Woontij "v "World Bestuurslid gezocht! TEXELSE JQ COURANT beeldbanktexel.nl www.FiTTexeL nl Verhuisd Makelaardij Texel Vastgoed b.v. TT RVI W\ JSö www.woontij.nl H8Ü Wij staan voor u klaar! %Pj Voordeelland 1'. - 4 ;F-i kindertandarts op Texel L |j|j £23 VRIJDAG 30 JANUARI 2009 Een foto uit deze krant die door ons is gemaakt kunt u vanaf morgen bestellen op Heeft u geen internet? Kom dan langs bij Mediabureau L&R, Spinbaan 6, Den Burg Fysiotherapie... en nog veel meer! geheel vernieuwde website van 't Hoogelandt Californiëweg 144 1796 PP De Koog naar Schilderend 143c 1791 BC Den Burg tel. 313500 Wouter en Marijke van der Werf ONROERENDE GOEDERfcN TAXATIES HYPOTHEKEN ASSL'RAN"! 1EN' Ons actuele woningaanbod: www.texelvastgoed.nl Inlichtingen en verkoop bij: Makelaardij TEXEL VASTGOED B.V. Kogerstraat 57 Postbus 87 1790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.ni www.texelvastgoed.nl Privé: dhr. P. Kuip Cm. Tel. 31 20 31 dhr. J.P. Coutinho Tel. 31 30 25 dhr. M.R. Trap Tel. 31 92 42 Aangesloten bij cn I VASTGOED ADVISEURS DEN BURG Houtweg I Gelegen op een mooi plekje vlakbij het centrum van het dorp ligt deze half vrijstaande semi-bungalow met achtertuin en 2 parkeerplaatsen. Indeling: hal/entree, trapopgang, toilet, slaapkamer, ruime woonkamer met schuifpui naar tuin, half open keuken. Achterhuis: badkamer met ligbad, douchecabine en wastafel, 4 slaapkamers en kantoorgedeelte. 1 Op de verdieping veel bergruimte met de mogelijkheid tot het creëren van 2 slaapkamers. Het oorspronkelijk in I960 gebouwde huis heeft in 1997 een HR cv-ketel gekregen en in 1998 is het dak vernieuwd. Het achterhuis heeft een eigen ingang zodat dit ook uitstekend als kantoor te gebruiken is. In de tuin staat een bergschuur en er is een over dekte steeg. Oplevering per direct mogelijk. DEN BURG Keesomlaan 56 Vrij gelegen nabij het dorpscentrum op een mooie woonlocatie deze vrijstaande semi-bungalow met serre en garage op een perceel eigen grond van totaal 421 m2. Indeling: ruime hal/entree, woonkamer met uitge bouwde serre met deur naar terras en achtergelegen tuin op het noord-westen gericht. Moderne keuken voorzien van apparatuur met deur naar tuin/terras, in de binnenhal toegang tot 2 slaapkamers, nette badka mer met ligbad (whirlpool), douche en wastafelmeubel en op de hal een apart toilet Bijkeuken met trapop gang naar de verdieping met I slaapkamer, douche en toilet en veel bergruimte en dakvensters. De gehele begane grond is voorzien van eiken vloerdelen. De woning wordt verwarmd d.m.v. HR cv-ketel. In de woonkamer is een inzethaard met een dubbelwandig rookkanaal. Het huis is grotendeels voorzien van dub bele beglazing. De verzorgde tuin is gesitueerd rondom de woning, maar achter het huis is een beschutte tuin met tuin huisje, terras en een poort voor de achterom via de Molendwarsstraat. De garage is aan de woning gebouwd met parkeer plaats op eigen terrein. Een prachtig huis voor wonen op de begane grond. Oplevering in overleg. Driekamerwoning Beatrixlaan 55 in Den Burg Advertentienummer: 904003 Doelgroep: vanaf 50 jaar Voorrang: huurder die een huurwoning van Woontij achterlaat, geen seniorenwoning Aantal slaapkamers: 2 Totale huurprijs: 459,50 Kale huurprijs: ±€467,30 Situering: tussenwoning Beschikbaar per: 3 maart 2009 Driekamerwoning Witte Kruislaan 25A, Den Burg Advertentienummer: 904004 Doelgroep: vanaf 18 jaar (huurtoeslag mogelijk vanaf 23 jaar) Voorrang: huurder die een verkoopwoning van Woontij achterlaat Bijzonderheden: geen lift Aantal slaapkamers: 2 Totale huurprijs: 475,64 Kale huurprijs: Situering: Beschikbaar per: ±€477,44 leverdieping 3 maart 2009 Voor bovenstaande woningen moet uw reactie uiterlijk binnen zijn op 4 februari 2009. De woningen worden toegewezen op inschrijfdatum. Vermeld altijd het advertentienummer van de woning! Meer informatie over ons aanbod staat vermeld op www.woontij.nl. Woontij heeft de onderstaande woningen toegewezen Verhuurd Strijbosstraat 24 De Houtmanstraat 22 Woonplaats De Koog Oudeschild Inschrijfdatum 01-01-2004 16-05-1992 Voor verkoop en alle reparaties en onderhoud van wasmachines, drogers, vaatwassers, koel- vrieskasten, ovens, magnetrons, tv's, cd-en dvdspelers, satelliet, camera's, navigatie, mobiele telefonie, enz... kunt u terecht bij Voordeelland. ngen: 322 398 vandaag gebeld/vandaag geholpen. Texel krijgt vanaf maart zijn eerste tandartspraktijk voor kinderen. World Kids heeft een eigen ruimte in het nieuwe PHH-gebouw. Kinderen van O tot 16 jaar zijn er welkom voor allerlei tandheelkundige behandelingen. De kindertandartspraktijk is in handen van de Texelse Jolanda Krijnen. Wat is World kids? "Een laagdrempelige tandartspraktijk, speciaal voor kinderen. Tandheelkundige behandeling van kinderen is maatwerk. Alle kinderen groeien en veranderen: dat geldt ook voor hun gebit. Een kinder tandarts weet welke behandeling past bij iedere leeftijd. En - nog belangrijker - hoe je kunt inspelen op het leeftijdsgedrag van ieder kind. Het betekent soms even doorzetten om kiespijn te voorkomen. In andere gevallen wachtje juist even met de behandeling, om een blijvende angst voor de tandarts te voorkomen." Wat is de ervaring van World kids? "Na de opleiding tot tandarts heb ik mijzelf gespecialiseerd tot kindertandarts. Ik heb gewerkt op de universiteit, in instellingen en ziekenhuizen. Momenteel werk ik 2 dagen als gespecialiseerd kindertandarts in Tandheelkundig Centrum Nederland in Alkmaar. Daar behandel ik kinderen in de tandartsstoel of onder narcose. Mijn werk in de tandheelkunde is dus heel veelzijdig. Gemeente Texel DE GEMEENTE BIEDT TE KOOP AAN BIJ OPENBARE INSCHRIJVING: Een vrijstaand stenen gebouw dat in gebruik is als brandweerkazerne van de vrijwillige brandweer, met onder- en bijgelegen eigen grond, erf ên verharding aan de Kikkertstraat 4-d, 1795 AD te De Cocksdorp. Het perceel heeft een oppervlakte van ongeveér 250 m2, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A, nummer 4455. Het gebouw Op het perceel staat een stenen gebouw, met hout beschoten kap, waar over pannen gedekt. De begane grond heeft een betonvloer. Het pand is voorzien van elektra, water-, gas- en telefoonaansluiting. De van beton gemaakte ramen/kozijnen zijn bezet met enkel glas. Het gebouw is voor zien van een gasheater. De bovenverdieping is via een steile trap bereik baar. De verdiepingsvloer is gemaakt van NEHOBO. U kunt het pand op afspraak bezichtigen. Bestemming Het te koop aangeboden perceel is volgens artikel 4 van het Bestem mingsplan De Cocksdcrp bestemd als "Centrumdoeleinden" klasse I. De verkoop vindt plaats bij openbare inschrijving, gunning voorbehouden. In afwijking van het bepaalde in artikel 5.4. van de Algemene voorwaarden voor de uitgifte van onroerende zaken van de gemeente Texel is de termijn van gunning i.v.m. een gevestigd voorkeursrecht verlengd tot 6 weken. Heeft u interesse? Inschrijving is uitsluitend mogelijk bij de afdeling Ontwikkeling, team Grondzaken. Hier zijn inschrijfbiljetten verkrijgbaar. U kunt uw inschrijf- biljet tot uiterlijk vrijdag 27 februari 2009 12.00 uur bij de gemeente Texel inleveren. Opening van de biljetten vindt plaats op maandag 2 maart 2009 om 14.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Hierbij kunnen de inschrijvers aanwezig zijn. Meer informatie? Hiervoor kunt u jontact opnemen met de medewerkers van de Afdeling Ontwikkeling, teim Grondzaken, telefoonnummer (0222) 36 21 24. Een informatiesit en de voorwaarden voor de openbare inschrijving zijn verkrijgbaar bij de publieksbalie op het gemeentehuis. De omgang met kinderen en hun ouders vind ik inspirerend. Het is geweldig als een kind tevreden en minder angstig na de behandeling weer naar huis gaat." Wie kan terecht bij World kids? "Alle kinderen van O tot 16 jaar zijn welkom in de praktijk. Ik behandel dus niet alleen angstige kinderen of kinderen met heel veel gaatjes! Omdat het zo'n specialisme is. zie ik het openen van een kindertandartspraktijk als een aanvulling in de gezondheidszorg op het eiland." World Kids is geopend op: woensdag van 08.45 -16.30 uur. Behandelingen door World Kids worden vergoed door de zorg verzekering. kinderen aanmelden Wilt u uw kind aanmelden? Bel of stuur een mailtje. U krijgt dan zo snel mogelijk een uitnodigingsbrief toegestuurd. PHH-gebouui Pontiueg 106,1791LB Den Burg Telefoon: (06) 57 73 4103 info@kindertandartsuiorldkids.nl Lkindertandartsuiorldkids.nl Gemeente Texel BOUWKAVELS TE KOOP De gemeente Texel start binnenkort met de uitgifte van bouwkavels in Den Burg-West. Volgens het bestemmingsplan Den Burg hebben deze gronden de bestemming maatschappelijke doeleinden. Voor de kavels geldt dat de maatschappelijke voorziening de hoofdfunctie is waarbij een woning ge bouwd mag worden. De hoofdfunctie dient tenminste een bebouwd op pervlak van 70 m2 te hebben In de voorschriften van het bestemmingsplan Den Burg wordt onder maatschappelijke voorziening verstaan 'educatieve, sociaal-medische, sociaal-culturele, levensbeschouwelijke en onderwijsvoorzieningen, rouw-/uitvaartcentra en voorzieningen ten behoeve van de openbare dienstverlening." In het bestemmingsplan Den Burg is een lijst opgenomen met voorbeel den van toegestane functies in maatschappelijke voorzieningen. Het bestemmingsplan Den Burg is tijdens de openingsuren in te zien bij de publieksbalie op het gemeentehuis De kavels verschillen in oppervlakte en ook de prijs van de kavels varieert. Heeft u interesse? Als u voor een bouwkavel in aanmerking wilt komen, kunt u dit voor 1 maart 2009 schriftelijk kenbaar te maken aan het college van burge meester en wethouders van de gemeente Texel. De kavels worden met voorrang uitgegeven aan degenen die ingeschre ven staan bij de gemeente Texel voor een bouwkavel Meer informatie? Hiervoor kunt u terecht bij mevrouw T. Johgeneel, telefoonnummer 0222-362124 .i';) TV - RADIO - DIGITAAL - INTERNET - BELLEN Kabeltex verzorgt de levering van kabeltelevisie (analoog en digitaal), internet en telefonie (VoIP) op het eiland Texel. Zij doet dit via haar eigen eilanddekkende kabelnet. Kabeltex beheert deze diensten met een klein team.eigen medewerkers. Door het steeds meer in eigen beheer uitvoeren van taken neem de hoeveelheid werk bij onze technische dienst toe en zijn we op zoek naar een: medewerkeT(m/v) ter versterking van ons technisch team Functie: De nieuwe medewerker zal in eerste instantie worden ingezet op de helpdesk. HieT zal hij zich met de volgende zaken bezighouden: Het beantwoorden van schriftelijke en telefonische klantvragen op het technisch vlak. Het oplossen van klantproblemen m.b.v. klant- en systeeminformatie. Technisch administratieve werkzaamheden. Op termijn zal de functie zich uiLbreiden naar technisch uitvoerende werkzaamheden in het kabelnet en installatiewerkzaamheden. Verschoven en bereikbaarheidsdiensten maken deel uit van de functie. Eisen: MBO elektrotechniek/ict of relevante werkervaring. PC-vaardigheden (Windows OS, MS-office, etc) Rijbewijs B Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Kennis van de Engelse taal Woonachtig op Texel of bereid op termijn te verhuizen. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Hendriks (tel 0222-315411) Bent u geïnteresseerd, stuur dan een schriftelijke sollicitatie per post of e-mail en voorzien van uw c.v. naaT Kabeltex B.V. t.a.v. J. DrijveT. e-mail j.drijver@kabeltex.nl adres Abbewaal 31,1791WX Den Burg. Telefoon 0222315411 STICHTING Samen één Texei Stichting Samen één Texel zoekt een bestuurslid met een agrarische achter grond of kennis van agrarisch Texel. De kandidaten dienen te wonen op Texel en betrokken te zijn bij de Texelse gemeenschap. Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar Stichting Samen één Texel, p/a W Eelman, Duinreep 3,1791 HP te Den Burg. Vragen over de vacature? Neem gerust contact op met de heer W Eelman, voorzitter van Samen één Texel, telefoonnummer- 0222 - 310170. Stichting Samen één Texel beheert een vermogen dat voor een deel bestaat uit agrarische gronden. De doelstelling van de stichting is het verlenen van financiële steun aan op Texel werkzame instellingen, die het welzijn van oude ren, zieken en gehandicapten bevorderen. Ook stimuleren en ondersteunen we samenwerking tussen instellingen en organisaties die op het gebied van plaatselijk intra- en extramuraal welzijnsbeleid werkzaam zijn Kijk voor meer informatie op www.sameneentexel.nl Postadres - Thijsselaan 2,1791 VH Den Burg telefoonnummer (0222) 36 33 33 Bezoekadres kantoor Den Helder Polderweg 170,1782 EC Den Helder Bezoekadres kantoor Den Burg - Thijsselaan 2,1791 VH Den Burg Geopend maandag t/m vrijdag van 08.30 -12.30 uur

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 10