Autoschade 7995,- Exclusief bij Garage Dros Nu vanaf Garage NAGY nieuixi! Dacia Sandero De dynamische 5-deurs Hatchback PRIJSVRAAG Diagnose stellen en dan opereren L Garage Dros Medewerker van de maand: Dennis Poth, Garage Dros (Jy De bestelwagens van Mercedes-Benz koopt U bij van Sambeek MEER VOORDEEL BIJ CITROEN TOT 1.500 PREMIE OP DE CITROËN C1 Kijk voor het volledige aanbod van deze autobedrijven op www.texelseautopagina.nl Ruijgendijk 2, De Koog, tel. 317567 www.garagenagy.nl flH&etese acoat selected Geef antwoord op de volgende vraag en maak kans op een speciaal pech-onderwegpakket ter waarde van €50,-. Wat is de kleinste Citroën? (Het antwoord staat op www.texelseautopagina.nl) Mail het juist antwoord (inclusief uw telefoonnummer) naar info@lenr.nl onder vermelding van 'prijsvraag au topagina'. De prijs wordt ter beschikking gesteld door Garage Nagy. Allround Dennis (36 jaar) heeft al een hele loopbaan achter de rug. Hij groeide op in Dalen (Drenthe) en werkte o.a. als diagnosetechni cus bij een grote Mercedes-dealer. In de avonduren behaalde hij een tweedegraads onderwijsbevoegdheid, zodat hij kon gaan les geven. Het liep echter anders. Met zijn Texelse vrouw en twee kinderen verhuisde hij naar De Cocksdorp. Aanvankelijk vond Den nis een job bij een Mercedes Benz-dealer in Alkmaar. Drie jaar geleden wilde eigenaar Edwin van den Heuvel van Garage Dros zich meer toeleggen op verkoop en administratie en zocht een allround technicus voor de werkplaats. Hij belde Dennis: „Ik hoor dat je hier elke dag voorbij rijdt. Waarom kom je niet voor mij werken?" Roemeens staal Bij de Texelse garage doet Dennis alle voorkomende klussen: van regelmatige beurten en onderhoud tot ingewikkelde storingen en het vervangen van voorruiten. „En de airco niet te vergeten. Een hot item." Terwijl de autobranche zware tijden beleeft, doet Garage Dros het uitstekend. Ten opzichte van de landelijke cijfers is de verkoop van Renault op Texel met 110% gestegen. Ook van het goedkopere merk Dacia zijn er de laatste anderhalf jaar 15 verkocht. „Roemeens staal, net als bij TESO", grapt Dennis, die tussen de bedrijven door regelmatig zijn kennis blijft bijspijkeren. De techniek staat immers niet stil. Pech onderweg De overstap naar een kleiner bedrijf was voor Dennis best even wennen, maar nu is hij er blij mee. „Hier ben je niet met één ding bezig, maar werk je van begin tot eind aan een auto. Er komen allerlei auto's binnen, de diversiteit is groter. De mensen lopen rechtstreeks de werkplaats binnen, het gaat er gemoedelijk aan toe. Leuk, ik ga graag met klanten om." Dat komt ook goed van pas als hij met de serviceauto van de wegenwacht op pad gaat voor 'pech onderweg'. „Een keer belde een vrouw dat haar auto zo'n raar geluid maakte. Toen ik ging kijken, kwam er een jong katje onder de motorkap vandaan... Even later was het beest weer zoek. Was ie achterin de servicewagen gekropen. Nu loopt hij hier nog steeds rond en is ie intussen een grote zwarte kater." Onder toeziend oog van zijn vrouw Riny neemt een geluk kige Jaap Koet het speciale autoveiligheidspakket in ont vangst. Het pakket, ter beschikking gesteld door De Texelse Autocentrale, won hij door het juiste antwoord tegen op de prijsvraag van de Autopagina in de Texelse Courant van 29 mei. 'Erg handig als we op vakantie gaan!' Oorsprongweg 3,1795 LA TEXEL 0222-311611 Think big, pay little. Toen hij op het eiland kwam wonen, had hij al eens een briefje neergelegd bij Garage Dros in Eierland. Nu werkt Den nis Poth er alweer drie jaar en hoeft hij niet meer dagelijks naar de overkant. Bij de Texelse dealer van Renault en Dacia heeft hij het naar zijn zin. Favo riete werk: technische proble men oplossen met behulp van de 'testkast'. „De Clip - zo heet die kast - is mijn domein", vertelt Dennis. „Elektronica vind ik leuk. Een klant komt met een klacht bin nen en ik zoek uit wat het pro bleem precies is. Met de testkast kun je voertuigen uitlezen, zodat je kunt nagaan waar een storing zit. Stapsgewijs kom je bij de oplossing. Laatst was hier een hartchirurg als klant. Hij zei: eigenlijk doen wij hetzelfde werk. Diagnose stellen en dan opereren." Dennis Poth aan het werk met de testkast:Elektronica vind ik leuk." 4 U rijdt al een Vito vanaf 16.800,- exclusief BTW U rijdt al een Sprinter vanaf 19.270,- exclusief BTW 1792G<(Xideschild «1.0222-315353 www.vansambeek.nu CITROÉn U rijdt al een CITROÉN C1 vanaf 6.790, dankzij de 500 kooppremie van CITROËN en de 1.000 slooppremie van de overheid*.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 11