TEXELSE 3 COURANT DONDERDAG 16 APRIL 2009 We hadden nog zoveel plannen, we wilden nog zoveel doen maar zonder jou zal mijn leven nooit meer zijn als toen. Intens verdrietig om haar heengaan, maar met trots en respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, is van mij heengegaan mijn lieve vrouw Janna Couperus-Medema Zij is net 61 jaar geworden. Texel, 11 april 2009 Vliegwiel 11, 1792 CS Oudeschild. Janna is thuis, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, op donderdag 16 april van 19.00 tot 20.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrij dag 17 april om 13.30 uur in „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Janna begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van Oudeschild. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in dorpshuis ,,'t Skiltje", De Ruyterstraat 61 te Oudeschild, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Janna hield van witte bloemen. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. De familie van Janna bedankt de huisarts Dr. Waverijn, medewerkers van de Thuiszorg en de buren: Ruud en Christie, Stefan en Jolanda voor de goede zorgen! Wij zijn verdrietig dat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn dochter, onze zus, schoonzus en tante Janna Couperus-Medema 28-1-1948 11-4-2009 T. Medema-Leegwater Theo Medema Wil en Ko Lexmond-Medema Siska en Richard, Tyra Marco Jeannet en Huug Snoek-Medema Anika en Maurits Hugo Soms kunnen we helemaal niks zeggen Maar voelen we des te meer Dan is er niks meer uit te leggen Dan doet het alleen maar zeer... Dag lieve tante Janna MakkumJohannes t en Evie MakkumMinke Roan BolswardAbraham en Wilma UtrechtJohannes en Miranda Elisa en Merijn JoureEvelien en Ruben Samirah en Quincy Oudeschild, 11 april 2009 Voor ons was je veel méér, dan zomaar een buurvrouw. Stefan - Jolanda Stefanie - Sam Claudia - Robert en Aran Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Buurvrouw Janna Wij wensen Bauke en familie veel sterkte. Fam. Drijver UK Resto Fam. Eelman Fam. J. Hutjes P. den Braven Jan, Bianca - Ben, Isabel Dirk en Fenny Fam. Betsema Fam. Wetsteen Adrie, Ria, Marco Benita en Richard Dennis, Daniëlle - Zoë, Skye Fam. v/d Vis-Kaercher Fam. P. Haker, De Slager Casper, Linda - Maaike, Jesper, Isa Sander Witte Albert en Dia Blom Jelle Robert-Jan, Candida - Chantal, Kim, Sanne Herman en Bianca - Wisse, Pelle, Jorre Ruud en Christie - Bart, Niels Jaap en Martha Kreeft Pieter-Jan en Astrid en kinderen Caroline Serton en Gerrit Sman Ronald en Sandra, Wessel Now is the hour When we must say goodbye Janna, wat zullen we je missen, je blijft in onze gedachten We wensen Bauke en verdere familie veel sterkte. Het koor De Wadden vogels Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede en moedige vriendin Willem en Mary Bakker Willem en Ria Snoek André en Lia Keijzer Ik zal wel heengaan op een nacht met stille trom: een desperado Die smachtend zoekt naar Eldorado Een land nog niet in kaart gebracht. J.J. Slauerhoff Heden overleed zacht en kalm onze lieve papa en opa Klaas Abraham Brons weduwnaar van Tine Vlaming 20 februari 1923 t 13 april 2009 Marjoke en Marius Manon en Mare Meivin en Eva Bram Raymond Robert Loes Mariska Marsweg 11 1791 LV Den Burg-Texel Papa is overgebracht naar de strandkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 17 april van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de begrafenis in het uitvaartcentrum. Een kort samenzijn zal worden gehouden op zaterdag 18 april om 10.30 uur in het uitvaart centrum. Aansluitend zullen wij papa begelei den naar zijn laatste rustplaats bij mama, op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Correspondentieadres: Fam. Kikkert-Brons, Duinreep 16,1791 HP Den Burg. Mocht U geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De Mars is De Mars niet meer. Op 13 april overleed onze oom en opa Klaas Brons Wij zullen hem erg missen, maar de herinneringen blijven. Nine en Jacob-Jan Sander, Marieke Voor ons was hij heel bijzonder. Als leven lijden wordt is rusten goed Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en lief de die wij van haar mochten ontvangen moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en onvergetelijke oma Willy Wilhelmina Zijm-Witte 6 Oosterend, 16-7-1922 t Den Burg, 9-4-2009 Cor Zijm Cor en Ditte Dirk Marij Josien Rian Verzorgingshuis Gollards Kamer 204 De Zes 12, 1791 EX Den Burg Willy is thuis. 17 April nemen we om 13.30 uur afscheid van haar in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg, waarna we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats aan de Molenlaan in De Cocksdorp. Voorafgaande aan het afscheid is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Doopsgezinde kerk. Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en onze zorgzame tante Willy Zijm-Witte Texel Gerrit-Jan Witte en Jannie Witte-Blom (in herinnering) Texel Marjan Houston Wim en Monique Thomas en Ben Texel Hans en Aglaia Teddy en Sam Tasmanië Annick en Jet Na een kort ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve schoonzuster en onze tante Willy Zijm-Witte Martha Zijm-Garritsen Joke en Karei Marijke Arie en Charlotte „En de Here zal u gedurig leiden" Jesaja 58:11a Op tweede Paasdag is rustig ingeslapen onze lieve en zorgzame moeder en oma Sijtje Hendrina Verstegen-Lok sinds 27 april 1993 weduwe van Judicus Marinus Pieter Jan Verstegen Delft, 19 maart 1910 t Den Burg, 13 april 2009 Haar warme belangstelling en liefde zullen ons altijd tot voorbeeld blijven. Den Burg: Elly Heerschap-Verstegen Bert Heerschap in herinnering Bart en Thera Pamela, Don Dick en llonka Schoort: Henk Verstegen Arja Verstegen-Ponsen Hestia Jurgen „Gollards" k. 6 De Zes 12 1791 EX Den Burg Moeder is op haar kamer. Een korte plechtigheid wordt gehouden op zaterdag 18 april om 14.30 uur in „Uitvaart centrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader, op de Algeme ne begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Elly Heerschap-Verstegen Wittekruislaan 33,1791 EG Den Burg. We hebben een mooi leven gehad samen. Na een kort ziekbed is onverwacht overleden mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder Antke Westbroek-de Boer Annie Ballum-Ameland 1 augustus 1934 Den Helder, 14 april 2009 Wij zullen haar liefde en zorg voor altijd in ons hart dragen. Lourens Westbroek Anneke Westbroek en Henk Knuvers Leendert Westbroek en Jenny Zuidema Philip Westbroek en Nienke van Rijn Vloedlijn 16 1791 HH Den Burg-Texel Annie is thuis. Vrijdag 17 april is er van 19.30 tot 20.30 uur ge legenheid tot condoleren in de Doopsgezinde kerk, Kogerstraat 18 te Den Burg. We nemen afscheid van haar op zaterdag 18 april om 13.15 uur in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na het afscheid ontmoeten we elkaar in de koffiekamer. Nooit meer samen arm in arm of met de auto naar de vrouwen. Rust zacht lieve Annie. Tiny Geschrokken zijn wij door het plotselinge overlijden van Annie Westbroek Wij leven mee met haar man en kinderen. Buren van de Vloedlijn We zijn geschrokken van het overlijdensbericht van Annie Westbroek Gedurende lange tijd was ze een gedreven en nauwgezette vrijwillige medewerkster van de Wereldwinkel Texel, met name in de periode van de 'kleine wereldwinkel'. We wensen de familie heel veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers Wereldwinkel Texel Het begin van een nieuw leven Ontroerend, mooi en klein. Het is niet te beschrijven, Hoe blij we met Daan zijn. Daan Hendrik Steven Geboren 12 april 2009 3235 gram De trotse ouders zijn Emile Keyser Irene Romkes A.E. Kokplantsoen 45 1063 PV Amsterdam Tel: 06-48452154

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3