Sp°rt Gouden speld voor scheidsrechter 'Ik trek zelden of nooit een gele kaart' "V TEXELSE 7 COURANT •0, Inschrijving halve marathon start zondag om 0.00.00 uur Zeekanoërs verzorgen introductiecursus Gerard van Es stevig bovenaan Turnfinales in Ons Genoegen JLW* 'k aan de weg Paul van Putten uit Den Burg is door de KNVB geëerd voor zijn 25-jarig jubileum als scheidsrech ter. Een vertegenwoordiger van de bond kwam woensdag naar het eiland om de onderscheiding - een gouden speld en een oor konde - uit te reiken. De verraste jubilaris stond op dat moment klaar voor het begin van een nieu we wedstrijd. VRIJDAG 30 JANUARI 2009 'Ik was al eens gepolst om naar een bondsvergadering te komen. Om een speldje in ontvangst te nemen. Maar dat zag ik niet helemaal zitten. n' Zo'n vergadering wordt 's avonds gehouden. Hoe kom je dan terug op Texel? Bovendien had ik geen idee waar het voor was. Ik dacht dat ik pas een jaar of vijftien floot. Maar het bleken er vijfentwintig te zijn. Dat er dan speciaal een functiona ris van de KNVB voor mij naar het eiland komt, vind ik erg leuk', vertelt Van Putten een dag later. Ooit was hij zelf een goede voet baller. Hij schopte het tot het dis trictselftal van zijn woonplaats Haarlem. In 1973 verhuisde hij naar Texel, waar hij kantoorhouder van het postkantoor in Den Burg werd. •s Op het eiland kreeg hij een heel andere rol in de voetballerij. 'Onze zoon Gerco speelde bij SV Texel, onze dochters Anne Margreet en Judith Els bij de dames van Texelse Boys. En je weet hoe dat gaat. Op een gegeven moment werden we als ouders gevraagd iets in de begelei ding te doen. Ik heb toen besloten de cursussen voor scheidsrech ter te volgen. Van lieverlee ben ik steeds meer gaan fluiten. Eerst mijn - kinderen, daarna de senioren en later ook in de zaal.' Van Putten is een populaire scheids rechter, bij wie veruit de meeste wedstrijden in een vriendschappe lijke sfeer verlopen. 'Ik trek zelden of nooit een gele kaart. Ik los het liever op door te praten. Dat lukt meestal wel. Ik ken haast ieder een en zij kennen mij. Als er al eens iemand begint te schelden, wordt hij wel door zijn medespelers gecorrigeerd. Ik word geloof ik wel gewaardeerd. Dat blijkt ook wel uit het feit dat ik vaak word gevraagd voor toernooien.' De laatste jaren is Van Putten alleen nog actief in de zaal. 'Ik word zater dag 69. Dan wordt fluiten op het veld moeilijker. De afstanden die je moet lopen, worden wat te groot. Maar in de zaal gaat het nog prima. Ik ben een voetbalgek, dat kun je rustig stellen. Bovendien vind ik het erg gezellig.' Een paar jaar geleden leek er een abrupt einde aan zijn carrière te komen. 'Ik ben erg ziek geweest en moest een paar opera ties ondergaan, onder andere aan mijn hart. Toen heb ik een jaar niet kunnen fluiten. Gelukkig ben ik er weer helemaal bovenop gekomen. Daarna ben ik ook weer begonnen als scheidsrechter.' Tegenwoordig legt hij zich toe op het leiden van wedstrijden bij de jeugd en in de lagere seniorenklassen. 'Ik vind het vooral leuk om met kinde ren om te gaan. Je merkt echt dat ze iets van je aannemen. Ik vind het ook erg belangrijk dat ze goed wor den begeleid. Ik begin altijd met een praatje. Vraag of ze er een beetje zin in hebben. En daarna zeg ik dat we er een leuke wedstrijd van maken. Dat werkt eigenlijk altijd. Soms hoor ik op straat zo'n jochie roepen: Dag meneer de scheidsrechter. Dat vind ik prachtig.' Kampioenschap panna voor scholen Bij de Jan Drijverschool in Den Hoorn wordt woensdag 4 febru ari de eerste voorronde gespeeld van het Texels kampioenschap panna. Nadat op alle scholen een voorronde is gespeeld, worden op zondag 19 april de finales gespeeld op de Groeneplaats. Het kampioenschap is het gevolg van een samenwerking tussen Sportservice Texel en OSG De Hogeberg en wordt georganiseerd in verband met het 55-jarig bestaan wordt gespeeld. Afhankelijk van het aantal deelnemers duurt elke voor ronde ongeveer twee uur. Van elke categorie plaatsen zich de besten van elke school voor de finale, met een maximum van vier teams per school. De wedstrijd in Den Hoorn duurt van 13.30 tot 15.30 uur, alle andere wedstrijden van 15.00 tot 17.00 uur. De finales worden tussen 13.00 en 17.00 uur gespeeld. Na de Jan Drijverschool zijn achter eenvolgens aan de beurt De Akker van de Sportraad. Ingedeeld in twee en Jacob Daalderschool (11 febru leeftijdsgroepen (groep 3, 4 en 5 en groep 6, 7 en 8) kunnen de leerlin gen van de basisscholen zich plaat sen voor de finale. De wedstrijden worden twee tegen twee gespeeld en duren drie minuten, Na afloop is het aantal doelpunten bepalend. De wedstrijd kan voortijdig beëindigd worden door het maken van een 'panna', waarbij de bal tussen de benen van de tegenstander door ari), Bruinvis (25 februari), Kom- passchool (6 maart), Jozefschool (11 maart). Vrije School (13 maart), Fontein (18 maart), Thijsseschool (25 maart), Durperhonk (1 april) en Lubertischool (8 april). Deelnemers kunnen zich via de scholen inschrijven, deelname is gratis. Meer informatie is te verkrij gen via tel. 322815 en e-mailadres sportservicetexel@texel.com Paul van Putten aan het beg Steenenplaats 4 en Casino/Sportshop, samen met de wederzijdse aanvoerders Adrie Zijm en Jim Kossen. e gisteravond gespeelde wedstrijd tussen Klif/ Bommets.£feeiot»n* ra In de nacht van zaterdag op zon dag, om precies 0.00.00 uur, gaat de inschrijving voor de derde Texel Halve Marathon van start. Deelnemers kunnen zich aan melden via de website www. texelhalvemarathon.nl. Gezien de belangstelling verwacht de organisatie dat het evenement, dat zondag 27 september wordt gehouden, snel en waarschijnlijk al binnen enkele dagen zal 'vollo pen'. Er is plaats voor maximaal 1600 atleten. Voor leden van Atletiekvereniging Texel is een aparte regeling getrof fen. Als ze zich in de eerste week na 1 februari inschrijven, zijn ze verzekerd van een startplaats, ook als de limiet reeds bereikt is. Gezien het succesvolle verloop van de eerste twee edities, blijft de opzet ongewijzigd. Zo wordt gestart van de TESO-boot en is de finish op de Groeneplaats in Den Burg. Wél heeft de organisatie - 'op veler verzoek' - twee arrange menten samengesteld, waarbij de deelnemers naast deelname een pakket aan faciliteiten ontvangen. Met het Texel Team Arrangement krijgt een team van vijf atleten de beschikking over een kamer in hotel De Lindeboom, waar ze zich na de finish kunnen opfrissen. Hun kleding, die ze voor de start op de boot kunnen afgeven, wordt in het hotel bezorgd. Vervolgens wacht hen een diner in het Schoutenhuys. Tijdens deze runnershap kunnen de lopers hun ervaringen uitwisselen. Teams krij gen de kans zich op de website van het evenement voor te stellen. Daarnaast is er het Texel Geniet en Loop Weekend, een compleet verzorgd weekendarrangement voor één deelnemer en één sup porter. Zij verblijven twee nachten in hotel Greenside, waar ze op vrij dagavond worden ontvangen met een diner. Zaterdag zijn er fietsen beschikbaar om het parcours (en Texel) te verkennen. Op zondag staat er een speciaal lopersontbijt klaar. Inschrijven voor een arrange ment is op de website mogelijk (via de standaard inschrijving), zolang het maximaal aantal beschikbare arrangement nog niet is bereikt. De stichting Texel Atletiek maakt ook in het tweede jaar gebruik van de inzet van een zevenkop pig organisatiecomité, dat onder leiding staat van voorzitter Dick van der Weide. Daarnaast wordt er nauw samengewerkt met de AV Texel, SV Noordkop Atletiek, Sportservice Texel en Sportservice Den Helder en veel vrijwilligers van Texel en uit Den Helder. In totaal staan zo'n 150 vrijwilligers klaar om deelnemers en toeschouwers 27 september een prachtige sportdag te bezorgen. Watersportvereniging Texel ver zorgt de komende maanden een introductiecursus zeekanovaren. De eerste twee lessen zijn in het zwembad, daarna gaan de cursis ten de zee op. De zeekanoërs vormen een apart groepje binnen Watersportvereni ging Texel. Naast het varen van tochten onder zeer verschillende omstandigheden, spelen ze met korte kano's in de branding Het is daarbij de sport om op een bre kende golf mee te surfen naar het strand. Vraag is wat het varen op zee zo aantrekkelijk maakt. 'Lekker bewe gen en dan wel buiten. De weids heid en de stilte op zee, de gezel ligheid van je groepsgenoten, de golven die je boot op en neer doen bewegen. Heremietkreeftjes in een ooeltje, nieuwsgierige zeehonden die in open water met je mee blijven zwemmen en je kano besnuffelen, de kracht van brekende golven, een ekker bakkie in een pauze, zon, egen, wind, van alles', luidt het snthousiaste antwoord. Vie zich bij de groep wil aansluiten, moet eerst enkele basisbeginse len kennen. Deze komen aan de orde in de kennismakingscursus. Deze bestaat uit twee lessen in het zwembad: op 17 februari (aanvang 20.30 uur) en 3 maart (aanvang 19.30 uur). In juni gaat het gezel schap iedere dinsdagavond (aan vang 19.00 uur) de zee op: eerst op een rustig en ondiep stuk water dichtbij de kant, later worden wat avontuurlijker gedeelten opgezocht. Deelname kost €120,-, inclusief materiaal. De cursus gaat alleen door met ten minste acht deelne mers (van 18 jaar en ouder). Deel nemers hoeven pas na de cursus te besluiten of ze lid worden van de vereniging. Informatie en opgave (vóór 12 februari) bij Karien Blan- kenburgh, tel 18336 of Jannie Wier- da, tel. 316657. Remco Wantij breekt baanrecord Remco Wantij gooide tijdens de competitieavond van de bow lingleague een pinfall van 256 en verbeterde daarmee het baanre cord van Bart Witte, dat al vier jaar stond. Ook Trijn Stiggelbout was goed op dreef. Met een game van 223 bracht ze Kraanverhuur Kager een gevoe lige slag toe in de strijd om de titel. Met haar team Sponsorloos won ze met 5-0 van Gezond in balans en verbeterde de positie met 8Vz punt. Ook Candia Huijsman en Herbert de Geer gooiden beiden boven de 200. Uitslagen: Hotel Tatenhove-Kraanverhuur Kager 4- 1: Grandcafé Noordzee-L'Avenir 4-1. Land en Zeezicht-Torenrestaurant 4-1; Loonbe- dnjf Plaatsman-Paal 19 3-2; Tegelbednjf Huiisman-Sam Sam 3-2; Gezondinbalans. nl-Sponsorloos 0-5. Bridgeclub sluit tweede periode af Bridgeclub Groot Slem speelde maandag in dorpshuis De Wiele waal de laatste wedstrijden van de tweede periode. Na acht wedstrijden zijn Akkie van de Kerkhof en Els Witte win naars geworden in de A-lijn, met een gemiddelde van 58,47 procent. Janny en Piet Hopman (54,12) wer den tweede, Marry Bakker en Corry Zevenhoven derde (53,36). De eer ste plaats in de B-lijn was voor Irene en Piet Schuijl, die een gemiddelde van 57,85 procent speelden. Tweede werden hier Marie-Louise Wiesman en Herman Hagenouw (55,90). derde Jos Bergman en Hans den Brok (52,50). De vierde plaats was voor Miriam Switzer en Wil Heiligers, die een score van 52,45 procent haalden. Deze vier paren promoveren naar de A-lijn. Er wordt in deze wintercompetitie nog één ronde van acht wedstrijden gespeeld. Op maandag 16 februari wordt een open drive gehouden. Randstad Eilandcompetitie Programma dinsdag 3 februari: Veld A 19.00 Sportshop-Jozefsch. Moorman 19.45 Moorman-Bar Sp. Jozefschool 20.30 Timmer-Otto's Bar Sportief 21.15 Koetshuis-Kobeko Otto's 22.00 Randstad-TESO Het Koetshuis Veld B 19.00 Wessels-Slik's werk Rab 19.45 Rab-PFB Wessels Ontwerpt! 20.30 Albert Heijn-Tevoko (j) Ecotiem 21.15 Ecotiem-NIOZ 2 Mantje 22.00 Falcon-Mantje NIOZ 2 Veld C 19.00 Klif 23-Eetcafé De Rog Krim 19.45 SVC-De Knm Klif 23 20.30 Texelcampings-De Waal SVC 21.15 Spar- Kapper Texelcampings 22.00 Piet Kooger-NBC De Kapper Wedstrijdleiding: PFB en Daan (tel. 320370). Uitslagen 27 januari: Wessels Ontwerptl-Albert Heijn 2-1Kobeko- TESO 2-1De Prinsen van Texel-Het Koetshuis 1-2; Paal 28/De Knm-NIOZ 1 1-2; CVI-Texelse Autocentrale 1-2; PFB-Falcon 2-1; Ftabo- bank-Ecotiem 3-0; NIOZ 2-Gea's Viswijven 2- 1; Silk's werk Ijzersterk-Bouwcenter Rab 1-2; Mantje-lnterieurbouw Texel 1-2; NBC Eelman Partners-SVC 3-0; Plet Kpoger-Spar Oude- schild 0-3; Bar Sportief-Timmer's Bakkerij 0-3, Eelcafe De Rog-Sportshop Texel 1-2; De Kapper-Texelcampings 0-3. Tevoko tegen Odin Het damesteam van volleybalver eniging Tevoko speelt zaterdag in sporthal Ons Genoegen tegen Odin 1 uit Heemskerk. Dit team staat in de middenmoot, maar kan nog wel eens voor verrassingen zorgen. Het won met 3-2 van Dinto, maar liet punten liggen bij lager geplaats te teams. Tevoko zal haar uiterste best moeten doen. De website van Nevobo geeft een prognose van 3-1 voor Tevoko, maar Tevoko zal proberen tot 4-0 te komen. De wed strijd begint om 13.30 uur. fwee lessen het zwembad gaan de cursisten de Door titelverdediger en concurrent Jaap Dros te verslaan, heeft Gerard van Es zijn koppositie bij schaak club En Passant flink verstevigd. Beide kemphanen speelden een spannende partij, waarin Van Es door een nonchalance met de rug tegen de muur kwam te staan. Met een pion meer mocht Dros de meeste aanspraak op de winst maken. Toen hij de voorzichtigheid uit het oog ver loor, raakte hij echter verstrikt in het inventieve verdedigingsspel van zijn tegenstander. Met grote nauwkeurig heid wist Van Es de kansen te keren en de winst binnen te halen. Thomas Richter moest tot het uiterste gaan om de altijd degelijk spelende Piet Bakelaar onderuit te halen. Door zijn overwinning stoomde hij op naar de vijfde plaats in het klassement. Dick van Bameveld won van Nan- ning Kikkert, die slecht uit de opening kwam, een stuk verloor en ondanks taai verzet verlies daarna niet meer voorkomen. Martin van Tatenhove, die bij de start van de competitie lange tijd in de top meedraaide, won van Roel Riegman. Na zeventien ronden, ongeveer op de helft van de competitie, worden de krachtsverhoudingen steeds dui delijker. Theoretisch gezien komen zeven spelers nog in aanmerking voor de titel. Gezien hun kwaliteiten zal de strijd waarschijnlijk gaan tussen Gerard van Es, Jaap Dros, Moham med Al-Rawy en Thomas Richter. Niet alleen hun onderlinge resultaten, maar ook hun prestaties tegen de subtop zullen doorslaggevend zijn. Stand bovenin: 1 .Gerard van Es, 2. Jaap Dros; 3 Mohammed Al- Rawy; 4.Dick van Bameveld. Ö.Thomas Richter. 6.Piet Bakelaar 7.Rinus Vrttali, 8 Dirk Rijnekec 9.Taeke van Lingen; 10.Martin van Tatenhove, Toerclub houdt laatste veldrit :en week na Super Sunday wacht Ie fanatieke mountainbikers een lieuwe uitdaging. Toerclub Taxi 12000 houdt zondag 1 februari Ie laatste veldtoertocht van dit /interseizoen. Het betreft een 35 ilometer lange rit over een geva- eerd parcours. 'verkantse deelnemers verzamelen ij wielervereniging DOK, op de oek van de Guldemondweg en oggersvaart, vlakbij vliegkamp De ooy in Den Helder. Inschrijven kan vanaf 8.00 uur in het clubgebouw. Deelname kost €8,-. inclusief boot- kaart. Wie een TFK- of KNWU-licen- tie kan tonen, krijgt een euro korting. Kinderen van 8 tot 12 jaar betalen €5,-, maar moeten een begeleider bij zich hebben. De fietsers vertrek ken gezamenlijk in een groep en onder begeleiding om 9.00 uur naar de veerhaven voor de afvaart van half tien. Texelaars kunnen zich bij aankomst op 't Horntje aansluiten. Opgave is voor hen mogelijk op de haven. In de route zijn opgenomen de offi ciële ATB-route, de duinen en het bos, een stukje strand (bij goed weer), smalle fietspaadjes en het boerenland. Pijlen wijzen de weg. Onderweg is er een versnapering. De tocht eindigt bij de veerhaven. De tocht maakt deel uit van de serie ATB Veldtoertochten Noord-Hol land, georganiseerd door de geza menlijke verenigingen. De laatste tocht in deze serie wordt een week later in Winkel gehouden. Meer informatie kan worden inge wonnen bij Jan Zijm (tel. 314205) of Peter Engelen (tel. 0223-630398 06-2508 1079; e-mail peter. engelen@quicknet.nl). Maar liefst 137 turners uit Utrecht, Gelderland, Noord- en Zuid-Hol land en Flevoland strijden zon dag 1 februari in sporthal Ons Genoegen in Den Burg om de kampioenschappen van de regio Midwest. Onder hen Frenk van Heeringen, lid van Gymnastiek vereniging Texel, die om 12.30 uur in actie komt. De deelnemers hebben zich eer der dit jaar via voorwedstrijden geplaatst. In Ons Genoegen worden de finales gehouden. De organisatie is in handen van de commissie NK 2001. Dit gebeurt op verzoek van de Koninklijke Nederlandse Gym nastiek Unie. Gymnastiekvereniging Texel verleent hand- en spandien sten. De wedstrijden beginnen om 9.15 uur, wanneer de jongste turners zich presenteren. De laatste wedstrijd is rond 18.30 uur afgelopen. Toe schouwers zijn welkom. Een dag kaart kost €2,50; kinderen tot en met 11 jaar betalen €1,30. tLTJ Kerkdiensten Zondag 1 februari 2009 PROTESTANTSE KERK IN NEDER LAND: Hervormde gemeente Den Burg: dienst in De Poort (Elemert), 9.30 u. ds. J. Glazema; 19.00 u. zangdienst mmv The Messengers, ds. PA den Braanker. Gereformeerde kerk Den Burg: dienst in De Poort (Elemert). 9.30 u. ds J. Glazema; 19.00 u. zangdienst mmv The Messengere, ds. P.A. den Braanker. Hervormde gemeente Waal, Koog, Den Hoorn: De Waal: 10.00 u. dhr. M.D. Kuiper. PROTESTANTSE WADDENGE MEENTE TEXEL: Oosterend: 9.30 u. ds. C. der Neder landen. De Cocksdorp. 11.00 u. ds. C. der Nederlanden. GEREFORMEERDE GEMEENTE: in kerkgebouw Schoolstraat, Ooste rend: 10.00 u. en 16.00 u. leesdienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE: Kogerstraat, Den Burg: 10.00 u H. Marseille. BAPTISTENGEMEENTE: Julianastraat, Den Burg: 10.00 u. ds. H.A. Wesseling. ROOMS-KATHOLIEKE KERK: Den Burg. 10.45 u. dameskoor De Cocksdorp: 9.30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN: Noordwester 3, Den Burg: Openbare Verander wat niet aanvaardbaar is. aanvaard wat niet re veranderen is Hulpverlening Artsen: Voor spoedeisende medische hulp in het weekend, op zon- en feestdagen en van maandag tot en met vrijdag van 17.00 tot 08.00 uur: Centrale Huisartsen Post. tel. 321143. Tandartsen: Voor spoedeisende tand heelkundige hulp is via één van de volgende telefoonnummers informatie te krijgen over het pijnspreekuur op zaterdagen, zon- en feestdagen. Tevens wordt het ongevallennummer vermeld. 313086; 314727; 314669; 312270 of 322008. Verloskundigenpraktijk: Waalderstraat 53A, Den Burg. Dag en nacht bereikbaar viatel. 313090 of 06-51404872. JVjcdische zorg GEZONDHEIDSZORG: Gemini Ziekenhuis, tel. 0223-696969, www.gemim-ziekenhuis.nl: bezoektijden dagelijks van 15.30 tot 17.00 en 18.00 tot 19.00 uur Extra bezoekuren op zaterdag, zon- en feestdagen van 10.30 tot 11.30 uur. Thuiszorg: Omring Thuiszorg Kop van Noord-Holland. Voor alle hulp, zorg en informatie, ook voor het berekenen van de eigen bijdrage: op werkdagen, avonds en tijdens het weekeinde. Meld punt Thuiszorg 0223-650222. Voor hulp bij het huishouden: Omring Thulsser- vice. Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 321461. Omring Jeugdgezondheidszorg: Schoonoordsingel 44, Den Burg, tel. 0900-4636549. Telefonisch spreekuur elke werkdag van 9.00 tot 17.00 u. OVERIGE HULPVERLENING: Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 1-1-2. Of bel de Meldkamer Noordhol- 072- 5644444. oud Papier Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op in Den Burg. Men wordt verzocht dit vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, in niet te grote bundels of een kartonnen doos (geen plastic zak). Gelieve er op toe te zien dat het papier niet gedurende lange tijd in de regen staat. De papierwa gen komt in de volgende straten: 6. Sluyscoog, Korfbaeck, Vuurbaeck, Verlaet, Duykerdam, Middelton, Buytengors. Oudeschild In verband met de werkzaamheden op het terrein van RAB in Oude schild is daar geen plaats meer voor de oudpapiercontainer. Inwo ners van Oudeschild kunnen hun oud papier nu kwijt bij Amsing Recycling aan het Vliegwiel. De nieuwe situatie is het gevolg van I overleg tussen De Bruinvis, Amsing en de gemeente en is bedoeld om de stroom oud papier in het dorp te kun- nen blijven garanderen. Met ingang van 1 februari kunnen Oudeschilders hun papier inleveren bij Amsing. In verband met de bedrijfsvoering wor den zij verzocht dit 's morgens te doen. Op momenten dat er niemand aanwezig is. kan het papier in de daarvoor bestemde blauwe container worden gestort. Ook De Bruinvis blijft regelmatig oud papier ophalen. Dit wordt steeds van tevoren bekend gemaakt. Politie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is op maandag en vrijdag geopend van 9.00 tot 13.00 uur en op woensdag van 13 00 tot 17.00 uur. Telefoon 0900- 8844 In spoedeisende gevallen: 112. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 0900-8844. Vermiste en gevonden huisdieren: Dieren pension Texel. Slufterweg 216, De Cocksdorp. tel. 311477, wwwdieren- pensiontexel.nl Dierenartsenpraktijk: Keesomlaan 11, Den Burg. tel. 312527. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij problemen met alcohol, drugs of andere verslavingen bel tijdens kantooruren 319413 (De Nieuwe Skuul). Anonieme Alcoholisten: dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur in Den Helder, tel. 0223- 642189 (vragen naar Ron). Verslavingszorg: Bnjder Verslavings zorg Texel, Tubantia, Pontweg 133, De Koog. Voor inlichtingen, advies, consul tatie en preventie, tel. 0223-620541 of 06-30215211peter.molenaar@brijder.nl. Psychologenpraktijk: M. Spijker en Y. Olthof, Ruijslaan 88, 1796 AZ De Koog, tel. 317566. Stichting Welzijn Ouderen Texel: Van 2 tot 8 februan zijn de volgen de straten en wegen afgesloten in verband met werkzaamheden: Den Burg: Beatrixlaan tussen Emmalaan en Molenstraat (vanaf woensdag 4 februan). Tussen De Waal en De Koog: fietspad Waalenburgerdijkje. De Koog: Ruijslaan tussen Epelaan en Plevieretraat T E X E LS E 5'cOU RANT LANGEVELD Verschijnt op dinsdag en vrijdag Spinbaan 6 1790 AA Den Burg Postbus 11 1790 AA Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 20 Telefax 0222 - 32 30 00 redactie@texelsecourant.nl Gerard Timmerman (hoofdredacteur) Joop Rommets Jeroen van Hattum Harry de Graaf Mieke Smid Buiten werktijd: Gerard Timmerman Telefoon 31 46 87 of 06 - 22 14 02 75 Advertenties en abonnementen: Spinbaan 6 1791 MC Den Burg Telefoon 0222 - 36 26 00 Telefax 0222 - 31 41 11 info@lenr.nl Abonnementsprijzen 2009: Per half jaar €39.85 €38.15 77,90 75,55 Bi| verzending naar het buitenland zijn por tokosten verschuldigd. Beëindiging abonnement: Uitsluitend schriftelijk en 4 weken vc afloop van de abonnementspenode. Radio Texel lQfj.l Vnjdag 18.00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. Wilde vaart (herhaling) 20.00 u. Radio Noordholland Zaterdag: 16.00 u. Wegdromen met een boek 17.00 u. Pietelepote 18.00 u. Muziek met Marco 19.00 u. Radio Noordholland Zondag: 9.00 u. Klassiek op zondag 10.00 u. Kerkdienst vanuit hervormde kerk De Waal 11 00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) 12.00 u. Natuurwijzer 13.00 u. Noud draalt deur (Nederlands talig) 14.00 u Wilde vaart (shanty's) 15 00 u. Frans gaat het doen 16.00 u. Sportlokaal (uitslagen en interviews) 18.00 u. Radio Noordholland Kerkdiensten De Lichtboei: 9.30 u. De Poort Den Burg 10.45 u Rooms-katholieke kerk Den Burg Maandag: 18 00 u Symphomca (klassiek) 19.00 u Wegdromen met een boek (her haling van zaterdag) 20.00 Radio Noordholland Dinsdag: 18 00 u. Radio Texel actueel (nieuws) 19.00 u. De keuze van.. 20.00 u. Radio Noordholland Woensdag 17.00 u. Pietelepote (kinderprogramma) (herhaling van zaterdag) 18 00 u. Onder de toren (geestelijk pro gramma, met vanaf 19.00 uur verzoek platen) 19.45 u Gelezen (Texelse) verhalen 20.00 u Radio Noordholland Donderdag: 18.00 u. Country time (muziek) 19.00 u. Leitmotiv 20.00 u. Radio Noordholland Voor meer informatie over medische zorg, hulpverlening, kerk en andere eilandzaken zie www.texelsecourant.nl, rubriek Om te Onthouden I

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 7