M< Ha TEXELSE 3 COURANT \- X LJ 3*01«i VRIJDAG 24 APRIL 2009 Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven altijd zal jij in onze harten leven Na alle fijne jaren die wij met hem mochten be leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve vader Theodorus Antonius Witte Theo sinds 2001 weduwnaar van letje Witte-Stobbe Jaap en Judith Suzanne en Simon Texel, 21 april 2009 Gerritslanderdijkje 18 1791 NB Den Burg Pap is thuis. De avondwake wordt gehouden op zaterdag 25 april om 19.00 uur in de kerk van de Heilige Johannes de Doper, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Maandag 27 april nemen we om 10.30 uur afscheid van Theo in de kerk van de Heilige Martinus, De Ruyterstraat 129 te Oudeschild, waarna we hem begraven bij letje op de R.K. begraafplaats aan de Keesomlaan te Den Burg. Groot was je inzet voor alles. Heel onverwachts, 4 dagen na zijn 60ste verjaar dag, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wij zullen hem erg missen. Henkt en Annie Ria Diny Frans en Truus Thea en Kees Sil en Marietjet Piet en Lida Hennie en Marcel Albert en Anneke Wim en Ineke Jan en Hanny Jos en Ine Olga Neven en nichten Hij nam het leven zoals het kwam Zat nooit bij de pakken neer Zorgde voor de vrolijke noot Nu is hij er niet meer Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Theo weduwnaar van onze zus letje Jaap, Judith, Suzanne en Simon veel sterkte bij dit grote verlies. Dhr. en mw. Stobbe Ger en Marja Oene en Leoni Cees en Monica Ellie en Harry Jan en Angela Ron en Yvonne Nelleke en Leo Neven en nichten Vol ongeloof en verbijstering ontvingen wij het droevige bericht dat onverwacht is overleden onze gewaardeerde collega Wij wensen de kinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Willem van Tatenhove Nico van Tatenhove Dieuwke van Tatenhove Manuela Keijser Ko Lagerveld Klaas van der Duim Dirk van Tatenhove Kees Burgman Harry Witte Adrie van Liere Stefan de Jong Kees van Liere Gauke de Jong Stephano Siebeling Jan Abma Bert Huisman Johan Schrama Jos Barhorst Simon van Tatenhove Carlo Bos Renato Simonis Wim van Tatenhove Johan Stoop Henk Wuis Theo Hin Martin Kikkert Alfred Dekker Joop Hillen André Maas Ton Arnout Kees Vlaming Rob Witte Mart van Benthum Giel van Kooten Chris de Vries Lieve „Ome" Theo Woorden schieten tekort... Meiert - Silvia Lilian - Sharon Sander - Martine Dami - Donna Sommige dingen zouden eigenlijk nooit moeten gebeuren... Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze medewerker Gedurende ruim 17 jaar heeft hij zijn beste krach ten gegeven aan ons bedrijf. Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker. Wij wensen Jaap en Suzanne en familie veel sterkte. Directie - medewerkers Aannemingsbedrijf Containertransport Tatenhove BV Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van vader van Jaap en Suzanne We zullen hem missen. Wij wensen Jaap en Judith, Suzanne en Simon en familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Dirk en Esther Johan en Marlous Erik en Tarana Mario en Maaike Marijn en Nelleke Maurits en Anika Mare en Corien Steve en Laura Arco Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Theo Witte Wij wensen de familie veel sterkte toe met het grote verlies. Pablo, Anita, Jeroen, Jaap, Jan, Beat, Erik Lieve Theo Nooit meer samen de paardjes verzorgen. Inky, Puck en Hans Waf is het leven van een mens een voetstap in het zand die weer wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en strand. Na een mooi en welbesteed leven, werd het woensdag toch nog onverwachts stil en over leed op de respectabele leeftijd van 103 jaar onze moeder, groot- en overgrootmoeder Sara Stam-van der Slikke weduwe van Jan Pieter Stam Texel, 23-2-1906 Texel, 22-4-2009 Henny Koning-Stam en Cees Koning t Lia en Herman Piet en Marleen Hillian en Peter Cocky en Ed Menno en Gerda Stam-Raemaekers Petra en Bryan Susanne en Franklin en de achterkleinkinderen Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 27 april van 19.00 tot 20.00 uur in „De Carrou sel" van de "Gollards", De Zes 12 te Den Burg. Het was de wens van Sara dat haar lichaam ter beschikking van de wetenschap komt. Correspondentie-adres: Menno Stam, Schilderend 95,1791 BD Den Burg. Heel veel dank aan de verzorgenden van de „Gollards", die altijd voor haar klaarstonden en dokter Waverijn. Familie Stam Het gevaar is niet jong te sterven, maar oud te worden zonder geleefd te hebben Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen v man, onze vader, schoonvader en lieve opa mijn lieve Charles Dirk van der Slikke Charles A 17 oktober 1928 t 17 april 2009 Wij houden van bem. We missen hem nu al Krina van der Slikke-Groenhof Sjarrel en Anny Geer t Bibi Sanne Jaap en Akkie Charles Jenny Ton en David Karin en Arie Daniël Bemhardlaan 10, 1791 XE Den Burg - Texel Overeenkomstig zijn wens heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn beste broer, zwager en onze oom Charles van der Slikke Wij zullen hem erg missen. D.J. van der Slikke H.A. van der Slikke-Barelds Martin en Angelique Roberto Hans en José Mery Lou Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn broer, zwager en oom Frans Haarsma Broers en zusters en kinderen Schoonzusters en zwager Bedroefd en verdrietig zijn wij met het overlijden van onze zwager en oom Frans Haarsma Wij wensen Truus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Familie Witte Neven en nichten Kaarten, een handdruk, een opbeurend woord, een arm om onze schouders, het deed ons goed, gaf ons troost en kracht om verder te gaan, na het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma ELBERTA MARIA BANDA-LIGTERINK Al uw aandacht zullen wij nooit vergeten, onze hartelijke dank. Guido en Ramona Kane en Dana Marcel (in herinnering) en Leonie Dennie Den Burg-Texel, april 2009 De belangstelling en de warmte die wij van U moch ten ontvangen na het overlijden van onze lieve moe der, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder T.N. MOOR-BRUIN heeft ons diep ontroerd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen en achter-achter kleinkind Wij bedanken alle medewerksters van de Gollards voor de liefdevolle zorg aan onze moeder gegeven. Hieper de piep, ons broertje is geboren aan de andere kant van 't Marsdiep. Alannah, Liam Libhfn Sean Brett Boon Sean is geboren op 20 april 2009 om 15:53 uur Trotse ouders zijn: Arnold en Lois Boon Klimpstraat 67, 1795 AN De Cocksdorp 0222 316673 Tussen 12.00 en 15.00 uur rusten moeder en zoon. Leeg is de plaats, maar mooi zijn de herinneringen aan mijn vrouw, onze lieve en zorgzame mam en oma MARIA JOHANNA MARY VAN DER MEER - RIJK Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost dat jullie je zo betrokken voelden bij dit grote verlies. Klaas van der Meer Jet en Erik Kossen Els en Sico Dob Yonl Cindy en Danny Bouland Demi, Cloë Den Burg, april 2009 1964 2009 Op 23 april waren onze ouders en grootouders Theo en Corrie Witte 45 jaar getrouwd. Van harte gefeliciteerd en tot zondag! Sandra, Jan-Hendrik en Tim Peter en Judith Op 3 mei worcR Marret[e Kuijper-Eelman 90 jaar! Wilt u baar feliciteren dan bent u van harte welkom in Café Restaurant Havenzicht, Oudeschild op 2 mei tussen half 4 en half 6. Wim, Jaap en Marja

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3