TEXELSE 3 COURANT Familieberichten Ét Hlw DINSDAG 21 JULI 2009 Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te bh/ven leven, Is na een hevige strijd overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Theodorus Cornells Raateland Dick ^23 juli 1948 t 16 juli 2009 Maaike Raateland-de Vries Stephan en Eva Dennis en Merlin Mike Tjakkerstraat 1 1791 XK Den Burg Dick is thuis, waar wij als gezin graag de laatste dagen met hem samen willen zijn. Er is gelegenheid de familie te condoleren op dinsdag 21 juli van 19.30 tot 20.30 uur in „Uit vaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 22 juli om 13.15 uur in crema torium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging Wie moet nu mijn eerste stapjes leren... Waarom al dat vechten, waarom al die pijn, je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De stnjd was oneerlijk, en geheel niet terecht, je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Verdrietig zijn wij om het heengaan van mijn lieve zoon en onze neef. Dick Raateland Maaike, Stephan, Eva, Dennis, Meivin, Mike veel sterkte in deze moeilijke tijd. Corry Raateland-Witte Tini Witte-Lexmond Nel Witte-Bakker Annegriet en Wim Boom Henk en Anneke Witte Maaike, Stephan, Eva, Dennis, Merlin, Mike veel sterkte in deze moeilijke tijd. Als alle hoop je wordt ontnomen, en de pijn niet meer te bestijden is, moet je afscheid nemen. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager Dirk Raateland Dirk en Ingrid Eelman Jan en Siska van Veen Hein de Vries en Marijke Dijker I k ">*p cht je gem iTter hét -T"\ u/eHoudt-n We wensen Maaike, Stephan, Eva, Dennis, Merlin en Mike veel sterkte met het vroege verlies van hun man, (schoon)vader en opa. Sjoerd en Brigiete Masja, Sep en Maren Nancy en Marco Bob en Tess Wendy en David Jirry en Marjan Nooit meer een ritje... Geschokt en verdrietig, maar tegelijkertijd dankbaar voor de jaren dat wij met hem samen hebben mogen werken, moeten wij afscheid nemen van Dick Raateland Zijn humor, inzet en positieve instelling zullen wij enorm missen. Wij wensen Maaike, Stephan, Eva, Dennis, Merlin en Mike veel sterkte met het verwerken van dit verlies. TBO-Texel Johan, Petra, Bart, Sandra en alle collega's Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe met het verlies van Dirk Raateland Marcel, Femke, Martijn-Jan, Saskia, Marjolijn, Nelda, Johan, Meria, Martijn, Tommy, Jan, John, Sjoerd, Yvonne, Gino, Sabine, Hans, Claudia, Rene, Nona, Jacco, Saskia, Denise, Arno, Johan, Martina, Bas, Chris, Dolf, Annie, Ramon, Leon ie en de kids Dirk We hebben in jou een oprecht mens gekend, die zijn hart op zijn tong had en bereid was te strij den en met wie we vooral veel hebben kunnen lachen. Het is verschrikkelijk dat je deze strijd moest verliezen. We zullen nog vaak terugdenken aan je humor en de passie die je in het biljartspelle tje had. Wij wensen Maaike en de kinderen veel sterkte met dit verlies. Als ik weg ga van het eiland, voel ik al heimwee bij mijn vertrek. Met veel moeite neem ik afscheid, van een dierbaar, mooie plek. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is, hebben we afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma. Wilhelmina Eelman-Westerlaken Mi entje 18 november 1928 117 juli 2009 Gerrit Eelman Gozien en Ferry Seegers Kim en Sheldon Rob en Melissa Wil en Wout Berk Jacolien en Laurens t van Kooten Rien Tessa Tineke en Gerrit Terpstra Julianastraat 7 1791 AK Den Burg Mientje is thuis, waar gelegenheid is tot af scheid nemen op dinsdag 21 juli van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woens dag 22 juli om 13.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk, Kerkstraat 5 te Den Hoorn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het kerkhof. Na afloop ontmoeten we elkaar in "Eben Haëzer", Julianastraat 11 te Den Burg. Liever geen bloemen, maar een gift voor "Het Tesselhuus". Wanneer het echt te moeilijk wordt neemt Hij ye mee naar huis Hij voert ye door de Gouden Poort je bent dan veilig thuis. Verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, moeten wij afscheid nemen van onze lieve moeder en oma Elske Schouwstra-Hoogterp sinds 1999 weduwe van Lieuwe Schouwstra De Koog Anneke en Reijer Den Burg Joop en Marry Zuid-Scharwoude Bregje en Klaas Kapelle Joke en Jan Den Burg Jan en Karelien Kleinkinderen en achterkleinkinderen Gasthuisstraat 93 1791 GK Den Burg Moeder is thuis, waar u op woensdag 22 juli van 11.00 tot 20.00 uur welkom bent om nog even bij haar te zijn. Donderdag 23 juli wordt om 14.00 uur de af scheidsdienst gehouden in de Gereformeerde kerk, Elemert 1 te Den Burg, waarna we moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de Algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u ons ontmoeten in de serre van "De Lindeboom", Groeneplaats 14 te Den Burg. Moeder hield van bloemen. Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven. Ook al is het niet gebleven, het blijft altijd een deel van jou, een stukje van je leven. Lieve Oma Je biljartvrienden van DVO we zullen je missen Helaas kon je deze strijd niet winnen Dirk Kim, Rob, Rien en Tessa Wij wensen Maaike, Stephan, Evy, Dennis, Merlin en Mike veel sterkte toe. Met warmte zullen wij blijven denken aan onze lieve betrokken tante Peter, Helga, Jeffrey, Cindy en Kirsten Michel en Lianda Rick, Sanny, Bob en Ids Mien Eelman-Westerlaken Goos en Mijkje Nan en Margriet Dirk en Atty Gerard en Joke We vinden het verschrikkelijk dat jullie Dirk nu al moeten missen! Wat een strijd Hans en Map Marijke en Henk Adri en Karin Els en Erik Wij wensen Maaike, Stephan, Evy, Dennis Merlin en Mike heel veel sterkte toe. Mientje Rick en Sanny, Bob en Ids Jan en Ivonne Luuk en Simone Zij was een van ons. Gerrit T, Marie, Dirkt, Adri Marijtje t, Arie t, Anna, Riet t Texelse Autocentrale Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Heden ontvingen wij het droevige bericht dat nog vrij onverwachts in Australië is overleden onze zus Dick Raateland Hendrika Nijveld-Keijzer Riek Directie en medewerkers van De Pelikaan Texel wensen Maaike en kinderen veel sterkte toe Den Burg Adelaide, 30-6-1923 16-7-2009 Geen enkele vriendschap kan het pad van ons lot kruisen zonder daar voor altijd een afdruk op achter te laten. Namens de fam Andre Keijzer, Beatrixlaan 27 Dag Dirk Wim. Jol Aldert, Marga De Koog. 5 juni 1949 Rust zacht Dirk Heel veel goede herrinneringen blijven Bobbie, Arie Rob. Kenneth en Kim Lieve Oma, Bedankt voor alles, we houden van U. Doe de groetjes aan Opa! liefs, Jeroen Evalien, Carola, Jelle Lieve (overgroot) oma Wij zullen u missen, rust zacht. Robert-Jan en Candida Chantal, Kim, Sanne Carlos en Marijke Dave, Wesley Elmar en Vanessa Axel, Jasmijn Opgenomen in Gods Heerlijkheid Onze oud-presidente en trouw lid Els Schouwstra-Hoogterp Geref. vrouwenver. "Ora et Labora" Wij wensen de Familie Schouwstra veel sterkte toe met het verlies van Moeder Schouwstra Directie en medewerkers Schouwstra Transport B.V. In herinnering gedenken wij onze zus, halfzus en mijn nichtje Petronella Magda Hopman Elly t Amsterdam, 11 juli 2009 De crematiie heeft maandag 19 juli plaatsge vonden op de „Nieuwe Ooster Begraafplaats" te Amsterdam. Krijn t en Karin Hopman-Kempenaar Johan en Karin Hopman-Jansen A. Verberne-Hopman Hartelijk dank aan iedereen die ons heeft gesteund tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Een handdruk, de bloemen, de vele kaarten, de per soonlijke woorden van troost en de betrokkenheid van u allen hebben ons goed gedaan. J.W. Ellen-van de Berg Kinderen en kleinkinderen Oosterend, juli 2009

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3