TEXELSE 3 COURANT Jura Jacoba A DINSDAG 28 APRIL 2009 Familieberichten 't Is mooi weest" Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet nu wij afscheid moeten nemen van onze geliefde Albert Albertus Kiewiet Bertus 18 september 1934 t 25 april 2009 Rennie Kiewiet-Heeringa Edwin Hilverda Do en Jo Siebinga Schumakersweg 6 1796 NM De Koog Bertus is overgebracht naar de Robijnkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Een korte overdenking zal worden gehouden op vrijdag 1 mei om 14.30 uur in het uitvaartcen trum. Aansluitend zullen wij Bertus begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Mijn lieve broer en onze Ome Bertus is niet meer. We zullen je gezelligheid missen. We wensen Renny heel veel sterkte. Je zus, Augusta Wiepkje Winter-Kiewiet. Albert-jan Winter (in herinnering) Kinderen Ina en Ger Jolanda en Roel Roland (in herinnering) Marcel en de achterneven en nichten Met warme gevoelens in onze herinnering aan een goed mens, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zwager, oom en oud oom Bertus Kiewiet De Koog: D. Heeringa A. Heeringa-Muiselaar kinderen en kleinkinderen De Koog: A. Bonne, in herinnering S. Bonne-Heeringa kinderen en kleinkinderen Den Burg: J.J. Kooger J. Kooger-Heeringa kinderen en kleinkinderen Het praatje onder de koffie zal nooit meer hetzelfde zijn. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze Ome Bertus Verdrietig, maar met vele mooie herinneringen. Hilly, Josef en kinderen Neel en Johan Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is in alle rust overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Toosje Catharina Steenhuizen-van Borkulo Toos 15 september 1950 t 24 april 2009 Gjalt Steenhuizen Mariska en Aad Rosanne Buytengors 73 1791 WN Den Burg Toos is overgebracht naar de strandkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 29 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum en na afloop van de crematieplechtig heid in de koffiekamer van het crematorium. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 1 mei om 12.00 uur in crematorium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Nooit meer even lekker je haar doen en gezellig bijkletsen. Rob en Mia Albert, Randolph, Danny, Melanie Ik ga niet eerder dan dat de pruimenboom in bloei staat. Geen praatje over de schutting meer. Sietse en Janny Zoals jij genoot van de vogels en de bloemen in de tuin, een mooie herinnering. Quinten en Hilde Lieke Rust zacht Toos Wat zullen we je missen. De Buurtjes Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante Toos Steenhuizen-van Borkulo Texel M.Steenhuizen-Algra Rein en Afke Steenhuizen Monfaucon Jenny Steenhuizen-Birou f Jean en Liliane Birou neven en nichten We zullen je erg missen Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Na een ernstige ziekte is op 24 april 2009 in haar eigen vertrouwde omgeving overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Toos echtgenote van Gjalt Steenhuizen Hurdegaryp: Harry en Antje van Borkulo Oentsjerk: Hennie en Sietse t van der Heide Eindhoven: Hillie en Jan van der Werff en kinderen Onze waardering en respect gaan uit naar Gjalt voor de wijze waarop hij Toos in haar laatste le vensfase thuis zo liefdevol heeft verpleegd en verzorgd. Wij wensen hem, de kinderen en allen die Toos verder dierbaar waren heel veel sterkte in de verwerking van hun grote verlies. „De Heer is mijn Herder" Ga nooit heen zonder te groeten ga nooit heen zonder een zoen wie het noodlot zal ontmoeten kan het morgen niet meer doen. Ga nooit weg zonder te praten dat doet soms een hart zo 'n pijn wat ye 's morgens hebt veriaten kan er 's avonds niet meer zijn. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus en vriendin Petronella Rolvink-van Brenk Nel De Cocksdorp: Petra en Charles Douma-Rolvink Rico Amanda Mariska Hoevelaken: Thea van Brenk Hoevelaken: Kees van Brenk Nicky V* Den Helder: Jan Slot Monique en Ed Rob en Gea David t Daniël Texel, 24 april 2009 Meester Kraaistraat 10 1791 VW Den Burg Moeder is overgebracht naar de landschapka mer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 28 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcen trum. Een kort samenzijn zal worden gehouden op woensdag 29 april om 13.30 uur in het uitvaart centrum. Aansluitend zullen wij moeder begra ven op de NH begraafplaats, bij de Hervormde Kerk, van Den Burg. Correspondentieadres: Fam. Douma, Buysstraat 10a, 1795 AP De Cocksdorp. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. Lieve Kikki, Bedankt voor de mooie jaren. Ik zal je nooit vergeten. Je Knuffel, Jan Na ziektebed is helaas van ons heen gegaan Nel Rolvink Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Piet Douma Peter Douma Bedroefd zijn wij met het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Petra, Charles, Rico, Amanda, Mariska en Jan veel sterkte toe. Namens de buren: Ron en Carla Boogaard, Guido, Lars, Luuk Netty Bode Aat en Netty van Heerwaarden Peerke en Suzanne Reynders, Tom, Luc Jan en Trudy Prins Kees en Toos Maas IN MEMORIAM Vijf jaar zonder Mary. We missen haar nog elke dag. Familie Timmerman Voorlopig "even" thuis om aan te sterken. Graag wil ik iedereen bedanken die tijdens mijn verblijf in het gemini en AMC aan mij hebben gedacht mid dels bezoek, telefoontjes en de grote hoeveelheid kaarten. Hartverwar mend. Dit heeft mij en Ria enorm veel steun ge geven. Henk Keyser Hoera, Miloes heeft een zusje gekregen. 25 april 2009 3800 gram en 50 cm lang Eg Ié, Bemhard Miloes Boks Bosrandweg 225 1796 NA De koog Voor Bezoek graag een belletje. 06-52636769 Blij' evudcvnkboar jftjruxotj met der geboorte/ veen/ or\^e/dochter Yentle Malou V 18 april 2009 3730 gram Scurme/VloAnCng/ en/Bart TuCtyvuMv SchoucUeck/47 1791 WE Ven/Burg/ Voor bedoek/ graag/ even/ beUeyu 0222 312807 06 10473108 Pieter Zaterdag 25 april 2009 om 12.05 uur, gewicht 4920 gram. Trotse ouders Simon en Linda Daalder broertje van Dionne en Myrthe De Ruyterstraat 42 1792 AJ Oudeschild 0222 315 145 35 jaar zwemjuf! Heeft u ook les gehad van deze jubilerende zwemjuf? U kunt haar feliciteren op vrijdag 1 mei tussen 15.00 uur en 17.00 uur bij zwembad Molenkoog.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3