4 12?» h- TEXELSE 4 COURANT iX ADVISEUR (M/V) KEUKENS, TEGELS EN SANITAIR Ballantine's Finest Floryn Jan de Wit üw topSlijtei^ Starten op de huizenmarkt? Kom jij zaterdag 31 oktober naar de informatiemiddag? Woontij Word ook buddy i Deze week €24,50 Havenrestaurant Texel Bekendmaking van beschikkingen Wet milieubeheer en Wet verontreiniging oppervlaktewateren VRIJDAG 2 OKTOBER 2009 BinnenHuisCenter Ter versterking van ons team in Oudeschild zijn wij op zoek naar een: Heb je belangstelling in deze functie? Kijk dan op werkenbijrab.nl of bel met André van den Berg, op telefoonnummer (0222) 362 424 Kijk voor meer informatie op www.werkenbijrab.nl Blended Scotch Whisky 70ct Dropshot of Hotshot Jenever LET OP uw brievenbus voor de wijnvierdaagse 10.99 Sheridan s Dubbel- likeu. 9.99 Martins Port Hooghoudt Ruby of Tawny Frangelico Hazelnoot 70ci 13.99 Méér dan 130 topSlijters door heel Nederland! Weverstraat 18, Den Burg. 0222-312134 Geniet maar drink met mat» Alcohol onder de 16. natuurlijk niet www.uwtopslijter.nl raakt steeds meer kwijt. Ik wist niet dat Alzheimer zó Wat komt er allemaal kijken bij het kopen en financieren van jouw eerste huis? Het antwoord hoor je tijdens de informatiemiddag die Stichting Woontij, Waardenburg Van der Voort Makelaars, Notarissen- combinatie en Rabobank Noord-Holland Noord organiseren. Ook krijg je informatie over alles waarmee je in en om je huis mee te maken knjgt De informatiemiddag is van 14.00 - 17.00 uur bij Rabobank Noord-Holland Noord, aan de Verkeerstorenweg 3, Den Helder. Deelname is vrijblijvend en gratis. De informatiemiddag bijwonen? Meld je aan vóór 24 oktober. Stuur een e-mail naar communicatie@nhn.rabobank.nl. Vermeld je naam, adres, leeftijd, telefoonnummer en het aantal personen. Wij zien je graag op 31 oktober! Rabobank. Een bank vol ideeën. Kijk voor meer informatie www.rabobank.nl/nhn. Ga naar wonen en klik op startersdag Waardenburg Van der Voort www.buddynetwerk.nl of bel 070-3649500 BüHr We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Alikruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Zeetong, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, Kreeft, Heilbot en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. Verse gebakken zeezalm mosterdsaus met garnalen Voor reservering en informatie, 0222 - 319310. Op de veerhaven van de TESO-boten Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en I Milieubeheer De Minister van Volkshuisvesting. Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer en de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maken bekend dat zij de beschikkingen hebben opgesteld op de aanvragen om vergunningen voor de schietrange 'De Vliehors' op Vlieland. De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer coördineert de vergunningprocedures. Het gaat hier om de volgende aanvragen - De aanvraag die op 15 juli 2008 op grond van de Wet milieubeheer (Wm) is ontvangen van de Staats secretaris van Defensie om een vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een inrichting, ten behoeve van het met Nederlandse en bondgenoodschappelijke jachtvliegtuigen en helikopters oefenen in het afwerpen van bommen, oefenbommen, raketten en oefenraketten, alsmede het schieten met boordwapens vanuit genoemde lucht vaartuigen, zijnde schietrange 'De Vliehors'. - De aanvraag die op 19 juni 2008 op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) is ontvangen van de Staatssecretaris van Defensie om vergunning op grond van artikel 1, lid 2 van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor de inrichting schietrange 'De Vliehors'. Inzien van de definitieve beschikkingen en inlichtingen U kunt de definitieve beschikkingen en de aanvragen vanaf 2 oktober 2009 gedurende zes weken inzien: - op het gemeentehuis van de gemeente Vlieland, Dorpsstraat 127 te Vlieland, op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur, dinsdagmiddag van 14.00 uur tot 16.00 uur en na telefonische afspraak: 0562 - 45 27 00; - op het gemeentehuis van Texel, Groenplaats 1 Den Burg op maandag tot en met donderdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en vrijdag van 15.00 uur tot 19.00 uur; - op het kantoor van Rijkswaterstaat Noord-Nederland, Zuidcrsingcl 3 te Leeuwarden, op werkdagen tijdens kantooruren, contactpersoon de heer R. Kukler, telefoon 058 - 234 4164; - in de bibliotheek van het Ministerie van Volkshuis vesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. Rijnstraat 8 te Den Haag, gedurende kantooruren van 9.00 uur tot 16.00 uur, met uitzondenng van de woens- Desgewenst kan een mondelinge toelichting op de Wet milieubeheerstukken worden verkregen bij de heer E. Miggelbrink van het Ministerie van VROM, telefoon 070-33944 54- Mondelinge toelichting op de stukken aangaande de Wet verontreiniging oppervlaktewateren kunt u krijgen bij de heer J, de Wit van Rijkswaterstaat Noord-Nederland, telefoon 058 - 234 44 07. Beroep Tegen deze beschikking staat op grond van artikel 20:1 van de Wet milieubeheer gedurende 6 weken beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor belanghebbenden. Geen beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten dat hij geen zienswijze naarvoren heeft gebracht, geen bezwaar heeft gemaakt of geen administratief beroep heeft ingesteld. De beroepstermijn vangt aan op de dag na de dag waarop een exemplaar van de beschikking ter inzage is gelegd. De beschikking treedt, na afloop van de beroepstermijn, in werking, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld cn tevens met toepassing van artikel 36 van de Wet op de Raad van State jo. Artikel 8:81 Awb een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moei worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het verzoekschrift moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, adres als boven. Bij gebruikmaking van het recht om in beroep te gaan dient een zeker bedrag aan griffierecht te worden betaald. Voor een verzoek tot het treffen van een voor lopige voorziening is eveneens griffierecht verschuldigd. Voor nadere informatie hieromtrent kunt u zich tele fonisch wenden tot de Raad van State: 070 - 426 44 26. Bedankt! Wij bedanken alle vrijwilligers, sponsors, hulpverlenende instan ties en de duizenden toeschouwers die de 3e editie tot een groot heb- ben succes gemaakt. De organisatie van de Texel Halve Marathon Uit het gastenboek- M prachtig' P""""' M„l ,1 dit «»««•"- bedanken. »wry,--JJ lees ook de andere reacties in het gastenboek op De 4e Texel Halve'Marathón zal plaatsvinden op 26 september 2010. j

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 4