Nieuw in Den Burg: Salon Bon Bini Beautysalon Lisette, voor al uw schoonheid Nu al gezellig bij Bjoetie's Beautysalon Iris Ideale schoonheidscombinaties bij s lü? li Een wellness center Wimperpermanent ...rli j -DU'Ö even heipen ook.'opa kapsalon schoonheidssalon chique vijfsterrenhotel 'Deze combinatie heb ik altijd al willen doen.' Iris Baas werkt sinds enige tijd als kapster bij Salon Henri in de Weverstraat in Den Burg. Na haar kappersopleiding, gecombi neerd met schoonheidsspecialiste en visagie, is ze begonnen in het kappersvak. Nu de mogelijkheid zich voordoet het knippen te combi neren met schoonheidsspecialiste, pakt ze deze met beide handen aan. 'Voor klanten is het ideaal dat ze bij mij voor zowel haar als huid kunnen komen.' Beautysalon Iris bevindt zich achter Salon Henri. Overdag kunnen de klan ten van Iris via de kapperszaak haar eigen salon betreden. En als ze even moeten wachten, kunnen ze plaatsne men in de daarvoor bestemde wacht ruimte. 'Dan kunnen we ze gelijk een kop koffie aanbieden. Het is voor mij perfect dat ik deze ruimte achter de salon kan gebruiken.' In tegenstelling tot de kapperszaak kunt u bij Beauty salon Iris ook 's avonds terecht. Volgens Iris wordt dit gewaardeerd door de mensen. 'Als ze 's avonds een gezichtsbehandeling of massage hebben gehad, zijn ze lekker ontspan nen. Het is dan heerlijk dat ze hierna niets meer hoeven.' De klanten ko men voornamelijk voor een gezichts behandeling en voorde ontspanning. Maar ook voor (lichaams)massages en rugscrubben kunt u bij Beautysalon Iris terecht. 'En uiteraard kunnen ze hier ook alleen de wenkbrauwen laten epileren of de bovenlip laten harsen.' Aandacht Na haar school en haar stage heeft I ris eerst in een andere schoonheidssalon gewerkt. De combinatie van knippen en gezichtsbehandelingen tegelijk, bleef echter aantrekkelijk voor haar. 'Na een schoonheidsbehandeling wordt het haar vaak vet en kan het wel een kappersbeurt gebruiken. En als klanten tijdens het knippen zien dat hun wenkbrauwen geëpileerd moeten worden, kan ik dit gelijk voor ze doen. Voor toeristen is het prettig dat ze hier terechtkunnen voor een complete behandeling.' Iris vindt het belang rijk om aandacht te geven aan haar klanten. 'Bij een masker dat tien of vijftien minuten moet intrekken, blijf ik bij de klant en loop ik niet weg om even iets anders te doen. Ik masseer dan de handen of het decolleté voor een optimale ontspanning. Het totale plaatje is belangrijk.' Productlijn Iris maakt in haar salon gebruik van de productlijn van Dr. Grandel. Dit is een uitgebreide lijn voor alle huidtypes. 'Droog, vet of couperose, ik heb voor elke huid een geschikt product. Ik vind het belangrijk dat ik bijvoorbeeld acne kan behandelen. Bovendien zijn de producten betaalbaar, variërend van €20,- tot €60,-. Een anti-age crème is duurder omdat hier meer en duur dere stoffen in zitten. Ik heb een lijn voor mannen, dus die kunnen ook bij mij terecht voor een knipbeurt en een schoonheidsbehandeling. En ikverzorg make-up voor bijvoorbeeld bruidjes. Als ze hier in de salon hun haar laten doen. bied ik altijd aan dat ik hun make up nog doe.' Ze verkoopt de producten van de lijn van Dr. Grandel in haar salon. 'Ik ben nog niet eens open, maar de eerste producten heb ik al verkocht. Ik had klanten een proefmonster gegeven van een gezichtscrème en daar waren ze erg enthousiast over.' Zoals het er nu uitziet gaat Iris twee dagen en drie avonden in haar salon werken, waarschijnlijk straks uitge breid naar drie dagen. Dit blijft ze combineren met haar knipwerk bij Salon Henri. Beautysalon Iris opent eind januari of begin februari haar deuren. Een exacte openingsdatum is nog niet bekend, maar houdt u deze krant in de gaten voor meer informatie. U kunt Iris bereiken via telefoonnummer 06-13039926. Half maart opent de 25-jarige Dijanne van Egmond de deuren van haar eigen schoonheidssalon aan de Waalderstraat in Den Burg, Salon Bon Bini. 'Een droom die uitkomt', aldus de schoonheidsspe cialiste. Na enkele jaren in de branche te hebben gewerkt en haar opleiding te hebben afgerond, is Dijanne in juni vorig jaar voor zichzelf begonnen. 'Ik ben me eerst rustig op de markt gaan begeven', zegt Van Egmond. 'De afge lopen periode heb ik me voornamelijk toegespitst op bruidstyling en heb ik rondgekeken naar een geschikte loca tie om het allemaal wat grootser aan te pakken.' Die plek heeft Dijanne nu gevonden aan de Waalderstraat num mer 15 in Den Burg. Salon Bon Bini is gevestigd naast Kapsalon Qnipp, waar Van Egmond zelf parttime werkt en ook zal blijven werken. 'Het is zelfs zo dat we samen arrangementen gaan aanbieden', zegt Dijanne. 'En, om het helemaal compleet te maken, gaan we ook samenwerken met Juliette Korremans. Zij is gecer tificeerd nagelspecialiste en gaat bij Qnipp een nagelsalon openen. Doordat je straks binnendoor van de ene naar de andere zaak kunt gaan, hebben we eigenlijk een soort wellness center in Den Burg gecreëerd.' De drie bedrijven gaan samenwerken, maar blijven wel alle drie onafhankelijk. 'Onze diensten vullen elkaar goed aan. Mensen kun nen zich bijvoorbeeld een dagdeel laten verwennen. Eerst een lekkere schoon heidsbehandeling of massage en dan je haar en je nagels laten doen. Echt even tijd voor jezelf', meldt de trotse onderneemster. Naast de reguliere schoonheidsbehan delingen, professionele visagie, mas sages en bruidstyling is Salon Bon Bini gespecialiseerd in een, voor Texel, nieuwe dienst; wimperpermanent. 'Wie permanent mooie gekrulde wimpers wil, kan vanaf half maart bij mij terecht', aldus Van Egmond. 'De behandeling is 100% veilig voor de ogen, blijft twee tot drie maanden mooi en is geschikt voor wimpers van alle lengten.' Het veilige aspect is voor de onderneemster be langrijk in al haar behandelingen en de producten die zij in haar salon gebruikt. Voor de schoonheidsbehandelingen is zij na lang zoeken uitgekomen bij het merk Tyro. Alle producten in de range van het nieuwe Bon Bini huismerk zijn hypoallergeen. 'Ik wilde een betaalbaar luxemerk dat niet te sterk ruikt én voor iedereen en ieder huidtype geschikt is', zegt Van Egmond. 'En dat heb ik met Tyro gevonden.' Een ander huisproduct van Dijanne is Jus (spreek uit 'juice'). 'Dit is een lekkere superfood drank die op celniveau het lichaam verzorgt, le dereen krijgt na een behandeling gratis een glaasje aangeboden.' De schoonheidsspecialiste komt na de opening van haar nieuwe salon met nog een nieuwe dienst op Texel, de tanningsessie. ledereen die graag in de winter een gezond kleurtje heeft, of alvast gebruind op vakantie wil, kan bij Bon Bini terecht. 'Ik werk met een spe ciale tanning spray die ervoor zorgt dat het hele lichaam gelijkmatig wordt ge bruind. Op die manier hoef je niet meer onder een, voor de huid ongezonde, zonnebank te liggen om er toch goed uit te zien.' Deze zomerse tint kan lang worden aangehouden met de speciale lotions die Dijanne in haar salon voert. 'Ideaal dus voor iedereen die graag een lekker gezond kleurtje heeft', aldus Van Egmond. De toekomst voor de nieuwe salon ziet Dijanne positief tegemoet. 'Het is best spannend om in deze tijd voor jezelf te beginnen, maar omdat ik ook samen met Bibi van de Slikke (Qnipp) en Ju liette Korremans complete beauty en wellness arangementen kan aanbieden, onderscheiden wij ons echt van wat er al is in Den Burg. Die samenwerking wordt onze kracht.' Dijanne is tot de opening van haar nieuwe salon aan de Waalderstraat bereikbaar op telefoon nummer 06-50733144 of via email op dijannevanegmond@gmail.com Die overtollige donkere lichaamsharen zat? Beautysalon Lisette biedt u de mogelijkheid hier permanent vanaf te zijn. Lisette Stolk-Bonne is gedi plomeerd schoonheidsspecialiste en visagiste. Sinds december 2008 heeft zij haar eigen beautysalon aan huis. U kunt hier terecht voor alles wat met schoonheid te maken heeft, bijvoorbeeld lichaams- en gezichts behandelingen, epileren, massages en professionele make-up. Maar ook voor parfum en make-up party's én definitief ontharen. Beautysalon Lisette is gevestigd in De Cocksdorp. Lisette heeft de salon van José van der Linde overgenomen. 'Ik heb nu een professionele salon in mijn ouderlijk huis, ideaal te combineren met mijn zoontje. Per februari krijg ik ook de apparatuur voor lichtflitsontharing binnen.' Lisette is gespecialiseerd in het permanent ontharen door middel van de xenon lichtflitsmethode, waardoor overtollige haargroei snel verdwijnt. Lisette werkt via het principe van licht en warmteoverbrenging, waarbij geen contact wordt gemaakt met de huid. Het flitslicht dringt een paar millimeter diep door het weefsel en het haar. 'Op deze manier hoeft u nooit meer te scheren of harsen. Het advies is één keer in de vier tot zes weken een behandeling te ondergaan. De haren worden namelijk alleen in de eerste groeifase gedood, omdat ze dan nog in het zakje zitten. De haren in de tweede en derde fase komen weer terug. Gemiddeld zijn acht tot vijftien behandelingen nodig om permanent van de haren af te zijn.' Donkere haren Lisette vertelt dat de behandelingen niet geschikt zijn voor blonde of grijze haren. Soms zit in blonde haren wel een beetje pigment, die kunnen toch behandeld worden. De haren zonder pigment niet, dus hoe donkerder hoe beter. 'Een voordeel van de lichtflitsbe handeling is dat je de haren niet hoeft te laten groeien, omdat deze het best werkt op stoppels. Achteraf is alleen belangrijk dat sterke zon of de zon nebank een week worden vermeden.' Prijzen van een behandeling variëren van €40,- voor bijvoorbeeld bovenlip of kin, tot €85,- voor de benen en €120,- voor de rug. Tijdens een intakegesprek wordt uitgelegd wat de behandeling inhoudt en wordt een contract onder tekend. 'De klant verklaart hiermee dat het bijvoorbeeld geen huidziektes heeft. Er zijn verschillende warmtestanden op het apparaat. Hoe warmer de flits, hoe effectiever de behandeling. De stand is van persoon tot persoon verschillend. De een vindt 60 prima, terwijl bij de ander 40 al warm genoeg is. Hoe vaker je het doet, hoe beter het gaat. Je huid went aan dat gevoel.' Parfum en make-up party's Beautysalon Lisette geeft ook par fum en make-up party's aan huis. Hierbij verkoopt zij originele parfums vanaf €8,60. Dit zijn originele geuren, gemaakt met exact dezelfde concen traten als in de winkel. 'Dus geen imitatiegeuren zoals op de markt', aldus de onderneemster. 'Het zijn de originele ingrediënten van bekende en dure parfummerken, maar bij deze merken betaal je voor de naam en het flesje. Wij verpakken de geur in een goedkoop flesje met een nummer. Het is tenslotte de geur die je draagt en niet het flesje.' Stolk geeft de party vrijblijvend en heeft testers mee om het parfum te laten ruiken. 'Ik heb diverse gezichts- en lichaamsverzor gingsproducten, maar ook schoon maakproducten voor in huis. Na be stelling zijn de producten binnen vijf werkdagen binnen en breng ik ze naar het adres waarde party plaatsvond.' In haar salon werkt Stolk met het merk Secrets. Deze huidverzorgingslijn bestaat alleen uit plantaardige pro ducten die niet op dieren zijn getest. 'Bovendien heeft het een goede prijs- kwaliteitverhouding en is het voor iedereen haalbaar om te kopen. Vanaf februari ga ik ook met de make-uplijn van Lookx werken. Dit is iets duurder, maar wel een echt merk.' Beautysalon Lisette is gevestigd aan Klimpstraat 36 in De Cocksdorp. Voor meer informatie of een afspraak kunt u haar bereiken op telefoonnummer 06-30411223 of kijken op haar website www.beautysalonlisette.vpweb.nl. ÜSEN 4 P j 'Als jullie hier toch I I CSS het'Amrath Hotel'in Am- zijn, kunnen jullie wel I I sterdam. 'Een hartstikke Jelle loopt met platen van het systeemplafond rond. Hoe wel de opening nog even op zich laat wachten, is het nu al druk en lopen er regelmatig bekenden binnen om te kijken in de voormalige Finse Mo dewinkel In de Weverstraat, schuin tegenover de apotheek. 'Echt ieder een helpt mee om er wat moois van te maken'. Oom Henk Jan Barendregt heeft de regie samen met opa Ton van Hilten, maar iedere dag is er wel extra hulp van een vader, moeder, broer, opa, vriend ot vriendin. De toegankelijkheid, die vanaf de eerste dag voelbaar is moet ook het handelsmerk worden van Bjoetie's, volgens de toekomstige ondernemers Maaike Koning en Monique Boersen. 'We willen topkwaliteit leveren met de beste producten die er zijn, maar wél gewoon voor Texelse prijzen.' Beiden stonden een aantal maanden geleden voor een belangrijke keuze en besloten om samen een eigen zaak te beginnen. Kapsalon Na zeven jaar in Oosterend te hebben gewerkt, was allround kapster Maaike toe aan een nieuwe uitdaging en die deed zich een jaar geleden voor. De art-director van 'Redken', die haar re gelmatig op een cursus had ontmoet, was onder de indruk van haar kun nen en wilde haar graag in zijn eigen zaak binnenhalen. Den Haag was best leuk en ze heeft daar veel bijgeleerd en trendy kapsels gemaakt, maar ze wilde gewoon weer graag naar Texel terug. Alleen was ik er wel van over tuigd geraakt dat ik bijvoorbeeld liever zélf wil kiezen voor de producten die ik wil gebruiken en de cursussen die ik wil doen. Wat betreft die producten is ze er trots op dat ze exclusief voor Texel gebruik maakt van 'Sebastian Professional', onlangs gekozen tot nummer 1 stylingproduct van Ne derland. Daarnaast gebruikt ze 'Paul Mitchell', ook een topmerk. Maaike knipt heren, dames en kinderen, maar doet ook extensions en haarverlen- ging (trenzen inweven). Een afspraak maken? Graag, maar even binnenlo pen bij Bjoetie's is ook goed, als het uitkomt kun je meteen terecht. Schoonheidssalon In de zomer, toen Maaike weer naar Texel kwam, was Monique net klaar met haar opleiding tot allround schoonheidsspecialiste. Tijdens die opleiding heeft ze stage gelopen in en heel leerzaam'. Alleen geen plek voor een geboren en geto gen Texelse. Ze voelde zich wel thuis bij 'Hotel Opduin', waar ze een paar jaar heeft gewerkt in de schoonheids salon. Maar met schoonzus Maaike haar eigen zaak beginnen is natuurlijk nog leuker. Monique somt op waar voor je allemaal bij haar terecht kunt: professionele visagie, pedicure, ma nicure, gelnagels, lichaamspakkingen en (Hotstone) massages. Maar wat ze vooral graag wil benadrukken is dat ze als enige op Texel gebruik maakt van het merk 'Dermalogica'. Voor jonge mensen bijvoorbeeld om acne te bestrijden en voor ouderen om rimpelvorming tegen te gaan. Maar uiteindelijk heeft iedereen, van jong tot oud en van licht tot donker, baat bij een goed product wat de huid ver betert. ledereen is van harte welkom om vrijblijvend binnen te lopen voor een advies. Ondernemingslust De meiden bruisen van de leuke ideeën om van hun zaak een succes te maken. Vriendinnenavonden, een maandelijkse 'kinderknipmiddag' met films en snoep, korting op be handelingen en producten voor vaste klanten, een moeder/dochteravond, vrijgezellenfeestjes, alles kan! Vanaf half februari bent u altijd welkom voor een vrijblijvend advies, een afspraak of een kop koffie. Voor wie daar niet op wil wachten: Maaike en Monique zijn ook aanwezig op de Beauty- en Wellnessbeurs in Stayokay op 30 ja nuari. Weverstraat 96, Den Burg

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6