TEXELSE 3 COURANT Hou VRIJDAG 19 JUNI 2009 Familieberichten Daar waar je maar één paar voetstappen ziet.... dat waren de tijden dat Ik je droeg. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat mijn lieve man, onze zorgzame vader en aller liefste opa is overleden Marius Willem Trap 16 februari 1947 t 16 juni 2009 Lia Trap-van der Zee Majanka en Maurice Denise Louise Leon en Esther Ralph Lucas Rianne Lieke Koetebuurt 11 1794 BN Oosterend Marius is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 20 juni van 19.00 tot 20.30 uur in de Maartenskerk te Oosterend. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 22 juni om 13.30 uur in de Maartens kerk. Aansluitend zullen wij Marius begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats aan de Achtertune. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in ,,De Bijenkorf", Mulderstraat 37 te Ooste- rend, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. CtjQ a\WTeöp co=Lste T'ooicden oop Vukri'.Se v cyn.t Dag Weve Opa T exel Jammer dat we geen vfcj es meer samen kunnen eten. Ralph, Lucas Rianne, Lieke a/s het is je laatste gang dan is het goed te weten waar je heen gaat Geheel onverwacht is onze broer en zwager, 16 juni 2009, op de leeftijd van twee en zestig jaar overleden. Marius Trap Lia, Majanka, Maurice, Leon, Esther en klein kinderen wensen wij alle kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Ermelo Dirk-Pieter en Ineke Den Burg Mary en Wim Oosterend Hennie en Jaap De Koog Paula en Ben Neven en Nichten Want niemand voelt wat leven is Alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimis God het begin en het einde is Geheel onverwacht is uit ons leven weggerukt onze zwager en oom Marius Trap Echtgenoot van onze zus en schoonzus Lia. We wensen haar met kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Annie en Klaas let en Eef Sybe en Thea Neven en nichten Er is een steen verlegd In een rivier op aarde Wij zijn geschokt en verslagen door het overlijden van Marius Trap We zullen zijn bulderende lach missen. Richard en Tonnie Kleinveld John en Betty, Sharonne, Rebecca Ronald en Ria Erwin en Jeannette, Ingmar We konden altijd op je rekenen. Bedankt voor je inzet, humor en gezelligheid. We zullen je missen. Lia, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Nico en Saskia Jan-Pieter en Wendy Martijn en Nicole Ruurd Patrick Marius Robin Bernard Pieter Inke Anne Maartje Gijs en Meintje Totaal vèrslagen zijn wij na het plotselinge overlijden van ons aller buurman Marius Trap Wij wensen Lia, kinderen en kleinkinderen alle sterkte. Bewoners Koetebuurt en Wierstraat Oosterend Dag lieve buurman We zullen je praatje en gulle lach missen. Een betere buurman kun je niet wensen Pieter en Saskia Diep geschokt zijn wij na het overlijden van Marius Trap Wij zullen zijn inzet en zijn enthousiasme erg missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Menvereniging Tussen Wad en Duin Wij zijn geschrokken door het plotselinge overlijden van Al jarenlang onze vaste kracht tijdens de maisoogst Wij wensen Lia en de kinderen heel veel sterkte toe. Diep geschokt zijn wij door het plotseling over lijden van ons koorlid Marius Trap Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit verlies. Het Oudeschilder Visserskoor Geschokt en bedroefd zijn we door het plotse ling overlijden van onze zangvriend Marius Trap Wij wensen Lia, kinderen en familie heel veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. De mannen van a' Capabel Helaas bereikte ons het bericht dat onze voor malige medewerker Marius Trap Wij wensen Lia, de kinderen, kleinkinderen en andere naasten veel kracht om dit verlies te verwerken. Medewerkers en directie AB Texel BV Wij kunnen het ons bijna niet voorstellen. Marius Trap is er niet meer Jarenlang was hij actief voor onze club, als voetballer en als vrijwilliger. De laatste jaren was hij een vaste kracht in de visbakploeg, wij zullen zijn aanstekelijke lach ontzettend missen. Wij wensen zijn vrouw en zijn familie heel veel sterkte bij dit plotselinge verlies. Bestuur, leden en de visbakploeg van SV Oosterend Een lieve en warme hennnenng blijft. Op 16 juni is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Willemina Elsina de Jong-Nieboer Mini weduwe van Cornelis de Jong ■A 19 augustus 1914 t 16 juni 2009 Ger en Marianne de Jong-van Alphen, Pietje in herinnering Ada en Robert Helma en Andres Petra en Albert Betty en Hermann Boks-de Jong Colet en Dani Jasper en Jacqueline en achterkleinkinderen „Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 te Den Burg Onze moeder en oma is overgebracht naar de landschapkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren op vrijdag 19 juni van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op za terdag 20 juni om 13.30 uur in de Waddenkerk te De Cocksdorp. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij va der, op de begraafplaats in het Molenbos te De Cocksdorp. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in restaurant ,,'t Bikkele- ment", Kikkertstraat 19 te De Cocksdorp. Correspondentieadres: Fam. G. de Jong, Vierhuizen 3,1794 GM Oosterend. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Heel veel dank aan het verplegend en verzorgend personeel van de „Gollards" en „Verpleeghuis Texel" voor hun liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Fam. De Jong Fam. Boks Wij missen haar liefde, hartelijkheid en gastvrijheid, eigenlijk gewoon wie zij was WILLY ZIJM-WITTE Uw steun, in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. Cor Zijm Cor, Ditte en kinderen Den Burg-Texel, juni 2009 Een uniek mens is gestorven. Onze lieve vader, opa en grootopa is er niet meer. Jelle Hinderik de Vries sinds 2001 weduwnaar van Gretha Koelemeij Kolderwolde, 25 mei 1925 Alkmaar, 17 juni 2009 Uitgeest: Annegre en Rob je/ger Yuri Guy Maram Oost: Ellen en Cees Menno t Ursem: Ivonne en Kees Stefan en Ester joey en jill Ursem: Rob en Yvonne Sindy Lisette Onze vader is thuis, waar u afscheid kunt nemen op vrijdag 19 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 20 juni om 11.30 uur in de N.H. Kerk, Kerkpad 4 te Ursem. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in „De Rode Leeuw", Walingsdijk 4 te Ursem. Correspondentieadres: Henneland 14 1645 RW Ursem Met verdriet in ons hart, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, nemen wij afscheid van mijn lieve partner, onze vader, groot- en overgrootvader Nan Huysman weduwnaar van Dia Koorn <-'14 november 1919 t 18 juni 2009 Kassa Klaasen Bos-Vermeulen Reino en Louise Huysman-Huisman Diane en Marcel, Les Karei en Tineke van Wijk-Huysman Floor Gerd Nan, in herinnering Lars Lotte Gasthuisstraat 61 1791 GK Den Burg Vader is overgebracht naar „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 22 juni van 19.00 tot 20.00 uur en na afloop van de begrafenis in het uitvaartcentrum. Een kort samenzijn zal worden gehouden op dinsdag 23 juni om 13.30 uur in het uitvaartcen trum. Aansluitend zullen wij vader begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats van Den Burg. Mocht U geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij gaan trouwen! Peter-Paul Vrijdag Jolande Buisman Gemeentehuis, 26 juni, 14.30 uur. Onze receptie is van 19.00 uur tot 20.30 uur. Stoompoort 16 te Oudeschild. Ons adres: Distelvlinder 63 1791 TN Den Burg ■erfel lei li 2009 o Wij zijn dolblij en gelukkig om u te ki dot op 18 Susat-me 23 .28 uur 3920 gram De trotse ouders en broertjes zijn: Menno c Moortei Sckuijl iCor ir en -Hui Abbewool 4 1791 WZDen Burg 0222-310303 Wilt u vingertjes en teentjes tellen,

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3