Texel'94 stunt tegen titelkandidaat Den Helder TEXELSE 7 COURANT Nipte overwinning dames Tevoko Zwakke eerste helft nekt De Koog SVO klopt hekkensluiter Vesdo Opnieuw winst Tevoko heren ZDH houdt stand tegen Winkel Jeugd Mareis komt net te kort Darttoernooi in Oudeschild DINSDAG 18 NOVEMBER 2008 Texel'94 heeft zondag voor een stunt gezorgd door op eigen veld titelkandidaat Den Helder met 3-2 te verslaan. Een terechte uitslag. Trainer Ben Jansen had zijn team flink op scherp gezet, terwijl de tegenstander uit de marinestad geen moment de hoge positie op de ranglijst kon waarmaken. Aanvoerder Marko Koorn en de zij nen betraden vol bezieling het veld, ervan overtuigd dat ze in staat waren een goed resultaat te behalen. Toch zorgde Den Helder voor het eerste gevaar. Door nonchalance ging de kans verloren. Vanaf dat moment gingen de Texelaars er stevig tegen aan. Ze wonnen bijna alle persoon lijke duels en kregen na een kwar tier een prima mogelijkheid, toen Marlon Zijm na een goede actie net naast schoot. Enkele minuten later was het alsnog raak. Steffan Vla ming begon op de middenlijn een lange rush, die hij bekroonde met een daverend schot: 1 -0. Den Helder was na deze tegenslag duidelijk van de kaart, terwijl het felle Texel'94 de lakens bleef uitde len. Opvallend, aangezien het door blessures niet kon beschikken over belangrijke krachten als Marcel Ris, Yvo Barends en Tom de Lugt, van wie de laatste overigens als invaller nog in het veld verscheen. Na een half uur vergrootte Joey van der Vis de voorsprong tot 2-0. Den Helder werd in deze fase van het kastje naar de muur gestuurd en kwam er niet aan te pas. Zelfs de penalty die de gasten van scheids rechter Doodemans kregen toege wezen, werd niet benut. Volgens veel Texelse supporters een vorm van gerechtigheid. Op slag van rust bracht Joey van der Vis de derde Texelse treffer op het scorebord. Met Leon Zijm als vervanger voor Jeroen Vlaming speelde Texel'94 in de tweede helft beduidend minder goed. Den Helder rook de kans op een tegendoelpunt, en verhoogde de druk. Maar hoezeer de gasten ook hun best deden, de vrije trap pen en corners leverden niets op. In de zestigste minuut leek de snelle Marlon Zijm de wedstrijd na een mooie actie te beslissen, maar hij miste. Twintig minuten voor het einde lukte het Den Helder dan toch te scoren. Rick den IJzerman had direct daar na de marge weer op drie doelpun ten kunnen brengen, maar ook hij faalde in de afwerking. Den Helder hield de hoop levend en creëerde diverse kansen. In de slotfase kwam Coen de Lugt in het veld voor Leon Zijm, die zijn draai niet kon vinden en dus niet eens een helft speelde. Even later moest de geblesseerde Texel'94-speler Pim de Lugt snelt langs de Helderse aanvoerder Frank Wijbrands. Rick den IJzerman aandachtig toeschouwer. Marlon Zijm zijn plaats afstaan aan nog even spannend werd, kwam inneemt, speelt zondag voor de Tom de Lugt. In blessuretijd lukte de Texelse overwinning niet meer derde opeenvolgende maal thuis, het Den Helder een tweede doel- in gevaar. Tegenstander is Zeevogels uit punt te maken, maar hoewel het Texel'94, dat nu de achtste plaats Egmond aan den Hoef. G-team lijdt grote nederlaag Het G-team van Texel'94 had zaterdag op eigen veld weinig in te brengen tegen koplo-per Roda'23 uit Amstelveen. Na een bijzonder eenzijdige wedstrijd was de eind stand 0-8. Zonder Jan Frans Haveman en Peter Breuer, maar mét de van een enkel blessure herstelde Martijn Verbeeke terug in doel hadden de Texelaars weinig in te brengen. Roda'23 was op-permachtig en scoorde alleen in de eerste helft al drie keer. Jimmy Ponniah en Paul Bakker kregen een paar kansen de score een wat draag lijker aanzien te geven, maar beiden faalden in de afwerking. In de rust werden de speler van Texel'94 gètrakteerd op limonade én een donderspeech van coach Klaas van den Berg. Was hij de vorige keer nog tevreden met de 0-5 nederlaag, ditmaal was hij met te spreken over de instelling van zijn pupillen. Veel effect sorteerden zijn woorden ech ter niet. Roda'23 was eenvoudigweg te goed. Met fraaie een-tweetjes werd de verde-diging van Texel'94 met regelmaat aan flarden gespeeld. Het was aan keeper Verbeeke te danken dat er in de tweede helft niet meer dan vijf doelpunten moesten worden geïncasseerd. Zaterdag speelt Texel'94 de uitwed strijd tegen Hellas Sport. Ze moesten er alles voor uit de kast halen, maar het damesteam van volleybalvereniging Tevoko heeft zaterdag een nipte over winning behaald op promovendus WW'72. Door deze overwinning (3-2) blijft Tevoko koploper in de promotieklasse. In tegenstelling tot vorige week begon Tevoko sterk en werd direct een kleine voorsprong genomen. Het onverwacht sterke WW kon met twee uitstekende buitenaanval lers goed bijblijven, maar toch ging de eerste set met goede services en harde aanvallen naar Tevoko (25-18). In de tweede set bleef WW goed spelen en ging de strijd lange tijd gelijk op. Aan het eind van de set zakte bij Tevoko de con centratie, waardoor fouten werden gemaakt. Tevoko verloor de set met 25-21In de derde set werd over en weer goed volleybal gespeeld, met goed aanvalswerk van beide teams en lange ralleys. Een sterke opslag serie van WW maakte het verschil en Tevoko verloor met 25-19. WW kon dit niveau niet volhouden in de vierde set, waar Tevoko van wist te profiteren. Mede door een goede passing konden gevarieerde aan vallen worden geplaatst. Met harde aanvallen van Ivet Former en Mari anne Boekei scoorde Tevoko punt na punt won de set met 25-17. Ook in de beslissende vijfde set speelde Tevoko zeer geconcentreerd en bij na foutloos. WW kwam er niet meer aan te pas en Tevoko won eenvou dig met 15-6. Uitgerekend tegen de oude rivaal VCJ uit Julianadorp behaalde het herenteam van volleybalvereni ging Tevoko zaterdag de eerste thuisoverwinning van het seizoen. De overwinning van 3-1 leverde Tevoko nuttige punten op. In de wedstrijd tegen VCJ zette Tevoko de stijgende lijn voort die vorige week werd ingezet. Anders dan bij eerdere confrontaties met VCJ liet Tevoko zich niet het hoofd op hol brengen, maar bleef het eigen spel spelen. Een bij vlagen boeiende en zeker in de eerste drie sets spannende wedstrijd was hier van het gevolg. De enige smet was de voetblessure die Berry Koning in de vierde set opliep. Het bleek achteraf mee te vallen, maar het is de vraag of hij volgende week voldoende hersteld is om mee te spelen. Omdat het team aanvallend sterker is dan verdedigend, begon Tevo ko in een 4-2-opstelling met Berry Koning en Jitze Beintema als spel verdelers. Pas later in de wedstrijd werd op een ander systeem over geschakeld. In de,eerste set wisselden de teams elkaar af en het gevarieerde spel van Tevoko gaf uiteindelijk de doorslag (25-23). Ook de tweede set werd op details beslist. Doordat het blok van Tevoko niet helemaal goed sloot, pakte VCJ de overwinning (24-26). In de derde set zorgden passfouten en misverstanden er al snel voor dat Tevoko tegen een achterstand van 2-8 aankeek, maar omschakelen op een ander systeem wierp zijn vruchten af. Langzaam wist Tevoko de achterstand te verkleinen, om uiteindelijk de setwinst binnen te halen (25-23). Hierna bleek het ver zet van VCJ gebroken. Tevoko gaf niets meer toe en nam al aan het begin van de vierde set een grote voorsprong. Even leek het span nend te worden toen Berry Koning geblesseerd raakte, maar Tevoko herpakte zich snel en bij 24-17 maakte Patrick Hollenberg, terug van een rugblessure, het gepast af met een harde klap. Door deze overwinning stijgt Tevoko een plekje op de ranglijst. Als het team in de komende confrontaties dezelfde concentratie en beleving op de mat kan leggen, kan het seizoen nog een leuke wending nemen. ZDH is er zondag voor het eerst in tien jaar in geslaagd niet van Win kel te verliezen. Na zeven neder lagen hielden de Hoornders stand en werd het op eigen veld in een aantrekkelijke wedstrijd 3-3. Het als vijfde geklasseerde Win kel heeft een aanvallend ingesteld team, dat veel scoort (tot zondag 28 keer), maar ook veel doelpun ten tegen krijgt (24). Dat bleek ook tegen ZDH, dat in grote delen van de wedstrijd het initiatief aan de tegenstander liet en erg afwachtend speelde. Na tien minuten profiteerde Winkel van de geboden ruimte en werd het 0-1. Na een ongelukkige actie van een verdediger kon Mike de Bruijn de bal echter doorkop pen naar Maurits Lap, die doorliep en beheerst afrondde. Jonas Leen- houts leek ZDH even later op 2-1 te zetten, maar de keeper maakte de kopbal knap onschadelijk. Daarna leunden de Hoornders opnieuw te veel achterover, waar door Winkel orde op zaken kon stellen. Al snel werd het 1-2, waarna de gasten enkele grote kansen kre gen de zege in een vroeg stadium binnen te halen. Maar ZDH-keeper Chris Stolk hield zijn ploeg met fraaie reddingen in de race. Vlak voor het rustsignaal legden de Zwa luwen een prachtige aanval op de mat. Maurits Lap passte op De Bruijn, die de bal in één keer door speelde naar Leenhouts. Zijn afge- SV De Koog heeft zondag een kansloze nederlaag geleden. In Waarland werd het 4-0 voor thuis ploeg Con Zelo. Vooral in de eer ste helft hadden de Kogers niets in te brengen. De wedstrijd werd onder moeilijke omstandigheden gespeeld. Het veld van Con Zelo heeft weinig beschut ting, terwijl er een harde wind stond. Maar het waren toch de voetballen de kwaliteiten van de tegenstander waarmee De Koog het meest te stel len had. Met de wind in de rug com bineerde Con Zelo, een subtopper in de vijfde klasse A, naar hartenlust. Al na tien minuten werd het 1 -0 voor de thuisploeg. In het vervolg werd het alleen maar moeilijker. De Kogers, die Tristan Ellen, Peter Koorn en Robin Schoo misten, konden geen vuist maken en.mochten alleen maar hopen dat Con Zelo niet het onder ste uit de kan wilde. Toch liep de achterstand snel op naar 4-0. In de rust probeerde trainer Hans van der Park zijn team weer op de rails te krijgen. Er werden enkele duidelijke afspraken gemaakt en dat sorteerde succes. De Koog speelde in de tweede helft beter en scherper, de verdediging was veel hechter en plotseling werden ook de vrijstaande spelers beter gevonden. Als Yoni Houwing vlak na rust met zijn schot iets meer geluk had gehad, had het misschien nog een leuke middag voor de gasten kunnen worden. Het mocht niet zo zijn. Met Andries Kuip als vervanger voor Ivar van Elk en Joris Ellen voor de licht geblesseer de Ben Siebinga probeerde de Koog het nog wel. Maar geluk en precisie ontbraken bij De Koog. Op een derde van het seizoen staat De Koog op de elfde plaats, met drie ploegen op geringe achterstand. De wedstrijd van zondag a.s. tegen Bergen, dat één plaats hoger staat, mag dan ook belangrijk worden genoemd. In een zeer spannende laatste wedstrijd van het seizoen heeft de jeugd U16 van de Mareis het net niet gered. Met slechts twee punten verschil werd in een sportieve wedstrijd verloren van Enkhuizen. Na afloop namen De Mareis afscheid van Bas Vos, die voor een jaar naar het buitenland vertrekt. Hoewel De Mareis in het begin dui delijk de betere was, werd verzuimd te scoren. Toen er na vijf minuten nog geen punten waren behaald, besloot coach Heijenk te wisselen. Kort daarna doorbrak Jorik Heijenk de nul. Met veel inzet van Bas Vos en Manuel Dros kon De Mareis het eerste kwart afsluiten met 12-10. In het tweede kwart waren het Femke Heijenk en Charlotte Hendriks die hard werkten. Heijenk plaagde de tegenstander fel in de rebound, ter wijl Hendriks haar punten pakte. Mede daardoor werd het tweede kwart afgesloten met 23-24. Ondersteund door goed werk van de lange mannen David Maas en Bram Inpijn werd onder aanvoe ring van Bas Vos het derde kwart afgesloten met een gelijk spel en het vierde kwart moest dan ook het verschil brengen. Daarbij maakte Bas Vos zijn vijfde persoonlijke fout, zodat hij het veld moest verlaten. Ook de inzet van Annick Hoogendijk en Thomas Gremmen kon niet meer helpen en na 48 minuten werd de wedstrijd in het voordeel van Enk huizen beslist. Scores: Bas Vos (15), Jorik Heijenk (12), Manuel Dros (11), Charlotte Hendriks (6), David Maas (4) en Thomas Gremmen (4). meten voorzet bereikte de doorge lopen De Bruijn, die bij de eerste paal koelbloedig afrondde. Omdat de stand voldoende per spectief bood, besloot ZDH in de tweede helft aanvallender te spelen. Een belangrijke beslissing was het doorschuiven van Jelmer Bomas van de verdediging naar de positie vlak achter de spitsen. Dat resul teerde direct in succes, toen Bomas na een voorzet van De Bruijn met een handvol schijnbewegingen zijn tegenstander dol draaide en met een hard schot scoorde. ZDH leek daarna door te druk ken. Met name Remco Boogaard kwam een paar keer goed door over de rechterkant. Toch maakten de Hoornders daarna de fout zich te ver terug te laten zakken, met als gevolg dat Winkel twintig minuten voortijd de stand gelijk kon trekken. ZDH schrok daarna wakker en ging met Ruud Hof in plaats van Joost van Heerwaarden op zoek naar de winnende treffer. Die leek te vallen toen Hof de keeper verschalkte. Hij liftte de bal echter over het doel. Aan de andere kant kwam ZDH goed weg toen een tegenstander binnen het strafschopgebied tegen de grond werd gewerkt. Vlak voor het einde krulde Bomas de bal uit een vrije trap prachtig op de krui sing, in plaats van erin. De wedstrijd eindigde daardoor onbeslist. Zondag speelt ZDH in Kolhorn de inhaalwedstrijd tegen Kaagvogels. Rabocompetitie komt naar Texel Aan de rand van het bos, in de richting van het Westerslag, wordt zondag 7 december een mountainbikewedstrijd gehouden die meetelt voor de Rabo Top competitie Kop van Noord-Hol land. Na enkele jaren afwezigheid beleeft deze competitie weer een aflevering op het eiland. Speciaal voor deze wedstrijd wordt een lang, gevarieerd parcours uit- Mare Schraag koploper DVO Nieuwkomer Mare Schraag is de verrassende koploper in de com petitie bandstoten van biljartver eniging DVO. Regerend kampioen Wim Vendel heeft nog te weinig partijen gespeeld om een rol van betekenis te spelen. Na 'twee maanden in de competitie, hebben de meeste spelers twaalf partijen afgewerkt. Ruud Beers staat op de tweede plaats, derde is Siem Bakker. De onderlinge verschillen zijn klein, zodat elke avondspannend is. Wim Vendel, Cor Rood en Piet Plug hebben nog heel wat partijen in te halen als zij de aansluiting niet willen missen. Om in de stand mee te tel len, moet een minimumaantal partijen zijn gespeeld. De hoogste series werden gespeeld door Frans Bik (12) en Ries Balk (10), maar ook andere spelers speelden series van zeven, acht of negen caramboles. Toch zijn de gemiddelden niet spectaculair. SVO is erin geslaagd van Vesdo te winnen. Op sportpark Sieme Keijzer werd in een spannende wedstrijd de hekkensluiter met 2-1 verslagen. Met de overwin ning brachten de Oosterenders de aansluiting met de midden moot tot stand. Oosterend trok direct na de aftrap ten aanval. Met snelle combinaties werd Vesdo onder druk gezet. Al in de tiende minuut was het bijna 1-0. Dave Witte krulde de bal uit een vrije trap in de bovenhoek. De keeper kon echter nog net redding brengen. Na een half uur kwam de belo-ning voor het offensieve spel. Een verdediger van Vesdo voelde zich zo opgejaagd, dat hij de bal te zacht terugspeelde op zijn kee per. De oplettende Dennis Daal der zag het gebeuren, pikte de bal op, omspeelde de keeper en bood Ruben Duinker een niet te missen kans:1-0. Ook in het vervolg behielden de Oosterenders het overzicht en ble ven ze goed spelen. Vier minu ten voor rust werd het 2-0. Robin Eelman gaf een voorzet op Marijn Drijver, die de bal - net als Marco van Basten ooit deed - langs de keeper in de verre hoek schoot. Maar ook Vesdo deed niet voor spek en bonen mee. Uit een vrije trap leek het 2-1 te worden. Keeper Meivin van Sambeek stond echter op zijn post. In de tweede helft ging het aan vankelijk wat moeizamer. Dat kon SVO zich niet permitteren. Een spe ler van Vesdo mocht in de 51ste minuut 'zomaar' doorlopen en sco ren. Maar tot genoegen van de supporters pakten de gastheren de draad daarna snel weer op. Keeper Van Sambeek demonstreerde in de 63ste minuut een scherp oog voor zijn medespelers te hebben. Bij een corner plukte hij de bal uit de lucht, om deze direct met een verre uit trap naar de vrijstaande Ger Vla ming te spelen. Vlaming snelde naar het doel, maar ook de keeper van Vesdo was op zijn post. Een ander hoogtepunt was in de tachtigste minuut de knal^van Rutger Zoete lief op de paal. In de slotfase ging Vesdo serieus op jacht naar de gelijkmaker. De gasten zetten de tegenstander zwaar onder druk, waardoor het nog even erg spannend werd, maar waar er vori ge week tegen Callantsoog nog van alles mis ging, bleef de verdediging van SVO ditmaal op de been. Zaalvoetballers te sterk voor Niedorp gezet. De wedstrijd staat ook open voor de vele Texelse bikers die regelmatig een rondje over het eiland rijden, maar niet bij een club zijn aangesloten. De 'funklasse' is voor deze 'vrije rijders' een uitste kende gelegenheid de krachten met anderen te meten'. De organisatie roept alle liefhebbers op mee te doen. Inschrijven kan op de dag van de wedstrijd in boskiosk 't Turfveld. Deelname kost €8,-. De wedstrijden voor de jeugd, dames en topklasse gaan om 9.45 uur van start, de fun klasse start om 13.00 uur. De zaalvoetballers van Texel'94 slaagden er vrijdag eindelijk weer in drie punten te pakken. In de afgelopen vijf wedstrijden werd twee keer gelijk gespeeld en drie keer verloren, maar de thuiswed strijd tegen Niedorp werd met 8-4 gewonnen. Omdat ook Tim Kedde na een lange afwezigheid weer van de partij was, beschikte coach Martijn de Veij over drie wissels. De enige afwezige was Marcel Ris. Al in de eerste vijf minu ten kreeg Texel enkele kansen, die niet werden verzilverd. Maar in de achtste minuut was het raak en wist Texel de score te openen. Niet veel later werd het zelfs 2-0. De voorsprong werd echter door onop lettendheid van Texel direct gelijk getrokken. Texel leek met 3-2 de rust in te gaan, maar ook deze voor sprong werd door balverlies ver speeld. De ruststand werd 3-3. Na de rust probeerde Texel met een hoog baltempo de tegenstan der stuk te spelen. Dit lukte goed, want al snel stond er 5-3 op het scorebord. Niedorp scoorde nog 5- 4, maar kwam er daarna niet meer aan te pas en moest met lede ogen toezien hoe Texel uitliep naar een eindstand van 8-4. De doelpunten werden gemaakt door Tim Kedde, Matthijs de Lugt, Pim de Lugt en Leon Zijm. Alle vier scoorden zij twee maal. Door deze overwinning staat Texel met tien punten uit acht wedstrijden op de zevende plaats. Vrijdag gaat Texel op bezoek bij Scagha'66 3 in Schagen, dat met slechts vier punten onderaan staat. Veel vissen bij wedstrijd Het was lang geleden dat er zoveel vis werd bovengehaald als tijdens de avondwedstrijd van Sportyis- club Texel, afgelopen zaterdag bij de asfaltmolen bij Oudeschild. Tijdens de wedstrijd, de zesde in de winterserie, werden maar liefst 62 vissen gevangen. Jammer, vol gens correspondent Poul Verhagen, dat er maar drie vissers aanwezig waren. Van hen eindigde Verhagen op de eerste plaats, met 27 vissen met een gezamenlijke lengte van 668 cm. Tweede werd Frans Bos (23 vissen, 545 cm), derde Rein Kuyper (12 vissen. 298 cm). De volgende wedstrijd wordt zaterdag 29 november gehouden, weer bij de asfaltmolen. Aanvang 18.00 uur. Dertig darters, tien dames en twintig heren, namen zaterdag deel aan een darttoernooi in 't Skiltje. Na poulewedstrijden en een knock-outfinale ging de winst naar Patricia Keijser en Ron Keijzer. Al tijdens de poulewedstrijden, waarbij best of three werd gespeeld, werden hoge punten gegooid. Zo kwamen Jacobien Zijm en Piet Gris- nich tot 180, maar ook de finishes waren hoog. 114 was daarbij heel normaal. In de halve finales ver sloeg Patricia Keijser Jacobien Zijm met gemak en won Yvette Flier maar nipt van Simone Schipper. Daardoor stonden Keijser en Flier tegenover elkaar in de finale. Hier bleek het verschil echter te groot en de zege ging met 4-0 naar Patricia Keijser. Bij de heren werd de finales een nek-aan-nekrace tussen Jaap de Waard en Ron Keijzer, die uitein delijk door laatstgenoemde werd gewonnen. Programma zaalvoetbal Woensdag 19 november 17 00 SVO C1 -RAB C1 Douma 17.45 C/Sportsh C1-RAB C2 Douma 18.30 Krim 4-ZDH 1 Hoogendijk 19.20 Klif/St.pl da2-? Hoogendijk 20.15 SVO 2-RAB 4 vPutten 21.05 Mantje 3-Klif/St.pl 2 Kuipers Zaaldienst: De Koog Donderdag 20 november 19.00 Texel 4-C/Sportshop 3 J'dijk 19.50 Koog 3-Krim 5 Douma 20.45 RAB 3-C/Sportshop 2 Douma 21.35 Texel 2-Krim 2 Arnout Zaaldienst: Mantje Vrijdag 21 november 17.00 SVO E1 -Mantje E1 SVO 17.45 C/Sportsh D2-RAB D1 C/Sp.sh 18.30 RAB 5-Mantje 4 vPutten 19.20 RAB 1-Mantje 2 Bakker 20.15 SVO 1 -RAB 2 Arnout 21.05 Mantje 1-Krim 1 Vonk 21.55 C/Sportshop 1-Koog 1 H'dijk Zaaldienst: RAB Bouwmaterialen Uitslagen: E-jeugd: RAB Bouwmat. E1-Oosterend E1 2-1 D-jeugd C/Sportshop D1 -C/Sportshop D2 9-3, Klif/St.pl 02-Mantje D1 4-8. C-jeugd: C/Sportshop CTKrim C1 19-2, Klif/St.pl C1- Oosterend C1 8-0. Tweede klasse Texel 4-Krim 4 1-9, Koog 4-Klif/St.pl 4 4-4, C Sportshop 4-Texel 3 9-4, C/Sportshop 3- Krlm 5 8-4 Eerste klasse: RAB Bouwmat. 4-Klif/St.pl 2 6-3, C/Sportshop 2-Mantje 3 7-2, Koog 2-RAB Bouwmat. 3 10-4, Krim 2- Klif/St.pl 3 8-4 Hoofdklasse: RAB Bouwmat, 2-RAB Bouwmat 1 1-11. Mantje 2-Mantje 1 5-10, Krim 1-C/Sportshop 1 2-11, Koog 1-Klif/St pl 1 3-5 Overige: Klif/St.pl dal-van Geelen dal 3-2, Texel 1 -ZW Niedorp 18-4 Voetbalprogramma Zaterdag 22 november: AFC'34 3-Oosterend 3 HCSC B1-Texel'94 B1 Texel'94 B3-VZV B1 JVC B2-Oosterend B1 De Koog B1-VIOS W B1 Marken MB1-Texel'94 MB1 Texel'94 MB2-Winkel MB1 Oosterend MB1-DTS MB1 Texel'94 C2-W'waard C1 Texel'94 C3-BKC C2 Texel'94 C4-W'waard C2 Texel'94 MC1-BKC MC1 Texel'94 DTGeel Zwart D1 Texle'94 D2-HCSC D3 Den Helder D5-Texel'94 D3 Wiron D1 -Texel'94 D4 ZDH D1-Oudesluis D1 Hellas Sport G1-Texel'94 G1 14.30 12.30 14.30 14.30 14.00 11.15 11.30 14.30 13.00 14.30 11.30 13.00 11.30 13.00 10.00 12.00 11.30 11.30 10.00 9.00 9.00 9.00 9.00 10.00 10.00 10.00 10.00 10.00 14.00 14.00 14.00 14.00 11.30 11.00 12.00 11.00 12.00 11.00 12.00 Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-Roda F Vitesse-ZDH SVO F-AZ Heerenveen-Utrecht De Koog F2-SVC Terschelling Manchester-Tottenham SVC Vlieland-De Koog E SVO E-Chelsea Everton-Arsenal Liverpool-SVC Ameland Zondag 23 november: Texel'94-Zeevogels Oosterend-Watervogels De Koog-Bergen Kaagvogels-ZDH Berdos 2-Texel'94 2 ZAP 4-Texel'94 3 Oosterend 2-Oudesluis 2 Succes 3-De Koog 2 Oosterend DA1-Wiron DA1 De Koog DA1-ZAP DA2 Limmen MA2-Texel'94 MA1 Texelse recreatiecompetitie: Geen programma. Voetbaluitslagen Zaterdag 15 november: Oosterend 3-Reiger Boys 9 3-2 Texel'94 B1-Geel Zwart B1 8-0 VZV B1-Texel'94 B2 2-2 Schagen B2-Texel'94 B3 1-8 Oosterend B1 -Sint Boys B1 2-2 De Koog B1-HCSC B1 2-4 LSW MB1-Texel'94 MB1 3-0 LSW MB2-Texel'94 MB2 afgelast Winkel MB1-Oosterend MB1 1-1 Succes C2-Texel'94 C3 0-5 Den Helder C5-Texel'94 C4 0-8 Texel'94 MC1-DWOW MC1 2-0 JVC D1-Texel'94 D1 4-1 SVAP'74 D1-Texel'94 D2 0-2 Texel'94 D3-JVC D5 4-1 Texel'94 D4-Geel Zwart D2 0-3 ZDH D1-Wiron D1 6-0 HCSC D3-De Koog D1 0-16 Texel'94 G1-Roda'23 G1 0-8 Texelse pupillencompetitie: Utrecht-SVC Terschelling 1 -5 AZ-Heerenveen 1 -0 ZDH F-SVO F 0-6 Roda-Vitesse 5-2 De Koog F1 -De Koog F2 16-0 Arsenal-SVC Ameland 9-0 Chelsea-Everton 2-5 De Koog E-SVO E 2-2 Tottenham-SVC Vlieland 1 -14 Manchester-Liverpool 4-3 Zondag 16 november: Texel'94-Den Helder 3-2 Con Zelo-De Koog 4-0 ZDH-Winkel 3-3 Oosterend-Vesdo 2-1 Texel'94 2-Schagen 2 5-0 Texel'94 3-ZAP 5 ZAP niet opgeko men Geel Zwart 4-Oosterend 2 1-3 De Koog 2-DWOW 3 6-1 Succes DA1 -Oosterend DA1 Texelse recreatiecompetitie: Texelse Boys-Texel uitgesteld Oosterend-De Koog 5-2

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 7