Woontij I '1 I 1 keukenhulp Gemeente Texel bekendmakingen www.texel.nl TEXELSE S COURANT -TtHi I r jl m* ?-*■ r-~f Driekamerwoning TE HUUR Café Eethuis zoekt een enthousiaste voor de avonduren, vanaf de pasen tot eind oktober. Uren na overleg, ervaring niet vereist. Tel. 317229 Beheerder m/v BOUWZAKEN VERGADERINGEN EVENEMENTEN MEDEDELINGEN GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 3 MAART 2010 VRIJDAG 5 FEBRUARI 2010 Hogereind 57 in De Waal Advertentienummer: 005005 Doelgroep: vanaf 18 jaar Bijzonderheden: luxe keuken met inbouwapparatuur, nieuwe aanbouw met toilet. Voor deze woning kunt u geen huurtoeslag krijgen Aantal slaapkamers: Totale huurprijs: Kale huurprijs: Situering: Beschikbaar per: ±€673,34 ±€671,54 hoekwoning 1 april 2010 Overige woning (zie www.woontij.nl) Te huur: Starkenburgh 24 in Den Burg (vanaf 18 jr) Denkt u eraan dat uw reactie uiterlijk 10 februari bij ons binnen is. Meer informatie over ons woning aanbod en de toegewezen woningen kunt u vinden op onze site www.woontij.nl BUNGALOWPARK De Dorpscommissie De Waal is op zoek naar een voor ons dorpshuis De Wielewaal. De kandidaat is bij voorkeur in bezit van het diploma sociale hygiëne dan wel bereid om dit te behalen. Gezien de te verwachten verdiensten zijn wij op zoek naar iemand die deze activiteit ziet als een nevenfunctie naast andere inkomsten. Enige ervaring in soortgelijk werk is een pré. Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer Wim Piet Eelman, tel. 315311 U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot en met 19 februari richten aan: Dorpscommissie De Waal, p/a Polderweg 15, 1793 AB De Waal, ov.v. sollicitatie. Sollicitaties zullen met de grootst mogelijke discretie behandeld worden. Aangevraagde bouwvergunningen (1793 EH) Spangerweg 32 in De Waal: geheel plaatsen van een melkinrichting voor rundvee (ontvangen 25 januari 2010); (1791 ET) Kogerstraat 56 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen van een woonhuis (ontvangen 26 januari 2010); (1792 AT) Commandeurssingel 17 in Oudeschild: geheel vergroten van een woonhuis (ontvangen 26 januari 2010); (1796) Bosrandweg in De Koog: geheel plaatsen van 6 vakantie villa's (ontvangen 27 januari 2010); (1797 RA) Hoornderweg 46 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een groepswoning in bestaande ruimten zorgboerderij (ontvangen 28 januari 2010); (1797 RR) Witteweg 8 in Den Hoorn: gedeeltelijk veranderen van de kleedkamers (ontvangen 29 januari 2010); (1791 MD) Molenstraat 64 in Den Burg: gedeelte lijk veranderen van garage box- bergingen (ontvangen 1 februari 2010). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1796 MP) Ruigendijk 2 in De Koog: geheel oprichten van bedrijfsgebouwen (verzonden 25 januari 2010); (1791 NR) Tempelierweg 10 in Den Burg: gedeeltelijk veranderen/vergroten van een zomerhuis (verzonden 28 januari 2010); (1792 AC) Heemskerckstraat 50 in Oudeschild: geheel vergroten van een overkapping opslag materialen (verzonden 2 februari 2010). Verleende sloopvergunning (1792 AA) Heemskerckstraat 7, 9 en 11 in Oudeschild: slopen van panden (verzonden 29 januari 2010). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzie- ningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Bouwvergunning en ontheffing Burgemeester en Wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke or dening ontheffing te verlenen van het geldende bestem mingsplan. Daarom wordt voor dit plan overeenkomstig afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht een ontwerp ontheffing en ontwerpbouwvergunning ter inzage gelegd. Het gaat om het volgende plan: (1792 AE) Haven 10 in Oudeschild: gedeeltelijk ver anderen van een winkelruimte is een eetcafé. De ontwerp bouwvergunning en ontwerp ontheffing liggen met ingang van 8 februari 2010 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieks balie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage lig ging kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp bouwvergunning en ontwerp ontheffing zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Bouwvergunningen en ontheffingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 3.6, lid 1, sub c van de Wet ruimtelijke ordening medewerking te verlenen aan de bouwplannen voor: (1791 CX) Bernhardlaan 77 in Den Burg: gedeeltelijk vergroten van een woning. (1791 TR) Luzernevlinder 17 in Den Burg: geheel oprichten van een schuurtje. (1793 ED) Laagwaalderweg 47 in De Waal: gedeeltelijk vergroten van een kantoor/kantine. De plannen zijn in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplan nen. De ontwerpbesluit ontheffingen en bouwvergunningen liggen met ingang van 8 februari 2010 gedurende twee weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp bouwvergunningen en ontwerp ontheffingen zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Goedgekeurde bestemmingwijziging artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat door het College van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland het volgende besluit tot wijziging van de bestemming is goedgekeurd: Oude Dijkje 38 in De Koog; dit perceel heeft de be stemming "Dagrecreatief opvanggebied, Rs(p). Het aantal recreatieve slaapplaatsen bij een groepsverblijf wordt uitgebreid met 20 slaapplaatsen tot een aantal van 58 slaapplaatsen. Dit besluit is genomen op 22 januari 2010, nr. 2010-4541 Met ingang van maandag 8 februari 2010 liggen de stukken gedurende 6 weken ter visie in het gemeentehuis te Den Burg, bij de Publieksba lie. Voor belanghebbenden is het mogelijk beroep in te stellen tegen het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten, bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U kunt een folder aanvragen over de beroepsprocedure via het tele foonnummer van Postbus 51 (0800 - 8051) of via de internetsite (www. postbus51.nl). Ook kunt u voor meer informatie de internetsite van de Raad van State bezoeken: www.raadvanstate.nl. Rectificatie publicatie vastgesteld bestemmingsplan: In de raadsvergadering van 12 januari 2010 heeft de gemeenteraad van de gemeente Texel het bestem mingsplan Den Burg, partiële herziening rotonde Bernhardlaan Kogerstraat vastgesteld. Met dit be stemmingsplan wordt de aanleg van een rotonde ter hoogte van de kruising Bernhardlaan, Kogerstraat en Beatrixlaan mogelijk. Ten opzichte van het ontwerpbe- stemmingsplan zijn er geen wijzigingen aangebracht. Het vastgestelde bestemmingsplan ligt met ingang vanaf 9 februari 2010 gedurende zes weken voor eenieder ter inzage bij de publieks balie in het gemeentehuis te Texel. Een belanghebbende kan binnen de gestelde termijn (t/m dinsdag 23 maart 2010) tegen bovenstaande besluiten schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 2019, 2500 EA te 's-Gravenhage. Voorwaarde is wel dat een zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan is ingebracht, tenzij redelijkerwijs niet kan worden verweten dat dit niet is gedaan en tenzij het bestem mingsplan gewijzigd is vastgesteld. In het laatste geval kan alleen beroep worden ingesteld tegen de gewijzigde onderdelen. Een beroep schrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat het besluit in werking treedt daags na afloop van bovengenoemde beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn door de indiener van een beroepschrift een verzoek op voorlopige voorziening bij de voorzitter van de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt een besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Vrijstelling artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruim telijke Ordening Burgemeester en Wethouders verlenen vrijstelling van het bestemmingsplan 'Buitengebied Texel', op basis van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor het wijzigen van de gebruiksmogelijk heden van een deel van de agrarische schuur op het perceel Pontweg 151 te De Koog. De vrijstelling wordt verleend voor het gebruik van een deel van de schuur als onderkomen voor de strandwachten voor de peri ode van half juni tot half september (jaarlijks). Dorpenronde 2010 Den Hoorn leder jaar vergadert het college van B&W met de dorpscommissies over zaken die het dorp betreffen. Op dinsdag 9 februari 2010 wordt in Den Hoorn vergaderd in dorpshuis "De Waldhoorn", aanvang 20.00 uur. U bent van harte uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweeweke lijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. De agenda is voor een iederterinzageopwww.texel.nl >Volg de gemeente, de politiek, het beleid Volg de politiek Agenda's verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaande aan de betreffende vergadering. Als u een (betaald) voor overleg of previsie wilt kunt u dit aanmelden via de gemeentelijke plantoelichter de heer F. Nijdam (0222) 36 21 85. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kan bij de sector Bestuur van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, tegen dit besluit beroep worden ingesteld binnen 6 weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt (besluit verzonden op 12 januari 2010). Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten: - de naam en het adres van de indiener; - de dagtekening; - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; - de gronden van het beroep; - zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisaties hebben vergunning aange vraagd voor een evenement; Handboogvereniging Eilandschutters voor het orga niseren van een Winteranimal bij paal 21, de Oude Paardewei en camping Koogerstrand bij De Koog op 20 en 21 juni 2010. Het Oudeschilder Visserskoor voor het organiseren van het Wadden Shanty Koren Festival 2010 op diverse plekken in het centrum van Den Burg op zaterdag 26 juni 2010. Deze aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeen tehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Meldingen 8.40 Wet milieubeheer Bij de gemeente zijn de volgende meldingen op grond van de Wet milieubeheer ingediend: Mts. P. en C. Rodenburg, Hollandseweg 2 te De Cocksdorp voor een melkrundveehouderij. v.o.f. Otto's Tweewielershop, Bernhardlaan 174 te Den Burg voor tweewieler herstel- en verkoopinrichting. Fa. gebr. C.J. en M.W.C. Bakker, Rozendijk20te Den Burg voor een melkrundveehouderij. C.P.M.A. Witte, Zanddijk 372 te De Cocksdorp voor een melkrundveehouderij. OomsAvenhorn Holding b.v., Haven 21 te Oudeschild voor een opslag- en overslagterrein. Strandpaviljoen Paal19, Ruijslaan 19 te De koog voor een strandpaviljoen. Voor deze bedrijven gelden landelijke voorschriften. De bedrijven hoeven geen milieuvergunning aan te vragen. Het indienen van een zienswijze is niet mogelijk. Voor informatie over deze melding kunt u contact opnemen met het Team Vergunningen. De burgemeester van Texel maakt bekend dat in onderstaande stemlokalen een stembureau is gevestigd. Adressen stemlokalen: 1 Gemeentehuis Groeneplaats 1, Den Burg 2 Starkenburgh Thijsselaan 40a, Den Burg 3 Verzorginshuis Gollards De Zes 12, Den Burg 4 Het Eierlandsche Huis Klimpstraat 33, De Cocksdorp 5 Verenigingshuis Bethel Muyweg 38, De Cocksdorp 6 Dorpshuis De Waldhoorn Herenstraat 30, Den Hoorn 7 Dorpshuis De Hof Nikadel 13, De Koog 8 Dorpshuis De Bijenkorf Mulderstraat 37, Oosterend 9 Dorpshuis 't Skiltje De Ruyterstraat 61Oudeschild 10 Dorpshuis De Wielewaal Langwaal 9, De Waal Alle stembureaus zijn toegankelijk voor kiezers met lichamelijke beperkingen. Iedere kiesgerechtigde mag zelf bepalen in welk stemlokalen de stem uitgebracht wordt. Naast de stempas moet ook een geldig identiteitsbewijs overlegd worden. Als identificatie niet mogelijk is mag er niet gestemd worden. De stemlokalen zijn geopend van 's ochtends 07.30 uur tot 's avonds 21.00 uur. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Bureau Verkiezingen, Groeneplaats 1. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag" 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur 'op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden. Wilt u de bekendmakingen per email ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email@texel.nl

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 8