ijk TEXELSE 3 COURANT Tractors en machines bij opstapdagen Stolk DINSDAG 24 MAART 2009 Familieberichten Tranen van verdriet vullen onze ogen We kunnen het nog steeds niet geloven Lief klein ventje, zo teer wat doet dit afscheid nemen zeer Wat blijft is de herinnering maar zeker weten we één ding: Jij zal voortleven in ons hart op een plekje heel apart Sem Eelman a 21 maart 2009 t Je Mama: Petra Eelman-Hin Je Papa: Arjan Eelman Je Broertje: Lars Je Zusje: Sofie Postweg 4 1795 JP De Cocksdorp Wij hebben Sem vandaag in besloten kring begraven op het kinderhofje van de Algemene begraafplaats van Den Burg. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Nely Wetsteen - Kikkert De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Cees Wetsteen, Kinderen en Kleinkinderen De Cocksdorp, 24 maart 2009 De nieuwste tractors van Mas- sey Ferguson en landbouwma chines van Lemken en andere fabrikanten worden gedemon streerd tijdens de opstapdagen die Stolk Mechanisatie vrijdag 27 en zaterdag 28 maart verzorgt in Eierland. De opstapdagen zijn bedoeld om agrariërs vrijblijvend kennis te laten maken met Massey Ferguson en de nieuwste technieken op het gebied van grondbewerkingsma chines. Stolk Mechanisatie organi seert de opstapdag in samenwer king met hoofddealer Hollands Noordkop en importeur Mechat- rax. 'Wij zijn nu voor het derde jaar dealer van Massey Ferguson en prijzen ons erg gelukkig met dit merk. De importeur en de hoofd dealer denken met ons mee en steken er een hoop geld en man uren in om dit mogelijk te maken. Gelukkig maar, want alleen zouden we het nooit redden. Bij mijn weten is dit op Texel nooit in deze vorm gedaan', vertelt Christiaan Stolk. De opstapdagen worden gehou den op een stuk land van Arnold Langeveld, tegenover Hotel Texel. Agrariërs treffen er het neusje van de zalm op het gebied van mecha nisatie. Het betreft diverse nieuwe tractoren, van de kleinste supcom- pact tot een MF met 200 PK. Om te laten zien wat ze waard zijn, wor den ze ingezet bij alle werkzaam heden die nodig zijn om de akker gereed te maken voor het zaaien van bieten: bemesten, cultivatoren, ploegen met een strokenrisker, eggen en diepwoelen. Behalve kij ken, kunnen de bezoekers ook zelf met het mateneel van Massey Fer guson rijden Stolk Mechanisatie heeft alle vaste klanten een uitnodiging gestuurd. Maar ook andere belangstellenden zijn welkom. Voor particulieren exposeert het bedrijf allerlei tuin en parkmachines, van een twee wielige frees tot diverse hand- en zitmaaiers. Om te bezoekers de gelegenheid te bieden elkaar in een gezellige sfeer te ontmoeten, wordt een tent opgezet, waar soep, broodjes en andere versnaperin gen worden geserveerd. De opstapdag duurt zowel op vrijdag als zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Bezoekers wordt gevraagd te parkeren bij Hotel Texel. Straatverbod De burgemeester krijgt meer arm slag om langdurige straatverboden op te leggen. Dat blijkt uit de nieu we Algemene Plaatselijke Verorde ning die donderdag door de poli tieke partijen wordt besproken Dag lief klein broertje je was er maar net we hadden je bedje klaargezet wat was ik blij met mijn nieuwe vriendje je kon hier niet leven je was nog zo klein dat je niet op onze wereld kon zijn Je was zo welkom. We hadden je zo verwacht, maar, hoe onrechtvaardig, 't ging anders dan gedacht. We blijven nu achter, verdrietig en verward, maar met jouw herinnering in ons hart. Lieve Sem We wensen Arjan, Petra, Lars en Sofie heel veel kracht toe in deze moeilijke tijd. Opa en oma Eelman Teer, Klein, Kwetsbaar, Onverwacht, Machteloos, verdrietig, waarom mocht het niet zo zijn- Lieve Sem Jouw leventje eindigde nog voor het begon. We wensen Arjan, Petra, Lars A Sofie heel veel kracht toe in deze moeilijke tijd. Oma van Santen-v/d Werf Opa en Oma Hin-van Santen Miranda A Andreas (in liefdevolle herinnering) Cor A Marianne Lieve Sem Verdrietig zijn wij dat jouw leventje geen kans kreeg. Wij wensen Petra, Arjan, Lars en Sofie de komende tijd veel kracht toe! tAarc en Simone Denise, Jordy René Jens, Mats Makelaardij TEXEL VASTGOED B V Kogentraat 57 Postbus 87 I790 AB Den Burg Tel: 0222 31 30 25 Fax: 0222 31 39 00 info@texelvastgoed.nl www.texelvastgoed.nl PlKCih P«upCmTel.31 20 31 J* Jf. Caiwho T«L 31 30 25 Ar. tUL Trap TeL 31 92 42 Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6.30 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,10 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Ons actuele woningaanbod: www.tcxelvastgoed.nl 'T PRUTTELHUUS WEEKMENU Voorgerecht keuze uit: Carpaccio Dun gesneden Runderhaas met toast en boter Garnalen- cocktail toast en boter, Hollandse garnalen en zachte cocktailsaus Hoofdgerecht keuze uit: Varkenshaas medallions met champignon roomsaus of Grote gamba's van de grill met knoflooksaus Hierbij serveren wij een uitgebreid garnituur. Nagerecht keuze uit: o Chocolade grand dessert Chocolade-mousse, vanille-ijs, tiramisu, parfait en warme chocoladesaus of Italian Coffee (Amaretto) met echte slagroom €29,50 p.p. Keuken dagelijks geopend. Diverse specialiteiten, vlees- en visgerechten 't Pruttelhuus Dorpsstraat 170 De Koog Texelse kaas van We- zenspyk. Philips Ambilight LCD - Stiehl De Waal -311 777 Te koop gevraagd: zeer makke d-pony of haf- linger. Als maatje in de wei en om af en toe een bosrit mee te maken, tel: 0630546474. 100% ver- keersmak en rustig. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Op zoek-naar een auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautop. gina.nl Kein Bild? Kein Ton? Wir kommen schon! Stiehl De Waal -311 777 OPEN HUIS Zaterdag 28 maart 13.30 - 15.30 uur. Fam. Plaatsman Schoorwal 23, Den Burg TCA mini laptop. 10 inch/ 160Gb/XP-Home voor maar €399,- incl. Marico- weg 37 A. Restaurant 't Pruttel huus in De Koog, iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Tel. 0222-317586. s Nachts overvaren voor groepen tot 16 pers. of bij calamiteiten. Het SOP, tel. 310533. Een goede start voor de beginnende onderne mer! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Vakmannen over de vloer! Jos Bosma en Twan Krafft Woonkracht 7. Vogelen zang 11 Den Burg. Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Salon Henri krijgt een nieuwe coupe! We zijn gesloten van 23 maart t/ m 4 april. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Uw naamsbekendheid ons een zorg? Jazeker. Maak kennis met het on dernemerspakket van Langeveld de Rooy. Lenteaanbieding: nu 10,00 korting op een Kruidenstempelmassage www.massageskill- stexel.nl Opruiming bij Nippers. Hogerstraat. Alles v.a. 30% korting. Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy. Zandsculpturen Sculpturen van twaalf meter hoog zijn te zien op het Nederlands Zandsculpturenfestival, dat dit jaar op Texel wordt gehouden en waar aan wordt meegedaan door vijftig professionele kunstenaars uit bin nen- en buitenland. Het festivalter rein bij paal 15 is dagelijks geopend van zaterdag 25 april tot en met zondag 13 september. Er is 10.000 ton rivierzand beschik baar, speciaal aangevoerd en afkomstig uit de Maas. Inzamelingsactie Muziekvereniging DEK uit Den Hoorn houdt komende week in samenwerking met het bedrijf Bag 2 School een inzamelingsactie van gebruikte, maar kwalitatief goede spullen. Deze gaan naar een winkel in tweedehands goederen in Roe menië. Nadat alles is gewogen, krijgt DEK €300,- per opgehaalde ton. De vereniging zamelt kleding in (van heren, dames en kinderen), maar ook beddengoed, gordijnen. linnengoed, pluche knuffels, schoe nen en riemen en tassen Deze kunnen worden gestopt in de blau we zakken die DEK afgelopen week heeft verspreid, maar ook spullen in grijze vuilniszakken zijn welkom. De zakken kunnen zater dag 28 maart tussen 10.00 en 12.00 uur worden ingeleverd op het pleintje bij Goënga en daarna nog tot en met zaterdag 4 april bij Axel Lap aan de Witteweg. Meer informatie over de actie staat op de website www.bag2school. com. Makelaardij ^y. IRVT Texel Vastgoed b.v. DEN BURG Kogerstraat 52 Op loopafstand van het dorpscentrum gelegen een karakteristiek woonhuis met inpandige recreatieve opstal. Perceelsgrootte: 535 m2 eigen grond. Indeling: hal/entree met trapopgang. ruime woonkamer met half open keuken, bijkeuken, toilet en doucheruimte. Inpandige zomerwoning met slaapkamer en aangebouwde schuur. Op de verdieping- overloop, 3 slaapkamers, bergkast en bergzolder. Voorzien van cv-ketel en grote tuin. Het geheel is redelijk onderhouden. Oplevering in overleg. Vraagprijs 229.500,- k.k. DE COCKSDORP Xeidelplein 15 OOSTEREND Mulderstraat 12 Gelegen nabij het dorpscentrum aan de doorgaande weg een royale hoekwoning met aanbouw, voor- en achter tuin en vrijstaande buitenberging. Indeling: hal/entree met toilet en trapopgang, zonnige uitgebouwde woonkamer, open keuken met bijkeuken en doorloop naar terras en tuin. Op de verdieping een overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad/douche, wastafel vaste trap naar de 2e ver dieping alwaar ruime 4e slaapkamer met veel bergruimte en Velux dakraam. De woning, die is gebouwd in 1986, is voorzien van dubbele beglazing, goed geïsoleerd en wordt verwarmd d.m.v. cv-ketel. De beschutte achtertuin is te bereiken via de naast huis gesitueerde poort op het zuid-westen gericht. Per direa te aanvaarden. Vraagprijs: 239.500,— Rustig gelegen in een nieuwbouwwijk van het dorp, een vrijstaand woonhuis met garage en aanbouw en tuin. Perceelsgrootte: 455 m2 eigen grond. Indeling: mooie hal/entree met toilet en trapopgang, woonkamer met rookkanaal half open keuken met doorloop naar bijkeuken (wasmachine- en droge aan sluiting), aanbouw (serre), doorloop naar aangebouwde garage. Op de verdieping: overloop met vide. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. Vlizotrap naar de bergzolder. De woning is gebouwd in 1980. voorzien van HR cv-ketel uit 2002. Het geheel is gelegen op een royaal perceel met ruime parkeergelegenheid. Achter de woning is een grootte beschutte en zonnige tuin op het zuiden gencht met veel privacy. Oplevering in overleg. Vraagprijs. 298.000,- k.k.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3