i Verhuisd Sfeervol concert Singers of the Lord G-team degradeert ondanks goed seizoen TEXELSE 3 COURANT Familieberichten Eva Kooiman gaf juiste informatie' Jan Reinold Jan Eelman Rein Gerardus Franciscus Dobben Gerard Reinold Eelman Reinold Eelman Rein Eelman W--rm Rein Eelman Gerardus Dobben 24-04-2009 24-04-2010 Lieve Nel Rolvink mw. T. Vonk- Koopmans Julia DINSDAG 27 APRIL 2010 Kleine zorgen kun je delen maar er is een soort verdriet dat kunnen mensen niet meer helen en dat hoeft ook niet. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven is, totaal onverwachts, het liefste wat wij hadden uit onze handen weggeglipt Weduwnaar van Lize Vos A 27 januari 1932 t 25 april 2010 Arie en Karin Daniël Jan en José Michelle Gerold Richard Schilderend 59 1791 BB Den Burg Pa is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 29 april om 17.15 uur in crematorium "Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Scha- gen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. A. Eelman, Markgrave 12, 1791 SN Den Burg. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag levensgenieter... Dag fietskampioen... Onze innig geliefde vader en opa is zeer plotseling overleden Weduwnaar van Lilian Lagerwaard Ir 19 oktober 1937 t 23 april 2010 Sylvia en Raymond Steenhuizen-Dobben Sacha en Robert Robert Beau-Floor Elisabeth en Rob Elgers-Dobben Marise Buijsstraat 14 1795 AP De Cocksdorp Papa is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 27 april van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 28 april om 17.15 uur in crematorium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het crematorium waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. S. Steenhuizen-Dobben, Ploosterstraat 10, 1795 AJ De Cocksdorp. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze zwager en oom G.C. Wolse C.K. Eelman-Koorn Piet en Hanna Ingrid en Piet Ineke en Joop Ben en Annet Karin en Bert Rob en Erline Cor en Henny Volkomen onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Wij zullen hem erg missen en weten dat hij nu bij zijn vrouw Lies is aangekomen en zijn rust heeft gevonden. Ineke en Henk en kinderen Wij moeten helaas afscheid nemen van ons oud-lid Gedurende vele jaren was hij een enthousiast en betrokken lid van onze vereniging. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe. Menvereniging Tussen Wad en Duin Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Vader van onze goede vriend Richard. Wij wensen Richard, Arie en Karin, Jan en José en de kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Richard, we zijn er voor je. Richard en Elles Arjan en Bernadette Arjan en Petra Ronald en Tjitske Willem en Marjolein René Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren, wij zijn geschokt en sprakeloos. Zomaar, ineens. (Ger) Wij wensen Sylvia en Raymond, Sacha en Robert, Robert en Beau-Floor veel sterkte! Texel: Rein en Afke Steenhuizen Den Haag: Martin en Mandy van Es Thierry Evelien en Jelle Wij zullen je heel erg missen. Zoveel kaarten, brieven, telefoontjes of gesprekjes als vormen van medeleven bij het overlijden van C.P. VAN DER WERVE Kees hebben ons goed gedaan. Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, betuigen wij op deze manier onze oprechte dank. J. van der Werve Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Den Burg, april 2010 IN MEMORIAM Je zit in mijn hart, ook al ben je heel ver weg. Er is nu een jaar voorbij. Ik mis je liefde, je lach en je humor Kon ik maar even bij je zijn! Jan Zij is geboren op 23 apri! 2010 om 15:03 uur en weegt 3220 gram. Dochter van Mariëlle en Ger Vlaming Zusje van Daan en Sofie Voor een bezoekje graag eerst even bellen. Achtertune 16 1794 BM Oosterend Tel: 0222-318502 Hoera, een jongen! 22 april 2010 om 14.00 uur 3400 gram, 51 cm Trotse ouders: Serge Prins en Louise van Bennekom Schilderend 86 1791 BJ Den Burg 06-13556562/ 06-23856994 van Jan Dirksoord 3 naar Gollards, app. 243 De Zes 12 1791 EX Den Burg Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle mooie kaarten cadeau's en felicitaties na de geboorte van onze dochter Fleur Zijm groetjes Hans Zijm en Chantal van Bennekom Blij en gelukkig zijn wij met Je geboorte van onze dochter en ons zusje Geboren op 25 april 2010 om 13.49 uur Bart en Sandra de Vries Michelle, Laura en Tim Spinbaan 13 1791 MC Den Burg 06-30 41 22 04 Texelaartjes INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,45 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,15 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 exci. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. De Worsteltent is per direct op zoek naar een enthousiaste kok in de keuken, een medewer ker in de bediening en een medewerker voor de werkzaamheden in het hotel; ontbijt maken, ser veren en schoonmaken. Uren en dagen in overleg. Graag aanmelden per e- mail: info@worsteltent. nl of telefonisch (0222)- 310.288 Tegels of pad verzakt? Ik leg alles snel weer knap. Tel. 0611404738 Kein Bild? Kein Ton? Wir kommen schon! Stiehl 311777 Voor alle maten LCD, LED of Plasma TV - Stiehl De Waal 311777 Met een even stemmig als sfeervol optreden hebben de leden van The Singers of the Lord vrijdagavond in de katholieke kerk van Den Burg het dertigjarig bestaan gevierd. Onder leiding van Nelleke Schreur- Visser werden geestelijke gezan gen als Dank aan de Heer, Ave Verum en Let's praise Him ten gehore gebracht. Geheel volgens de oorspronkelijke doelstelling, want het interkerkelijk koor werd ooit opgericht om de boodschap van het evangelie uit te dragen. The Singers of the Lord verlenen daartoe niet alleen medewerking aan kerkdiensten, maar zingen ook in De Gollards en het Verpleeghuis en organiseren daarnaast de Volks kerstzang. Uitbundige festiviteiten waren er verder niet, want zonder er nader op in te gaan, vertelde voorzitter Dick Lap in zijn dank woordje dat het koor de laatste tijd nogal wat verdriet heeft gekend. Ziek en zeer houden huis onder de leden, van wie de meesten al aar dig op leeftijd beginnen te komen. Om toch een goed concert te kun nen te geven, werd daarom de hulp ingeroepen van een handvol gastzangers en -zangeressen van andere koren. Instrumentaal wer den The Singers of the Lord op kundige wijze bijgestaan door pia niste Karen Haasdijk en violiste Marlies Uithoven. Extra allure kreeg het jubileum dankzij een gastoptre den van het Gereformeerd Veluws Mannenkoor, dat onder voorzitter schap van oud-Oosterender Dirk- PieterTrap staat en met een prach tig stemgeluid eveneens de grootheid van God bezong. Door in de laatste competitie wedstrijd in een doelpuntrijk duel met 5-4 van hekkensluiter Only Friends te verliezen, is het G-team van Texel'94 gedegra deerd. De Texelaars moesten in Amster dam een puntje halen om degrada tie te ontlopen en hadden goede vooruitzichten, ook al omdat ze de thuiswedstrijd tegen Only Friends met 6-1 hadden gewonnen. Het The Singers of the Lord en het Gereformeerd Veluws Mannenkoor zongen enkele liederen samen. (Foto Joop Rommets) Wethouder Edo Kooiman heeft de gemeenteraad op dinsdag 13 april juist geïnformeerd toen er vragen over zijn dienstver band bij de Texelse Media wer den gesteld. Dat blijkt uit ant woorden van het college op vragen van het CDA. Raadsleden Marian Merkelbach en Klaas Veenbaas hadden het colle ge gevraagd in hoeverre die het toelaatbaar achtte dat 'één van haar leden de raad onjuist infor meerde'. Het CDA trok die conclu sie, nadat Kooiman op 13 april was gevraagd of hij nog als journalist bij de Texelse Media werkte. Kooiman antwoordde dat hij na zijn installatie als wethouder nog twee weken lang een opvolger had inge werkt, maar sinds 11 april geen journalistieke werkzaamheden meer verrichtte. Het CDA was ver bolgen toen ze later hoorde dat Kooiman formeel nog tot 1 mei in dienst was bij de Texelse Media. Volgens de christendemocraten zijn de functies van hoofdredacteur en wethouder niet met elkaar te verenigen. Het college benadrukt dat Kooi man op zondag 11 april voor het laatst op de werkvloer van de Kabelkrant is geweest. Hij en Maar ten Koorn, directeur van de Texelse Media zijn inmiddels in goede orde uit elkaar gegaan. Ze zijn schrifte lijk overeen gekomen dat ze elkaar finale kwijting verlenen voor de verplichtingen uit het arbeidscon tract dat Kooiman had. liep echter heel anders, mede doordat Only Friends zich had ver sterkt met enkele nieuwe spelers en Texel'94 enkele vaste krachten miste. De wedstrijd begon hoopgevend. Texel'94 startte sterk en had direct een groot veldoverwicht. Na tien minuten resulteerde dit in een voor sprong door een knappe goal van Ricardo Blom. Terwijl de Texelaars nog stonden na te genieten, wist de snelle spits van Only Friends nog in dezelfde minuut tegen te scoren. Hierna volgde een sterke periode van Texel'94, waarbij aan voerder Davey Voorend met goede passes zijn voorhoede aan het werk zette. Nadat Kees van der Vis en Jeffrey Stendert op de paal hadden geschoten, scoorde Ricar do Blom 2-1Maar opnieuw was de voorsprong van zeer korte duur. Na slordig balverlies op het mid denveld werd het 2-2. Nog voor rust kwam Texel'94 voor de derde maal op voorsprong. Na goed sto rend werk van Anton Staal werd Ricardo Blom in staat gesteld zijn derde doelpunt te maken. Met een mooi afstandsschot kwam Only Friends wederom sterk terug, zodat de ruststand 3-3 was. In de tweede helft leken de Texe laars al hun kruit te hebben ver schoten. Only Friends profiteerde, greep de macht op het middenveld en scoorde al snel twee keer. De tweede treffer, die 5-3 betekende, was schitterend. Uit een corner schoot de laatste man van de Amsterdammers met een werkelijk schitterende omhaal raak. Hij deed dat zo fraai, dat zelfs mensen van Texel'94 stonden te applaudisse ren. Degradatie kwam nu wel heel dichtbij voor de Texelaars. Aange vuurd door coach Jessica Hensing trokken ze naar voren, om te red den wat er te redden viel. Kees van der Vis en Twan Weijers kregen kansen, maar het was al in de slot fase toen Jeffrey Stendert eindelijk succesvol was. Wat de gasten daarna ook probeerden, de fel begeerde gelijkmaker zat er niet in. Toch heeft het G-team een goed seizoen gedraaid. Voor de winter stop speelde het in een lagere klasse, waaruit het na een half jaar naar de B-poule promoveerde. Texel'94 speelde daar vorig jaar ook al in, maar liep toen alleen maar tegen grote nederlagen op. Nu werd duidelijk dat de overwe gend jeugdige Texelse spelers in een jaar tijd een enorme vooruit gang hebben geboekt. 'Ze gaan zeker nog verder groeien, zodat de toekomst er rooskleurig uitziet. Ze doen dus een stapje terug om daarna twee stappen vooruit te maken', voorspelt coach Klaas van den Berg.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3