W!m EP:Voordeëlland bekendmakingen moré& Gemeente Texel TEXELSE 6 COURANT PHILIPS serv/cel 322398 5e Clubcross 12.00 uur Zelfplubtuhi HEMA www.texel.nl VRIJDAG 21 AUGUSTUS 2009 •r verkoop en alle reparaties onderhoud van wasmachines, dro gers, vaatwassers, koel- vrieskas ten, ovens, magnetrons, tv's, cd-en dvdspelers, satelliet, camera's, navi gatie, mobiele telefonie, enz... kunt u terecht bij EP: Voordeelland. Voor storingen: Hiaakt het I vandaa9 gebeld/ Verschil vandaag geholpen waterkoker HD4680/55 ElectronicPartner Beeld en Geluid-Satelliet-Huishoudelijke apparatuur Heemskerckstraat 17-1792 AA Oudeschild - Telefoon: (0222)-322398 HOTEL DE COOGHEN Texel Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging en dynamische werkplek? Dan zoeken wij jou! Ter aanvulling op ons huidige team hebben wij de volgende vacatures: Medewerker bediening Zelfstandig werkend kok Keukenhulp/Spoelkeuken Receptionist(e) - flexibel en enthousiast - dynamisch en leergierig - woonachtig op Texel en niet afhankelijk van openbaar vervoer - geen 9-17 persoon Herken jij jezelf in bovenstaande en heb je interesse? Stuur je CV met motivatiebrief naar onderstaand adres of kom even langs. Sandton Hotel De Cooghen Dorpsstraat 10 1796 BB DE KOOG TEXEL info@cooghen.nl www.sandton.eu/cooghen 0222-367020 zondag 23 aug -5 MAB terrein a/d hoofdwe jg T fdwegl kantine geopend! Medewerkers gezocht m/v Wij zoeken ter versterking van ons team diverse medewerkers. Zowel scholieren, zaterdag- en vrijdag avondhulpen, als ook flexibele parttimers voor 16 u p. week of medewerkers die werken en leren willen combineren. Sollicitatie: schriftelijk tav Dhr. R. Zwet sloot of via een sollicitatieformulier die verkrijgbaar is bij onze klantenservice. Weverstraat 7, 1791 AA Den Burg BOUWZAKEN Aangevraagde bouw- en sloopvergunningen (1791 GT) W. van Beierenstraat 32-G in Den Burg: Ge deeltelijk veranderen van een eerder verleende bouw vergunning (ontvangen 11 augustus 2009); (1796 NP) Pelikaanweg 75-B in De Koog: Gedeeltelijk veranderen van twee gevels van een groepsverblijf (ontvangen 11 augustus 2009); (1793 ED) Laagwaalderweg 47 in De Waal: gedeeltelijk vergroten van kantoor, kantine (ontvangen 12 augustus 2009); Pontweg, N501 hmp 1.2 (oude benzine pomp) 'T Horntje (Den Hoorn): geheel plaatsen van reclame object (ontvangen 12 augustus 2009); (1795 AG) Langeveldstraat 8-A in De Cocksdorp: Geheel plaatsen van kleine windmolen (ontvangen 13 augustus 2009); (1793 EH) Spanger- weg 32 in De Waal: (1ste fase), geheel plaatsen van melkinrichting voor rundvee (ontvangen 14 augustus 2009); Aangevraagde sloopvergunningen (1796 AC) Ruijslaan 67 in De Koog: geheel slopen van recreatiewoning (ontvangen 13 augustus 2009). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunnin gen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergun ningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1796 AB) Ruijslaan 15 in De Koog: het gedeeltelijk vergroten van een woonhuis (verzonden 13 augustus 2009): (1796 ME) Pontweg 216 in De Koog: het geheel oprichten van 2 recreatiewoningen (verzonden 13 au gustus 2009); (1794 BP) Koetebuurt 20 in Oosterend: het plaatsen van een schutting en poort (verzonden 14 augustus 2009); (1791 ME) Ongeren 5 in Den Burg: (1ste fase), het geheel plaatsen van een loods (verzonden 14 augustus 2009); (1791 WX) Abbewaal 5 in Den Burg: (1ste fase), het geheel vergroten van een bedrijfsgebouw met toonzaal (verzonden 14 augustus 2009); Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publleksballe van het gemeentehuis Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschnft indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- nmgenrechter van de Rechtbank te Alkmaar. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Ontheffing artikel 3.23 Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: gedeeltelijk vergroten van een materiaalberging met een kantineruimte en overkapping aan de Slinger weg 40 in Den Burg. Het plan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan Het conceptbesluit ligt met ingang van 24 augustus 2009 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken. Ontheffing artikel 3.6, lid 1, sub c Wro Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan het bouwplan voor het: geheel vernieuwen van een stolpboerderij aan de Stolpweg 35 in Den Hoorn; gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds een vergunning is verleend aan de Luzerne- vlinder 17 in Den Burg; geheel plaatsen van een kantoorruimte aan huis aan de Mokweg 2 in Den Hoorn; gedeeltelijk vernieuwen van een bijkeuken aan de Gasthuisstraat in Den Burg; gedeeltelijk vergroten van een zomerwoning aan de Bijenkorfweg 17 in Oosterend; geheel oprichten van een bergruimte aan de Verzet- straat 19 in Den Burg. De plannen zijn in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan. De conceptbesluiten liggen met ingang van 24 augustus 2009 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende zijn zienswijze kenbaar maken. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweeweke lijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een ieder ter inzage op www.texel.nl, onder Politiek organisatie Agenda's en verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Indien u de vergadering wilt bijwonen kunt u dit aanmelden bij genoemde balie of via de gemeentelijke plantoelichter (0222)-362185 Vastgestelde verordening Burgemeester en Wethouders maken bekend dat de gemeenteraad van Texel in de vergadering van 2 december 2008 de Procedureverordening voor ad visering tegemoetkoming in planschade 2008 heeft Bovenstaande verordening ligt ter inzage bij de Pu blieksbalie van het gemeentehuis. De verordening kunt u bovendien vinden op www. texel.nl (ga naar Beleid en Regelgeving Verorde ningen). EVENEMENTEN Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende vergunningen voor het houden van een evenement zijn aangevraagd: De heren A. en C. Trap voor het houden van de Stren- der Visrookwedstrijd op 12 september 2009 op het Kerkplein en in de Oesterstraat te Oosterend. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. VERKEER Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregel nodig is; In De Waal het afsluiten van het fietspad langs de Sommeltjesweg, tussen Bomendiek en Vermanings pad, voor alle verkeer van maandag 24 augustus tot vrijdag 18 september 2009; De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersom standigheden, vertragingen zijn daardoor mogelijk. De verkeersmaatregelen worden genomen om de veilig heid van de verkeersdeelnemers en de werkers aan de weg te bevorderen. Burgemeester en Wethouders van Texel maken bekend dat voor evenementen de volgende tijdelijke verkeers maatregelen nodig zijn; Voor het Nederlands kampioenschap tijdrijden voor vrije renners nabij Oudeschild op 5 september 2009 het afsluiten van de I Jsdijk en Lancasterdijk voor alle verkeer van 12.30 tot 18 uur. Voor de Schapenfokdag en de warenmarkt in Den Burg op maandag 7 september 2009 het afsluiten van de Parkstraat en de Elemert, tussen Keesomlaan en Parkstraat voor alle verkeer, van 6 tot 15 uur; Voor de Strender Visrookwedstrijd in Oosterend op zaterdag 12 september 2009 het afsluiten van de Kerkplein en de Oesterstraat, tussen Schoolstraat en Achtertune voor alle verkeer van 9 tot 18 uur; Voor de jachthondenproef Texel, nabij De Cocksdorp op zondag 20 september 2009 het afsluiten van de Stengweg, tussen Hoofdweg en Kikkertstraat tussen 9 uur en 17 uur Voor de samengestelde menwedstrijd in manage Akenburg nabij Den Burg op zaterdag 19 en zondag 20 september 2009: het instellen van een parkeerverbod aan beide zijden van de weg Akenbuurt tussen Pontweg en Westerweg; Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijde lijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 06-13225221 MEDEDELINGEN Gemeente: afspraakmogelijkheid Publieksbalie Burgers kunnen vanaf 10 augustus 2009 een afspraak maken met de Publieksbalie voor de aangifte van ge boorte, erkenning, overlijden of ondertrouw huwelijk. In de toekomst wordt het aantal producten waarvoor dit kan uitgebreid. De gemeente Texel wil burgers optimaal bedienen en hen de keuzevrijheid geven over de wijze waarop zij contact zoeken met hun gemeente en zich informeren. Door zelf een afspraak te maken met de Publieksbalie kunnen burgers, ongeacht de wachten den in de Publieksruimte, worden geholpen op een door henzelf gekozen tijd. Het werken op afspraak gebeurt de komende tijd nog op proef. In de toekomst wordt het aantal producten waarvoor een afspraak gemaakt kan worden uitgebreid. Eveneens wordt het mogelijk om thuis vanachter de PC digitaal een afspraak te maken. Afspraak maken? Voor een afspraak voor genoemde producten kunnen burgers bellen naar 36 21 21. Dit kan op werkdagen van 8.30 uur tot 16.30 uur. Weten wat er voor uw deur gaat gebeuren? Meld u aan voor de Bekendmakingen per e-mail. U kunt deze bekendmakingen ontvangen via uw email. U kunt zich hiervoor aanmelden voor via www.texel. nl>actueel>bekendmakingen. Hoe kan ik in contact met de raad komen? Eén van de kerntaken van de raad is het vertegenwoor digen van de belangen van de inwoners van de ge meente Texel. Om deze taak optimaal te vervullen willen de raadsleden zoveel mogelijk in contact staan met de burgers en organisaties om op de hoogte te blijven van wat er leeft in de samenleving. Zo zijn de raadsleden soms op pad, organiseren ze regelmatig activiteiten, wonen ze veel bijéénkomsten bij en nodigen burgers uit voor hoorzittingen en vergaderingen van de raad. Als inwoner van Texel, of als u op een andere wijze in relatie staat tot de gemeente Texel, kunt u op verschil lende wijzen betrokken zijn bij het gemeentebestuur en kunt u uw stem laten horen. Bijvoorbeeld: Gebruik maken van uw spreekrecht tijdens com missievergaderingen U kunt tijdens commissievergaderingen het woord voeren. Dat kan zijn over een onderwerp dat niet op de agenda staat ('Publieksrondvraag') of over onder werpen die in de betreffende vergadering geagendeerd staan. De spreektijd bedraagt ten hoogste 5 minuten per persoon. Wie van dit spreekrecht gebruik wil ma ken, wordt verzocht dit voorafgaand aan de vergadenng kenbaar te maken aan de griffier. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag' 15.00 -19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur o? vn/dag kunt u geen aangrfte doen voor geboorte, huweSf: en overi^den. Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Oen Burg T (0222) 362121 F (0222) 362 287 E email texel.nl

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 6