Texel bekendmakingen f 1 ietdekker L I i bouwer 1 I 1 1 Gemeente www.texel.n TEXELSE 14COURANT BOUWZAKEN EVENEMENTEN VERKEERSZAKEN MILIEU MEDEDELINGEN .n\ <£ö<X33EHÏl30B GCDCBGCFO Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl Wegens omstandigheden is ons bedrijf maandagmiddag 19 april gesloten Van Sambeek Truckservice Oudeschild VRIJDAG 16 APRIL 2010 Aangevraagde bouwvergunningen (1792 AR) van Neckstraat 27 in Oudeschild: gedeelte lijk vergroten van een zomerwoning (ontvangen 1 april 2010); (1791 BK) Schilderend 144 in Den Burg: gedeel telijk vergroten van een bestaande woning (ontvangen 8 april 2010); (1796 PH) Californieweg 265 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een zomerhuis (ontvangen 8 april 2010). Aangevraagde sloopvergunningen (1792 CV) De Vang 33-35 in Oudeschild: gedeeltelijk slopen van fabriekshal (ontvangen 6 april 2010). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1791 TN) Distelvlinder 63 in Den Burg: geheel plaatsen van een bijkeuken en vergroten van een berging (verzon den 14 april 2010); (1791 PE) Rozendijk 20 in Den Burg: geheel oprichten van een ligboxenstal voor melkvee en jongvee (verzonden 13 april 2010). Verleende sloopvergunning (1794 GH) Oostkaap 7-9 in Oosterend: slopen van een koeienstal (verzonden 8 april 2010) Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan grif fierechten geheven. Verleende bouwvergunning en ontheffing artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij ontheffingen van de geldende bestemmingsplan nen en bouwvergunningen verlenen voorde navolgende aanvragen om bouwvergunning met toepassing van: (1792 EA) Haven 10 in Oudeschild: gedeeltelijk veran deren van winkelruimte in eetcafé De verleende bouwvergunning en ontheffing van het bestemmingsplan (die zijn voorbereid met toepassing van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht) liggen met ingang van 19 april 2010 gedurende 6 weken ter inzage. Beroep Belanghebbenden die het niet eens zijn met het boven genoemde besluiten en die tegen de ontwerpbouwvergu nning(en) en/of de ontwerp ontheffing(en) een zienswijze hebben ingediend, alsmede belanghebbenden die niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben inge diend, kunnen beroep instellen. Dit beroep dient binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is gelegd ingediend te worden bij de rechtbank in Alkmaar (Postbus 251,1800 BG Alkmaar). Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waar tegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Voorlopige voorziening Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedei sende gevallen mogelijk daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan grif fierechten geheven. Ontwerp-projectbesluit en bouwvergunning eerste fase 'renovatie en uitbreiding woning, Vuurtorenweg 54, De Cocksdorp' Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel maken bekend dat zijn van plan zijn met toepassing van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening een projectbesluit vast te stellen, alsmede bouwvergunning eerste fase te verlenen ten behoeve van de renovatie en uitbreiding van een woning aan de Vuurtorenweg 54 in De Cocksdorp. De relevante stukken liggen met ingang van 19 april 2010 voor een periode van zes weken ter inzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis te Texel. De stukken zijn ook digitaal raadpleegbaar op www. texel.nl. Binnen de gestelde termijn kan iedereen zienswijzen omtrent het ontwerp kenbaar maken bij het college van B&W, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Gedoogbeschikking Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten voor de periode tot en met 31 oktober 2010 te gedogen dat op het perceel Krimweg 44 te De Cocksdorp een veertiental caravans worden geplaatst. De gedoogbeschikking is verzonden op donderdag 6 april 2010. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit waartegen het is gericht. Wij wijzen u erop dat u de president van de rechtbank te Alkmaar, sctor Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar, kunt verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Bovengenoemde vergunning kunt u inzien bij de balie van Grondgebied van het gemeentehuis. De stukken zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl. Agenda lokale welstandscommissie De lokale welstandscommissie vergadert tweewekelijks op dinsdag vanaf 11.30 uur. U kunt de agenda inzien op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid Volg de politiek Agenda's verslagen. Daarnaast ligt de agenda ter inzage bij de publieksbalie vanaf maandag voorafgaand aan de betreffende vergadering. Indien u een (betaald) vooroverleg of previsie wilt, kunt u dit aanmelden bij de gemeentelijke plantoelichter: de heer F. Nijdam, (0222) - 36 21 85. Aangevraagde evenementenvergunningen De volgende organisaties hebben vergunning aange vraagd voor een evenement: Volleybalvereniging Tevoko voor de organisatie van een buitentoernooi op de speelweide aan de Ploegelander- weg in Den Burg op 5 en 6 juni 2010. S.V. Oosterend voor de organisatie van het jubileum feest SVO 75 jaar op het SVO-terrein aan de Vliestraat in Oosterend op 12 juni 2010. Landgoed 'De Bonte Belevenis' voor de organisatie van de 'markt van de smaakbeleving' aan de Rommelpot 11 in Den Hoorn op 13 juni 2010. Sportservice Texel voor de organisatie van het Texelse kampioenschap Panna op de Groeneplaats in Den Burg op 13 juni 2010. Stichting Jenny voor de organisatie van een cultureel festival Midzomerschans op het terrein van voormalig Fort De Schans bij Oudeschild op 26 en 27 juni 2010. Vakantiepark De Krim voor de organisatie van zeven markten op het terrein Roggeslootweg 6 in De Cocks dorp op de maandagen vanaf 5 juli 2010. Texelse Menvereniging Tussen Wad en Duin voor de organisatie van 'de dag van het paard' naast manege Akenburg aan de Akenbuurt in Den Burg op 11 juli 2010. Bovenstaande aanvragen liggen ter inzage bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen binnen twee weken na publicatie een schriftelijke zienswijze indienen bij de burgemeester, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat vanwege werkzaamheden de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen nodig zijn: Nabij Den Burg het afsluiten van de rotonde Akenbuurt, voor alle verkeer van dinsdag 20 april tot en met woens dag 21 april 2010; Nabij Den Burg het instellen van eenrichtingverkeer op de Laanweg, rijrichting naar de Rozendijk, voor alle ver keer op dinsdag 20 april en woensdag 21 april 2010; Nabij Den Burg het instellen van eenrichtingverkeer op de Smitsweg, rijrichting naar de Westerweg, voor alle verkeer op dinsdag 20 april en woensdag 21 april 2010; Tussen De Koog en De Cocksdorp het afsluiten van de rotonde Ruigendijk, voor alle verkeer van donderdag 22 april tot en met vrijdag 23 april 2010; In Den Burg het afsluiten van de Parkstraat, ter hoogte van de Burgwal, voor alle doorgaande verkeer op dins dag 20 april 2010 van 7 tot 13 uur; In Den Burg het afsluiten van de kruising Bernhardlaan, Beatrixlaan en Kogerstraat voor alle verkeer van 10 mei tot vrijdag 25 juni 2010. De werkzaamheden zijn afhankelijk van weersomstan digheden. Daardoor zijn vertragingen mogelijk. De ver keersmaatregelen worden genomen om de veiligheid van de verkeersdeelnemers en de werkers aan de weg te bevorderen. Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat voor evenementen in het Texelweekend in manege Akenburg en de festiviteiten met Koninginnedag de vol gende tijdelijke verkeersmaatregelen nodig zijn: Nabij Den Burg het instellen van eenrichtingverkeer op de Akenbuurt tussen Pontweg en Westerweg, met rijrichting naar de Westerweg, voor alle verkeer op zaterdag 24 april en zondag 25 april 2010; Nabij Den Burg het instellen van een parkeerverbod langs de Akenbuurt tussen Pontweg en Westerweg, op zaterdag 24 april en zondag 25 april 2010; In Den Burg het afsluiten van de straten Elemert (vanaf de Warmoesstraat), Parkstraat, Weverstraat, Groene Plaats, Gasthuisstraat (vanaf Vogelenzang), Kogerstraat en Waalderstraat (vanaf Burgerhoutstraat), Burgwal, Binnenburg en Hogerstraat voor alle verkeer op 30 april 2010 tussen 7 en 14 uur; In Den Burg het instellen van een parkeerverbod in de Parkstraat en de Groene Plaats op 30 april 2010; Meer informatie? Hiervoor kunt u terecht bij de heer D. van Sijp,afdeling gemeentewerken, telefoonnummer 06-13225221. Kennisgeving ontwerpbesluit Laagwaalderweg 46 Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij voornemens zijn om een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan Pieter Dros Houtbewerking voor het oprichten en in werking hebben van een ambachtelijk houtbewerkings- bedrijf met showroom en een houtgestookte kachel aan de Laagwaalderweg 46 te De Waal. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbon den. Inzage Tijdens de inzagetermijn van maandag 19 april 2010 tot en met 31 mei 2010 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerpbesluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Pu blieksbalie. Zienswijzen Tegen dat ontwerpbesluit kan een belanghebbende bin nen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij/zij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Gedurende de inzagetermijn bestaat de mogelijkheid voor belanghebbenden tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbren gen van een zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kun nen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerpbesluit te hebben ingebracht, tegen het defi nitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Meer informatie? Hiervoor kunt u terecht bij de heer J. Veltkamp, team Vergunningen, telefoonnummer (0222) 36 21 90. Kennisgeving ontwerpbesluit Postweg 91 - 93 Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend dat zij voornemens zijn een oprichtingsvergunning op grond van artikel 8.1 van de Wet milieubeheer te verlenen aan Bruin en Weijers BV voor het oprichten en in werking hebben van een aannemingsbedrijf met timmerwerk plaats en een houtgestookte kachel aan de Postweg 91 -93 te De Cocksdorp. In het belang van de bescherming van het milieu worden voorschriften aan de te verlenen vergunning verbon den. Inzage Tijdens de inzagetermijn van maandag 19 april 2010 tot en met 31 mei 2010 liggen de aanvraag om vergunning, het ontwerpbesluit en alle verder op de zaak betrekking hebbende openbare stukken ter inzage. Deze stukken kunt u gedurende de openingstijden inzien bij de Pu blieksbalie. Zienswijzen Tegen dat ontwerpbesluit kan een belanghebbende bin nen de inzagetermijn bij burgemeester en wethouders schriftelijk zijn/haar zienswijze inbrengen bij het college van burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200, 1790 AE in Den Burg. De persoonlijke gegevens van degene die schriftelijk bedenkingen heeft ingebracht, worden, indien hij/zij daarom verzoekt, niet bekendgemaakt. Gedurende de inzagetermijn bestaat de mogelijkheid voor belanghebbenden tot een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling inbren gen van een zienswijze daartegen. De aanvrager wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Met het oog op de verdere voortgang van de procedure wijzen wij u op het volgende. Op grond van artikel 20.6 van de Wet milieubeheer kun nen alleen diegene die tijdig haar/zijn zienswijzen hebben ingebracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen tegen het ontwerpbesluit te hebben ingebracht, tegen het defi nitieve besluit (welke in een later stadium nog dient te worden genomen) in beroep gaan. Meer informatie? Hiervoor kunt u terecht bij de heer J. Veltkamp, team Vergunningen, telefoonnummer (0222) 36 21 90. Koninginnedagactie Inleveren grofvuil rond de Meierblis Zaterdag 24 april is De Hamster extra geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Particulieren kunnen dan gratis grofvuil aanleveren dat niet op de Meierblis mag. Er geldt een aantal regels: Er mag maximaal 250 kg grofvuil worden aangele verd Vrachtwagens en landbouwvoertuigen worden tegen betaling aangeslagen als bedrijfsafval Het is niet toegestaan (voertuig)banden aan te leve ren Er mag één zak asbest gratis worden aangeleverd (max. ca. 20 kg). Het asbest moet verpakt zijn in een speciale asbestzak. Deze is gratis verkrijgbaar bij Gemeentewerken (ma t vrij van 07.00 - 12.30 en 13.00 - 16.00 uur). maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag" 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur 'op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden. Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email@texel.nl lil fcï it* il tv Garage autospulterlj betsema GARAGE A

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 14