Activiteitenagenda Familiebedrijf gespecialiseerd in vakantieplezier Ruime collectie outdoor artikelen Prijsvraag Badweg 7-9 1796 AA De Koog Tel: 327181 Doelgericht bezig zijn! Handboog schietvereniging Eilandschutters Vlieger Shop SURFSCHOOL PAAI f7 s Of het nu gaat om badkleding, vliegers, outdoorartikelen of om tentharingen en touwtjes, bij Badweg Sportief gaat iedere klant tevreden de deur uit. Dat is het streven van de familie Dobber. Hun winkel aan de Badweg heeft een verrassend ruim assortiment en medewerkers die weten waar ze over praten. Belangrijkste doelstelling: 'klanten helpen aan onbezorgd vakantieplezier.' De winkel is bepaald geen eendagsvlieg. Hans en Els Dobber startten hun zaak in 1986 met een beperkt aanbod in kleding, strandspeelgoed en kleine campingspulletjes. Al snel breidde het as sortiment badkleding uit en inmiddels is de Ko- ger winkel gespecialiseerd in bad- en sportieve kleding. Casual en strandgericht, met wisselende collecties van bekende merken voor jong en oud. Daarnaast verkoopt Badweg Sportief alles waar mee vakantiegangers zich op het strand kunnen vermaken, van een simpel schepje tot een meer- lijnige vlieger, skinboard of bodyboard. In een apart ingericht hoekje zijn gadgets en souvenirs verkrijgbaar. Familiebedrijf Badweg Sportief is een echt familiebedrijf. Doch ter Manon (32) werkt al vanaf haar zeventiende in de winkel en is sinds 2002 firmant. Samen met broer Chris (28), die ook al sinds de schoolbanken in de zaak meewerkt, neemt zij de winkel over. 'Ik wist al heel jong dat ik het bedrijf wilde overne men', vertelt Manon. Zij heeft zich gespecialiseerd in de kledingtak van de winkel en doet ook de inkopen. Broer Chris is sinds vorig jaar mede-ei genaar. Hij heeft zich gespecialiseerd in vliegers Manon en Chris Dobber tussen hun outdoorartikelen. en surfboards. 'Wij verkopen eenvoudige vlieger tjes, maar ook semiprofessionele vliegers met trek kracht. Dan moet je wel weten waar je het over hebt. Wij kunnen vliegeraars van eik niveau van goed advies bedienen en helpen aan het juiste materiaal', vertelt Chris. Outdoorafdeling Ook op het gebied van outdoor en camping is het assortiment van Badweg Sportief indrukwekkend. De gehele bovenverdieping van het pand aan de Badweg is ingericht met kampeer- en outdoorar tikelen. Stoelen, slaapzakken, tenten, koelkasten, kooktoestellen en andere zaken. Kampeerders kunnen hier echt shoppen. Op de begane grond (Foto: Texel Images) is een ruime afdeling ingericht met kleinere kam- peerspullen, zoals tentharingen, gasbusjes, touw en accessoires. Het assortiment is niet alleen ge richt op tentkampeerders, maar nadrukkelijk ook op caravanbezitters. 'Steeds meer mensen komen met een caravan of kamper. Daar richten wij ons ook op. We proberen het assortiment zo breed mogelijk te houden. We verkopen niet graag nee', grinnikt Hans Dobber Badweg Sportief is in het hoogseizoen dagelijks geopend van 9.00 tot 21.00 uur en op zondag van 10.00 tot 17.00 uur. Badweg 7-9 De Koog, tel. 0222-327181 Louise van der Sluis Beantwoord de volgende vragen en maak kans op een luxe campingstoel met voetsteun Waar vindt danssport Zumba haar oorsprong? Bij hoeveel kilometer per uur vervalt de trapondersteuning bij elektrisch fietsen? Waar trainen de mannen voor de triatlon? Reageer voor 3 juli en maak kans op deze heer lijke relaxstoel, beschikbaar gesteld door Badweg Sportief. De antwoorden op de prijsvraag kunt u mailen naar info@lenr.nl onder vermelding van Prijsvraag Sport Actief 20 juni Wandelronde om Texel Van 6.30 tot 7.00 start in het wachtlokaal van TESO op 't Horntje de 39e wandelronde om Texel. De afstand is 60 kilometer. Kosten 7,- per per- 20 juni Island Games De Stichting Sportraad Texel houdt de Island Games. 20 juni Kings of the Croms Sportmerk Quicksilver organiseert surfactiviteiten voor kinderen van 10 tot en met 16 jaar. Naast de wedstrijden zijn onder meer ook gratis sur- flessen, yoga-instructies en clinics skimboarden te volgen. Locatie Paal 17, van 10.00 tot 17.00 uur. 21 juni In-dorp beachvolleybal Op de Groeneplaats wordt in teams van vier tussen 13.00 en 18.00 uur op zand gevolleybald. 22 juni Estafette ateletiekbaan Op de atletiekbaan in Den Burg wordt om 19.00 uur een estafette gehou den. Bedrijven, scholieren- en familieteams doen mee, iedere deelnemer rent 800 meter. 5 juli Autocross De eerste autocross van het seizoen start zondag 5 juli op het MAB-ter- rein in Eierland. 11 juli Texel Triatlon Tussen 11.00 en 16.00 vindt bij Dijkmanshuizen in Oudeschild de triatlon plaats. 12 juli Dag van het paard Van 12.30 uur tot 18.00 uur wordt op het terrein van manege Akenburg de 'Dag van het paard' gehouden. 31 jul/3aug Body Brein Sportieve activiteiten, demo's en dans- en muziek workshops voor een gezond verstand. Nationale en internationale kampioenen uit de sport wereld geven demonstraties en lessen. Locaties; De Krim en Paal 17. Kaar ten in voorverkoop 10,-, normaal 12,50, verkrijgbaar via de website van Body Brein of op dagen zelf op de betreffende locaties. 10, 11, 12 aug. Fietsdriedaagse Toerclub Taxi 312000 organiseert op deze dagen een fietstocht langs de mooiste plekjes van het eiland. Er zijn verschillende afstanden en de start is vanaf de Groeneplaats in Den Burg. Voor meer informatie kijk op www.toerdubtaxi312000.nl Zie voor overige activiteiten van de deelnemende bedrijven op de themapagina's op de individuele websites. Uitgebreide collectie van Vele merken badkleding Skim en surfboards Sport en strand artikelen Camping en outdoor: Tenten Stoelen Slaapzakken Luchtbedden en meer! Delta's en matrassen voor beginners en gevorderden Buggy's en mountainboards [Geeft van: 5 juli t/m 16 augustus op zondag van 10.00 tot 12.00 introductielessen boogschieten (vanaf 10 jaar) Kosten zijn: €14,-p.p en jeugd tot 15 jaar €9,- J BOEKINGEN 0613107519 WWW. OZUNES. COM Emmalaan 65 1791 AT Den Burg Tel: 320263 b.g.g. 06-51320824 www.odysseus-texel.nl eilandschutters@gmail.com

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 11