€11.750,- Jf nieuw! Dacia Sandero De dynamische 5-deurs Hatchback Hu voor |A B S I Graaf Spuiterij Volkswagen Caddy 'Ik loop hier gewoon te regelen en te doen' De Texelse Autopagina in één oogopslag De bedrijfswagens van Fiat Kijk voor het volledige aanbod van deze autobedrijven op www.texelseautopagina.nl Exclusief bij Garage Dros De Sondero 1.2 16V Bluetooth Standaard met Lauréate opties: - Rirco - Bluetooth corkit - Rodio/CD-speler met (TIP3 - metallic lak noor keuze - Ind. kosten rijklaar maken Think big, pog little. U kunt de oplossing vinden op www.texelseautopagina.nl en stuur Uw antwoord op naar redactie@texelsecourant.nl. De winnaar krijgt een beschermende Wax-oyl behandeling voor zijn of haar auto kado, voor een ultragladde en glanzende auto. Schilderend 56, 1791 BH Den Burg - Texel T 0222-312151 Etexelauto@hetnet.nl lwww.texelseautocentrale.nl Hiske Douma uit Oosterend wist het goede antwoord op de prijs vraag van de Autopagina in de Texelse Courant van 27 februari j.l. Zij won hiermee een APK keuring bij Van Sambeek Truck Service in Oudeschild. Ze heeft haar auto al klaargezet! <fowjo* Baggerman) Het actuele aanbod van de aangesloten Texelse garages Bijzonderheden over elke occasion Scherpe prijzen De laatste occasions Zoeksysteem waarmee u snel uw occasion vindt Auto's van alle merken Een directe link met de Rijksdienst voor Weg-verkeer met alle gegevens over de occasion gespecialiseerd irc (BOD B 'Eigenlijk moet ik bij de balie blijven en factureren. Maar daar kom ik in de praktijk niet aan toe. Even naar de showroom, onderdelen ver zamelen in de werkplaats, een klant nabellen of zorgen dat het er hier spik en span uitziet.' Gea de Ridder staat als receptioniste op de loonlijst maar is bij Garage Dros de rechterhand van Edwin van den Heuvel. 'Of vliegende keep, net hoe je het bekijkt.' De Ridder is niet het type om stil te zitten. Wat vijf jaar geleden begon als de functie van receptioniste, is uitgemond in een organise rende en coördinerende baan. Ze is veelal het eerste en het laatste contact dat een klant heeft met de garage. En bij alle tussenliggende stappen is ze ook nauw betrokken. Verder voegt ze de vrouwelijke touch toe in het mannenwereldje. 'Vooral op vrijdag wil ik dat alles ervoor het weekend netjes uitziet. Dat betekent dat ik vaak de auto's even verplaats, wat schoonmaak of opruim en een bloemetje neer zet. Daar hebben de mannen simpelweg geen oog voor.' Bij een tekort aan tijd schakelt ze opa nog wel eens in. De werkweek stopt niet na 40 uur. Haar gevoel van betrokken heid is groot en dat ze naast de zaak wonen, helpt extra uren in de hand. Omdat ze overdag veelal niet aan factureren toe komt, komt ze na het avondeten en het verzorgen van de beestenboel of een rondje paardrijden, terug naar de zaak. 'Dat is eigenlijk heerlijk. Dan zet ik de muziek aan, heb ik een sigaretje bij de hand en kan ik even knallen. Dan ben ik snel weer bij.' Liefde voor auto's Of ze iets heeft met auto's? 'Nu wei, maar dat was wel anders. Ja, ik had een auto, een Seat Ibiza en daar was ik zuinig op. Ik waste hem elke week trouw. Maar daar hield het ook wel mee op. Toen ze door Van den Heuvel werd benaderd voor de baan, was haar eerste reactie: 'Maar dat kan ik toch helemaal niet!' Maar het mannenwereldje sprak haar wel aan. 'Ik kom uit een mannenge- zin, met allemaal broers. Ik ben gewend aan een nuchtere kijk op zaken en bij mannen weet ik altijd waar ik aan toe ben.' Dus pro beerde ze het. En met succes... Haar liefde voor auto's is inmiddels gegroeid. Nog steeds wast ze haar auto elk weekend, achter op de wasplaats. Met de hand, zoals Gea de Ridder in haar element: Bij haar nieuwe favoriet, de Laguna Coupé en druk met zaken regelen. (foto Mieke smid/Beeldbank Texel) het hoort. Het grote verschil is dat ze regelmatig over een ander model beschikt. 'We testen vaak nieuwe modellen uit en dat maakt het ook zo leuk. Als eerste rijden in de Renault Koleos en nu de nieuwe Laguna Coupé, dat is toch super!' iiiqsoonbod, vanaf 12.795,- SmartBuy vanaf €148,- p/mnd op alle energiezuinige modellen Oosterend, fi? 3 18000, www.opelrentenaar.nl Te zien op tijdens het "Open huis" in Oudeschild doe-f WV svfo ape-d I 3^1

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 9