Stap nu in een nieuwe Opel en betaal slechts de helft. mm dunn Een nieuw tijdperk, een nieuwe generatie OPNIEUW UITGEVONDEN RENTENAAR voorwielaandrijving achterwielaandrijving euro 5 >24 oo Garage Dros Oorsprongweg 3 1795 LA De Cocksdorp 0222-311611 Bernhardlaan 200, fs3 18000, www.opelrentenaar.nl REIMAULT Na ruim twaalf jaar verkoopsucces en meer dan een miljoen verkochte auto's in vijfenveertig landen ter wereld, waarvan meer dan 12.000 in Nederland, komt Renault met een nieuwe Master die vanaf mei 2010 in de showrooms staat. Binnen het segment van grote bedrijfswagens in Nederland heeft de huidige Renault Master nog altijd een top 3 en dus een podiumplaats. Speerpunten in de ontwikkeling van de nieuwe Renault Master zijn vooral te vinden in het re duceren van de gebruikskosten (via het terugbrengen van het brandstofverbruik en onderhoud) maar ook het design van zowel exterieur als interieur. En niet onbelangrijk is de completering van het aanbod: de introductie van de aehterwielaangedreven (RWD) varianten. De nieuwe Master verbruikt gemiddeld 1 1/100 km minder dan de huidige Master en heeft een gemiddeld gecombineerd verbruik vanaf 7,1 1/100 km (187g C02/km). Daar mee is deze auto de zuinigste voorwielaangedreven versie volgens de standaard Europese homologatiecyclus (NEDC). Ook zijn de onderhoudskosten stevig gedaald in vergelijking met zijn voorganger en behoren daarmee tot de laagste op de markt. Lage prijs zonder subsidie Waar elektrische auto's van andere producenten tegen zeer hoge kosten worden geleverd en waarbij dan een subsidie vanuit de regering moet worden gegeven om klanten over de streep te trekken, kiest Renault een andere manier. 'Renault levert de auto's gewoon tegen een normale prijs', aldus Van de Heuvel. 'De Kangoo Express Z.E., die eind dit jaar bij ons in de showroom staat, is straks leverbaar voor minder dan €15.000,00 en geldt dus als een echt alternatief voor rijden op fossiele brandstoffen, zonder dat het de belas tingbetaler geld kost.' 'Drive the Change' is de slogan waarmee Renault de serie vernieuwende auto's in de markt zet. 'De wereld verandert, dus onze mobiliteit verandert ook. We moeten daarom nieuwe technieken uit brengen. In de toekomst rijden we zonder directe uitstoot van C02 en andere gassen', aldus Renault. Met de Zero Emission auto's die Renault de komen de jaren op de markt brengt loopt het bedrijf ver voor op de concurrentie. 'Zeker als je kijkt naar de afstand die je op een volle accu kunt afleggen en het feit dat je gewoon thuis, op kantoor, eigenlijk overal waar je een stopcontact vindt je auto kunt opladen', aldus Van de Heuvel. Als eerste autofabrikant ter wereld brengt Renault een serie elektrische auto's uit. Niet eer der in de geschiedenis veranderde de autotech niek zo ingrijpend. Met de introductie van vier elektrisch aangedreven modellen is Renault de eerste autofabrikant die grootschalig elektrisch autorijden mogelijk maakt. Duurzaam rijden kan. Eind 2010 staat het eerste model bij Garage Dros nabij De Cocksdorp in de showroom. De eerste van de vier elektrische auto's die door Renault worden geproduceerd is de Renault Kangoo Express Zero Emission (Z.E.). Dit is volgens het Franse merk dé bedrijfsauto voor de toe komst. De andere modellen uit de serie zijn de Twizy Z.E. Concept, een zeer compacte tweezitter, de Zoe Z.E., een sportief ogende auto die wordt gezien als de opvolger van de succesvolle Clio en de Fluence Z.E., een zeer luxe sedan. Uit het stopcontact In tegenstelling tot andere fabrikanten werkt Renault niet met speciale oplaadstations voor de elektrische auto's. 'Nee hoor, gewoon in het stop contact en opladen maar', aldus Edwin van de Heuvel van Garage Dros. 'De actieradius op een volle accu is circa 250 kilometer en voor de Kangoo is dat zelfs 400 tot 450 kilometer.' Voor Texel, maar door de grote afstand die op een volle accu gereden kan worden ook voor de rest van Nederland, het groene vervoers middel voor de toekomst. Renault wil de auto-industrie veranderen. Het bedrijf loopt voorop als het gaat om innovatie van desig ners en ingenieurs en dat zie je terug in de nieuwe generatie modellen. Duurzame auto's, maximale veilig heid en topkwaliteit. Gemiddeld brandstofverbruik en CO_-uitstoot: liter/100 km benzine: 9,6 - 5,6 diesel: 7,2 - 4,1kms/liter benzine: 10,4 -17,9 diesel: 13,9 - 24,4; C02 gr/ km benzine: 230-134/diesel: 191 - lt)9. Deso/so-deoiis van toepassing op nieuwe orders t/m 31 december 2009 en geldt voor de Agila, Corso, Merivo, Zafira, Astro TwinTop en de huidige Astra (H) met een uiterlijke kentekenregistratie van 27 februari 2010, uitsluitend bij deelnemende dealers. Toetsing bij BKR in Tiel. Maximaal 1 financiering per klant. Minimale aanbetaling van 50% met een effectieve rente van 0%. De financiering wordt aangeboden via GMAC Financial Services (KvK 24107861AFM registernr.12013025). Prospectus verkrijgbaar via www.gmacfs.nl. Prijzen incl. btw, bpm en energielabelverrekening, exd.kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. Opel Corsa vanaf 12.795,- 50% van de aankoopprijs 6.395®, Inruilvoorbeeld huidige auto 4.500,- U betaalt nu1.8975° Te betalen over twee jaar 6.397? Wir leben Autos. Betaal 50% nu en de andere 50% pas over twee jaar. Rentevrij. Bij ons hoeft u niet lang na te denken over welke uitvoering of welke motor u kiest van uw favoriete Opel model. Wij hebben namelijk speciaal voor u diverse zeer scherp geprijsde modellen ingekocht, vol luxe extra's. Uw pakketvoordeel kan zelfs oplopen tot 3.380,-. Direct wegrijden in zo'n nieuwe, luxe Opel is nu wel heel gemakkelijk, dankzij de Opel 50/50 deal. Betaal nu de helft en over twee jaar de andere helft Volledig rentevrij! Kom snel naar onze showroom, vraag naar de 50/50 deal en ontdek de meest complete deal van dit moment. ERKEND OPEL REPARATEUR Nu GRATIS: 15" lichtmetalen velgen mistlampen vóór boardcomputer cruise-control Nu GRATIS o.a.: elektronische airconditioning donkergetint glas boardcomputer 16" lichtmetalen velgen parkeersensoren comfortstoelen met half- lederen bekleding mm

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 7