^PIBITUQQL schoonheidssalon Huid. en haar* hoe overleeft het de winter? Dn Talans op Texel gelnagels manicure pedicure zonnebank ■1 IRENE ,nt' Ïalou^ 2VY Massage Skills Texel een weldaad voor lichaam én geest Texel definitief ontharen huidverbetering Januari aanbieding 0 4schoonheidssalon verwijderen van of •Cursussen Coaching en heal ng «EZWeverstraat 19 Hanneke Drijver Oesterstraat 8 1794 AR Oosterend Tel: 0222-318436 BEAUTIFUL TEXEL Energie in balans en White Time Healing www.spiritueeltexel.nl Tel. 06-232 700 22 IsADOlM* Drogisterij Mets tel. 0222-312371 Lippen om te zoenen Glanzend haar De sneeuw blijft liggen, de vorst houdt aan, de wind snijdt en zorgt voor een nóg koudere temperatuur. Heerlijk weer om buiten te zijn: wandelen, sleeën of zelfs snowkiten. Texel biedt genoeg om volop te genieten van dit weer. Maar vindt uw huid dit weer wel fijn? De temperatuurswisselingen en de verwarming zijn geen pretje voor uw huid. Krijgt u al last van droge plekjes? En hoe zit uw haar in deze periode? De redactie ging voor u op zoek naar de beste tips om de winter door te komen. Stralend, gezicht Ontspanninqsweeli in DDndalusie itspanmnasvo Yjoga, CMediiatie goija, (jviedüaüe en dMilde Uleiningiiig 20 m 27 februari (vol) 2 t/m 9 mei nog enige plekken vrij ZKijk voor meer informatie op www.inbalansoptexel.nl en om de locatie te bekijken in Sdndabisic ga naar www.molinodelrey.com Drogisterij Mets Weverstraat 19 tel. 0222-312371 Diamant Mici ras ie AKTIE Incl. bab|r Intensive Repair creme gratis 0 N H E I 0 S S V PARRAFINE HANDPAKKING t/m 13 februari bij kleuring is het knippen voor de halve prijs! Massage Skills Texel tf\\*o0\°Y>evVC^ \\oeS praktijk voor huidverzorging Dorpsstraat 225, de Koog tel 0222-32 7850 o«o lans van uw huid herstellen en vocht vasthouden. Bij een trekkerige huid werkt een hydraterende crème beter. Bij een droge huid kunt u het bes te een vochtinbrengende crème aanbrengen. Uiteraard is iedere huid verschillend. Voor meer informatie en misschien zelfs een persoonlijk advies, kunt u langs de winkels en bedrijven op deze beautypagina's. Voor de lippen is deze kou ook niet fijn. Ze drogen sneller uit waardoor pijnlijke scheurtjes ontstaan. Gebruik een vettige lipbalsem of gloss om dit te voorkomen en uw lippen te voeden. Het geeft nog een mooie glans ook! Met deze winterse omstandigheden wordt uw haar sneller statisch, droog en verliest het volume. Was uw haar niet met heet water en beperk het aantal wasbeurten. Na het wassen zorgt een conditioner voor extra glans, vooral als het wordt uitgespoeld met koud water... Wekelijks een kuur, masker of serum verzorgt uw haar optimaal. Ga liever niet met nat haar naar buiten, omdat het hierdoor snel ler beschadigt. Voor statisch of pluizig zijn speciale shampoos. Het is het beste om geen föhn of stij- lingsapparaten te gebruiken, omdat de hitte uw haar beschadigt. Kunt u toch niet zonder? Gebruik dan van tevoren een beschermend product, bijvoor beeld een haarspray. Om het haar nog beter te beschermen kunt u een muts of hoed opzetten. Verder is genieten simpel: na een verfrissende wandeling een warme chocolademelk of lekker bij de kachel met een goed boek. Met deze tips komt u met gemak de winter door! José Baggerman In de winter heeft u de beschermende huidvetten hard nodig. Het advies is daarom mindervaak, min der lang en minder heet douchen, anders droogt de huid uit en gaat het jeuken. Gebruik milde en vochtinbrengende producten. Bij een droge huid is het gebruik van doucheolie aan te raden, omdat dit een laagje vet op de huid achterlaat. En sme ren is belangrijk. Direct na het douchen met een vochtinbrengende bodyolie, -crème of-butter. U kunt dikke kleren dragen om uzelf warm te houden, maar uw gezicht blijft bloot en dus on beschermd. Doordat de lucht in de winter weinig vocht bevat, droogt de bovenste huidlaag sneller uit. Er zijn speciale lipidencrèmes die de vochtba- On de Oloos en De Sdlcpb JTlrien en DMirjarn van Grkdens Tel. 0222-^19449 G-mmL info@inbalansoptexd.nl de Kapper WO Martme Verras jezelfen geniet! Schilderend 1 Éhi Ingang Julianastraat Tel: 320265 322667 >-•' Intense Als u een afspraak maakt voor een uitgebreide gezichtsbehandeling (1,5 uur) in de maanden januari en februari, ontvangt u een heerlijke verzorgende t.w.v. 10,— gratis! A Petra Graaf Telefoon 320 317 "i™11 Bernhardlaan 2b 1791 XE Den Burg Telefoon (0222) 320473 Aromarie - Atelier Daan van Loenhout - Ayur Priya - Beaudine Nails - Beauty Outline - Beautysalon Charlotte - Bjoetie's - Bodycare Texel - Care for Weight Texel - Condwiramur Context Je Haarzaak - Healingpraktijk Adviesbureau De Verbinding - Juliette Korremans - Mansolein Mineralen - Mas Relax - De Muilekoog - Parana - Pavitra Praktijk voor Integrale Natuurgeneeswijzen - Schoonheidssalon Miranda Cosmetique - Schoonheidssalon Neroli - Studio Soma - Spiritueel Texel - Sportschool Texel - Studio Ultramijn - Tarot consulten en cursussen - Woonhuys Moerbeek - Zegel Modes Één februari aanstaande is het precies een jaar geleden dat de 38-jarige Anne- marie Swart haar massagesalon Mas sage Skills Texel aan de Ruyterstraat 85 in Oudeschild heeft geopend. En niet zonder succes. 'Mensen van over het hele eiland weten me te vinden', zegt de masseuse met gepaste trots. Vanaf het moment dat je de salon be treedt, overkomt je een gevoel van totale rust. De geur van de esoterische oliën, de rustig wisselende kleurnuances en de kalmerende muziek hebben direct hun uitwerking. 'De massages die ik geef richt ik op alle zintuigen. Voor volledige ont spanning en wellness is dat essentieel', aldus Swart. Wie een massage wil, kan kiezen uit negen varianten die allemaal 60 tot 90 minuten duren en in alle gevallen betreft het een full body massage. 'Ik ge loof niet in korte behandelingen, daarom duurt een massage altijd minimaal een uur. Anders kom je er niet', zegt de mas seuse. 'Je kijkt niet alleen naar de plek die zeer doet, maar je zoekt naar waar het probleem is begonnen.' De bezoe kers aan de salon zijn zeker niet allemaal mensen met klachten. Annemarie vertelt dat de helft van de klanten met klachten komt, maar dat de andere helft puur en alleen komt om volledig te ontspannen. 'En die groep wordt steeds groter.' Op dit moment is de negentig minuten durende Hotstone massage erg populair. vier kruidenbundels warmgestoomd en de combinatie van geuren en de warme massage geven een ultiem wellness ge voel. Annemarie benadrukt dat haar massa ges voor alle leeftijden zijn. 'Van baby tot honderd jaar, iedereen is welkom.' Kinderen worden erg rustig van mas sage. 'Het is echt heel bijzonder om te zien hoe een kind zich overgeeft aan de totale ontspanning.' Het lichaam wordt, gefaseerd, volledig bedekt met hot stones van 45 graden Celcius. Swart: 'Door die warmte kan ik echt doordringen in de spieren. De de len van het lichaam die even niet bedekt zijn worden ondertussen goed gemas seerd, waardoor je na anderhalf uur als herboren van de tafel stapt.' Een andere warme behandeling is de kruidenstem- pelmassage. Tijdens de massage worden Massage Skills Texel is van maandag tot en met zaterdag geopend en ook 's avonds kunt u er terecht. Voor meer informatie over Annemarie Swart en de verschillende massagemogelijkheden, kunt u kijken op de mooie website www. massageskillstexel.nl of kunt u haar bel len op 06-23030331. 30 januari Stayokay Texel www.wellnessbeurstexel.nl Vrijdag 29 januari komt de Wellness-beurskrant uit als onderdeel van Texel dit Weekend

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 7