TEXELSE 3 COURANT DINSDAG 20 OKTOBER 2009 Herinneringen Houden iemand In leven Wij hebben er zoveel Dat je voor eeuwig Door blijft leven In onze gedachten Na alle fijne jaren die we mochten beleven, hebben wij afscheid moeten .nemen van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Dirk Betsema 9 mei 1941 t 18 oktober 2009 Corrie Betsema-Glas John en Monique Betsema-Verlinden Kevin, Mltchel. Dylan, Rodney Anita en Jacco Gieles-Betsema Mascha, Dave Vierhuizen 9 1794 GM Oosterend Dirk is overgebracht naar de strandkamer van Uitvaartcentrum Texel. Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op donder dag 22 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum De crematieplechtigheid zal worden gehou den op vrijdag 23 oktober om 11.30 uur in crematorium Schagerkogge, Haringhuizerweg 3 te Schagen. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. KevinNooit geen sterke verhalen meer Mitchell: Nooit geen cross meer kjjken Dylan: Nooit geen worteltje meer genoemd worden Rodney: Nooitgeenhoutjesmeerzagen Mascha: Nooit meer samen lekker snaaien Dave: Nooitmeersamengebakken vissies eten Lieve Opa wat zullen we j e missen... Heel bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom. we zullen je missen, vooral je humor en grappen. Joop t en Rom Jack en Addy t Piet t en Wil Ina t en Martin Kees en Nel Trees en Kees Sietse en Ria Gerrit Jan en Tiny Neven en nichten We zijn geschokt en verdrietig, dat na een periode van hoop en vrees onze buurman is overleden. Zijn humor en lach zullen wij missen. We wensen Corrie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Cneel Vonk-v.d. Vis Kees en Mientje Vonk Jaap en Thea Dijker Mieke Commijs Eckard en Nanda Boot Jan en Cora Kuiper Ger en Marianne de Jong Cees en Netty Daalder en buurkinderen. Wij zijn geschokt door het overlijden van onze buurtgenoot Dirk Betsema We wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bewoners Buurtschap Oost Nooit meer je helpende hand op vrijdag Nooit meer je 'praatje vroeger' tijdens de koffie Nooit meer gekkigheid Wij zullen je missen! Wij wensen Corry, John, Monique, Anita, Jacco en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bemanning TX 38 Ons bereikte het droeve bericht dat is overleden ons oud-lid Dirk Betsema Wij wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Namens Bestuur en leden Visserijvereniging D.E.T.V. Texel B. Daalder, voorzitter De maandagmorgen in de Hema zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou Je koffievrienden, Willem en Tiny, Willem en Jannie, Joop en Rina, Jannie, Erik, Poul. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dirk Betsema Wij wensen de familie veel sterkte toe. Job en Alja Pieter en Madeion Robbert en Wendy Frans en Margo Jaap en Leny Otto en José Stefan en Jolanda Frans en Ageeth Jack en Evelien Joop en Debby Han Kees Geschokt zijn wij door het overlijden van Dirk Betsema Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe. Kees en Ans Gieles Nooit geen bakkie meer Nooit jouw humor meer Nooit meer knuffelen met Nic Dag lieve Ome Dirk Tamara, Mathijs, Sam en Nic Het is niet zoals je het bedenkt maar zoals je het bevindt. Onze geliefde stamvader is met meer. Jan Cornelis Reuvers A 24-6-1918 t 10-10-2009 Een leegte in ons midden. Fam. Reuvers Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw en onze moeder en beppe SJOERDTJE FEENSTRA-VELLEMA De vaak zeer persoonlijke uitingen van betrokken heid hebben ons diep geroerd en getroost. Het heeft ons daarbij enorm gesteund te merken hoe bijzonder ze niet alleen voor ons, maar ook voor anderen is geweest. Sjoerd Feenstra Jaap en Marjo, Nicky Janny en Bert Pathek, Bonita, Joery Anneke en Robert-Frido Liam, Sydney Siny en Jacco Texel, oktober 2009 Ik sprak alleen tegen uw mond en de. werkelijkheid der tranen, waarin liij te beven stond vol warm en zoet beamen Ik wil naar u toe onder den grond. Ik toil niet langer verarmen Na jarenlange toegewijde verzorging van onze vader en opa en drie jaar vechten tegen kanker, overleed onze lieve Nelly Huisman - de Jong - Enkhulzen, 6 december 1938 t Texel. 16 oktober 2009 Wij vinden het veel te vroeg Raymond en Salwa Arjen en Edith Sarah Raymond Kogerstraat 63 1791 ER Den Burg Mama is thuis. Wij herdenken haar 21 oktober om half twee In de Doopsgezinde Kerk in Den Burg Vanaf kwart voor één kunt u ons aldaar condoleren. Na de herdenking brengen wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, bi) Tjip Na afloop van de begrafenis sluiten wij graag samen met u af in Uitvaartcentrum Texel. Mama hield heel veel van bloemen, maar had een hekel aan lelies en aronskelken. Witte bloemen of herfsttinten hebben haar en onze voorkeur. Lieve oma, ik heb zoveel met je mee gemaakt, ik zal je missen. Je zal goed rusten, blijf maar bij opa in de hemel. Kleinzoon Raymond 0o9 2-e99en wou.. Door Sarah huisman 11 jaar 19 Oktober 2009 Lieve oma, Ik wou nog tegen je zeggen dat ik onwijs veel van je hou, en dat ik geen andere oma gewild had. Ik ben verdrietig omdat ik niet meer met je heb kunnen doen, maar ik ben ook heel blij dat je nu geen pijn meer hebt. Het is goed zo. Kleindochter Sarah Oma overleed aan kanker Van Nel die ons lief en dierbaar is, moeten wij afscheid nemen. Anja en Gé Zoveel liefde Zoveel gezelligheid Zoveel steun Alles wat we nu nog hebben is zoveel... stilte Dag lieve Nel De vrijdagochtend zal nooit meer hetzelfde zijn, bedankt voor alles en wat zullen we je missen! Oma Kees Trinet Petra Arjan Lars, Sofie, Sem (in liefdevolle herinnering) Miranda Andreas (in liefdevolle herinnering) Cor Marianne John Lieve Nel We zullen je gezelligheid missen. Kus, Janca en Monica Nel Wat was je dapper Niet meer strijden Wat zullen we je missen Siem en Rika en kinderen Nooit zomaar meer een praatje. Rust zacht buurvrouw. Nel Huisman Wij wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Monica Kees en Joke Jeroen en Jacquelien Michael en Martijn Tuincentrum v/d Werve en medewerkers /Aée/ereca map /et /ore// er m eea ////•ert/c pe/oren Qjcu/miën tfÏÏk/ert Qtrtpm/én m•peooren. op o/to/er 20Q9 om Of.22 aar. fez/HcA/ 32<50pram /e/uylC'. 60 cm üoelaie fAt/AAtert Qj/ayfcnporsJ/O Wf Q)e/i (tftarp Welkom lieve Anwen Geboren op 14 oktober 2009 Robbin Knol en Petra Brouwer Vuurvlinder 8 1791 TM Den Burg Eerste verlies voor Mareis U16 De jeugd U16 van bas ketbalvereniging De Mareis heeft, enigszins onnodig, het eerste verlies van het seizoen geleden. Er werd met 48-39 verloren. De Mareis ging niet scherp van start. De mogelijkheden die wer den geboden en afge dwongen werden met of nauwelijks benut en ook deze wedstrijd had gewonnen kunnen wor den. De tegenstander had niet meer dan één speler van niveau, die regelmatig dwars door de verdediging van De Mareis liep en een erg zuiver schot in huis had. Wel werd met vlagen goed gespeeld, wat tot uiting kwam in de tussen standen (12-10,18-4,10- 8, 8-17). Hieruit blijkt ook dat het krachtsverschil nihil was. Met een goede eindsprint had De Mareis de wedstrijd nog naar zich toe kunnen halen. Scores: Hendriks (16), Dros (9), Venneker (6), Bouthoorn, Van der Veen, Weijers en De Lugt (2). Zondag krijgt De Mareis bezoek van HBC. Brand op zolder van De Fontein In een ruimte van de conciërge op de boven verdieping van basis school De Fontein heeft vrijdagmiddag een klei ne brand gewoed. Het vuur was snel onder controle. Kinderen ontdekten dat er wat in brand stond, waar na ze intenm-directeur Aaldert Goverts waar schuwden. Er bleek een handdoek te branden die over een leuning hing. Met water wisten Goverts en de kinderen het vuur te doven. De brandweer, die uit voorzorg met meerdere wagens uitrukte, zorgde ervoor dat de brand defi nitief werd bestreden. Het vuur werd ontdekt op het moment dat de school uitging, waardoor de meeste kinderen al aan het vertrekken waren. De komst van de brandweer trok bij hen en de ouders de nodige bekijks. Er werd gecontroleerd of er geen kinderen waren achterge bleven, met een warrnte- beeldcamera werd geïn specteerd of er geen brandhaarden meer waren en in het trapgat naar de conciërgeruimte werd een ventilator geplaatst om de ergste geuren te verdrij ven. Volgens Goverts zijn de handdoek, papieren, de trapleuning en een workmate beschadigd geraakt. Ook een brand blusser die op de boven verdieping hing liep scha de op, waardoor hij niet kon worden gebruikt. Hoe de brand is ontstaan, is niet bekend. De ironie wilde dat De Fontein vrij dag een brandweeroefe ning had gepland, maar die was uitgesteld tot na de herfstvakantie. Na afloop van de plechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium. waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren.

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3