TEXELSE 3 COURANT 50 jaar Tjarfio StoCk Sri L Lisette (Bonne DINSDAG 29 SEPTEMBER 2009 Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw. Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu wij afscheid moeten nemen van mijn lieve levenspartner, onze moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Christina Beuving Wil 30 mei 1946 t 27 september 2009 Henk van Kessel Christa en Ruud Ben en Ina Sanne Koen Watermunt 11 1796 BN De Koog Moeder is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. Een kort samenzijn zal worden gehouden op vrijdag 2 oktober om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats bij de Maartenskerk te Oosterend. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. kunt GW Dankbaar voor alle goede zorgen en liefde nemen wij veel te vroeg afscheid van de levens partner van onze vader, schoonvader en opa Wil Beuving Diane en Frans Roderick Danique Gertjan en Joris Christine Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze schoonzus Wil Beuving Wij zullen haar blijven herinneren als een lieve gastvrije vrouw. Alie en Henk Folmer Annie van Kessel Johan van Kessel Hennie en Barend van Doorn Marius en Leny van Kessel Jan van Kessel Onverwachts moeten we weer een buurtbewoner missen. Wij wensen Henk, haar kinderen, kleinkinderen en verdere familieveel sterkte toe. Bewoners Watermunt: Fam. Veldman, Halsema, Heeringa, Van Gelder, Dekker, Noppert, Mays, Plaatsman, Panneman, De Haan, Koorn, Lasthuizen en Gieles. Familieberichten Diep geschokt en zeer verdrietig zijn wij na het plotseling overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Willy Beuving Piet en Coby Karin en Claas Jan Jolanda en Marcel Marc en Desire en de kleinkinderen Tijdens onze goede vriendschap is plotseling uit ons midden weggenomen onze buurvrouw Willy Beuving Wij wensen Henk, Christa en Ruud, Ben en Ina en de kleinkinderen heel veel sterkte toe. Fam. P.J. Halsema Fam. G.J. Wentink Lieve Willy „Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor dat je achterlaat." Heel veel sterkte allemaal. Fenny en Dirk Martin en Ina in herinnering Jo en Jowie Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons en voor anderen heeft betekend. Zacht en kalm is overleden onze moeder, Thea Kossen - Bij ma Weduwe van Piet Kossen Grijpskerk 7 mei 1925 Den Helder 28 september 2009 Cor en Margriet Tineke en Ruud Max, Mirte Niels en Marianne Bo, Bram, Fedeline, Yveline Annette en Edo Milou, Pjotr PeterJan Marco en Margrct Corr.adres: Waterweg 3,1791 LH Den Burg Moeder is thuis in zorgcentrum De Gollard, De Zes 12, kamer 248 te Den Burg (Tocel), waar donderdag 1 oktober van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 oktober om 17.00 uur in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop is er nog gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Na liefdevolle verzorging in het verpleeghuis is van ons heengegaan Cornelia Bakker Corrie sinds 1994 weduwe van Dirk Lemstra 11 mei 1926 De Koog t 25 september 2009 Den Burg Jaap en Jeanet Kees en Luud Emmy en kleinkinderen „Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 1791 GH Den Burg Moeders is overgebracht naar de landschapkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 29 september van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 30 september om 13.30 uur in de Doopsgezinde kerk van Den Burg. Aansluitend zullen wij moeders begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraaf plaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij nog samen in het uitvaartcentrum waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Moeders wilde geen bloemen. Correspondentieadres: C. Lemstra, Schoonoordsingel 39, 1791 EL Den Burg. In herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, nemen wij afscheid van Jacobus van der Star Jaap 29 juli 1927 t 28 september 2009 Herma van der Star-Heemskerk Rinus en Emmery Trijnie en Piet Klaas, in herinnering Marrie en Joop Lies Anne Bert Lien en Frank klein- en achterkleinkinderen Spinbaan 16 1791 MC Den Burg Jaap is thuis Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 2 oktober van 19.30 tot 20.30 uur aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 3 oktober om 12.00 uur in crematorium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de plechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, beschouw deze advertentie dan als uitnodiging. DOC-team, Fysiotherapie en Dagbehandeling Verpleeghuis, Thuiszorg, Huisart sen en de Texelse Apotheek: allemaal bedankt voor jullie ZORGVERLENING! Familie van der Star M'n vader en ik en m'n vader we wisten meer dan ooit dat we dezelfde waren en die verandert nooit. Dag pa Trijnie Deze schapenfokker wordt vandaag De Koopman Koerier. voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Bestel uw kerstpakket ten bij Ecomare! Vanaf €25.-. Meer info: 317741 of info@ecomare.nl. Trek het ATB race merk. Fietskieding en acces- siores. Bets fietsen.Tel: 312184. www.texelseautopa- gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Meuk is leuk Brocante verkoop zaterdag 3 okt va 10.00 u Zanddijk 2 AKIAB Nieuwe kans voor twee dehands. Kringloop Effe KiekeSchilderweg 251a, Oudeschild. Tel. 321113 of 06-53898264. 'Mijn Topa en Mama gaan op oktober zoog ótn 13.30 uittrouwen H in hWacmee n gemeentehuis re (Den Burg. E Wift u zefeiciteren? 'Dat kan'. BHRo? ror 18.30 uur m het (Eierfand. wiflén fie ifuis. tefs, Daniien Ons adres is %ikéertstraat 6(H 1795" AD De Cocksderp Omdat ze af harsten van de spullen, e graag iets om hun spaarvarken mee te suffen. Voor Blond Amsterdam, trendy tafelzeil en Riviera Maison moetje bij Mieters in De Koog zijn. Wij zijn ook op zondag open! Een goede start voor de beginnende onderne mer! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. Frans Zegel Bouw houdt Open Huis op zaterdag 3 oktober van 10.00-17.00 uur. U bent van harte wel kom aan de Krukas 5 in Oudeschild. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuur bedrijf Bruining, Nikadel 60, De Koog, tel. (0222) 317333. Diverse maten kinderrijwielen. Verkoop 2ehands win- terkieding in De Witte Burcht. Zat. 3 okt. 9.00- 15.30 uur. Zie adv krant 22 sept. Tel. 314753/314762. Frans Zegel Bouw houdt Open Huis op zaterdag 3 oktober van 10.00-17.00 uur. U bent van harte wel kom aan de Krukas 5 in Oudeschild. Hotel Greenside**" in De Koog zoekt een keuken hulp voor de weekenden Ben je scholier/student en zoek je voor enkele uren een "lekkere" bijbaan? Neem dan contact op met Gerjan Hebers op 0222- 327222. Kijk ook op: www. hotelgreenside.nl De Texelaar standaard werk over ons Tesselse schaap, boordevol in formatie en foto's, voor slechts 19,95 te koop in Het Open Boek Drukwerk, presentatie en naamsbekendheid ineen: het ondernemerspak ket van Langeveld de Rooy.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3