Bestuur Eilandschutters wil rust in de gelederen TEXELSE 'Coup' leidt tot royement vier leden 7 COURANT Diepterecords bij klaverjassen Dit jaar iets origineels? Het Ambachtelijke Kerstpakket Biljarters strijden om titels Negen medailles voor turnjeugd VRIJDAG 14 NOVEMBER 2008 Strubbelingen bij de handboogver eniging hebben ertoe geleid dat het bestuur van de Eilandschutters vier leden heeft geroyeerd. Ze wor den beschouwd als aanstichters van een 'coup', waarbij het zittende bestuur op een bijeenkomst op 30 oktober werd weggestemd en clai men dat ze een nieuw bestuur heb ben gekozen. Het 'oude' bestuur erkent deze vergadering niet en heeft de vier leden uit de vereni ging gezet. Er is over en weer sprake van onvrede en wantrouwen. Het zittende bestuur is van mening dat enkele van de geroyeerde leden al geruime tijd de sfeer binnen de vereniging verzieken en het ziftende bestuur bij voortdu ring in een kwaad daglicht proberen te stellen. Maar de geroyeerden ver wijten het bestuur onder meer gebrek aan openheid en een opeenstapeling van fouten. Het wederzijds ongenoe gen kwam in mei aan de oppervlakte, toen het bestuur tijdens de jaarverga dering geconfronteerd werd met een motie van wantrouwen. Daarin werd geëist dat het voltallige bestuur zou opstappen. Deze motie haalde het niet, het bestuur zegde wel toe in het najaar een tussentijdse vergadering uit te schrijven. Deze stond op de kalender voor 30 oktober, maar kon volgens het bestuur op die datum geen doorgang vinden. Maar door een vergissing was deze vergadering niet van de kalender gehaald. Met als gevolg dat een groep leden die zich die avond in clubgebouw Odysseus had verzameld van een aanwezig bestuurslid kreeg te horen dat er geen vergadering zou plaatsvinden, waarbij hij volgens het bestuur 'dui delijk heeft aangegeven dat een ver gadering veertien dagen van te voren wordt aangekondigd met plaats, tijd en agenda. Het bestuur heeft van niemand in de vereniging ook maar een telefoontje of e-mailtje gekre gen met vragen of onderwerpen voor deze geplande vergadering'. Hierop werden de meningen in deze groep gepeild en werd besloten dat er, met of zonder het zittende bestuur, toch een vergadering zou worden gehou den. Hierbij waren volgens Willem Vlas zestien van de 32 leden met stemrecht aanwezig. Van de 64 leden bij de handboogschutters hebben er 32 stemrecht. Omdat het bestuur niet van de partij was, kozen de aanwezigen zelf een voorzitter. Toen een lid tijdens deze vergadering het gebrek aan vertrouwen in het (afwe zige) bestuur aanzwengelde, werd besloten tot een stemming. Uitkomst was dat het zittende bestuur werd weggestemd. De aanwezigen kozen Hans Rinkema tot nieuwe voorzitter, Willem Vlas tot secretaris-penning meester en Ineke Zijm tot wedstrijd secretaris. In hun ogen vormen zij het nieuwe (interim)bestuur. Maar de meningen verschilden over de de vraag of deze vergadering legitiem was. Volgens Rinkema en Vlas wel, maar niet volgens het zittende (oude) bestuur onder voorzitterschap van Bouwe Kuipers. Beiden beroepen zich op de bepalingen in het huis houdelijk reglement. Voor Kuipers en de zijnen was de 'coup' de druppel die de emmer deed overlopen en zij besloten het viertal te royeren. Dit royement wordt betwist. Het viertal geeft aan dat in het huishoudelijk reglement staat dat het bestuur dit niet zelfstandig kan doen, maar hier over in een ledenvergadering eerst de mening van de leden moet pei len en dat de geroyeerden de kans moeten hebben zich te verdedigen. Maar Kuipers zegt dat het royement wel reglementair is. De vier betreuren de situatie die is ontstaan en hadden een en ander liever binnenskamers opgelost. Ze zijn onder meer boos dat het bestuur het royement publiek heeft gemaakt, onder meer door hun namen op de site van de club te plaatsen. De gebeurtenissen waren voor Rinkema en Vlas aanleiding de kwestie voor te leggen aan de Neder landse Handboogbond. Die mengt zich volgens een woordvoerder in dit soort situaties niet in interne kwes ties van verenigingen, maar heeft geadviseerd om een mediator in te schakelen. De vier die geroyeerd zijn zijn hiertoe bereid, maar het bestuur onder leiding van Kuipers heeft aan gegeven daar geen vertrouwen in te hebben. Het zittende bestuur maakt er daarom geen gebruik van en wil er ook geen arbitragezaak van maken. Het bestuur laat de leden zich tijdens een vergadering op 21 november uitspreken over het gevoerde beleid. Kuipers benadrukt dat het bestuur daarbij ook het eigen functioneren ter discussie stelt en baseert zich daarbij naar eigen zeggen op de feiten. Kui pers heeft daar ook het goed nieuws te melden dat de besluitvorming over de vergunning voor de buitenbaan zich in het eindstadium bevindt en dat met buurvereniging KTF overeen stemming is bereikt over de uitvoe ring van de buitenbaan. In de competitie van Klaverjasclub Den Burg wil het dit jaar nog maar niet lukken met de hoge scores. Na zes speelavonden heeft nog geen enkel koppel meer dan 7500 punten gescoord. Dat is de laagste score van de afgelopen tien jaar. Dinsdag werd een gemiddelde van 6237 punten gespeeld, de laagste score van het seizoen, en ook het aantal marsen (30) was een diep terecord. De avond werd gewonnen door John Vlaming en Eric Jan Geus. Met 7118 punten was het hun tweede ronde winst. De score kwam vrij regelmatig tot stand, alleen het tweede spel viel een beetje uit de toon. In het klassement, dat nog steeds wordt aangevoerd door Arend Dijker en Piet Moree, stegen zij naar de twee de plaats. Hun achterstand op de koplopers slonk tot minder dan 600 punten. Fenny en Rob Caspers speelden heel wat wisselvalliger. Een start van min der dan 1200 punten werd gecom penseerd door twee hoge spellen van rond de 2000. In het laatste spel ging het echter weer wat minder, waardoor de score stokte op 6869. Wel hielden ze de stijgende lijn in het klassement vast. Na vorige week, ai een plaatsje winst te hebben behaald, stegen ze nu van de vijfde naar de derde plaats. Bart Weijdt en Willem Koomen wer den derde met 6828 punten. Zij leken op weg naar een hoge score, maar zagen hun kansen in het derde spel in rook opgaan. Vierde werden Jelle Wiersma en Sjaak Sipsma, die goed op dreef zijn. Zonder een dip in het derde spel hadden ze de grens van 7000 punten kunnen bereiken, nu bleef de score steken op 6664. Daar mee verstevigden zij hun positie in de top-tien. Verrassend was de score van Fenny van Exel en 'Tiny Kok. Na een zeer ongelukkige start zat het deze week eindelijk eens mee en behaalden ze met 6555 punten de vijfde plaats. Met deze score, de hoogste die zij dit sei zoen behaalden, maken ze veel van hun achterstand goed, al slaagden ze er nog niet in de rode lantaarn aan een ander koppel over te doen. Dames Tevoko tegen onbekende Het eerste damesteam van volley balvereniging Tevoko speelt zaterdag thuis tegen WW'72 uit Wijk aan Zee. Een voor de Texelaars onbekende tegenstander, die op de achtste plaats op de ranglijst staat. De lande lijke bond Nevobo voorspelt op haar site een 3-1 zege voor Tevoko. 'Maar we gaan natuurlijk voor 4-0, zodat onze eerste plaats behouden blijft', belooft teamlid Gertha Wessels. Met de jarige Ivet Former in hun mid den zullen de Texelse dames er alles aan doen hun goede vorm te demon streren. Connie Joling is weer terug van vakantie, zodat de vertrouwde spelstijl kan worden gehanteerd. De enige afwezige is Tamar Lok, die in het buitenland bivakkeert. De wedstrijd wordt gespeeld in sport hal Ons Genoegen en begint om 13.30 uur. Publiek is welkom. Dartstoernooi in 't Skiitje Darters spelen zaterdag 15 novem ber een dartstoernooi in dorpshuis 't Skiitje in Oudeschild. Op het programma staat een rankingtoer- advertorial Echt Texelse producten, wie kent ze niet. De bekende Texelse vruchten jam, badschuim, gerookte vis, appel sap en koekjes. Deze producten vindt u in Het Ambachtelijke Kerstpakket. Weer eens iets anders dan u gewend bent... Toen Peter Halter voor zichzelf begon als slager, bedacht hij met Willem Roe per en Jaap de Wijk dat het leuk zou zijn voor Texel iets leuks te doen met de kerst. Wat begon met een klein pak ket is uitgegroeid tot Het Ambachte lijke Kerstpakket met uitsluitend écht Texelse producten. Voltreffer De ondernemers stellen zelf de kerst pakketten samen. Ieder jaar verzinnen ze iets anders, maar het pakket: bevat wel terugkerende producten. 'De rol lade van Peter is een voltreffer en mag niet: ontbreken in het kerstpakket,' vertelt De Wijk. Voor de samenstelling van de pakketten werken ze samen met: circa tien verschillende ondernemers, waardoor veel variatie mogelijk is. Roeper verklaart het enthousiasme over hun kerstpakket: 'Het gros van de kerstpakketten belandt in de keu kenkastjes. Vaak wordt hier niets van gebruikt of opgegeten. Wij zor gen ervoor dat de pakketten worden samengesteld met producten waar klanten wél iets aan hebben.' Ambachtelijk De dag na de samenstelling gaan zij zelf al op pad om de pakketten te leveren. Dit is noodzakelijk omdat de pakketten bestaan uit Texelse ambach telijke producten die gekoeld bewaard moeten worden, bijvoorbeeld de rol lade en de gerookte vis. Hierin onder scheidt Het Ambachtelijke Kerstpakket zich van standaard kerstpakketten. Bestellen en bezorgen Vanaf vandaag kunnen de pakket- Texel) ten worden besteld, vanaf 1 decem ber worden ze dagelijks bezorgd. Het: Ambachtelijke Kerstpakket is een basispakket, maar daaromheen kunt u andere Texelse producten uitzoeken. De kosten voor het basispakket bedra gen €34,95, inclusief BTW. Maar een kleiner of groter pakket is ook moge lijk. De Wijk: 'Als wij onze kosten voor de producten en het bezorgen eruit halen, zijn wij tevreden.' Contact Ook een ambachtelijk kerstpakket bestellen? Neem dan contact op met Peter Haker via 0222 - 310133. U kunt ook via e-mail bestellen: fixx@texel. com. Bovendien hebben ze altijd een pakket op voorraad, dus mocht u er direct een willen afhalen: Stoompoort 7C in Oudeschild. Texel wordt op het Golden Age Festival op Gran Canada vertegenwoordigd door Marga Eelman, Anneke Hoogenbosch, Piet en Lenie Kooiman, Sieme en Tiny Plaatsman, Anton en Elgin van de Vis, Ingrid Wassenaar, Kees en Truus Zoetelief en Gerrit en Betsie Verhoeven. ject van de Stichting Welzijn Ouderen dat een paar jaar geleden is opgezet om senioren meer te laten bewegen. De Texelaars maken deel uit van een groep van 173 Nederlanders die naar het Canarische eiland afreizen. In totaal doen 2000 mensen uit 26 verschillende landen aan het Golden Age Festival mee. De Nederlandse equipe verzorgt daar twee keer een demonstratie 'bewegen op muziek'. De groep heeft daar afgelopen zon dag voor het laatst op geoefend. Tij dens die bijeenkomst werden meteen de officiële tenues uitgereikt voor het festival uitgereikt. Bewegen op Gran Canaria Dertien Texelaars doen volgende week op Gran Canaria mee aan het Golden Age Festival. Dat is een internationaal sportfestijn voor senioren dat door de Europese gymnastiekunie is georganiseerd. De Texelaars doen mee aan sporten als nordic walking, zwemmen en klim men. Bewegen is het doel, het gaat niet om het winnen. De dertien doen op Texel allen mee aan het GALM-pro- De Texelse kampioenschappen bil jarten beginnen komend jaar op zaterdag 7 februari en duren tot en met zondag 15 februari. Dat heb ben de organisatoren besloten, die volgens traditie begin november bijeen waren om het evenement voor te bereiden. De formule werkt goed, zodat er niet veel hoeft te veranderen in de opzet, constateerde de organisatie. Wél wordt de mogelijkheid open gehou den al een avond eerder te beginnen, op vrijdag 6 februari. Dit om de ruimte te bieden aan het bandstoten, een discipline waarvoor de belangstelling nog steeds groeit en die in het eerste weekend op het programma staat. De inschrijfformulieren worden in de tweede week van december ver spreid via de verenigingen, leden van de organisatie en in diverse gele genheden waar wordt gebiljart. Deze kunnen tot en met 8 januari worden ingeleverd. Nieuwelingen zijn welkom. Dat geldt ook voor biljarters die al een tijd niet hebben meegedaan. De organisatoren zeggen daarnaast er op te hopen en te vertrouwen dat adverteerders en sponsors hen niet in de steek zullen laten. 'Uniek is dit toernooi omdat nergens elders een biljarttoernooi wordt gehouden, waar in een week tijd wordt gespeeld om de titels in bijna alle klassen in de spelsoorten libre, bandstoten en driebanden.' nooi 501. Het evenement begint om 20.00 uur. Deelnemers wordt verzocht op tijd aanwezig te zijn. Inschrijven kan vandaag (vrijdag) nog per e-mail (bestuur@texeldarts. nl) en morgen tot een uur voor aan vang op de speellocatie. Meer infor matie staat op www.texeldarts.nl. Randstad eilandcompetitie Programma dinsdag 18 november Veld A 19.00 NIOZ 1-Randstad Prinsen 19.45 Prinsen-TESO NIOZ 1 20.30 Autocentr.-Vlinderw. Paal 28 21.15 Paal 28/Krim-CVI Cocky's 22.00 Cocky's-Kobeko CVI Veld B 19.00 Interieurb.-Tevoko (j) Falcon 19.45 Ecotiem-Falcon Tevoko (j) 20.30 Jozefschool-De Boer Ecotiem 21.15 Timmer's-Klif 23 Otto's 22.00 Bar Sportief-Otto's Klif 23 Veld C 19.00 De Waal-Sportshop NBC 19.45 NBC-De Rog Spar 20.30 Kapper-Spar De Rog 21.15 Texelcampings-SVC. Krim 22.00 Kooger-Krim Texelcampings Wedstrijdleiding: De Prinsen van Texel en Kees (tel. 310221) Uitslagen: CVI-Texelse Autocentrale 3-0; Kobeko-NIOZ 1 0-3; Vlinderwinkel-Randstad 3-0; Het Koets huis-Paal 28/De Krim 0-3; TESO-Cocky's Kapsalon 0-3; Bouwcenter RAB-Gea's viswij ven 1-2; Rabobank-Mantje 1-2; Ecotiem-lnte- rieurbouw Texel 1-2. Albert Heijn-NIOZ 2 2-1. Wessels Ontwerptl-Falcon 3-0, PFB-Slik's werk IJzersterk 0-3; Klif 23-Otto's Tweewie- Iershop 0-3; Slagerij lepe de Boer-Foto de Waal 3-0: Jozefschool-Timmer's Bakkerij 2-1 Sportshop Texel-Bar Sportief 1-2. Crossloop Bij de Fonteinsnol aan de Rozen- dijk in de Dennen gaat zondag 16 november de derde crossloop van het winterseizoen van start. De orga niserende Atletiek Vereniging Texel heeft een mooi rondje uitgezet van 2,9 kilometer, dat één, twee of drie keer kan Worden gelopen. Kinderen lopen een rondje van 1000 meter. Hun startschot klinkt om 11.00 uur, dat van de senioren om 11.15 uur. Inschrijven kan vanaf 10.15 uur bij appartementenhotel Bos en Duin aan de Bakkenweg. Meer informatie is te verkrijgen bij Rita Dogger, tel. 313387. Elf turners van GVT behaalden zaterdag in Den Helder negen medailles bij wedstrijden voor de zesde, zevende en achtste divisie. In de pupillen-2 zevende divisie gin gen zelfs alledrie de prijzen naar een Texelse deelnemer. Dankzij uitsteken de prestaties op de brug (9,75) en de sprong (9,25) eindigde Rosanne Boekei op de eerste plaats (36,45). Sophie van Beek werd tweede door behalve op brug en sprong ook een heel goede vloeroefening te laten zien (35,75) en Demi Landsman debuteer de met een derde plaats (34,90). Lisa Buijs won de eerste pnjs bij de pupillen-1 zesde divisie. Met een uit stekende prestatie op brug en balk behaalde ze 33,90 punten. Daarente gen behaalde Maartje Serlê een wat tegenvallende vierde plaats (32,85), doordat ze kansen liet liggen op de balk en de vloer. Bij de pupillen-1 zevende divisie won Aimee Sardijo de eerste prijs (34,55) punten en werd Meerthe Seifert vier de (31,60). Mandy Barhorst viel met 31,45 punten en een vijfde plaats net buiten de prijzen. Door tegenvallende resultaten op balk en vloer eindigde Larissa Withuis op de zevende plaats bij de junioren zevende divisie (29,40), terwijl Emma Veeger last had van haar knie en niet optimaal kon presteren in de senioren zesde divisie. Desondanks behaalde zij een derde plaats (28,15). Jet van de Water werd derde bij de jeugd zesde divisie (33,35). ■{j3 Rerkdiensten Zondag 16 november 2008 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: 9.30 u. ds. P.A. den Braanker Gereformeerde kerk Den Burg: 9.30 u. ds. d Glazema. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Koog: 11.00 u. ds. S. Kurtzahn uit Beverwijk. Den Hoorn: 9.30 u. ds. S. Kurtzahn uit Beverwijk. PROTESTANTSE WADDENGEMEEN TE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. PC. Barnard, viering Heilig Avondmaal. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. P.C. Bar nard, viering Heilig Avondmaal. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Oosterend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijge maakt): in de Doopsgezinde kerk te Den Burg- 14.30 u. ds. P. Niemeijer DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg. 10.00 u. ds K.M. Dijkerman. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. H.A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg. 10.45 u. herenkoor. woord- communiedienst parochianen. De Cocksdorp: 10.00 u. woord-commu niedienst parochianen. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare lezing, 10.30 u„ De oordeelstrijd voor religie; Wachttorenstudie, 11.20 u.; Jehovah verschaft ons ontkoming. Algehele metamorfose: Pimp 'ns je innerlijk! Hulpverlening Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17,00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post, tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de vol gende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zater dagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008 Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar via tel. 313090 of 06-51404872. GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, www.gemini-ziekenhuis.nl; bezoektijden dagelijks van 16.00 tot 19.30 uur. Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en Medische zorg OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen. 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol- land-noord: 072- 5644444. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13.00 tot 17.00 uur. Telefoon: 0900-8844 In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dierenpension Texel, Slufterweg 216, De Cocksdorp, tel. 311477, www.dieren- pensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg, tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen: bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). .Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron), oud Pap ier Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, op de verzamelplaatsen van afvalcontainers, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwagen komt in de volgende straten; 4. Thijsselaan, Bin- sbergenstraat, Brouwerstraat, Drij verstraat, Wilsterstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Lieuwstraat, Tjakkerstraat. T EXELS E@COURANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Warmoesstraat 45 1791 CN Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 E-mail redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Jeroen van Hattum Telefoon 31 60 89 of 06 - 13 67 66 50 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 -31 41 11 E-mail info@lenr.nl informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, 's avonds en tijdens het weekeinde: Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thuisser- vice, Schoonoordsingel 44, Den Burg. tel. 321461. Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreek uur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. Voor vragen over ontwikkeling, voeding, opvoeding en verzorging. - Omring Thuiszorgwinkel: Schoon oordsingel 44, Den Burg, tel. 314887. Geopend elke werkdag tussen 13.00- 14.00 u. - Omring diëtist: voor afspraken elke werkdag van 8.30-17.00 uur, tel. 0223- 650222~ Indicatie: Indicatie voor thuiszorg en voor opname in verpleeg- en verzor gingshuis: Centrum Indicatiestelling Zorg. Opvragen via tel. 0229-206955. Opname op advies van huisarts of specialist. Verslavingszorg: Brijder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211peter.molenaar@brijder. nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Warme maaltijd voorziening, alarmering, klusjesdienst, huishoudelijke dienst, versteldienst. Spreekuur van 9.00 tot 10.00 u. en van 14.00 tot 16.00 u., De Buureton, Beatrixlaan 43, Den Burg. Tel. 312696. BL Werk aan de weg Van 17 tot 23 november zijn de volgende straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden. Den Burg: Boogerd; Emmalaan tus sen Elemert enSchilderend (woens dag, donderdag en vrijdag). Eierland: Hoofdweg, tussen Oorsprongweg en Hollandseweg (dinsdag en woensdag). De Koog: Epelaan, tussen Kamerstraat en Ruijslaan; Ruijslaan, tussen Epelaan en kombord; Randweg, tussen Califor- niëweg en Ploegelanderweg. Radio Texel lQ(j,l Abonnementsprijzen 2008: Per half jaar 37,95 36,25 (automatisch) Per jaar €74.10 71,75 (automatisch) Bij verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken voor afloop van de abonnementsperiode. Vrijdag: 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) .19 .00 u. Wilde vaart (herhaling) 20.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote (kinderprogram ma) 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10,00 u. Kerkdienst vanuit doopsge zinde gemeente Den Burg 11.00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draait deur (Nederlands talig) 14.00 u. Wilde vaart (shanty's) 15,00 u. Frans gaat het doen (muziek) 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en inter views) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. Gereformeerde kerk Den Burg 10.45 u. Rooms-katholieke kerk Den Burg 19.00 u. Zangdienst gereformeerde kerk Den Burg Maandag: 18.00 u. Symphonica (klassiek) 19.00 u. Wegdromen met een boek (herhaling van zaterdag) 20.00 u. Radio Noordholland Dinsdag: 18,00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u- De keuze van. 20,00 u. Radio Noordholland Woensdag: 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18.00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoekplaten) 19.45 u. Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u. Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Even bijpraten metHanZee- gers, verpleegkundige spreekt over het screenen van kinde ren in het Gemini Ziekenhuis 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7