-k T&. fk i 43' bekendmakingen 1 ''Caiweme Eén week TEXELSE 6 courant- De Lange Muur Sfeervol Kantonees lopend buffet IjOUX DEJl/lTTK Sportshop Texel fyoujc Pe Slufter Auto gezien op internet? texelseautopagina.n Aanleg linu^telecom Verhuisd Banketbakker Junior sous chef Chef de partie keukenhulp De helft van de helft damesmode moerbeek Wij staan voor u klaar! SsP: Voordeelland Gemeente Texel De waarde van rust. www.texel.nl VRIJDAG 16 JANUARI 2009 chinees - INDISCH RESTAURANT NIKADEL 48 DE KOOG S317786 Elke zaterdag en zondag presenteren wij in ons restaurant Aanvang 18.00 uur, uitsluitend na reservering. Voorgerechten: 5 soorten Chinese, Kantonese soep en pangsit 26 Chinese, Indische, Kantonese en Japanse specialiteitengerechten Nagerechten: lychees, ananas, gebakken banaan e.a. vruchten. Reserveer tijdig uw couverts, tel. 317786 Nu speciale prijs: €14,50 Kinderen tot 12 jaar 7,50 06 H tel. 322126 De-Vier A.s. zondag De Koog - DTS aanvang 14.00 u De Koog Dames - ZAP Dames 11.00 uur Wedstrijdbal tfcel: wordt beschikbaar gesteld door. •n"êctk Café restaurant Slagenj eilyufit Moormaan de Boer 'X5V Hmt»*' Camping „Bregkoog" PA' 'l 1 Te huur appartement Weverstraat 86 met één slaapkamer, dakterras en berging. 485,00 per maand excl. nutsvoorz. J.Nauta, tel. 314184 of nautex@planet.nl Kom eens langs bij de Texelse merkendealer. Wij helpen u graag met een occasion voor een prijs die u past. Evt. bemiddelen we bij uw aankoop en kunt u voor service en garantie gewoon op Texel terecht! Telefonie, ISDN, ADSL Voip bellen met ADSL (internet) verbinding Inbouw carkits Jan Nico van der Ploeg De Ruyterstraat 14, Oudeschild 0655 132 133/www.limatelecom nl I. Duinker-Boot van Beatrixlaan 86 1791 GE Den Burg naar Verzorgingshuis Gollards De Zes 12, kamer! 34 1791 EX Den Burg Wij zoeken een m/v Heb je interesse in het maken van taarten, bruidstaarten, gebakjes, koeken, etc. Ben je creatief, zelfstandig, heb je verantwoordelijkheidsgevoel en kom je gemakkelijk vroeg je bed uit? Het liefst ben je opgeleid tot banketbakker of heb je een koksopleiding gevolgd met een voorkeur voor patisserie. Wij willen je het vak graag leren, het enige wat je wel moet hebben is een rijbewijs. Heb je vragen, bel dan naar Ruud Boom. Solliciteren: Schrijf een sollicitatiebrief met cv en stuur die naar Texel Catering Banket Service Ruud Boom, Stoompoort 16, 1792 CT Oudeschild info@texelcatering.nl telefoon 0222-313791 Q^örslehjk (jcnietm Het team van De Taveerne- zoekt per direct: Fulltime parttime taveernetexel@hetnet. nl 0222-317585 Stichting Kerken en Minima Texel m Texelaars nciële nood Hulp in fit Spangerweg 10 1793 EH De Waal Tel. 31 29 83 Bankrek. 36.25.99.343 BUNGALOWPARK Café Eethuis zoekt een enthousiaste voor de avonduren, vanaf de pasen tot eind oktober. Uren na overleg, ervaring niet vereist. Tel. 317229 Broeken, jasjes, blouses, rokken "met rode stip" Parkstraat 4-6, Den Burg Telefoon 0222-313393, fax 0222-310263 De Stichting Welzijn Ouderen Texel Teamleider ouderenwerk voor haar organisatie op Texel De Stichting Welzijn Ouderen Texel (SWOT) is een kleine, actieve organisatie die op een vooruitstrevende manier wil bijdragen aan het welzijn van ouderen. Die bijdrage bestaat uit dienstverlening, advisering en activiteiten voor alle 55+ inwoners van Texel De hoofdtaken van de teamleider ouderenwerk zijn: het leidinggeven aan een tweetal medewerkers en een grote groep vrijwilligers het ondersteunen van het bestuur het onderhouden van contacten met de lokale overheid en verwante organisaties het vertalen van beleid, beschrijven/ontwikkelen en uit voeren van actuele projecten en diensten knelpunten op welzijnsgebied signaleren en oplossen het verrichten van voorkomende uitvoerende werk zaamheden Functie eisen: relevante HBO opleiding en werkervaring goede (schriftelijke) uitdrukkingsvaardigheid en com municatieve vaardigheden het kunnen onderkennen van trends en ontwikkelingen m.b.t. de diverse beleidsterreinen kunnen werken met diverse computerprogramma's waaronder MS office pro - actieve houding en zelfstandig kunnen werken in bezit van rijbewijs BE kennis van een financiële administratie strekt tot aan beveling Wij bieden: een brede en zelfstandige functie op fulltime basis een kleine organisatie, met korte lijnen de uitdaging van een snelveranderende omgeving CAO-welzijn, schaal 9 met uitloop naar schaal 11 (inschaling afhankelijk van ervaring) Kandidaten van buiten Texel dienen Bereid te zijn zich op Texel te vestigen. voor meer informatie over de functie kunt u contact op nemen met de voorzitter van de SWOT, mevr W.J. van Hoften tel 0222- 313521 Sollicitatiebrieven met CV voor 31 januari 2009 aan: Sollicitatiecommissie SWOT, Beatrixlaan 43.1791 GA Den Burg Voor aankomend seizoen heeft ons bedrijf nog de volgende vacatures beschikbaar algemene medewerk(st)ers Dagen en uren in overleg versterking voor de weekeinden en vakantieperiodes Mocht je interesse en/of informatie willen hebben: Desiré Wassenaar, tel. 0222-317281 boschrand@planet.n Voor verkoop en alle reparaties en onderhoud van wasmachines, drogers, vaatwassers, koel- vrieskasten, ovens, magnetrons, tv's, cd-en dvdspelers, satelliet, camera's, navigatie, mobiele telefonie, enz... kunt u terecht bij Voordeelland. vandaag gebeld/vandaag geholpen BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen Strandslag paal 21 in De Koog: geheel plaatsen van verhuur kiosk met opslag container en toiletunit (ont vangen 6 januari 2009): Spinbaan 13 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten van een woning (ontvangen 6 januari 2009); De Zeshonderd 9 in Ou deschild: geheel plaatsen van mestzak (ontvangen 6 januari 2009); Krukas 3-d in Oudeschild: gedeeltelijk veranderen van een bedrijfspand (ontvangen i januari 2009): Tempelierweg 22 in Den Burg: (2de fase), ge deeltelijk veranderen/vergroten van een zomerwoning (ontvangen 9 januari 2009); Hoornderweg 48 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een kaasmakerij met winkel (ontvangen 12 januari 2009); Emmalaan 65 in Den Burg: (2de fase), geheel oprichten van buitenbaan en berging, (ontvangen 12 januari 2009). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas Indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouw- en sloopvergunningen Emmalaan 65 in Den Burg: (1 ste fase), het oprichten van een buitenschietbaan (verzonden 7 januari 2009); Tempelierweg 22 in Den Burg: (1 ste fase), gedeeltelijk vergroten/veranderen van een zomerhuis (verzonden 7 januari 2009); Vuurvlinder 83 tot en met 102 in Den Burg: het tijdelijk gebruik van woningen als schoolge bouw (verzonden 7 januari 2009); Bosrandwey 202 in De Koog: (1 ste fase), het gedeeltelijk vergroten van een hotel en dienstwoning (verzonden 7 januari 2009); de dagtekening, een omschnjving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschnft van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogeliik om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ringenrechter van de rechtbank te Alkmaar. Postbus 251. 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweeweke lijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. U kunt de agenda inzien op www.texel.nl, onder Politiek en Bestuur: Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag vooraf gaande aan de vergadering. Als u de vergadering wilt bijwonen, kunt u dit aanmelden bij de publieksbalie of via de gemeentelijke plantoelichter, telefoonnummer (0222)-362185. VERGUNNING Opheffing standplaats Haven Oudeschild Burgemeester en wethouders hebben op 25 november 2008 besloten de standplaats op de Haven in Oude schild op te heffen na intrekking van de vergunning aan de huidige vergunninghouder. Dit betekent dat voor deze locatie geen nieuwe standplaatsvergun ningen meer kunnen worden verleend. Ook betekent dit dat er geen standplaats meer beschikbaar is in Oudeschild. Het besluit is een aanpassing van de Standplaatsennotitie uit 1997. Voor meer informatie kunt u terecht bij de publieksbalie, telefoonnummer (0222)36 21 21. Bovengenoemde vergunningen ki het gemeentehuis Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener. i bij de publieksbalie van OPENBARE BEKENDMAKINGEN Aanwijzingsbesluit Parkeren Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat op 6 januari 2009 het Aanwijzings besluit Parkeren is vastgesteld. In het Aanwijzingsbe sluit Parkeren is beschreven: de plaatsen waar. het tijdstip en de wijze waarop tegen betaling van de parkeerbelastingen mag worden geparkeerd; de plaatsen waar mag worden geparkeerd met een parkeervergunning. Reglement afgifte parkeervergunningen en toe wijzing parkeerplaatsen wijk Thijsselaan en om streken Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat op 6 januari 2009 het Reglement afgifte parkeervergunningen wijk Thijsselaan e.o. en toewijzing parkeerplaatsen wijk Thijsselaan e.o. is vastgesteld. In dit reglement is beschreven: onder welke voorwaarden er parkeervergunningen voor de wijk Thijsselaan e.o. afgegeven worden; de plaatsen waar vergunninghouders hun voertuig mogen parkeren. De wijk Thijsselaan e.o. bevat de straten: Thijsselaan, Binsbergenstraat, Brouwerstraat, Starkenburgh, Drij verstraat, Burdetstraat, Meester Kraaistraat, Wilhelmi- nalaan, Achterom, Julianastraat en Hof van Geus. Beide besluiten treden op 17 januari 2009 in wer king. Vastgestelde verordening Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Texel op 28 oktober 2008 de Ha venverordening Oudeschild heeft vastgesteld. Bovenstaande verordening ligt ter inzage bij de pu blieksbalie van het gemeentehuis. Daarnaast vindt u de verordening op www.texel.nl (ga naar Beleid en Regelgeving Verordeningen). Rust en stabiliteit. Als er één bank is die deze waarden weet te behouden, zijn wij dat. Dat komt omdat de Rabobank al meer dan 110 jaar een coöperatie is. Wij hebben dus geen aandeelhouders, maar leden. Onze leden brachten samen geld in en het verdiende geld werd bewaard voor extra zekerheid in mindere tijden. Zo werkt het nog steeds. Maar inmid dels wel met méér dan anderhalf miljoen leden. En hoewel Rabobank nu ook wereldwijd actief is, komen we bij belangrijke beslissingen - hoe groot ze ook zijn - altijd weer terug bij onze klanten en leden. Want die hebben het gewoon nog steeds voor het zeggen. Dat klinkt misschien wat omslachtig. Maar dat zorgt wel voor heel veel rust. maandag t/m donderdag vrijdag gemeentearchief, dagelijks 8.30 - 12.30 our 15.00 19.00 uur 10J0 - 12 30 uw 1 Postbus 200 1790 At Oen Burg 1 (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email j texel.nl Het is tijd voor een bank die zichzelf blijft. Het is tijd voor Rabobank Noord-Holland Noord. www.rabobank.nl/privatebanking

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 6