TEXELSE 3 COURANT Tessa Frederiek van de Meent Familieberichten DINSDAG 22 SEPTEMBER 2009 Samen 12V2 jaar van het leven genoten... a 19 augustus 1976 118 september 2009 Eric Pekel en Fay Lieve Tes Zo sterk, Temidden van ons ben je gegaan Gertjan en Marijke van de Meent Guido Jesse Tessa is thuis, waar wij als familie de laatste dagen met haar samen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 22 september van 19.00 tot 20.00 uur in restaurant "Het Vierspan", Gravenstraat 3 te Den Burg. De begrafenis zal met familie en vrienden plaatsvinden op woensdag 23 september op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Gravenstraat 3,1791 CJ Den Burg Hoe positief je ook hebt gestreden Je toekomst is nu het verleden Nog zoveel plannen in het verschiet Want ondanks alles, over de dood dacht je niet Krachtig bleef je in het leven staan Voor ons een voorbeeld om verder te gaan! Wat was jij dapper! Jelle en Hiske Hans en Svea. Esmee, Tijs en Abe Rob en Maya Yfke Kimmie Lieve Tessa Onze traditionele oudejaarslunch op 31 decem ber zal nooit meer hetzelfde zijn. Eric en Fay, ouders en schoonouders heel veel sterkte toegewenst om dit enorme verlies te dragen. Jos Kager Assurantiën Hypotheken, Jos en Nellie Kager Cora Siemeling Paul Dijt Mariët van der Werf Barry Zegel Pieter de Ridder Nicolle Kager Richard Quartel je bent in je strijd tot het uiterste gegaan, niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Wij wensen Eric, Fay, families v.d. Meent en Pekel heel veel sterkte. lepe Ineket Ilonka Ralph Magda Rik Katja Kees en kinderen Lieve Tes Laten we elkaar gedag zeggen, gedag zeggen om elkaar weer te ontmoeten. We ontmoeten elkaar vandaag, we zullen elkaar morgen ontmoeten, we ontmoeten elkaar in iedere herinnering. In alle liefde Gaia en Mariska Nooit meer samen achter de kachel. Dag lieve, lieve Arno en Jackelien Een jonge, zéér getalenteerde chefkok is over leden. Wij betreuren dit zeer. De nabestaanden van Tessa wensen wij alle kracht dit grote verlies te dragen. Haar collega's uit de Gravenstraat, Restaurant Osprey Restaurant Tessels Kwartier Freya Le Bistro Geloof, hoop liefde. Neem het mee en deel zo af en toe wat uit aan Fay en Eric Vincent, Mirjam, Yentl en Doni Zo dapper de stijd tegen haar ziekte begonnen en toch verloren Wij wensen Eric, Fay en familie veel kracht voor de toekomst zonder haar. Tante Roeiie Sietske en Johan Marike en John Karin en Peter en kinderen Lieve, lieve Tess Thanks for being my friend Zal je ontzettend gaan missen! Marjolein, Peter, Isabelle Ties Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tessa Wij wensen Eric en Fay heel veel sterkte toe! Verenigde Schilders Met pijn in ons hart nemen wij afscheid van Tessa Wij wensen Eric, Fay en de familie heel veel sterkte toe. Dirk Breedveld en Nick Slijderink Heel verdrietig nemen wij afscheid van Tessa en wensen Eric, Fay en de verdere familie veel sterkte Rob. Annet, Michel en Corine Arends en alle medewerkers van Brasserie Rebecca Bedroefd door het overlijden van onze buurtbewoonster Ada Wolf Gerard en Hansje van der Kooi Peter en Majella Reijnders Bart en Petra Heijnen Fetze en Agnes de Haan Guus en Carla Offerhaus Sanne Brügemann Wij wensen Eric, Fay en familie veel sterkte. Hoog aan de hemel staat een ster. We kunnen haar zien, zij is er. Rust zacht, lieve Wij wensen Eric, Fay en de familie heel veel sterkte toe. Richard, Sien Mayla Jurne In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Trijntje Boon-de Bloois weduwe van Adriaan Boon 19 november 1920 t 21 september 2009 Jan en Tineke Boon-Daalder Corine en Peter Madeleine, Alice Arjen Joachim Maarten en Carla Boon-Brozius Bart en Inge Edwin en Sanne Remco en Irma Kikkertstraat 26 1795 AD DeCocksdorp Moeder is thuis, waar wij als familie graag de laatste dagen met haar samen willen zijn. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 24 september van 19.30 tot 20.30 uur in de Waddenkerk, Kikkertstraat 85 te De Cocksdorp. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 25 september om 13.30 uur in de Waddenkerk. Aansluitend zullen wij moeder naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Begraafplaats van De Cocksdorp aan de Molenlaan. Wij nodigen u uit na afloop met ons samen te komen in restaurant ,,Topido", Kikkertstraat 21 te De Cocksdorp, waar tevens nog gelegenheid is de familie te condoleren. Mocht U geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen Graag willen wij het verplegend personeel van de „Gollards" bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder en oma. Lieve Oma, Bedankt voor de mooie herinneringen en de lol die we samen gehad hebben. Corine en Peter Visser-Boon Madeleine Wel verwacht, maar toch nog onverwachts overleed mijn dochter Lia van Bekkum in de leeftijd van 56 jaar. Bep van Bekkum Stnjbosstraat 7 1796 BK De Koog Geboren op vrijdag 18 september: Resa Visser Dochter van: Maroes Albers en Joris Visser zusje van Stije Badhuisstraat 21 2012 CM Haarlem INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,30 tot en met 3 regels. Per regel meen €2,10 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Bruna Texel heeft plaats voor een leerling verko per/ster. Inl. dhr/mw. De Vries, tel 310886. Woonkracht 7. Vogelen zang 11 te Den Burg, tel. 313023. Jos Bosma Twan Krafft. Bruna Texel heeft plaats voor een leerling verko per/ster. Inl. dhr/mw. De Vries, tel 310886. Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Woonkracht 7, voor de Doe Het Zeivers onder ons. Voor Blond Amsterdam, trendy tafelzeil en Riviera Maison moetje bij Mieters in De Koog zijn. Wij zijn ook op zondag open! www.vuurtoren-texel. nIVernieuwd! TCA Laptop 15.6 inch met Windows XP: Maricoweg 37a De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. 1/2 uur detoxen voor 10,- bij beautysalonCharlot- te. info:06-51025139. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. texelsecourant.nl voor het dagelijkse Texelse nieuws. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Schoenen en kleren die je niet meer gebruikt gooi je niet weg. Die gééf je weg. Voor goede doelen zoals het Tesselhuus en het sociaal project van oud-Texelse Nel Bakker in Suriname. Zet dinsdag 13 oktober uiterlijk om 13.00 uur de zakken goed dicht gebonden aan de straat en wij zorgen voor de rest. Alvast bedankt. - Rotary- club Texel. Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. Regt Witgoed Service voor vakkundige reparatie en service aan witgoed en huishoud, apparaten. Nol- lekoog 10, tel. 327707. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Verkoop 2e hands winter- kleding in Witte Burcht. Zat. 3 oktober van 9.00 tot 15.30 uur. Inbreng vrijd. 2 okt. 18.30 tot 20.30 uur. Geprijsd inleveren, prijs jes goed vastzetten dmv veiligheidspeld of vast naaien. Kosten 0,30 bij inbreng per kledingstuk bij verkoop 0,30. Afrekenen zat. 17.30 uur. Tel. 314753 of 314762. Definitief ontharen met de pis 3. 26 september open dag met gratis test behandeling De Muile koog, reserveer tijdig: 327850. Te huur: bedrijfslood- sen Wezenland v.a. 225 m2. Kantoorruimte Schil derend en Abbewaal 53- 370m2. Info: J. Drijver 06- 22437741. Bel 318885 en Sieme Wuis brengt de nieuwe aard appels bij u thuis. Bezorgd na 16.00 uur. Uw naamsbekendheid ons een zorg? Jazeker. Maak kennis met het on dernemerspakket van Langeveld de Rooy. Texelse kaas van We- zenspyk.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3