Vastgoed ijzersterk 2010 Familieberichten Dernis Alwin A/auw V.o.f. Van Liere/ Verhoeve \53taiec feDarosm osm WanaqpssSÖg 2GM) Stouwen te (pauwen ha I en wenst u een Nieuwjaar? WOENSDAG 30 DECEMBER 2009 TEXELSE 3 COURANT "Daar is uit 's werelds duistre wolken, een licht der lichten opgegaan. Komt tot zijn schijnsel Op kerstavond is rustig ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Jannigje Hagemeijer-Bruinsma Jannie Weduwe van C.H. Hagemeijer Bussum, Texel, A 6 januari 1923 t 24 december 2009 Theo en Marga Hagemeijer-Boelhouwer Maartje en Bram Guiljam-Hagemeijer Kleinkinderen en Achterkleinkinderen „Verpleeghuis Texel" Elollewal 2 - Den Burg. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden op dinsdag 29 december in Den Haag. Correspondentieadres: Bram en Maartje Guiljam, Schoolstraat 11,1794 AS Oosterend. Wij bedanken het personeel van "Verpleeghuis Texel" voor hun bijzondere inzet en voor hun liefdevolle verzorging van onze moeder. Theo en Marga Hagemeijer-Boelhouwer Bram en Maartje Guiljam-Hagemeijer Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Na een liefdevolle verpleging in „Verpleeghuis Texel" is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Marretje Boon-Duinker Sinds 23 december 1963 weduwe van Willem Boon 17 augustus 1917 t 27 december 2009 Den Burg: Henk en Threes Colinda en Jan-Willem Esther en Jan Oosterend: Fup en Janneke Anne-Marie en Marco Wim Jan en Linda Wieringerwaard: Marianne en Eddy Manon en Vincent Jurriaan en Alina Maurice en achterkleinkinderen ..Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Moeder is overgebracht naar de robijnkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst op donderdag 31 december van 14.00 tot 14.25 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Aansluitend zal de uitvaartdienst worden gehouden om 14.30 uur in boven genoemde kerk. Na afloop van de dienst zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rust plaats op de begraafplaats bij de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in „De Parel", Oesterstraat 11 te Oosterend, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. H.J. Boon, Ada van Hollandstraat 10,1791 DH Den Burg. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Graag willen wij het verplegend personeel van "Verpleeghuis Texel" bedanken voor de uitstekende verzorging van onze moeder en oma Romeinen 8 vers 39 laatste gedeelte Niets kan ons scheiden van de liefde van God, welke is in Jezus onze Heer. Toch nog onverwachts is van ons heen gegaan onze lieve zuster en schoonzuster Mar Boon-Duinker Ma t en Piet f Teun t en Co Pietje t en Kees t Piet en Annie Thea en Huib Jan f Jannie en Piet en neven en nichten In alle stilte heb ik afscheid moeten nemen van mijn geliefde Cees... Cornelis Kooiman Cees 23 maart 1938 t 27 december 2009 Wilheimina Rovers Parnassiastraat 9 1796 AG De Koog Cees is overgebracht naar de strandkamer van „Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 30 december van 19.30 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 31 december om 10.45 uur in crematorium „Schagerkogge", Hannghuizer- weg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Indien u geen rouwcircuiaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen Met verdriet hebben wij kennis genomen van het heengaan van een markant clublid Cees Kooiman Wij denken nog met veel plezier terug aan zijn opmerkingen en verhalen. Wij wensen iedereen die dicht bij Cees stond veel sterkte toe. Maandagavond Biljart Club Bedroefd zijn we door het overlijden van Cees Kooiman Wij zullen onze trouwe supporter missen... We wensen Wil erg veel sterkte toe. Bestuur S.V. De Koog Een goede vriend is van ons heengegaan dag Lieve Cees Roelie Ben en Jo in herinnering Elie en Bart Veronica en Jan Carla en Tjeerd Heel veel dank voor de steun, de lieve reacties, bloemen en de vele kaarten die wij mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve vader en fantastische opa ALLE DOOTJES Het gemis is groot maar het is fijn dat hij bij ons en bij zo velen mooie herinneringen achterlaat. Dit zal ons verdriet verzachten. Namens de familie: Jolanda Rietmeijer-Dootjes Anna Paulowna, december 2009 24 - 12 - 2009 Zoon van Janine en Roland Nauw en broertje van Hugo* en Casper Beatrixlaan 133 1791 68 Den Burg 0222-313359 30-01-10: Final night at the Question - F.Q. Dance Event. Kaarten nu verkrijgbaar bij Cinema Texel en Music Store. René, Sylvia Ilse de Lange wensen alle vrienden en bekenden een Goed 2010! -k wenst u een gezellige jaarwisseling en een gelukkig nieuwjaar! Jan Jaap Narda Dros en Kees Breeuwer wensen alle familie, vrienden en bekenden een Gelukkig Nieuwjaar. Fam. Stapersma wenst familie, vrienden en bekenden een gezond 2010 Ben Hennie Oostra wensen iedereen een voorspoedig Rechtszaak vliegveld Er komt geen beperking aan het aantal civiele vliegbewegingen op Den Helder Airport. De gemeente Texel had hierom gevraagd, maar de rechter in Alkmaar heeft het verzoek van de hand gewezen. Het besluit betekent dat het vliegveld gevrijwaard blijft van tijdelijke sluiting. De rechter verklaarde het verzoek niet-ontvankelijk, omdat de gemeente 'geen rechtstreeks belang' heeft bij het besluit. 'En dus kun je geen bezwaar indienen', aldus de bestuursrechter Ook in het nieuwe jaar zijn wij u weer graag van dienst. Donderdag 31 december en vrijdag 1 januari is ons kantoor gesloten. Dorpsstraat 179 De Koog - Texel Telefoon 0222 310314 info@tmvastgoed.nl www.tmvastgoed.nl André wenst iedereen een "Skön Uutend" en Alle goeds voor 2010! SCHOORSTEENVEEGER Tel. 06-22864562 ^werfv* Texel dankt u voor het vertrouwen in ons in het afgelopen jaar ABS Graaf Spuiterij weet het mooi gemaakt! Wij w^^^SS^^Tvoorspoedig 2010! ABS Graaf Spuiterij

Texelsche Courant | 2009 | | pagina 3