SV OOSTEREND 75 JAAR! V. VERBOUVWINGS 5 n n Natuursteen Texel rwi) Zilver if Goud if Brons Verhuisd 1^" AB Vakwerk 24,50 TEXELSE 10 COURANT Fameus Wonen 'Of ik nu 14 cappuccino's erbij kan maken voor die groep toeristen hier op Texel? Prima, da's toch niet abnormaal?" vófldlew V AB v\Wva<\<\\ Gevraagd: Bedienend personeel gebakken zeezalm mosterdsaus, garnalen en verse asperges (AA) Havenrestaurant Texel SVO feliciteert... Bep Vonk met zijn welverdiende zilveren KNVB bondsspeld! SVO bedankt... en uiteraard de sponsors voor hun geweldige bijdrage aan het feest!!! v y Cocky's Kapsalon Peter 'jouw kapper' Izak en Duwie van der Linde- Reuvers www. u itvaartcentr u mtexeln I Verkeersschool r'T iy'i'dtfcl&réfe - We hebben verse Texelse oesters, Mosselen, Ali kruiken, Zeetongen, Zeezalm, Kabeljauw, Tarbot, Zeewolf, Langoustines, verse Noordzee-kreeft, Heilbot, Coquilles en Gamba's in huis, bereid met verse boter van boterboerderij Verdegaal. f Deze week: Tafelreservering, 0222 - 319310. VRIJDAG 18 JUNI 2010 alle leden die samen 75 jaar SVO bij elkaar hebben gevoetbald de jubileumcommissie die het feest prima heeft geregeld de keuken- en barploeg die uitstekend werk hebben geleverd Siem Zijm en de tentenbouwers voor bouwkunst in de stromende regen SVO DAI en SVO MB1 voor het schoonmaken vooraf Richard en Ewald voor het verzorgen van de velden Joop voor het fraaie restauratiewerk aan het hek de A-junioren voor hun poetswerk onder barre omstandigheden Chris voor de prachtige vesten de Rode Kruis dames voor hun aanwezigheid Whatever en Mike voor de gezellige muziek Harry, Marco en Cor voor de lekkere vissies de dappere schoonmaaksters voor de tweede keer schoonmaken Judith en Nico voor de spelletjes alle deelnemers aan de wedstrijden voor hun inzet Hans voor weer een middagje voortreffelijk fluiten de KNVB voor de onderscheiding en de vlag Joop voor de mooie stukkies in de Texelse Courant Corina voor de website www.svoosterend.com de gasten voor de felicitaties en de cadeaus Bart en Annelies voor de nachtwacht alle vrijwilligers die we nog vergeten zijn alle bezoekers voor een heel gezellig jubileumfeest Spar Koot Tegelzetbedrijf Kooger Visser Texel Sport 2000 Melkveehouderij Noorderschorren Kinderdagverblijf de Pepermolen B&B Accountants Texel Air TM Vastgoed TX3 Fa. Gebr. van der Vis TX 5 Fa. A. Ellen zn. TX29 Fa. P. Drijver Zn Van Strien Bouw De Kapper Bremer Schilders TCA Automatisering Topslagerij Rob en Meta Maas Installatiebedrijf Duinker TX Kossen Horecagroothandel 53 Graden Noord A2B Solutions BV SC 41 Fa. M. Drijver Mediabureau Langeveld de Rooy Loonbedrijf Dros Brouwer Schoonmaakbedrijf Loonbedrijf Duinker Rabobank TESO Café de Kombuis TX 68 V.O.F. Vertrouwen Assurantiekantoor Jos Kager Installatiebureau IBS Oele Schoo Tegelzetbedrijf v/d Maden Klusbedrijf Onno van der Windt Bouw Timmerbedrijf Texel Kaasboerderij Wezenspyk Aannemersbedrijf Piet Graaf Bosma Woninginrichting Loonbedrijf van der Star Betsema Autospuiterij Expert Schoorl Garage Grisnigt Service Center Texel TBO-Texel Tatenhove BV TX14 Ellen Trap BV Wijnhuis Oosterend De Reuze Aardbei Slagerij Dros Laan Zonwering Prins Hendrik Texel Strends End Opel dealer Rentenaar Klusbedrijf Betsema TX43 V.O.F. Pesce opruiming Bijzettafel Bo Vitrine Interlinea Fauteui' Eden Bank 2+3 zits Barcelona Bank Laqo Bank Monroe antraciet lede Salontafel Gobi Dressboy Aking Dressoir Madrid <sV_yy a Maakt ruimte Fameus Wonen maakt ruimte voor de verbouwingswerkzaamheden. Kom dus snel langs, want tijdens deze verbouwingsopruiming krijgt u flinke kortingen op een groot deel van het assortiment. U herkent deze artikelen aan de speciale verbouwingsprijskaarten waarop de korting vermeldt staat. Nu 7 dagen geopend, met of zonder afspraak. Zo. en ma. geopend v.a. 10:00 uur, alle andere dagen v.a. 8:30 uur. De Koog, tel. 317575 of 06-22217601. De Zes 12 (kamer 115) 1791 EX Den Burg «y.3£3! Grafmonumenten Eigen monumententuin Beletteringen, reparatie, restauratie Korte levertijd uit voorraad Grafversieringen vazen lantaarns Natuursteen onderhoudsproducten Jaarlijks onderhoud over geheel Texel Bernhardlaan 147, Den Burg Tel. (0222) 310 168 - Mobiel (06) 51 283 246 vaste instructeur: Bas Buijsman ook lessen op Texel mogelijk! vlot je rijbewijs halen www.robbity.nl/texel SHE* 24-lessenpakket incl. praktijkexamen Q35,- 1 G in personeel Noord-Holland Payroll AB is niet voor een kleintje vervaard. Zo zitten we nou eenmaal in elkaar. We bieden graag de helpende hand, met vakwerk in personeel. Mensen bij wie het niet zo gauw te gek kan. Abnormaal? Nee. Je klus zo goed mogelijk tot een mooi resultaat brengen, dat vinden we bij AB normaal. Meer informatie kunt u vinden op www.abnoordholland.nl Middenmeer (0227) 50 23 41 Hoogkarspel (0228) 56 76 00 Obdam (0226) 45 44 88 Purmerend (0299) 64 62 61 Texel (0222) 31 96 21 Beverwijk (0251) 86 02 20 Kikkertstraat 30 - De Cocksdorp 06-54678422 Aarde en Hemel Ton van der Slikke Uitvaartverzorging Tel: 06-83164910 Verzorgen en regelen van begrafenis en crematie. Opbaring in afscheidshuis de Vlinder of andere locatie. Zorgvuldige persoonlijke begeleiding voor een warm en liefdevol afscheid, met oog voor budget en detail. Dag en nacht bereikbaar. Hollewal 42 1791GH Den Burg www.aardeenhemel.nl info@aardeenhemel.nl ledereen is ongeacht zijn verzekering, dus ook bij een natura polis, vrij om voor Uitvaart verzorging Aarde en Hemel Ton van der Slikke te kiezen. Afscheidshuis de Vlinder Op de veerhaven van de TESO-boten

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 10