EL.LNESS 5 i cjUamcu/te j behandel mg Sapvasten een grote schoonmaak Yitaal persoon leeftij d v.w DEFINITIEF ONTHAREN Prijsvraag t V S? Salon voor huidverzorging, huidverhetering en wellness SchoonfteidsspeciaTistc Irma de Ilit-Xooij 9(aaldrand 57, "Den Shorn, TcC. 319 859 Tegen inlevering van deze bon J -£?nr Nagelstudio Mets Weverstraat 19 tel. 0222-312371 VEILIG EN EFFECTIEF MET DE PHOTONOVA PLS3 Het modernste en meest effectieve lichtpulssysteem voor het definitief verwijderen van haar. Op zaterdag 26 september houden we met Reserveer daarom tijdig praktijk voor huidverzorging Dorpsstraat 225, de Koog tel 0222-32 7850 GRAND HOTEL OPDUIN TEXEL 100 luxe kamers suites Grand Restaurant Opduin Brasserie 'De Franse Slag' a la carte restaurant 'De Heeren XVII' Beauty 6 Wellness 'Beau Rivage' Sauna, Turks stoombad Massages Een vitaal gevoel en een opgepepte huid. Natuurlijk, een regelmatig bezoek aan een schoonheidsspecialiste is hiervoor een heel goede remedie. Een gereinigd lichaam zorgt echter ook voor een mooiere huid, beter werkende organen of een alge meen gevoel van welbevinden. Geen dieet dus, maartijd voor een grote innerlijke schoonmaak, de sapkuur. Een sapkuur is heel intensief, en doe je er niet 'even bij'. Het lichaam moet voor de kuur wen nen aan lichter voedsel en extra vocht, en ook na de kuur heeft het lichaam tijd nodig om te wennen aan gewoon voedsel. Al met al ben je er zo drie weken mee bezig. Tegen inlevering van deze bon j Complete sckoonfietdsbefiandeCing to €47.50 Geldig in 2009 Schoonheidssalon Mets dj Weverstraat 19 T tel. 0222-312371 "P Sapvasten is niét bedoeld om af te val len. Na een week aan de groentesappen, water en kruidenthee of bouillon, val je weliswaar af, na de kuur pak je het gewone eetpatroon weer op en zit je snel weer op het oude gewicht. Zuurkoolsap Zuurkoolsap ter vervanging van een boterham met kaas....dat zal niet iedereen aanspreken. Maar zuurkoolsap is, vooral tijdens de voorbe reiding, goed voor je lichaam. Daarnaast zijn er tal van groentesappen en hoeft het niet bij zuurkoolsap te blijven. Groentesappen voor een sapkuur zijn er in veel varianten. Populair zijn onder meer wortel- en tomatensap, bietjes-, an dijvie-, kool- en slasappen. Voor een extra bite kunnen paardenbloem of brandnetel worden toegevoegd. Met de literflessen groentesap per dag (speciaal voor dit doeleinde), aangevuld met water en kruidenthee krijg je voldoende vita minen en voedingstoffen binnen. Het honger gevoel blijft bovendien beperkt. Veel sappen kun je bovendien thuis maken met de keuken machine of sapcentrifuge. Hierdoor kun je ein deloos variëren en precies kiezen wat je lekker vindt. Gun jezelf de allerbeste kwaliteit, je 'eet' tenslotte niets anders. Heb je het te druk, met kinderen, drukke baan of bedrijf, dan is een complete kuur niet verstan dig. Een andere mogelijkheid is om elke week een sapdag in te bouwen, of per maand enkele dagen. Neem een kuur niet te licht op. Hoewel je na de kuur veel voordelen voelt en ziet, is het verstandig advies te vragen of het bij je past, hoe je het volhoudt en hoe je het lichaam laat wennen in de voorbereiding en de afbouw. Dit kan bij voorbeeld bij Hannie den Blaaderen van de Natuurwinkel in Den Burg. Zij heeft naast een informatiegids ook ervaring met de kuren. Bij de Natuurwinkel zijn veel gemengde sappen te verkrijgen, goede kruidenthee of bouillons. Ook is een complete sapkuur in een speciale box te verkrijgen. DECLEOR BEHANDELING van 60 minuten Een 'precisie' behandeling, met krachtige actieve ingrediënten speciaal afgestemd op de behoef ten van uw huid. Inclusief reiniging, diepterei niging, peeling, verwijderen onzuiverheden of epileren, masker, massage. Beantwoord de volgende vragen en maak kans op een heerlijke gezichtsbehandeling van De Muilekoog, praktijk voor huidver zorging in De Koog. Een heerlijke manier om mooi de nazomer in te gaan! 1Welke massage ondergaat redacteur José Baggerman? 2. Hoeveel sessies mediation zijn gemiddeld voldoende? 3. Hanny Dros eet gezond, maar wat ont zegd ze zichzelf niet? Reageer voor 1 september en maak kans op deze heerlijke verwennerij. De antwoor den op de prijsvraag kunt u mailen naar info@ler.nl onder vermelding van Thema Beauty Wellness. In alles het positieve zien en vooral blij zijn met jezelf. Hanny Dros (60) van de Volharding heeft haar denkwijze veran derd en leeft vanuit haar hart. 'Ik ga voor het gevoel van vrijheid, in alles.' Achter in de tuin heeft ze een idyllisch meditatie plekje. Een voormalig strandhuisje, omringd door groen en het maïs van de buren. In het weidse en open landschap heeft ze de rust om tot zichzelf te komen. Elke ochtend loopt ze erheen, op blote voeten door het natte gras. In de Maya-cultuur wordt gesteld dat mensen pas geestelijk volwassen zijn met 52 jaar en Dros ge looft daarin. 'Alles valt nu op z'n plek. Het zal de leeftijd zijn, er gaat een wereld voor me opfen. Het is fijn om mooi ouder te worden en je goed te voelen. En doordat ik me goed voel ga ik stralen en dat zien anderen weer.' En daar begint voor Dros weer een kringloop van reflectie. Ze is ervan overtuigd dat haar vrolijk heid wordt gereflecteerd door anderen. 'Wat je uitstraalt, krijg je te allen tijde terug.' Voor de vitale vrouw is het belangrijk haar lot in eigen handen te nemen. 'Vroeger dacht ik: kan dat wel en mag dat wel. Nu doe ik gewoon wat ik wil doen en laat mijn leven niet leiden door wat andere mensen vinden. Ik denk minder en spreek meer vanuit mijn hart. Dat geeft mij een gevoel van vrijheid.' Natuurlijk gebeuren er soms verdrietige dingen, maar ze zoekt ook daar in positieve kanten. Ze is zelf verantwoordelijk voor haar geluk en zoekt een manier ook minder leuke dingen toch aan genaam te maken. Ik ben me bewust van mijn eigen denken en kan dingen naar het positieve omdraaien. Alles is leuk te maken. Dros gaat ook verantwoord met voeding om. 'Cho cola vind ik heerlijk, dat ontzeg ik mezelf niet. Ik eet wel onbespoten groente en zoveel mogelijk Hanny Dros: 'Als je jezelf goedgekeurd hebt, wordt het leven vanzelf leuker.' biologisch. Vlees, vis en zuivel eet ik weinig, maar daarin leg ik mezelf geen beperking op.' Alleen al door het bereiden van gezond voedsel wordt ze blij. 'En als je het klaarmaakt met plezier, smaakt het lekkerder.' Door haar voeding, haar positieve denken, spiritu aliteit en yoga straalt Dros en oogt ze jonger dan de kalenderleeftijd. Toch wordt ze ouder, ze moest eraan wennen en de eerste rimpels heeft ze niet blij verwelkomd. Maar ze heeft het ouder werden losgelaten, en de rimpels ook. 'Wat mensen van mij vinden is allemaal oké. Als je jezelf goedge keurd hebt, wordt het leven vanzelf leuker.' Haar tip aan andere Texelaars om vitaal en levens lustig te blijven is simpel. 'Luister naar jezelf en naar wat jij wilt. Je bent de baas over hoe je jouw leven wil invullen.' Imme Bakker ÉS Ter kennismaking bieden wij 2 uur gebruik van de Wellness faciliteiten aan inclusief een flesje mineraalwater en gebruik handdoeken tegen inlevering van deze advertentie van 9,95 8,50 per persoon. Tevens ontvangt u een kortingsvoucher voor ons restaurant. Kijk op onze website vi u wan harte welkom' R r informatie of kom gezellig langs, -n gewenst. Geopend van 09.00 - 21.00 1796 BI info@cooghen.nl

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 10