openingstijden Texel Selectie van ons aanbod TEXELSE 12 COURANT VRIJDAG 24 APRIL 2009 Gemeente Texel Koninginnedag 4 en 5 mei 2009 Gewijzigde openingstijden Van donderdag 30 april tot en met dinsdag 5 mei is het gemeentehuis gesloten. Tijdens deze periode kan er geen aangifte van geboorte of overlijden worden gedaan. Om het tijdig geven van een hielprik bij pasgeborenen zeker te stellen, zorgen de verloskundigen er voor dat geboorten tijdig worden gemeld bij de Entadministratie. Een overlijden kan worden gemeld bij een van de uitvaartverzorgers: Uitvaartcentrum Texel, telefoon 0222 310168 of Uitvaartverzorging Aarde en Hemel, telefoon 0222 310952. Gemeentewerken is vrijdag 1 mei gesloten. Voor storingen en calamiteiten in nolering en dergelijke kunt u het nummer van de servicebalie (362111) bellen. Dan wordt u automatisch doorver bonden met de storingsdienst. Let op! Vraag tijdig uw documenten aan! Vanwege de viering van Koninginnedag en Bevrijdingsdag is het gemeen tehuis een lange periode achtereen gesloten, namelijk van donderdag 30 april tot en met dinsdag 5 mei. Het is daarom belangrijk om tijdig uw do cumenten, zoals parkeerkaart, rijbewijs of reisdocument bij de gemeente Texel aan te vragen. Routewijziging ophalen huis- en bedrijfsafval Het huisvuil en bedrijfsafval van donderdag 30 april wordt op vrijdag 1 mei opgehaald. Het huisvuil en bedrijfsafval van dinsdag 5 mei wordt op woensdag 6 mei opgehaald. Zet uw grijze en/of groene container 's morgens vroeg aan de straat, de wagens rijden een andere route waardoor het tijdstip waarop de bak wordt geleegd kan afwijken. De route van huisvuil en bedrijfsafval op 4 mei wordt volgens schema gereden. Grofvuil Op 5 mei wordt geen grof vuil opgehaald. Groeneplaals 1 Postbus 200 1790 At Oen Burg www.texel.nl Welke (internet)marketeer wordt ons Hoofd Marketing Communicatie? Texel is een toeristische toplocatie waar elk jaar zo'n 800.000 bezoekers een heerlijke vakantie beleven. VW Texel is een belangrijk speler in de marketing en promotie van het eiland. Wie ben je? Als Hoofd Marketing Communicatie van VVV Texel kun je lezen en schrijven met internet, volg je uit puur enthousiasme alle ontwikkelingen inde nieuwe media en heb je aantoonbare ervaring rond contentmanagement, internet- marketing en siteontwikkeling Je beschikt over redactionele vaardigheden om zelfstandig content te realiseren, bent communicatief sterk en bent als MT-lid in staat om praktisch leiding te geven. Wat bieden wij? Een heel diverse functie voor 32 uur met een uitstekend salaris e arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Kijk op www.texel.net i VW Texel, Emmalaan 66,1791 AV Den Burg, www.texel.net I)en Burg NIEUW Weststraat 16 Vraagprijs €217.500 Den Burg Warmoesstraat 49 Vraagpnjs €185.000 Oudeschild Correctie Commandeurssingel 43 Vraagprijs €225.000 Ook te huur voor een periode. Den Burg Vraagprijs €159.500 www.woningaanbodtexel.nl info@woningaanbodtexel.nl 0222-312833 Den Burg Burgwal 23b Vraagprijs €225.000 Uw droomhuis gezien? Vraag naar onze aankoopbemidde- lings-service Als eerste ons nieuwe aanbod ontvangen'' Schrijf u op de website in voor de gratis e-mail service Overal e koop! 84 pagina's 'Texelgevoel' Een schitterend lifestyle Magazine voor de echte Texelliefhebber! Onmisbaar tijdens uw verblijf op Texel. Het hele eiland, compleet van A tot Z. Auch mit deutschem Text! Veel meer dan alleen een Texelkaart: dorpsplattegronden, fiets- en wandelroutes, musea, natuurgebieden, etc. J\ptsrouU;8 „undelroules ACTUEIE

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 12