Seswie/ Bouw raadhuis binnen budget' TEXELSE 3 COURANT Familieberichten VRIJDAG 18 DECEMBER 2009 Zoveel moed getoond, zo intens gestreden. Niet eens voor zichzelf; Liefde was haar reden. Jij die zo van het leven hield en er voor gevoch ten heeft om bij ons te blijven, moeten wij nu loslaten. Wij moeten afscheid nemen van mijn lieve Jos, onze mama en liefste oma Jos Hoekstra-Kooiman 29 juli 1950 15 december 2009 Siets Hoekstra Diana en Jack Frenk Niels Sieta en Patrick Sem Babette Kennedylaan 74 2421 EP Nieuwkoop Tel. 0172-572297 Jos is thuis, waar gelegenheid is om persoonlijk afscheid van haar te nemen op afspraak. Wij komen zondag 20 december om 19.00 uur bijeen in de kapel van Huize Ursula, A.H. Kooi- strastraat 130 te Nieuwveen om afscheid van Jos te nemen. Aansluitend is er in het restaurant van Huize Ursula gelegenheid tot condoleren. De crematie zal plaatsvinden op maandag 21 december om 15.00 uur in crematorium 'Westerveld', Duin en Kruidbergerweg 2 te Drie huis. Na de crematie is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. We wisten het al, maar toch is nog vrij plot seling van ons weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Jos Hoekstra-Kooiman Piet Kooiman Lies Kooiman-Heinis Harry Kooiman in herinnering Rob Kooiman Edo Kooiman Annette Kooiman-Kossen Milou Pjotr Anna-Simone Kooiman Salina Moeder Boogaard In onze herinnering een schat van een vrouw waar iedereen altijd welkom was. Wij wensen Jeanet, Kim, Anneke, vader Boogaard en de verdere familie heel veel sterkte. Saar en Mare Esther en Jeroen Daan en Erik Gretha en Martin Frederique en Sander Lieve buurvrouw Boogaard Rust zacht. De buren van de Thijsselaan Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa DIRK BETSEMA Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Corrie Betsema-Glas John en Monique Betsema-Verlinden Kevin, Mitchel, Dylan, Rodney Anita en Jacco Gieles-Betsema Mascha, Dave Texel, december 2009 Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Job van Hoorn De heer Van Hoorn heeft van 1947 tot 1983 voor de gemeente Texel gewerkt in diverse func ties, waaronder die van directeur van de dienst gemeentewerken tot zijn vervroegd uittreden. Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte. College, directie en (oud)medewerkers van de gemeente Texel •Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze Ome Job Wij wensen Tante Nies Harry, Nelda, Rhoman, Brenda en Rhoda. Ruud, Karin en Tara heel veel sterkte. Neven en nichten Westdorp Na een strijd van vijftien jaar is toch nog plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en mijn hele lieve Pietje den Braven-de Haan Pia 21 september 1942 t 16 december 2009 Jelle den Braven Gcrrit Pieter en Astrid Daniël Dorus en Patricia Ylonka Tweety Witje Binnenhaven 113 1781 BN Den Helder Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 21 december om 16.15 uur in crematorium Schagerkogge, Harighuizerweg 3 te Schagen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bloemen maar een donatie voor KiKa. Lieve mensen, Door mijn ziekte ben ik en mijn gezin, door een diep dal gegaan. Maar de steun van jullie is werke lijk geweldig geweest om dit te verwerken. Wij zijn jullie daar heel dankbaar voor. Het gaat gelukkig goed met mij. Wij wensen iedereen een gezond en gelukkig nieuwjaar. Nogmaals heel veel dank. Prettige Feestdagen Ria Willem Dogger kinderen en kleinkinderen Wij zijn dolgelukkig met de geboorte van onze zoon en mijn broertje Rick Jan is geboren op 13 december 2009 om 22.51 uur. Hij weegt 3460 gram en is 50 cm lang. Ursula Mantje Niels Huisman en Thijs Sluyscoog 59 1791 WV Den Burg Tel. 0222-365979 Tevens wensen wij u Fijne Feestdagen. 14-12-2009 Sijsje Keijser Dochter van Corné Keijser en Sandra Dikker Vuurvlinder 20 1791 TM Den Burg Hoera een meisje geboren Elisa Ze is thuis geboren op 13-12-2009 Leonie en Germen Rotgans Noord Gesterweg 28 1779 EB Den Oever 0227-724387 On^ge^cwiy compleet gejond/ervweb volop leA/en- (Avhuib- gelukkcg/ wiet het hele/yteb. buper gelukbCg-ervtrotb- ■fyijwxoij wiet de geboorte/ vcwv ow^e yyowew' 24 december 2009 21:20 uur Pfc 4380 grtxm 52 cm Bianco/Boowv, Herwiarv, WCbbe, Pelle ervJorre Blom Stöompoort 12, 1792 CT OudeichLlcL tel: 0222-32 08 96 herrncudytixrcutstexelconi Ik ben dood. Daarmee is niets mis. 't Is goed zoals het is! Na langzaam verval van krachten is op 87-jarige leeftijd rustig ingeslapen onze vader, groot- en overgrootvader Albertus Eenhoorn weduwnaar van Aaltje Eenhoorn-Jurjens 20 februari 1922 16 december 2009 Maartje en Leo in herinnering Alice en Toon Betty en Dirk, Jan in herinnering Bert en Monika Fred en Jolanda Klein- en achterkleinkinderen Onze pa is overgebracht naar afscheidshuis de Vlinder, waar zondag 20 december van 16.00 tot 17.30 uur gelegenheid is tot condoleren. Maandag 21 december nemen we om 13.15 uur afscheid van onze pa in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na de plechtigheid ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crema torium. Correspondentie-adres: F. Eenhoorn, Warmoesstraat 32,1791 CR Den Burg. Wij danken de huisartsen dr. Waverijn, dr. Van Hattem en de verpleging van de „Gollards" voor de goede verzorging van onze pa. U kunt bedrijven nomi neren voor de verkiezing van Hét Familiebedrijf via redactie@texelsecourant. nl of tel. 36 26 20. Een origineel kado, avon tuur en romantiek, De vrij buiters van het wad. Te koop bij de Texelse Boek handels en www.wadden- veer.nl Een origineel kado, avon tuur en romantiek, De vrij buiters van het wad. Te koop bij de Texelse Boek handels en www.wadden- veer.nl Sparen met 2,6% rente of meer? Vraag informatie bij de spaarspecialist. Assurantiekantoor Ab de Wijn, tel. 312315. Welkom wondertje Tijn Pjotr de Chavonnes Vrugt 14 december 2009 3660 gram 17.09 uur Alexander Hillen Channa de Chavonnes Vrugt Karelplantsoen 7 1813 LL Alkmaar 0641736381 -0647996778 Hillie Rus C Fer van Tatenhove 50 jaar getrouwd Van harte gefeliciteerd! Kinderen en kleinkinderen Leuk om te geven, leuk om te krijgen: Vrijbuiters van het wad. Bij de Texelse Boekwinkels of via www. waddenveer.nl Je weet dat je goed zit met Bremer achter je! Assurantiekantoor Bre mer, Oosterend, tel. 0222- 318221. Opheffingsuitverkoop de allerallerlaatste weken van 8 t/m 23 dec. Finse Mode Texel, Weverstraat 96, Den Burg. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Tatenhove. Oudeschild, tel. (0222) 313809. De 2010 collectie elek trische fietsen staat in de winkel. Ook 2e hands verkrijgbaar. Vermeulen Bikes, tel. 319213. Koude voeten/handen. SealSkin wind/water dichte sokken en hand schoenen. Bets fietsen. Tel. 312184. 30% korting op dames- en herenjeans. Fashion Store Texel, Weverstraat 45. Moorddiner v.a. €42,50 pp. www.evenementen- bureautexel.nl, tel. 0222- 319 777. Zaterdag 19 dec. vanaf 20 uur gesloten i.v.m. reserve ring. Café de Kombuis. 'Bouw en inrichting van het nieuwe gemeente huis blijven binnen het budget.' Aldus verwees wethouder Nico Kikkert indianenverhalen' van Gerbrand Poster (Texel 2010) naar het rijk der fabelen. Poster gaat er op voorhand van uit dat de bouw met miljoenen wordt overschreden. De bouw verloopt volgens schema en zit momenteel in de overgangsfase tus sen ruw- en afbouw. Bij de inrichting zijn de verga derlocaties en werkplek ken bekend. Het leidin genstelsel wordt afgestemd op de inrich ting, zodat medewerkers hun apparatuur op de gewenste plekken kunnen inpluggen. De aanbeste ding van de inrichting voor het archief is afgerond, de inrichting gebeurt in over leg met de archiefinspec tie. Ook de aanbesteding voor de keuken is afge rond. Dit project wordt uit gevoerd door De Vier. De Europese aanbesteding van het meubilair loopt, Beeld van de voortgang van de bouw van het raadhuis. het besluit hierover valt in januari 2010. Kikkert benadrukte dat zoveel mogelijk Texelse bedrijven bij het werk worden betrokken. 'De bedoeling is dat het gebouw in mei 2010 bouwkundig wordt opgeleverd in juni en juli wordt ingericht en dat de (Foto Ton Zegersj gemeente in juli zal ver huizen. De post onvoor zien die voor de nieuw bouw in de begroting is opgenomen, is deels gebruikt, maar blijft vol gens het college binnen de uitgangspunten. 'Het raadskrediet wordt niet overschreden.' Bijzonder diner bij Topido Restaurant Topido in De Cocksdorp schenkt eerste kerstdag een kerstdiner aan onder meer gebruikers van de Voedselbank. Men sen van de ANBO krij gen eveneens een diner aangeboden. Volgens Karin van Dompselaar komen er rond de veertig mensen. Topido, tot voorheen met de kerstdagen gesloten, benaderde de Stichting Broodnodig op Texel ëen tijdje geleden met de vraag of zij iets voor de voedselbank konden doen Gaande weg ontstond het idee eveneens wat voor seni oren te doen. Uit eerbied en respect, aldus Van Dompselaar. 'De oudere generatie waardeert vaak wat je doet. Jon gere generaties zijn meer gewend alles vanzelf sprekend te vinden. Oudere mensen kunnen je na afloop van een avond net even een aai over de arm geven als dank voor wat je gedaan hebt. Dan is meteen je hele dag weer goed.' De deelnemers worden gehaald en gebracht door TexelTours. De leveranciers van Topido werken belangeloos mee aan de maaltijd en per soneel is pro deo aan wezig. Van Dompselaar: 'Het is geweldig hoe iedereen meewerkt.' Hoge score Stark en Tromp Bas Tromp en Frans Stark wisten deze week als tweede kop pel in de competitie van Klaverjasclub Den Burg meer dan 7500 punten bij elkaar te spelen. Jan Saai en Hans Westdorp zijn de nieuwe leiders in het klassement. Daarmee stijgen zij van Tromp en Stark danken de tiende naar de acht- hun rondewinst aan een ste plaats in het klasse- flinke uitschieter (bijna 2400 punten) in het der de spel. Overigens won nen ze ook de andere drie spellen met boven gemiddelde scores. Zij behaalden 7653 punten, de op één na de hoog ste score van het sei zoen. ment. Lieuwe van der Veen en Ko Koomen spelen dit jaar voor het eerst samen en dat gaat hen goed af. Deze week behaalden zij met 7191 punten een tweede plaats. Zij leken op weg naar de rondewinst, maar hadden in het der de spel een dip. Dat probeerden ze in het laatste spel nog goed te maken, maar het gat was inmiddels te groot. Toch stijgen zij een plaatsje en staan nu zesde. Bart Weijdt en Willem Koomen hadden een wisselvallige avond, maar werden derde met 7024 punten. Ondanks deze hoge score zakten zij naar de zevende plaats in het klassement. Westdorp en Saai zijn de nieuwe leiders in het klassement. Gerda en Freek Veeger bezetten met ruim 200 punten achterstand de tweede plaats.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3