reniTfflm.uT.'ir.T-.Mii Garage NAGY uwi' .laaaudia Reklame belettering APRIL AANBIEDING Nieuw bij Garage Dros: de Privilegepas Voor alle merken! Echte Bakker Timmer vernieuwt hele wagenpark Dacia introduceert futuristische crossover Kijk voor het volledige aanbod van deze autobedrijven op www.texelseautopagina.nl Bij elk bedrijf hoort een bepaalde uitstraling: modieus, snel, serieus of degelijk, maar in elk geval: professioneel. Dat geldt voor uw bedrijfspand en advertenties, maar zeker ook voor bedrijfsauto's en reclameborden. Bij ons is alles mogelijk, van teksten tot logo's, van full- color afbeeldingen tot speciaal spuitwerk. Met behulp van uw logo en teksten via een ontwerpburo of van ons, kunnen wij met speciale software vooraf zien hoe het ontwerp op uw auto, gevel of reklamebord komt. Zo ziet u hoe wij samen met u snel tot een fraai voorstel komen. Voor aanmelden en voorwaarden*: www.garagedrostexel.nl of bel 311 611. p Garage Dros Z V Oorsprongweg 3 V 1795 LA TEXEL RENAULT 0222-311611 Elke werkdag gaat een hele lading versgebakken brood en banket de deur uit bij de bakkerij van Echte Bakker Timmer in Oudeschild. Diverse vracht- en bestelwagens bezorgen de heerlijke producten over het hele eiland. Het transport moet vlot en toch behoedzaam gebeuren. Tenslotte wil niemand een geplette taart... Het wagenpark van Echte Bakker Timmer ondergaat momen teel een gedaanteverwisseling. Naast twee Mitsubishi vracht wagens beschikken de Texelse bakkers sinds vorig jaar over drie glimmende Fiat Scudo bestelbussen. Van het kleinere broertje, de Fiat Fiorino, zijn er twee in aantocht. Alle wagens zijn geleverd door Van Sambeek Truckservice, even verderop aan de Schilderweg. 'Praktisch, want de garage is dichtbij en de service is snel en goed', zegt bakker Cor Kossen tevreden. Van Sambeek Truckservice méér dan een goede buur Economisch Voor de bakkerij is het belangrijk om bedrijfswagens van ver schillende afmetingen te hebben. 'Om een uur of zes 's mor gens beginnen we met de bevoorrading van onze eigen win kels en een aantal supermarkten. We moeten dan in korte tijd een grote hoeveelheid wegbrengen. Om kwart voor acht moet het verse brood overal in de schappen liggen', vertelt Kossen. Het vervoer van deze 'bulk' gebeurt met twee eigen bestelbus sen en één vrachtwagen van een Texels transportbedrijf. Later op de dag worden de overige bestellingen met busjes rondge bracht. 'Het gaat dan bijvoorbeeld om koek voor de super markten, de nalevering van broodjes aan hotels en andere horecabedrijven en de bezorging aan particulieren.' De bestelbussen van Fiat zijn in diverse maten verkrijgbaar. En dat is wel zo prettig: 'Wij werken met kratten. Tevoren hebben we de binnenruimte opgemeten, want met die kratten moet je precies goed uitkomen. Je moet toch zo economisch mogelijk werken. Als de auto maar voor de helft gevuld is, heeft het weinig nut.' Sterk en zwaar hoeven de bakkerswagens niet te zijn: 'Het gaat om het volume, niet om het gewicht.' Comfortabel Bij Echte Bakker Timmer zijn ze in hun nopjes met de Fiat Bakker Cor Kossen is tevreden: met zo'n comfortabele bestelbus wordt elke taart keurig bezorgd. (Foto Frans Hopman/Hoptcxt) Scudo, de 'Van of the year 2008' die standaard is voorzien van een roetfilter. 'De motor is pittig, maar ook zuinig en stil. Je hoort niet het geluid van een rauwe diesel. Fijn voor de omwo nenden, als je er in de vroege uurtjes mee staat te laden en te lossen.' Een ander pluspunt is de vering. 'Hij rijdt als een per sonenauto, niet stug maar lekker comfortabel. Een voordeel als je er gebak mee vervoert. Zeker als je weet hoe sommige straten in Den Burg er bij liggen...' De keuze voor Van Sambeek Truckservice was logisch. De Mit subishi vrachtwagens kwamen er al vandaan en de twee bedrij ven zijn goede buren. 'Als er wat loos is, komen ze de auto zelf ophalen en weer terugbrengen.' Fiat heeft met de landelijke keten van 'Echte Bakkers' een contract afgesloten. Toch heeft men bij Echte Bakker Timmer zelf eerst goed gekeken en ver geleken. Cor Kossen: 'De prijs-kwaliteit verhouding is prima en gelukkig kon Van Sambeek ze leveren. Want daar blijven we toch het liefst klant.' Op de Salon van Genève introduceerde Dacia een nieuw type con- ceptcar - de Duster crossover. Met de gespierde carroserie geeft Dacia haar toekomstvisie op autorijden weer: eenvoud, robuust heid en originaliteit op hoog niveau. De Duster is na de succes volle Logan de nieuwe vaandeldrager van Dacia. Het ontwerp is het resultaat van een directe samenwerking tussen Renault Design Central Europe in Boekarest en het Renault Design Technocentre in het Franse Guyancourt. Het silhouet van de conceptcar is futu ristisch en wordt versterkt door een volledig glazen dakconstruc tie. Dit maakt het interieur licht. In de kleurencombinatie voeren chocoladebruin en blauw de boventoon. De bestuurder zal de Dus- ter ervaren als een sportieve coupé, de passagier als een MPV met de tegengesteld te openen deuren. Wendbaar De Duster is 1,49 meter hoog, heeft vóór een overhang van 65 centimeter en achter van 80 centimeter op een wielbasis van 2,80 meter. In totaal is de Dacia Duster 4,25 lang (gelijk aan de Dacia Logan Sedan) en 1,64 meter breed. Er zijn 21 inch lichtmetalen 5- spaaks wielen en de aluminium uitlaatpijpen gemonteerd. Mileuvriendelijk Dacia heeft veel aandacht besteed aan de aërodynamica van de crossover (Cx van 0.30). Door de vloeiende carrosserielijnen glijdt de lucht via de zijwanden van de auto weg om vervolgens te ver dwijnen via de achterlichten. Op het dak leiden spoilervormige knipperlichten de luchtstroom naar de achterkant van de auto. Deze aanpassingen dragen bij aan een laag brandstofverbruik: De 1.5 dCi 105 (77kW) met roetfilter biedt uitstekende rijprestaties met een uitstoot van slechts 139 g C02/km en brandstofverbruik van 5,3 liter per 100 kilometer. De auto is daarmee milieuvriende lijk te noemen. Zomerinspectie Winterinspectie APK Lampen vervangen* Bijvullen van vloeistoffen* Ruitreparatie* Gratis vervangend vervoer Korting op autohuur Vergoeding eigen risico bij aanrijdingschade* Gratis vervangend vervoer bij aanrijdingschade*. Gratis hulp bij pech of schade op Texel Speciale aanbiedingen exclusief voor pashouders Speciale Privilege uitnodigingen voor evenementen Voordeelacties van de partners van Renault 3 x per jaar gratis „C'est Renault Magazine" Renault E-mail Nieuwsbrief Ruijgendijk 2, De Koog, tel. 317567 www.garagenagy.nl Renault grand scenic 2.0- 16v, automaat, navigatie, climate control, 40,000 km, 11-2005, stuurbekrachtiging €7.950,- Opel zafira 1.6-16V comfort, airco, stuurbekrachtiging, 11-2002 C7.250,- Citroën Berlingo 1.9D, grijs kenteken, stuurbekrachtiging, 9-2001, C3.450,- ex btw Schilderend 56,1791 BH Den Burg - Texel T 0222-312151 Etexelauto@hetnet.nl lwww.texelseautocentrale.nl

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 8