Een leuke avond uit. Dat is het idee. Winkelaanb edingen Timmer PROFILE TYRECENTER RENTENAAR Kwaliteit voor een eerlijke prijs!" TEXELSE 14COURANT Eerlijk en heerlijk Texels Grof, halfj^-W^ Met of zonder Ouderwets lekker Suikerbrood, half De Echte Bakker Krijg nu gratis bioscoopkaarten bij het openen van een Studentenrekening! Open nu een Studentenrekening en je krijgt een bioscoopavond cadeau!* sesam Je krijgt van ons een tegoedbon voor twee personen, die je kan inwisselen voor een film en consumptie naar keuze. Kijk op www.cinemagnus.nl ofwww.cinematexel.nl en plan je avond uit! Rabobank. Een bank met ideeën. Vraag naar de voorwaarden bij onze verkoop service adviseurs. Loop bij ons binnen of bel naar (0223) 67 31 00. www.rabobank.nl/nhn Rabobank Den Burg, Bernhardlaan 200 T 0222 31 85 89 Aanbiedingen geldig t/m 21-05 Hogerstraat 4 Den Burg Weverstraat 90 Den Burg www.bakkertimmer.nl Dorpsstraat 90 De Koog Gezocht om dit seizoen ons team te versterken medewerker bediening, De Koog, v.a. 17 jaar. Medewerker magazijn chauffeur, Oudeschild. Interesse? Voor info: N. Kossen, tel. 313202. WOENSDAG 12 MEI 2010 personen Een airco installatie verliest per jaar gemiddeld 15% koudemiddel. Een systeem van 3 jaar oud werkt dus nog maar voor 55%! Koudemiddel zorgt ook voor de smering van onder andere de compressor in de installatie. Wanneer een aircosysteem te weinig koudemiddel bevat, is de smering onvoldoende. Gevolg is dat het systeem in warme maanden maximaal moet presteren met een minimale smering. Dit kan tot grote en dus dure reparaties leiden. Geadviseerd wordt uw aircosysteem minimaal 1 keer per jaar te laten controleren en om de twee jaar te laten onderhouden. Inspectie van het systeem Leeghalen van de installatie Vacumeren van de installatie vocht verwijderen uit de installatie Vullen met de juiste hoeveelheid koudemiddel Eindcontrole inclusief lekdetectie Actie is geldig t/m 2 weken na plaatsing en is alleen van toepassing op personenwagens gevuld met koudemiddel R134A. mui to@er<>

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 14