Nh Bereikbaar.nl April - Juni 2009 A A A A A A A A A A A A A A A A TEXELSE 8 COURANT Mi VRIJDAG 3 APRIL 2009 Uitgave Rijkswaterstaat Noord-Holland Provincie Noord-Holland Wegwerkzaamheden in Noord-Holland PROJECTEN RIJKSWATERSTAAT Waar Wanneer Welke hinder Waar Wanneer Welke hinder Welke hinder Waar Wanneer Welke hinder A7 Den Oever tot Breezanddijk. Tot en met 31 augustus 2009. Lichte hinder. De rijbaan aan de kant van het IJsselmeer wordt afgesloten. Het verkeer wordt via de andere rijbaan geleid. Werkzaamheden aan het spuisluizencomplex bij Den Oever. A10 Ring Amsterdam. Tot en met voorjaar 2009. Lichte hinder, 's Avonds en 's nachts worden periodiek toeritten afgesloten. Overdag werkzaamheden op de vluchtstrook of in de berm. Plaatsen van toeritdoseerlichten en dynamische route-informatiepanelen om de doorstroming van het verkeer op de A10 te verbeteren. A1 Muiderbrug nabij knooppunt Diemen. Tot zomer 2009. Ernstige hinder. Per rijrichting 4 versmalde rijstroken met een snelheidsbeperking. Tijdens weekenden kunnen door werkzaamheden minder rijstroken beschikbaar zijn. In een weekend in juni wordt de brug gedurende 12 uur volledig gestremd. Het verkeer wordt dan omgeleid. Verhogen, versterken en verbreden van de Muiderbrug. A2 tussen de knooppunten Holendrecht en Oudenrijn. Tot en met maart 2012. Lichte hinder. Werkzaamheden in de bermen langs de weg, diverse kleine afzettingen. Aanleg extra rijstroken. Reconstructie A2. Waar '3% Wanneer Welke hinder Wat en waarom PROJFCTEf PROVINCIE NOORD-HOLLAND Waar N248 Schagen en Kolhorn. Wanneer Tot en met juni 2009. Welke hinder Toeleidende wegen over de Burenbrug te Schagen en de Waardpolderbrug te Kolhorn zijn afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid. Wat en waarom Groot onderhoud aan bruggen. N302 Hoorn-Enkhuizen tussen N240/Markerwaardweg en N302/Zijlweg. Wanneer Van 4 mei tot en met 18 juli 2009. Welke hinder Stremming van het verkeer. Het verkeer wordt omgeleid. Wat en waarom Groot onderhoud en asfalteringswerkzaamheden. N302 - N240 - N506 nabij Hoorn en Enkhuizen. Tot en met 24 april 2009. Stremming per wegdeel in de nachtelijke uren. Werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd. Het verkeer wordt omgeleid. De belijning en markeringen worden vernieuwd. Waar N508 Nollenweg te Alkmaar/Oudorp. Wanneer Van 15 juni tot en met 13 juli 2009. Welke hinder Hinder voor het verkeer in de nachtelijke uren. Stremming in de weekenden. Het verkeer wordt omgeleid. Wat en waarom Groot onderhoud en asfalteringswerkzaamheden. Waar N243 Noordervaart tussen de N242 en kruising met N509. Wanneer Van 4 mei tot en met 22 mei 2009. Welke hinder Stremming van de Noordervaart in de nachtelijke uren. Het verkeer wordt omgeleid. Wat en waarom Aanbrengen bermverharding en asfalteringswerkzaamheden. Waar N515 Julianabrug te Zaandam. Wanneer Tot en met juni 2009. Welke hinder Permanente afsluiting van de brug. Het verkeer wordt omgeleid. Wat en waarom Vervanging van de Julianabrug. Waar N203 Krommenie, tussen Rosariumlaan en lepenstraat. Wanneer Van 10 april tot en met 15 mei 2009. Welke hinder Gedurende 4 weekenden, 1 rijstrook per rijrichting. Van 12 april tot en met 24 april 1 versmalde rijstrook per rijrichting (dag en nacht). Wat en waarom Aanleg van een duiker en waterleiding onder de N203. Waar N206 tussen Vogelenzang (Bekslaan) en Aerdenhout (Nachtegalenlaan). Wanneei Van 13 april tot en met 29 mei 2009. Welke hinder Stremming van de N206 in de nachtelijke uren. Overdag wordt verkeer geregeld door tijdelijke verkeerslichten. Wat en waarom De weg wordt verkeersveilig ingericht. N201 Haarlemmermeer, Weg om de Noord. Wanneer Van 15 maart tot en met 30 juni 2009. Welke hinder Diverse rijstrookafsluitingen en mogelijk een weekendstremming van de N201 Doorstroming via toe- en afritten N201. Wat en waarom Werkzaamheden aan het viaduct over de hoofdvaart. De gezamenlijke wegbeheerders van Noord-Holland bieden u dit totaaloverzicht aan van de belangrijkste wegwerkzaamheden die van april t/m juni 2009 plaatsvinden op het Noord-Hollandse wegennet. Meer informatie over deze en andere geplande wegwerkzaamheden kunt u op elk moment van de dag verkrijgen op de website www.NHBereikbaar.nl. Ook kunt u informatie opvragen via tel. 0800-8002 (Rijkswaterstaat) en tel. 0800-0200600 (Provincie Noord-Holland). Voor Amsterdamse projecten kunt u terecht op www.bereikbaar.amsterdam.nl. PROJECTEN OVERIGE WEGBEHEERDERS Waar Wanneer Welke hinder Wat en waarom Waar Wanneer Welke hinder Wat en waarom Waar Waar Wanneer Welke hinder Wat e Waar Wanneer Welke hinder Wat en waarom Waar Wanneer Welke hinder Wat en waarom Alkmaar, Friesebrug. Tot en met juni 2009. Matige hinder. Verlegde en versmalde rijstroken. Aanleg tweede Friesebrug in vrijliggende busbaan. Beverwijk, Velsertraverse tussen aansluiting op de A22 en Wenckebachstraat. Van 4 mei tot en met eind oktober 2009. Matige hinder. Beperking aantal rijstroken en mogelijke omleidingsroutes. Aanleg van de Westelijke randweg (N197) om Beverwijk. Amsterdam, S116 Nieuwe Leeuwarderweg tussen de aansluiting met de A10 en de IJ-tunnel. Tot medio 2010. Lichte hinder. Verschoven en versmalde rijstroken met een snelheidsbeperking. Aanleg Noord/Zuidlijn. Wat en waarom Waar Wanneer Welke hinder Wat en waarom Waar Wanneer Welke hinder Amsterdam, S105 Jan van Galenstraat tussen de A10 en het ringspoor. Tot half september 2009. Lichte hinder. Verkeer in beide richtingen over één rijbaan. Het verkeer wordt deels omgeleid. Herinrichting Jan van Galenstraat. Amsterdam, S107 Amstelveenseweg tussen Overtoom en Oranje Nassaulaan. Tot en met mei 2010 Matige hinder. Autoverkeer kan steeds in één rijrichting langs het werkterrein. Het ver keer wordt deels omgeleid. Groot onderhoud en herinrichting Amstelveenseweg. Amsterdam, 5100 Stadhouderskade tussen Ferdinand Bolstraat en de Amsteldijk. Tot eind april 2009. Ernstige hinder. De Stadhouderskade is in beide richtingen afgesloten voor autoverkeer. Het verkeer wordt omgeleid. Groot onderhoud en aanpassing van het wegprofiel Stadhouderskade. Amsterdam, Amsterdamsebrug tussen Zeeburgereiland en de Zeeburgerdijk. Tot en met april 2009. Matige hinder. De hoofdrijbaan van de Amsterdamsebrug is afgesloten voor autoverkeer. Het verkeer wordt omgeleid. Onderhoud aan de Amsterdamsebrug. Hilversum, Ring West tussen N525 en N201. Van half april tot oktober 2009. Ernstige hinder. Tussen Media Park en het Havenkwartier is op de Ring geen doorgaand verkeer mogelijk. Herinrichting van de kruispunten om de doorstroming op de Ring te verbeteren, (www.hilversumbeterbereikbaar.nl) Aan deze uitgave kunnen geen rechten worden ontleend. De genoemde planning kan veranderen in verband met weersomstandigheden en/of wijzigingen bij de Goed geïnformeerd op weg in Noord-Holland! Amsterdam

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 8