CAISSIÈRE I Als u weet hoe uw droomvilla er uit gaat zien, dan hebben wij voor u de bouwkavel! NIOZ TEXELSE 6 COURANT I veri OPPERVLAKTE CA. 600/650m2 M Torenrestaurant Bos enjjuin Altijd dichtbij u in de buurt Liever langer thuisverz°rsers' ZorgHulp 20r^"lpPorg Koopsom 275.000,- v.o.n. Bel voor meer informatie met een van de Texelse makelaars: www.uniekwonenoptexel.nl ■ke JUH Voor ons onderzoeksvaartuig Pelagia zoeken wij een: Scheepsgezel m/v »rvaar de. \1ll (parttime) Interesse? ..^,e^eautcpa9-r DO <fcC«X32SÏ)GIIB GEQEllGGGO Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl Nieuw bouwen is voor velen een diepgekoesterde wens want na zoveel jaren woonervaring heeft u exact voor ogen hoe u het nu eigenlijk wel wilt hebben. Een slaapkamer en badkamer op de begane grond? Een aparte werk kamer of kantoorruimte aan huis? Van de garage een verwarmde hobby/knutselruimte maken? Of...? Natuurlijk, ideeën genoeg! Geef uw plannen de ruimte op deze uitstekende woonlocatie in Den Burg aan de Luzernevlinder. Richard Kortekaas: 0222 - 310 314, Peter Visch: 0222 - 313 888 of Hans van Es: 0222 - 313 555. Zij staan u met raad en daad terzijde. Wat is het NIOZ? M - ^35 Waarom trekken garnalen in het voorjaar vroeger van de Noordzee naar de Waddenzee? Komen er in Noord-Europa ook koraalriffen voor? Hoe voorkomen we dat uitheemse soorten via ballastwater van schepen op de 'verkeerde' plek terechtkomen? Welke invloed heeft de oceaan op het klimaat? Is er al eerder een 'broeikasperiode' op aarde geweest? Op deze en vele andere vragen over zeeën en oceanen zoekt het NIOZ Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek het antwoord. Koninklijk Nederlands Instituut voor Zeeonderzoek VRIJDAG 04 JUNI 2010 TCA Actieweken t/m 5 juni: TFT-schermen vanaf €99,-, Het boerenerf, best in de verf 10 schilderijen en een gedicht. Opnieuw een bijzondere tentoonstelling in De Kleine Expositie in Het Open Boek Taj Mahal De Koog, Elke dag geopend. Dinsdag lo pend buffet, €17.50 (tot 12 jr. €7.50). Natuurlijk kunt u bij ons ook afhalen. Tel. 327058. Zelf verhuren of gewoon lekker uitbesteden? Texelduinen regelt alles rondom de verhuur van uw accommodatie. Hoe? Bel met Victor Lancee, 06 53835860. Voorproefje? Kijk op texelduinen.nl Echtscheiding? Alimen tatie? Advocaat in fa milierecht mr S.l. Fonds kan met u afspreken op Texel. 020-4712484 of 06- 25056150. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. (IM-Texelaartje) Vogelenzang 11, Den Burg Telefoon: 313023 TCAActieweken t/m 5 juni: TFT schermen vanaf 99,-. Snij- en voegbedrijf J. Peereboom Gespec. in oude gevels en panden, uithakken, reinigen en voegen, snij- en knip- voegspecialisten. 30 jaar. erv. voegen uithakken, zandstralen, snijvoegen, €100,- m2. uithakken, zandstralen, en terugvoe- gen. €50,- m2 excl. btw. Lid hoofdbedrijfschap ambachten. 10 jaar ga rantie. 072-5157635/06- 10001925. zie ook onze website: www.voegbe- drijfjanpeereboom.nl Nieuwe pc of laptop: TCA Actieweken t/m 5 juni. Werken op het mooiste punt van Texel? vraagt per direct: Medewerkers bediening/ overige werkzaamheden Zelfstandig werkend kok Werktijden in overleg, vervoer kan geregeld worden Voor informatie: Frans Hopman, 0222-313457/06-51582530 Sollicitatie per mail naar: info@torenrestaurant.nl of per brief naar: Postbus 158,1790 AD Den Burg Italiaanse aveJiüïl Oester met citrusgelei; Tomatencappuccino; Tartaar van tonijn met kappertjes en kwartelei Tramezzini, heerlijk opgerold tramezzinibrood in drie smaken Vitello tonato van kalfsmuis en tonijnmayonaise Parmigiana Siciliana van courgette, aubergine en Parmezaanse kaas; Gnocchi met gorgonzola dolce en Lardo di Collonata Speenvarkenrack op een bedje van truffelpolenta met geroosterde paprikasalsa en knoflookschuim. Huisgemaakte kazen "tricolore: met zwarte peperappeltjes en caramel; Mascarponemousse met gemarineerde aardbeien en balasamico Per persoon: €42,- Wij serveren diverse Italiaanse wijnen per glas. Ontvangst tussen 18:00 en 18:30. Reserveren: (0222) - 31 55 41 Georganiseerd m.m.v. Giovanni Gi (bekend van het tv programma "binnenkort geopend' Restaurant thuis voor toptalent Onze vestiging in Texel is op zoek naar een enthousiaste nieuwe collega: Functieomschrijving De Caissière draagt zorg voor het klantgericht en accu raat factureren van de door de zelfbedieningsklanten verzamelde goederen en je vervult werkzaamheden bij de receptie. Indien gewenst houd je een productgroep bij. Functie-inhoud Afrekenen, conform het front end handboek, waarbij de nadruk ligt op kassahandelingen, facturering, betalingen, de receptie en het voorkomen van diefstal en derving. Daarbij is het belang rijk om klantvriendelijk en servicegericht te handelen, te zorgen voor een juiste begroeting en afscheid van de ZB-klanten en deze te informeren over goederen, service of garantie. Ten slotte zullen er nog enkel overige voorkomende werkzaamheden zijn, om het vestigingsresultaat te kunnen realiseren. Functie-inhoud LBO-niveau. Er is geen specifieke opleiding vereist. Ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk. Kijk op www.werkenbijsligro.nl voor de volledige omschrijving en solliciteer online! Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer K. Groot of de heer E. de Graaf op het telefoonnummer (0222) 31 30 57 of mail naar texel.zelfbediening@sligro.nl Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. thuis in uw eigen woonomgeving? Dat kan met perfecte thuiszorg, van huishoudhulp tot verpleging door gediplomeerde in vertrouwde handen ""Po, 0fpaficulier Hoofdkant.: Ganker 5 1688 CR Nibbixwoud awb*,pgb Garage Dros Garage Hestend SMtOSpURSfij betsema d'» Het NI0Z is het oceanografische instituut van Nederland én een van de belangrijkste oceanografische centra ter wereld. Vanuit onze prachtig gelegen locatie in 't Horntje werken we samen met ruim 250 collega's: wetenschappelijk onderzoekers, laboranten, technici, bemanningsleden voor de schepen en ondersteunend personeel. Het NI0Z verzamelt en verspreidt wetenschappelijke kennis van zeeën en oceanen. Door de kennis over onze planeet te vergroten willen we bijdragen aan een duurzame toekomst. We doen zelf veel onderzoek én werken samen in tal van internationale projecten: van de Waddenzee tot in de tropen, van de oceaan rond Zuid-Afrika tot in de Noordelijke IJszee. Het NI0Z beschikt over drie eigen onderzoeksschepen: met de Pelagia doen we onderzoek op de oceanen en op de open Noordzee, met de Navicula en de Stern doen we onderzoek op de Waddenzee. Op onze afdeling Mariene Technologie werken onze technici nauw samen met de onderzoekers aan ontwerp en ontwikkeling van hoogwaardige onderzoeksapparatuur. Je verricht alle noodzakelijke scheepswerkzaamheden, zoals laden en lossen van goederen en containers, onderhoudswerkzaamheden aan het schip, het in orde houden van reddings- en veiligheidsmiddelen en het schoonhouden van dekken en overige ruimtes aan boord. Je hebt aan toonbare ervaring in het bedienen van kranen en lieren en assisteert bij het uitzetten en binnenhalen van bemonstering- en meetapparatuur. Je wordt ingedeeld in de brugwacht. Het gaat om een dienstverband van 2 jaar met uitzicht op een vaste aanstelling. Kijk voor een uitgebreide profielschets op www.nioz.nl. Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met: SW-5 of gelijkwaardig Geldig monsterboekje Geldig Seafarer medical certificate Vaarbevoegdheidsbewijs met minimaal forming a part of a navigational watch Basic safety training. Vragen over de functie? Bel met Theo Buisman, hoofd afd. Scheepsmanagement en Logistiek: (0222) 369 375 en/of Jolanda Evers, adviseur HRM: (0222) 369 371. Reageren? Stuur je brief met motivatie en CV o.v.v. vacaturenr. 2010-015 voor 27 juni aan het NIOZ, t.a.v. Jolanda Evers, afdeling HRM, Postbus 59, 1790 AB Den Burg Texel of bij voorkeur via email aan jobs@nioz.nl.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6