I Combinatieteam wint zaalvoetbaltoernooi Dubbel Texels succes bij mountainbikers Mirjam Hin laat concurrentie straatlengte achter zich Drenthen domineren in 35ste Winterbosloop TEXELSE g COURANT Hans van der Park weg bij SV De Koog Pupillen hebben maand vakantie WOENSDAG 31 DECEMBER 2008 Het combinatieteam van De Cocksdorp en De Waal is zater dag in sporthal Ons Genoegen winnaar geworden van het Dorp- tegen-dorptoernooi voor zaal voetballers. Het won bijna alle wedstrijden en moest alleen een gelijkspel toestaan tegen Den Burg West, dat op de tweede plaats eindigde. De Waal en De Cocksdorp vormden één team omdat het beide dorpen niet gelukt was een eigen team op de been te brengen. Wat betreft De Waal was dat geen enorme verras sing, maar dat het veel grotere De Cocksdorp - dat ook voetballers uit Eierland mag vragen - niet slaagde, wekte nogal verwondering, temeer daar er voetballers als toeschouwer op de tribune zaten die niet waren gevraagd. Organisator Hans Polder man, die de onheilstijding minder dan een dag voor aanvang kreeg, was ietwat teleurgesteld. 'De men sen die ik had benaderd met de vraag of ze een team wilden for meren, bleken er maar weinig aan gedaan te hebben. Jammer, maar ik kon toen niet veel anders dan de spelers die er wél waren samen te voegen. De combinatie bleek ijzersterk, met routinier Martin Koorn en keeper Alexander Smit uit De Waal als grote uitblinkers. Het team deed het zelfs beter dan de winnaar van vorig jaar. Den Burg West, dat niet alleen een gelijkspel moest toestaan aan de combinatie, maar ook aan Den Burg Oost. De beslissing viel in de voor laatste wedstrijd van het toernooi, waarin de teams elkaar allemaal één keer troffen. Terwijl Den Burg West was uitgespeeld, moest De Cocksdorp/De Waal zien te winnen van Den Burg Oost, dat met twee remises al kansloos was voor de eindoverwinning. Bij een gelijkspel zou de combinatie op gelijke hoogte komen met Den Burg West, dat echter een beter doelsaldo had. In vijftien spannende minuten scoorde De Waal/De Cocksdorp eenmaal en bleef de tegenstander doelpuntloos, waardoor de combinaties na afloop de hoofdprijs in ontvangst mocht nemen. Oudeschild, de winnaar van de eerste editie, werd derde. Den Burg Oost vierde. Oosterend, Den Hoorn en De Koog misten nogal wat spelers en moesten genoegen nemen met respectievelijk de vijfde, Moment uit de spannende wedstrijd eindigde. zesde en zevende plaats. Later dit jaar, waarschijnlijk in febru ari. wordt het Dorp-tegen-dorptoer- nooi opnieuw gespeeld, dan met zaalvoetballers van veertig jaar en ouder. Uitslagen. De Koog-Oosterend 1-1; Den Burg Oost-Oudeschild 2-2: Den Burg West- Den Hoorn 5-0; De Cocksdorp/De Waal-De Koog 1-0; Oosterend-Den Burg Oost 0-1; Oudeschild-Den Burg West 0-2; Den Hoorn- De Cocksdorp/De Waal 0-3; De Koog-Oude- Den Burg West en Den Burg Oost, die in 0-0 schild 2-6; Den Burg Oost-Den Burg West 0-0; Oosterend-De Cocksdorp/De Waal 0-3; De Koog-Den Burg Oost 2-2, Oosterend-Den Hoorn 3-1; Den Burg West-Pe Cocksdorp/ De Waal 0-0. Den Burg Oost-Den Hoorn 3- 1; Oosterend-Oudeschild 1-4; De Koog-Den Burg West 1-4; Oudeschild-De Cocksdorp/ De Waal 2-3; De Koog-Den Hoorn 1-2; Oos terend-Den Burg West 2-5; Den Burg Oost- De Cocksdorp/De Waal 0-1; Oudeschild-Den Hoorn 6-0. Eindstand 1.De Waal/De Cocksdorp, 16 punten; 2.Den Burg West, 14; 3.0udeschlld, 10: 4. Den Burg Oost, 9, 5.Oosterend, 4; 6.Den Hoorn, 3; 7.De Koog, 2. Mountainbikers Sil Brouwer en Denise Betsema hebben zondag in Enkhuizen de negende en laatste wedstrijd voor het Rabobank Top Noord-Hollandklassement gewon nen. Dat leverde hen beiden de eindzege in het klassement op. Door de lage temperaturen was het parcours in Enkhuizen veranderd in een zeer snelle omloop. In de catego rie voor dames was Texel sterk verte genwoordigd. Naast Denise Betsema stonden ook Simone Betsema en Yasmijn van Rongen aan de start. Het leek een spannende race te wor den, omdat ook Amber Boks nog kans maakte op de eindoverwinning. Betsema bevestigde echter haar pri ma vorm en reed onbedreigd naar de overwinning. Boks eindigde als tweede, Simone Betsema werd der de. Yasmijn van Rongen was op een vierde plaats net niet goed genoeg voor het erepodium. In het eindklas sement eindigden Simone Betsema en Yasmijn van Rongen als vierde en vijfde. Sil Brouwer moest bij de junioren afrekenen met de broers Sjors en Niels Dekker, die een thuiswedstrijd reden. Het werd een merkwaardige race. De deelnemers startten vlak na de renners in de Topklasse, waardoor de snelste junioren al na een paar honderd meter de achterblijvers uit deze categorie in het vizier kregen, die stuk voor stuk moesten wor den gepasseerd. Brouwer deed dat uitstekend en veroverde al snel de koppositie. Aanvankelijk werd hij op de hielen gezeten door Niels Dek ker, maar die viel later terug, waar na zijn rol werd overgenomen door broer Sjors. Door twee valpartijen van Brouwer kwam Dekker nog bij de koploper in de buurt, maar in de loop van de wedstrijd moest hij steeds meer terrein prijsgeven. Brouwer pas seerde de finish glorieus als winnaar en gaf zo zijn eindoverwinning in het klassement nog meer glans. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 6 januari Veld A: 19.00 Slik-Tevoko jeugd Rabobank 19.45 Rabobank-Rab Tevoko jeugd 20.30 Rabobank-Wessels Rab 21.15 NIOZ 2-Mantje Wessels 22.00 Interieurbouw AH Mantje Veld B; 19.00 SVC-Piet Kooger Spar 19.45 Spar-Texelcampings Kooger 20.30 NBC-Kapper Texelcampings 21.15 Vlinderwinkel-Paal 28 NIOZ 1 22.00 NIOZ 1-Cocky's Vlmderwinkel Veld C: 19.00 Klif 23- Bar Sportief Otto's 19.45 Otto's-lepe de Boer Bar Spor tief 20.30 Sportsh.-Timmer lepe de Boer 21.15 Jozefsch.-De Waal Sportshop 22.00 De Krim-De Rog Foto de Waal Wedstrijdleiding: Klif 23 en Evelien (tel. 310096). Mirjam Hin heeft afgelopen week end in manege Akenburg de Kerst bokaal gewonnen. Een prestatie van formaat, omdat zij met haar nieuwe pony Dangerboy reed. Omdat er op verschillende onder delen wordt gestreden, die allemaal meetellen voor het eindklassement, maken alleen de beste ruiters kans de Kerstbokaal te winnen. Mirjam Hin, uitkomend in de klasse B-pony's, was uitstekend op dreef. Ze begon met een nette dressuurproef, waarvoor ze 199 punten kreeg, genoeg voor de eerste plaats. Daarna stond het spel op het programma. Door de lastige objecten waren maar weinig paarden zo moedig alle onderdelen te nemen. Onder hen Hin en haar pony, die wer den beloond met een goede score. Bij het spnngen, ten slotte, rondde ze het parcours foutloos. Omdat Lianne ter Steege. die hetzelfde presteer de, meer punten voor de stijl kreeg, moest Hin op dit onderdeel genoe gen nemen met de tweede plaats. Haar eerste plaats in het klassement kwam echter niet meer in gevaar. Ze vergaarde 393,5 punten en had daar mee een straatlengte voorsprong op de overige deelnemers. Lianne ter Steege en Dandy verover den met 385 punten de tweede prijs. 'Verdiend', oordeelden de kenners. Ter Steege kreeg van de jury extra punten omdat ze het origineelst ver kleed was. De derde prijs was voor Daphne de Ridder en lefke Brenda (383), vierde werd Fia Kooiman met Rockefeller (380). De vijfde plaats was weggelegd voor Emmy Monster met Lady (379,5). Kim van der Werve haalde van alle deelnemers het meeste sponsor geld op en kreeg voor deze prestatie een jaarabonnement op de manege cadeau. Het geld wordt besteed aan de aanschaf van nieuw meubilair voor het ten-as. Patricia van der Slikke behaalde met Pajona een goede score tijdens de dressuur in de klasse B-paarden voor de niet-federatieruiters. Met 201 pun ten werd zij eerste. Tweede in deze klasse werd Eva van der Vis met Oralzflug Nova met 193 punten. Bij de categorie E-pony's was de eer ste plaats voor Desirée Boon met Shadrutka (193). De wedstrijd in de categorie D-pony's werd over twee dagen verspreid. Zaterdag was de eerste prijs voor Mascha van Liere met Blitz (186). Tweede werd Floor Roeper met Jara (184). Zondag won Danja Veeger met Pajona de eerste prijs (189) en werd Willemijn Boon met Marinka tweede (182). In de categorie C-pony's was Emmy Monster met Lady de beste (191), gevolgd door Cindy de Ridder met Amber (188). Bij de A/B-pony's won Jane Zijlstra met Jumper (185), op de voet gevolgd door Manon List met Pino (184+). Julia Esselman werd hier derde met haar pony Loess (184). Met een bixie- proefje zonder galop werden Demi van de Haes en Suzie eerste met 39 punten. Ook de federatieruiters streden flink om de prijzen. In de categorie C- pony's werd Shirin Schahidi met Morena eerste met 187 punten. Bij de D/E-pony's was de eerste prijs weggelegd voor Mirjam Hin met Dan gerboy (199), tweede werd Esmée Zoer met Marit (194). In de klasse l_2-pony's was de eerste pnjs voor Sterre Veltkamp met Mario (196). Bij de B-paarden werd Sacha Drijver met Tolinde eerste (180). Bij de L1 -paarden was Marissa Roeper oppermachtig met 189 punten. Fia Kooiman werd met Rockefeller eerste in de klasse L2-paarden (192) en in de klasse Z1 was de eerste prijs voor Priscilla Noorlander met Unique (216). In het springparcours was evenals voorgaande jaren een joker verwerkt, die extra punten opleverde. Deze hindernis was extra spannend aan gekleed, met als gevolg dat veel paarden er op strandden. Bij de niet- federatieruiters in de klasse A reed Masja Eelman met Chris een foutloos parcours. Zij werd eerste met 154 punten en 48 punten voor de stijl. Tweede werd Roos Roeper met Pep per (154 en 45 stijl). In de categone B werd Jane Zijlstra met Jumper eerste (124 en 49,5 stijl). In de categorie C was de eerste plaats voor Emmie Monster met Lady (154 en 51,5 stijl). In de categorie D werd Danja Veeger eerste met Pajona (154 en 48,5 stijl). Tweede werd Mascha van Liere met Blitz (120 en 46 stijl). Bij de B-paarden met-federatie was de eerste plaats voor Patricia van der Slikke met Pajo na. Zij tikte ongelukkigerwijs wel twee balken af en moest de overall-prijs laten schieten (106 en 49 stijl). Bij de federatie-ruiters in de categorie D/E-pony's werd Lianne ter Steege met Dandy eerste (154 en 49 stijl), tweede werd Mirjam Hin met Dan gerboy (154 en 46 stijl). In de klasse L was de eerste plaats weggelegd voor Shirin Schahidi met Morena (130 en 49 stijl). Bij de B-paarden werd Leo- nie van Schaik met Texel Consensus eerste (144 en 48 stijl). Tweede werd Sifra van der Vis met Oralzflug Nova (110 en 49 stijl). Bij de L-paarden werd Fia Kooiman eerste met Rocke feller (150 en 49,5 stijl). De wedstrijd werd afgesloten met een verloting. De achtergebleven prijzen kunnen zaterdagochtend 3 januari worden opgehaald in manege Aken- burg. Deze prijzen zijn gevallen op de volgende lootjes: groen 688 en 691. blauw 362, 417 en 838, wit 132, 252, 253 en 291 en roze 609, 653, 776 en 779. Tennisjeugd in Schagen Achttien jeugdleden van tennisver eniging Deuce hebben afgelopen week in Schagen meegedaan aan het TC Open K5-toernooi. De Texe laars presteerden in het sterke deel nemersveld met wisselend succes. Jesper List (uitkomend in de cate gorie JE t/m 14) en Britt Polderman (driekwart toernooi t/m 8) kwamen het verst en reikten tot de finale. Ze verloren daarin weliswaar, maar met een tweede plaats konden beiden terugkijken op een goed toernooi. Dat gold ook voor Ruben Legierse (JE t/m 17) en het dubbelspelkoppel Emma van Veen en Sterre Kiltz (MD t/m 12 jaar), die zich voor de halve finale plaatsen en op de derde res pectievelijk vierde plaats eindigden. De andere Deuce-leden strandden in één van de voorrondes. Omdat er extra punten mee te verdienen w best gedaan op de aankleding van zichzelf i Damtoernooi in De Bijenkorf Het traditionele Oudejaarstoer- nooi van Damclub Oosterend/ Texel wordt dit keer net na oud jaar gehouden en wel op zaterdag 3 januari. Locatie is dorpshuis De Bijenkorf in Oosterend, aanvang tussen 12.30 en 12.45 uur. Deelname staat open voor iedereen, lid van een club of niet. Afhan- 7 veel deelnemers hun uiterste kelijk van het aantal deelnemers, 1 hun dier. i'oio Joop Remmers BeeUDonh Texel) - worden de spelers verdeeld over één of meer groepen. Dat wordt ter plaatse bepaald. Bij voldoende belangstelling wordt ook een jeugd groep samengesteld. Er hebben zich inmiddels dammers uit Sche- veningen en Den Helder opgegeven. Inschrijven kan ter plekke en kost €2,50 voor volwassenen en €1,- voor kinderen. Er is voor elke deelnemer een prijs in natura. Het toernooi (voor de volwassenen) duurt tot omstreeks 16.30 uur Meer informatie bij Piet Bakelaar, tel. 313843 of e-mail pietbakelaar@planet.nl. Bowlers zorgen voor vuurwerk Simone Stiggelbout en Chris Dob ber hebben zondag het kersttoer nooi in Bowling De Koog gewon- SV De Koog en Hans van der Park gaan uit elkaar. Na acht jaar samenwerking, verdeeld over twee perioden, maakt de 48-jari- ge trainer de overstap naar de nieuwe fusieclub die binnenkort ontstaat na het samengaan van WGW en FC Den Helder. Eigenlijk zou hij al een jaar eerder afscheid nemen van De Koog. Maar toen de vereniging geen geschikte opvolger kon vinden, liet Van der Park zich afgelopen voorjaar over halen er nog een jaar aan vast te plakken. 'Daar heb ik geen spijt van gehad. Het was leuk opnieuw een mooie uitdaging.' Over het verloop van het huidige seizoen is hij tevreden. 'Er wordt nog niet geweldig gevoetbald. Maar de groep is volwassener geworden, gemakkelijker benaderbaar en eer lijker en opener naar mij en naar elkaar. Ik zou best nog een jaar met die jongens door willen. Bovendien bevalt de samenwerking met Leen van Elk me uitstekend. We verzor gen allebei een training, waarbij ik de coaching op zondag doe en ver antwoordelijk blijf. Toen ik een paar weken geleden door het bestuur van De Koog werd gevraagd ook volgend seizoen te blijven, zou Beek op, geblesseerd geraakt Hans van der Park lapt keeper Steven promotiewedstrijd tegen Wiron in mei 2006. promotie mee te maken. Bovendien wil ik graag nog een laatste kunstje flikken door met De Koog in de vijfde klasse te blijven. Dat is deze vereniging nog niet eerder gelukt en ik daar in eerste instantie ook op ingaan. De spelers waren gevraagd en die stonden unaniem achter me. Daar was ik erg blij mee. Bovendien vond ik het best een eer. voor het zesde jaar op rij trainer bij dezelfde club te zijn. Een telefoontje van een jeugdvriend, belast met de vorming van de struc tuur van de club die onstaat na het samengaan van WGW en FC Den Helder, bracht hem vorige week op andere gedachten. 'Ze wilden me graag hebben als hoofd opleiding, gecombineerd met het trainerschap van de A-junioren. De intentie is het A1 -team zo hoog mogelijk te laten spelen. Ze willen op termijn zelfs naar het landelijk niveau. Dat klonk ambitieus. Bovendien liggen mijn roots bij WGW. Ik heb altijd gezegd dat ik daar nog een keer trainer wil zijn. Ik heb niet lang getwijfeld, ook al omdat ik nu weer in Den Helder woon. Maar dat betekende wél dat ik van de week met lood in mijn schoenen naar De Koog moest. Gelukkig begrepen ze het wel.' Aan WGW bewaart Van der Park mooie herinneringen. 'Ik begon er als vijfjarig jochie en heb er tot mijn eenentwintigste gevoetbald. Vanaf mijn zeventiende bij het eerste elf tal, maar ook daarvoor was het al een prachtige tijd. Bij de A-junioren speelden we in de hoogste klasse, waarin ook Ajax - met spelers als Sonny Silooy - uitkwam. We ver wachtten er niks van, maar na acht wedstrijden stonden we tweede. En toen kwam Ajax op bezoek. We wonnen met 3-2 en ik maakte twee doelpunten. Daar word ik 31 jaar later nog steeds aan herinnerd in Den Helder.' Bij SV De Koog is nuchter op Van der Parks mededeling gereageerd. 'Jammer, maar het is niet anders. We zullen op zoek moeten naar een nieuwe trainer', constateert secreta ris Jan van Beek droog. Al in de voorrondes van de dames zat de spanning er goed in. Trijn Stig gelbout gooide 217. maar Ingrid Witte spande de kroon. Met een game van 229 kwam ze tot de hoogste pinfall van het toernooi. Ook bij de heren werd er al in een vroeg stadium flink gestreden. Martien Roeper zorgde voor vuurwerk door bij de dubbels 223 en 215 te gooien. Helaas voor hem haalde hij zondag net met de finale bij de singels. Met Rina Dnjver behaalde hij de tweede plaats bij de dubbels De eerste prijs in .deze cate gorie was voor Herbert de Geer en Rolf Brouwer. Simone Stiggelbout en Ronald van Benthum legden beslag op de derde plaats. De finale in de singels voor dames werd gewonnen door Simone Stiggelbout. Zij versloeg Ingrid Witte en Rina Drijver, die res pectievelijk tweede en derde werden. Drijver bewees met een game van 203 wél goed in vorm te zijn. Chns Dobber veroverde na zware stnjd de toernooiwinst bij de heren, vóór Piet Kager en Marijn Beumkes. Onze correspondent Martien Roeper meldt dat vooral Kager 'als een beer stond te gooien', met onder meer een game van 225. Warmlopen voor Zestig van Texel Atletiekvereniging Texel houdt zondag 4 januari een duurtraining over het strand, waarbij het eerste gedeelte van het parcours van de Zestig van Texel wordt verkend. Deelnemers aan de vijftien kilometer lange training worden om 10.15 uur bij Het Turfveld verwacht, vanwaar met auto's naar het NIOZ wordt gereden. Daar gaat om 10.30 uur de training van start. Ook mensen die geen lid zijn van AVTexel kunnen deelnemen. Volleybaltoernooi Volleybalvereniging Smash'68 houdt vrijdag 2 januari een oliebol- lentoernooi in sporthal De Bijenkorf in Oosterend. Het toernooi is voor iedereen vanaf 12 jaar en begint om 19.00 uur Deelname kost €2,-, aanmelden kan bij Sharen Daalder, tel. 06-30568148. Bij de F-pupillen is het een stuk spannender. Ook hier heeft de kop loper - De Koog F1 - alle wedstrij den gewonnen, maar met 9 over winningen en 1 gelijkspel ligt SVC Terschelling op de loer. Dat beide teams elkaar nog twee keer treffen, maakt het extra spannend. Beide competities worden hervat op zaterdag 17 januari. De F-pupil len spelen 31 januari een toernooi in de zaal, de E-pupillen doen dat 7 maart. De Texelse pupillen hebben vorige week de laatste wedstrijden voor de winterstop gespeeld. Ongeveer hal verwege de competitie is duidelijk dat SVC Vlieland een klasse apart is bij de E-pupillen. De kampioen van vorig jaar heeft alle 11 wedstrijden gewonnen en daarmee al 33 punten verzameld. De Koog E en Manches ter E doen het met 25 respectieve lijk 24 niet slecht, maar moeten zich waarschijnlijk op de strijd om de tweede plaats richten. Tussenstanden: F-pupillen: 1 .De Koog F1 11 11 2.SVC Terschelling 10 9 3.SVO F 12 8 4.Heerenveen 11 6 ö.Roda 10 5 6.AZ 11 4 7.Vitesse 11 3 8.ZDH F 10 3 9 Utrecht 9 1 10.De Koog F2 11 0 E-pupillen: 1 .SVC Vlieland 11 11 2.De Koog E 12 8 3.Manchester 11 8 4.SVOE 11 6 5. Chelsea 12 6 6.Everton 11 5 7.Liverpool 11 4 8.Arsenal 11 3 9.Tottenham 10 1 10.SVC Ameland 10 0 56-7 85-23 54-27 50-38 39-36 30-48 23-46 21-70 2-151 96-23 103-27 55-36 57-39 38-54 34-62 57-66 45-48 30-109 17-68 Wim Opten uit Zuid-Laren heeft zondag de 35ste Winterbosloop gewonnen. Hij voltooide de 8750 meter in 29.25 minuten en bleef daarmee Texelaar Coen Schoon heden bijna vier minuten voor. De jubileumloop trok iets meer dan honderd deelnemers. Zij trof fen gunstige omstandigheden. Er stond weliswaar een harde, koude wind, maar de bomen boden flink beschutting. De ondergrond was vrij hard. maar met bedekt met sneeuw of ijs. 'Met temperaturen van rond het vriespunt en een lekker zonnetje was het een echte Winterbosloop', constateerde organisatielid Cees Timmer verheugd. Vakantieganger Wim Opten zette meteen de toon. Hij kwam na één ronde als snelste door en bouwde zijn voorsprong gestaag uit. Had hij vorig jaar nog meer dan 33 minu ten nodig voor hetzelfde traject, dit keer was hij zo'n vier minuten sneller. Hoewel Coen Schoonhe den veel moest toegeven, werd hij knap tweede in 33.07. Carel Opten uit Assen legde in 33.48 beslag op de derde plaats. Ook bij de vrou wen zegevierde een Drentse. Liane de Wit uit Assen finishte in 39.32. Laurien Bakker werd op gepaste afstand tweede in 43.44. De jeugd van 13 tot én met 16 jaar liep 4375 meter. In deze categorie mocht Mar- tijn van Haren zich winnaar noemen. Hij kwam over de streep na 19.53. Bij de jongste jeugd deed zich een vervelend incident voor. Sommige lopers raakten in de war en volgden de verkeerde pijlen, waardoor ze van het parcours raakten. Timmer bood namens de organisatie direct na de finish zijn excuses aan en beloofde volgend jaar op de cruci ale punten posten neer te zetten. Het erepodium zag er daardoor iets anders uit dan verwacht. Bij de jongens tot en met 9 jaar (zij liepen 1250 meter) werd Aran Zeeman de gouden medaille omgehangen, het zilver was voor Jarne Kompier, het brons voor Knud Geeraerts uit België. Bij de meisjes was de eer ste plaats voor Jasmijn Baptist. Zij finishte nog vóór de snelste jongen. Hilde Scheele uit Terneuzen legde voor Britt van der Berg beslag op de tweede plaats. Bij de jongens 10 tot en met 12 jaar werd Nikay Sangers na 2500 meter als eerste gehuldigd. Hessel Arensman en Jelle van der Duim legden beslag op de tweede en derde prijs. Een aardigheidje vormde het voor spellen van de eigen eindtijd, waarvoor twee prijzen beschikbaar waren gesteld. Martin Baptist bleek zijn eigen capaciteiten uitstekend te kennen. Hij bleef op de 8750 meter slechts twee seconden van zijn streeftijd verwijderd. Ook Tryn- tsje Postma, die 4375 meter liep, bleef met een verschil van zeven seconden aardig in de buurt. tlst, 6.23; 2.Aron Zeeman, 6.28; 3.Jarne Kom pier, 6.31: 6.Barry Barhorst, 6.37; 7.Stefan Boekei, 6.38; 8.Ivan Leystra, 7.10; 9 Sil van Heerwaarden, 7.12; 11.Sven van IJsseldijk, 7.40; 12.Bntt van der Berg, 7.41; 13.Aster Baptist. 7.57; 14,Manjke van der Duim. 7.58; 15 Arwen van den Berg. 8.23: 16,Jarno Lev- stra, 9.48; 17 Berber van der Duim. 10.13; 18.Ravi van den Berg, 10.43. Jeugd 10 t/m 12 jaar, 2500 meter - TNikay Sangers, 10.20; 2.Hessel Arensman. 10 33; 3. Jelle van der Duim, 11.09; 4.Axel Garritsen, 13.37; ö.Wesley van der Berg, 13.40, 6.Jeffrey Zijm, 13.49; 7.Twan IJsseldijk, 13.50: 8.Edu- ard Garritsen, 13.54. 4375 meter - I.Pieter Dogger, 18.13; 2.Maikel van der Gracht, 18.40, 3.Martijn van Haren, 19.53, 5.Bianca van den Berg, 20 24. 9.Eva van Haren. 22 06: 10 Simon Lap, 22.10; 11 Sophie Witte. 22.20; 13.Martien Baars. 22.37: 14,Cmdy Sangers. 22.47; 15.Wilfried Bielen. 22.49; 16.Tryntsje Postma. 22.53. 17Marit Zijm, 23.31; 18.Mar1oes van Rongen. 23.31; 19.Johan Bresser, 23.45; 20.Chiel de Boer. 24.06; 21.Ronald van Rongen, 24.06; 22.Don Boot. 24.09; 23.Annelies Graaf, 24.37. 24.Alice Reinders. 24.40; 25-Colinda Vla ming. 25 31, 26.Jacquelme Hegeman, 25.37. 27.Andri Binsbergen. 25.59; 28 Anna van der Duim. 26.05: 30.Jaap van Vooren. 26.56: 32.Frans Kamphuis, 27.11; 33.Wilma van der Vis, 28 28; 36.Ruud Meedendorp, 30.02; 37.Lynda Houben, 31.17. 8750 meter -1 .Wim Opten (Zuid-Laren). 29.25; 2.Coen Schoonheden. 33.07, 3.Carel Opten (Assen), 33.48; 4 Jan Zijm, 34.11; 5.Martin Baptist, 34.40; 6.Gauke van Lingen, 36.30; 7.Frits van der Gracht, 37.30; 8,Sido Overdi|k, 37.37; 9.Piet Bakelaar, 37.56, 10.Rob Teis- man, 38 44; 18.Alex Cofmo. 43 27; 19.Laurien Bakker, 43.44; 22 Arco Garritsen, 44.1124.Lo Bremer, 25.Come de Jager. 44.2726.Danieile Brouwer. 44.28; 27 Kees Dros. 44.52; 28.Rob Arensman, 46.14, 29 Cees Goslinga, 48 11. 30.Dirk Eelman, 48.4134.Come Witte. 50.53, 35.Hein Goslinga, 51.07.

Texelsche Courant | 2008 | | pagina 8