat 45. Nu ook dagelijks het laat ste nieuws op www.texel- secourant.nl Inkt en Toner, TCA heeft een ruime voorraad tegen zeer scherpe prijs. Taxi nodig? Bel Taxi At tent, 0222-320020, 24 uur per dag bereikbaar. 20% korting op alle stof fen zit- meubelen in okt. www.modernhome.nl. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www. texelsecourant.nl De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. "Erna's workshops"zat. 25 oktober inschrijfdag op "De Bewaarplaats" van 11-OOu tot 17.00u. Basic- jeans 2 voor 40,= 3 wassingen. Rabbit Ha- bit Weverstraat 39 Den Burg. Heeft u zin om deze winter een beetje creabea te zijn? U bent van harte welkom op onze workshops. Neem een kijkje zat. van 11.00u tot 17.00u. "De Bewaar plaats" Schilderweg 194 www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommel- rem en 4 versn., zeer gun stig geprijsd. Verhuurbe drijf Kikkert, Badweg 19, De Koog, telefoon 0222- 317215. A.s. zaterdag gratis le ren mïnibal t.w.v. €9,95 bij aankoop van een paar Australian schoenen bij Amigo. Natuursteen Texel Voor grafmonumenten, onder houd en bijgraveren. Tel. 310168, Mark Pijper. Vinyasa flow yoga José de Bloois, tel. 06-30291758. yoginijose@hotmail.com Droog haardhout. Eelke Kloosterman. 06 55341347. Voor bijna alles waar een snoer aan zit - Stiehl De Waal 311 777. Opelrijders opgelet! Za terdag 1 nov de Opel Testdag. Expositie 3x Maas t/m 29 okt. in Tusse de Banke Groeneplaats Den Burg. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 www.woonkracht7.nl Vo gelenzang 11 in Den Burg Jos Bosma Twan Krafft Gratis bouwmaterialen. Div. gebr.. bouwmateria len o.a. deuren kozij nen. Kozijnen met glas draadglas; 100 m2 Agnes plafondplaten; div plaat- mat. zelf demonteren. Tel. 06 54330025 www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! 3 dgn fotografiecursus De Wielewaal De Waal 7,8.9 nov. Marga Lakwijk 0653275788 wwwop12.nl Nu bij 't Bonte Biesje Ouwe Sunder stoffen voor 3,— en modestoffen vanaf 7,50 per meter. Ruim 6000 nummers zijn nu op te zoeken in Texels eigen online telefoongids! Meld je ook aan: www. belsneller.nl Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707 Restaurant Bos en Duin Vergader-, cursus- of hobbyruimte. Max. 30 personen. www.texeltoerist.nl. Met de meest actuele evene mentenagenda.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 3