DuIn Sport bedrijven is een doelloze bezigheid' Logeerhuis Texel ajdo%(§ TEXELSE j COURANT Jet Open lessen Tai-chi. DINSDAG 24 FEBRUARI 2009 Op verzoek van de Texelse Courant hield Rob van Beurden, (ex-)mede- werker van zwemparadijs Calluna en 'iets te fanatiek sportbeoefe naar', een week lang een weblog bij. Over een valse start, totale verdwazing, het trimzwemuur, de Great Divide, gericht trainen en Heli's Angels in de kantine van de Texelse golfbaan. Het complete weblog is te lezen via www.texel- secourant.nl. (Woensdag) Om half negen, als mijn meters zijn volbracht, arriveren de bikkels voor het trimzwemuur. Een gemê leerd gezelschap, met een lichte grijze boventoon, een enkele mede- tnatleet-in-training en een aantal jon gemannen, die waarschijnlijk dragers zijn van Hare Majesteits wapenrok. Of in ieder geval kijken ze erbij alsof ze voor dit uurtje plonzen vorstelijk worden betaald. Onder het wakend oog van de badmeester worden de vrijwillig-verplichte baantjes afge- Al direct een 'valse start' - ik wordt geïntroduceerd als 'medewerker van zwemparadijs Calluna'. Daar ben ik echter sinds eind 2007 niet meer in dienst. Ex-medewerker, dus. Wel geef ik sinds begin dit jaar vier avonden per week (aqua)lessen in Calluna, maar dan als ZZP'er (freelancer). Altijd eigen baas. Die 'ex' komt nogal eens voor in mijn biografie: ex-ver pleegkundige, ex-fitness/kickboxing/ spinning-instructeur, ex-eigenaar van Sportschool Texel, ex-zanger/gitarist van de Van Beurden Blues Band, ex-ultraloper en biker. Om er maar een paar te noemen. 'Jack of all trades, but a master of none', zou mijn schoonvader, voormalig leraar Engels, zeggen. Dat klinkt altijd nog sympathieker dan 'twaalf ambachten, dertien ongelukken'. (Dinsdag) Maar terug naar de waan van de dag - over een paar maanden staan mijn lief Muriël en ik hopelijk aan de start van de eerste (van een kleine reeks) kwarttriatlons van dit seizoen. Daarnaast staan nog een paar tijd ritten op het programma en niet te vergeten van de zomer een 1600 kilo meter lange mountainbiketocht door de USA. Dat vergt de nodige voor bereiding, dus zijn we dagelijks in de weer. Totale verdwazing, zou Midas Dekker zeggen, en misschien heeft hij wel gelijk. Dus los van de lesuren in Calluna ligt de schrijver dezes een paar maal per week braaf in hetzelfde bad de borstcrawl te oefenen, om straks in ieder geval niet als laatste uit het water te komen. Ook hier hoeft het Olympisch Comité zich niet te beraden - onze lokale zwemheld Sverre Eschweiler zit bij een gelijk aantal trainingsmeters al thuis achter de boterhammen, terwijl ik nog in het lauwe water ligt te martelen. Talent is aangeboren, met verkregen. werkt door deze groep trouwe bezoe kers. Ik geef toe, als misschien iets te fanatiek sportbeoefenaar heb ik wel eens met verbazing zitten kij ken naar deze demonstratie van het menselijk vermogen om tegelijker tijd aan lichaamsbeweging te doen en onderwijl de laatste nieuwtjes uit te wisselen, zonder ook maar een (zwem)slag te missen. Maar ze zijn, om het in modem jargon te stellen, erg goed bezig. In een tijd waarin het voor 41 procent van de Nederland se populatie niet mogelijk blijkt om aan de 'norm voor gezond bewegen' te voldoen en bijna 60 procent van dezelfde bevolking aan overgewicht leidt, trekt deze groep vaak meerdere malen per week hun banen om zich bij het resterende percentage te kun nen scharen. (Donderdag) Dwars door de Verenigde Sta ten loopt de Great Divide, een met bergen bezaaide waterscheiding die loopt van het topje van Alaska tot onderin Mexico. En wat blijkt; enkele jaren geleden heeft iemand de moeite genomen om een groot deel van deze route in kaart te brengen en er ver volgens een mountainbikeroute van te maken. Een slordige 2493 miles ruim 4000 kilometer) lang, maar zolang mogen Munël en ik helaas met vrij van de baas. We moeten ons dus beperken tot de laatste twee etap pes, alles bij elkaar een kilometer of 1600, onverhard op twee stukjes na. Het wordt een tikje primitief, ook al omdat er op de hele route slechts twee dorpjes van enige betekenis te vinden zijn, en grote stukken zon der drinkwatervoorzieningen. Dus kamperen in het wild, gevriesdroogd voedsel, twee waterfilters en nog een berg materiaal mee om geheel 'self- supported' de tocht te volbrengen. Er is niet mooier. (Vrijdag) Uit het voorgaande mag blijken dat ik een groot voorstander ben van gericht trainen. Sport bedrijven is op zich een doelloze bezigheid, maar wil je het per se doen, dan liever gestruc tureerd. Dat levert nogal eens afwij zing en onbegnp op bij mede-atleten, die in de veronderstelling verkeren dat het achterna lopen of fietsen van de snelste eilandgenoot vanzelf wel zal leiden tot betere prestaties, een valkuil waarin menige sportcar- nère vroegtijdig ligt begraven. Om tot goede prestaties in een bepaalde tak van sport te komen zijn drie factoren belangrijk, te weten lichaamsbouw en natuurlijke aanleg en vervolgens trai ning. De eerste twee zijn (helaas) aan geboren, met de derde factor kun je nog een beetje rommelen. Maar een loopbaan als ballerina wordt ernstig bemoeilijkt door een lichaamsgewicht van boven de 100 kilogram en er staan weinig professionele basketbal lers onder de 1 meter 50 opgesteld.' (Zaterdag) Het weekend is doorgaans 'Callu- na-vrij', dus tijd voor andere zaken. Derhalve een groot deel van de dag gespendeerd in een van de betere outdoorwinkels van ons land, Zwerf kei in Woerden. Ik word niet door ze gesponsord (helaas), maar wil de naam toch even noemen. Het is wel een stukje rijden, maar dan heb je ook wat. Afdeling na afdeling gevuld met spullen waar je als bui tensporter eigenlijk niet zonder kunt. Ik zou ertussen kunnen wónen. Kroeg- of kerkbezoek is aan mij niet besteed, restaurants of musea bezoek ik zelden tot nooit, en de locale detailhandel zal van mijn bij dragen niet rijk worden. Maar zet me tussen rug- of slaapzakken, GPS- en andere elektronica, belachelijk grote survivalmessen, high-tech kleding of lichtgewicht kampeerspullen en ik verander terstond in een hysterische huisvrouw tijdens de jaarlijkse uitver koop van haar favonete winkel. (Zondag) Alweer de laatste dag van mijn 'blog-week' en ook vandaag weer zinnig en sjx>rtief besteed. De moun tainbikes van de wand, winddichte kleding aan en een 'rondje Texel'. Rustig aan, deze trainingen zijn de laatste van een periode van opbouw, dus kilometers maken zonder dat je met je tong op je schoenen thuis komt. Halverwege even gestopt voor een kop warme chocolademelk in de kantine van de Texelse golfbaan, wat enkele verbaasde blikken opleverde, alsof er een groepje Heli's Angels per abuis op een kinderfeestje was gearriveerd. Maar erg prettig gezeten, zorgzaam personeel, lekkere choco, warm appelgebak en fraai uitzicht op de landerijen, waar een aantal mensen druk met hun tak van sport bezig waren. Onderweg weer erg genoten van 'ons' eiland, alhoewel er natuurlijk geen fluit van 'ons' bij is. We hebben het hoogstens in bruikleen tot we definitief terugkeren naar waar we vandaan komen. Mooie plekken zijn erbij gekomen, als de afgravingen bij De Nederlanden. Jammer dat zulks dan weer in schril contrast staat tot een aantal andere bouwsels en ver anderingen die 'ons' landschap voor jaren zullen ontsieren. Daar fietsen we de volgende keer dan maar omheen. De week van Minne Goënga Ondernemer Minne Goënga uit Den Hoorn is de volgende blog- ger in de serie De week van... Hij is initiatiefnemer van de stu diereis die Hoornders en ande re belangstellenden donderdag naar Friesland maken om zich te oriënteren op stedenbouw en architectuur. Horeca krijgt waarschuwing Bij de gemeentelijke controle op de Drank- en Horecawet zijn vorig jaar 25 horecazaken op het eiland schriftelijk gewaarschuwd dat ze niet aan de voorschriften volde den. Eén kreeg een boete. De gemeente publiceerde vorig week een persbericht waarin gesproken werd over 116 controles en 55 waarschuwingen, maar dat was een optelsom van Texel en Den Helder. Er was geen onderscheid gemaakt tussen beide gemeenten en navraag leverde vorige week ook geen duidelijkheid op. Op Texel werden in totaal 79 con troles gehouden, waarbij 45 keer de zaken in orde waren en 34 keer niet. Dat laatste was vooral bij de horeca het geval. Twaalf kregen een waar schuwing omdat er geen leidingge vende aanwezig was, zeven hadden geen geldige vergunning meer door een wijziging in de rechtsvorm (ver andering van eigenaar), drie kon den de vergunning niet tonen en drie horecazaken voldeden niet aan de inrichtingseisen. Het leidde tot aanvragen de vergunningen aan te passen en nieuwe controles daarop. Een horecazaak kreeg een boete, omdat die geen vergunning wilde aanvragen. Vijf slijters kregen eveneens een waarschuwing omdat er geen lei dinggevende aanwezig was en drie supermarkten hadden geen leef tijdsgrenzen aangegeven. Het toe zicht op de Drank- en Horecawet is bij wijze van proef in handen van de gemeente gekomen. Voorheen voerde de Voedsel en Waren Auto riteit het uit. Studiereis naar Friese dorpen In de bus die donderdag 26 febru ari naar Friesland gaat om voor beelden van dorpsontwikkeling en nieuwbouw te bekijken, zijn nog enkele plaatsen vrij. De studiereis is een initiatief van ondernemer Minne Goëga en bedoeld voor inwoners van Den Hoorn die zich willen ori ënteren op de bouw van een nieuwe woning. Naast Hoornders gaan de wethouders Kikkert en Merkelbach, enkele raadsleden, drie architecten en andere belangstellenden mee. Het gezelschap wordt in Oudega en Nieuwe Mirdum ontvangen en bijgepraat door lokale bestuurders en projectleiders. Opgave kan nog de hele woensdag in de supermarkt van Goënga of eventueel via tel. 319252. Bacteriën dichten gat stikstofbegroting Het gat in de stikstofbegroting van de aarde wordt gedicht door anammox, de omzetting van ammonium en nitriet tot stikstof- gas. Andrea Jaeschke van het NIOZ onderzocht het voorkomen van anammox bacteriën aan de hand van specifieke vetten uit hun celwand. Tijdens een vaartocht met de Pela- gia nam Jaeschke sedimentmon sters in de Ierse Zee, als model voor een ondiepe kustzee, en op de aangrenzende continentale hel ling ten zuidwesten van Ierland. Om vervolgens antwoord te krijgen op de vraag hoe lang anammox al actief is in de oceanen onderzocht zij een lange sedimentkern uit de Arabische Zee. Daaruit bleek dat anammox al heel lang (zeker 140 000 jaar) een belang rijke rol speelt bij de verwijdering van biologisch beschikbaar stikstof uit dit zeer productieve oceaange- bied. Bij de interpretatie van derge lijke gegevens moet wel rekening worden gehouden met veranderin gen in de molecuulstructuur onder invloed van afbraak door bactenen en opwarming in diepere lagen van de zeebodem vanuit het binnenste van de aarde. Jaeschke verdedigde haar proef schrift op 6 februari aan de Uni versiteit Utrecht. Het onderzoek werd extern gefinancierd door Aard- en Levenswetenschappen van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO-ALW). Gymnastiektoernooi om kampioenschap In sporthal Ons Genoegen worden zaterdag 28 februari de jaarlijkse gym- en turnkampioenschappen gehouden, voor de tweede keer op rij voor een belangrijk deel gefinancierd door bouwbedrijf Bruin en Weijers. De strijd om het kampioenschap wordt gestreden tussen de turners die extra training volgen. Hoewel de titel Texels kampioen is voorbehou den aan deelnemers van 12 jaar en ouder, wordt dit jaar ook een jeugd- prijs uitgereikt. Daarnaast zijn er op de verschillende niveaus prijzen te Meer ruimte voor houden paarden In het nieuwe bestemmingsplan Buitengebied wordt mogelijk de nieuwe bestemming 'recreatieve paardenhouderij' opgenomen. Het college wil op die manier de mogelijkheden voor het hobbymatig en bedrijfsmatig houden van paar den in het buitengebied verruimen. Op het moment is formeel alleen het fokken van paarden toegestaan als agrarische activiteit in het buiten gebied. Het recreatief houden van paarden is in het huidige bestemmingsplan niet geregeld. Het gebruik van gebouwen en grond voor de recreatieve paar denhouderij sluit volgens het college echter aan bij het traditionele gebruik (bv het fokken) van het buitenge bied. Voor paardenbakken ligt het plan op tafel dat die alleen binnen een bouwblok (over het algemeen één hectare) mogen worden gerea liseerd als ze niet passen binnen de normale regeling van andere bouw werken. Bouwwerken om paarden te laten schuilen of voor de opslag van materialen moeten ook binnen een bebouwingsvlak worden gere aliseerd. Legalisatie van dergelijke bouwwerken die nu al in het land is er niet bij. Het plan is onderdeel van de nota van uitgangspunten voor het nieuwe plan Buitengebied die vanavond in de raadscommissie Grondgebied wordt besproken. IVA-cursus voor barvrijwilligers Sportservice Texel verzorgt don derdag 12 maart een cursus Instructie Verantwoord Alcohol gebruik (IVA). Deze is bedoeld voor (nieuwe) barvrijwilligers. Leidinggevenden van kantines en dorpshuizen dienen in het bezit te zijn van het diploma Sociale hygi ene. Met IVA kan een vrijwilliger de bar draaien, ook zonder dat de lei dinggevende aanwezig is. Voor de jongerencaravans wordt IVA aan bevolen. De cursus bestaat uit drie onder delen: alcohol en de wet, de wer king van alcohol en verantwoord schenken in de praktijk. Ook wor den lastige situaties behandeld. De deelnemers ontvangen na afloop een certificaat. De instructie wordt gegeven in de kantine van tennisvereniging Deuce aan de Emmalaan in Den Burg Nieuwe gids Lekker op Texel Alle restaurants en cafés ontvin gen deze week een brief van de VW, waarin zij werden uitgeno digd deel te nemen aan de nieu we gids Lekker op Texel. In deze handzame gids wil de VW een overzicht geven van de uitgaans mogelijkheden op het eiland. Bij online boekingen via de website van de VW, bestaat sinds enige tijd de mogelijkheid om aanvullende informatie aan te vragen. Daarbij valt op dat veel informatie wordt gevraagd over restaurants en uit gaan. Dat deze vraag ook regelma tig aan de balie wordt gesteld, was voor de WV voldoende reden over te gaan tot de uitgave van een spe ciale gids over dit onderwerp. De nieuwe gids verschijnt in een combinatie van Nederlands en Duits, in een oplage van 15.000 exemplaren. Hij zal voor €1,50 ver krijgbaar zijn op een groot aantal verkooppunten. Bedrijven die in de gids opgenomen willen worden en geen brief van de VW hebben ontvangen, kunnen tot 20 februari contact opnemen met het secretariaat van de VW, tel. 362536. Een vermelding in de gids kost €25,-. en duurt van 18.30 tot 20.30 uur. Docent is Ton Leenders van de Brij- derstichting. Opgave: tel. 322815 of e-mail sportservicetexel@texel.com. winnen. Na de kampioenswedstrijd strijden de recreatiegroepen om de ver enigingsbeker, die vorig jaar werd gewonnen door GVT. Een nieuw onderdeel is de airtumblingbaan, die in het wedstnjdschema is opge nomen omdat het met alleen een leuk toestel is, maar ook specta culair om naar te kijken. Omdat niet alle vereniging zelf de beschik king over een tumblingbaan heb ben, zijn er de afgelopen weken enkele geleende exemplaren over het eiland verspreid, zodat iedereen een oefening kon instuderen. Het programma van het kampi oenschap is na te lezen via www. gvtexel.nl. De wedstrijden duren van 9.00 tot 17.00 uur. VERVOLG VAN PAGINA 1 Actie voor bomen Westra haalde de handtekeningen in een paar uur tijd op op de Groene- plaats. Op een emailadres kregen zij en Witte ook veel reacties van men sen die vinden dat de bomen moe ten blijven. Volgens Witte en Westra is het een alternatief om perken rond de bomen te leggen. Voetgangers zouden dan meer gebruik kunnen maken van de stoep aan de andere kant van de Elemert. Volgens Wes tra en Witte is het ook belangrijk dat zij veilig kunnen lopen. Westra wijst erop dat de bomen behalve gezond ook beeldbepalend zijn. 's Heerenloo Noord- Nederland, afdeling Noorderhaven Teammanager Heidi Huiberts, 06 52538265 Rabobank 3031 06 360 Texel zonder tante Ida Hoe zal het zijn? Bep Jonker Wil en Kees Zegel-Jonker Bert en Elly Jonker-van Heerwaarde Aly Boot-Visser Gerrit en Wil Boot-Jas kinderen en kleinkinderen Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Sander Cornells Geboren op 17 februari 2009. Cora Eelman Oscar Poelstra Femke Trompmoledijk 3 8651 ER IJlst Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Rick Mathijs 18 februari 2009 Hij weegt 5000 gram Adri, Marion en Nina Mors Olieslagerstraat 19 1825 GH Alkmaar 072-5613201 Hallo allemaal! Mijn naam is Ik ben geboren op donderdag 19 februari 2009 om 22.37 uur. Ik weeg 3650 gram. Mijn pappa, mamma, broer en zus zijn Wilfred Vendel, Petra Witte, Teun en Floor Markgrave 4 1791 SN Den Burg Bel voor bezoek: 0222 320266 25 februari een halve eeuw Deze nooit koffie drinkende ambtenaar Gooit graag een balletje over het net Woont aan het ent waar water en zand zich scheiden Broer, van harte gefeliciteerd! Je zussen Trots, blij en gelukkig Op maandag 23 februari 2009 is geboren Muriel Jette zusje van Sophie en Storm Bas en Marjorie Graaf Beatrixlaan 57 1791 <aB Den Burg tel 0222 310494 Xexelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur KOSTEN: €6,30 tot en met 3 regels. Per regel meer €2.10 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden Heeft u onze vernieuwde site al gezien? www. woonkracht7.nl Knakenmaand maart bij De Rijcke Tuinen. Zater dag 10.00 - 13.00 uur. ter rein AB-transport. Oude- schild. Grind 25 kg, €2,50, grindtegéls 50 x 50/ 60 x 40, €2,50, stapelblok geel (recht of bocht) €2,50. Zo lang de voorraad strekt. Kinderfuif, een echt doe feest. 1uur bowlen met lichte ballen en slurfen in de goot. Daarna patat, kroket, glas fris en een ijsje toe. €5,- p.p. Bowling de Koogel, tel. 0222-317672. Teyeishowroom De Te- gelmeester, geopend do.-en vr. 13.30-17.30 en za 10.00 -13.00 uur of op afspraak, 06-22288683 Krukas 3, Oudeschild. De redactie van de Texel se Courant is verhuisd en zit voortaan aan de Spm- baan bij Mediabureau Langeveld de Rooij. Bowling De Koogel - het adres voor een gezellig avondje uit! Tel. 0222- 317672. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Hoera, een klacht! TVO organiseert een cursus klachtenbehandeling. Inte resse? Zie www.tvotexel.nl onder Actueel. Blue-Ray led blackllght, 200 Hz. De nieuwste tech nieken. EP Voordeelland 322 398. Miele, Siemens, AEG. Za- nussi, Liebherr. Reparatie en verkoop, EP Voordeel land 322 398. Couperose of pigment verwijderen? Elos. Info: De Muilekoog, tel: 327850. Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl kleur- en stijlworkshop bij Weversend zaterdag 28 feb. Nog enkele plaat sen vrij!! Deelname 39,-. tel. 0222-313702. www. weversend.nl www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Voor uw feestje, groot of klem, moet u in Bowling De Koogel zijn. Tel. 0222- 317672 Restaurant 't Pruttel- huus in De Koog. iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586 Smeg fornuizen en koel kasten. Nu bij EP Voor deelland. 322 398. 's Nachts overvaren voor groepen tot 16 pers. of bij calamiteiten. Het SOP, tel. 310533. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat Tel. 320473. Sony, Panasonic. JVC. Philips, Pioneer. Repara tie en verkoop. EP Voor deelland. 322 398., Definitief en veilig ont haren? Elos. Info De Mui lekoog, tel: 327850. Cursus Reiki I 9 mrt. 10 -17 uur, Oudeschild. Info opgave: 06-12647553. Nieuws van Texel? Nu dagelijks nieuws op www texelsecourant.nl Fancy Fair Jacob Daal der school Vrijdag 27 fe bruari van 1730 tot 20.00 uur Vliestraat 26, Ooste rend. De Koopman Koerier voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining. Nikadei 60, De Koog. tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. www. texelseau to pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! www.printservicetexel. nl Stickers. belette ring, textieldruk Tel 06- 10711115. Bowlen en uit eten gaan prima samen! Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus voor uw com pleet verzorgde avond. Tel 0222-317586. Verhuisd per 25-02-09 mw. P. Bakker-Groene- wold van Boogerd 30, Den Burg naar Jan Reijstraat 6. 1791 GZ. Fancy Fair Jacob Daal der school Vrijdag 27 fe bruari van 17.30 tot 20.00 uur. Vliestraat 26. Ooste rend. Workshop glas in lood of tiffany doen, bel dan voor een afspraak. Sina de Graaf 06-40502421 Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy Op zoek naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12.50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6. tel. 362600 Uw naamsbekendheid ons een zorg? Jazeker. Maak kennis met het on dernemerspakket van Langeveld de Rooy. De redactie van de Texel se Courant is verhuisd en zit voortaan aan de Spin baan bij Mediabureau Langeveld de Rooij. kleur- en stijlworkshop bij Weversend zaterdag 28 feb. Nog enkele plaat sen vrij!' Deelname 39,-. tel. 0222-313702. www. weversend.nl Gebakken zeetong. in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering. 319310. Koffiemachine, Espres so, Nespresso. Senseo of traditioneel koffiezetten. EP Voordeelland. 322 Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel 327707. Hoera, een klacht! TVO organiseert een cursus klachtenbehandeling. Inte resse? Zie www.tvotexel.nl onder Actueel. kleur- en stijlworkshop bij Weversend zaterdag 28 feb. Nog enkele plaat sen vrij!! Deelname 39,-. tel. 0222-313702, www. weversend.nl Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a. Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Workshop Versterk je uitstraling. Zaterdag 7 maart, 14.00-16.30 uur. Stayokay. €15. Aanmel den: www.spintueeltexel nl of 06-23270022 KIJK OP DE KUST BeHQujj Word donateur. Bel 071 5160490 of surf naar www.duint>eh(?u<J,n| HOTEL DE COOGHEN Enthousiast en dynamisch? Dan zoeken wij jou! Medewerker bediening ontbijt (weekenden en zomer) Zelfstandig werkend kok ft Stuur je CV met motlvatiebrief naar onderstaand adres of kom even langs. SEE YOU AT SANDTON'. Sandton Hotel De Cooghen Dorpsstraat 10 1796 BB DE KOOG TEXEL info@cooghen.nl www. sandtoneu/cooghen 0222-367020 Op donderdag 26 februari en 5 maart nodigen we u uit om eens kennis te maken met Tai-chi. Van 20.00 tot 21.00 uur in de kleine zaal van Sporthal Ons Genoegen. Voor informatie kunt u bellen met Jan Keesom, 315640 of per e-mail: jc.keesom@texel.com.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3