Schooljeugd golfsurft met sportpas Juna Tent goed gevuld dankzij Nederlands lied Muziekfestival voor het laatst voor raadhuis Familieberichten Catharina Maria Bakker Ineke Ineke Bakker Ineke Lieve Ineke Tante Ineke Reina Vermeulen de be! angstelling en de vele kaarten die kregen op mei met ons ó>5~jarig1 Het was een bele k'jne dag. ag. huwelijk. Beau Jacobus Robert Tolboom 13 j uni 2010,3780 gram Bo Ineke VRIJDAG 18 JUNI 2010 De sfeer zat er direct goed in bij Frans Duyts Foto Olivier Schilling/Texel Images) tDiep bedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, is overleden onze zus, schoonzus en tante ik 19 mei 1950 t 16 juni 2010 Dia en Gerard Piet en Emie Jacob en Ella Elles en Henk neven en nichten Haffelderweg 28 Den Burg Ineke is overgebracht naar de landschapkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 21 juni om 15.00 uur in de R.K. kerk, Molenstraat 36 te Den Burg. Aansluitend zullen wij Ineke naar haar laatste rustplaats begeleiden op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. G.J. Huisman, Akenbuurt 22, 1791 PJ Den Burg. Indien u geen rouwcirculaire heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Flink Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht Flink was jij je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven Flink wil je nu dat wij zullen zijn maar afscheid nemen doet ons pijn Op woensdag 16 juni hebben wij afscheid moeten nemen van We zullen je missen en nooit vergeten Fred Kim Frits Evelyne Pier Fia Hennie Monique Kasper Evelien Nanda Carolyn Lianne Jopie Wim Ria Tec la Marja Elsbeth Monique Ger Nelie Jeanet Elise Hidde Ewoud Mary Wesselien Jacquelien Heidi Texelse Reede, 's Heerenloo Noord Holland Oost Heel verdrietig ben ik omdat mijn lekkere moppie is overleden. Dag lieve schat, huisgenoot Fred De strijd was oneerlijk en helemaal niet terecht Je wilde graag nog verder maar verloor dit gevecht we zullen je missen Een lieve groet van Jan Frans Bas Sandor Marion Piet Dineke Jan Inge Inge Monica Martin Neis Luit Edda Romke Inge Anton Wilma Thea Matthy Bert Jildou Marjan Jaline Peter Jeanet Gia Petra Annette Loes Nanja Hennie Texelse Reede De Waerden Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere tante. Liefs, Esther en Kees Lucie, Jelle en Deesie Marjo en Jim Ryan en Lila Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Co en familie heel veel kracht om dit verlies te verwerken. Vogelvereniging Op Eigen Wieken Wij danken u hartelijk voor uw warme belangstel ling, de prachtige bloemen en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa GOSSE WAAIJER Uw medeleven heeft ons heel goed gedaan en steun gegeven. J. Waaijer-Schaap Nelie en Adrie Jordie Marlon Marianne en Chris Ramon Kiran Texel, juni 2010 Nog niet te bevatten, maar helaas de realiteit. Ben je in één klap je "grootste" vriendin kwijt. Daarom wil ik graag langs deze "veilige weg"! D.A.P. Texel, collega's en al die mensen bedanken voor de steun, het begrip, de lieve kaarten en de vele bloemen die we ontvangen hebben na dit grote verlies. Monique Huiding BEDANKT voor Jan, Mar en c e kinderen, kiein- en achterkleinkinderen. Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedan ken voor de vele kaarten, sms-jes, telefoontjes de bloemen en het bezoek dat ik heb mogen ont vangen, zowel tijdens mijn verblijf in het Gemini als na mijn thuiskomst. Het is fijn te weten dat er zoveel mensen aan je denken! Tilly Vinke Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon/broertje Geboren op 12-06-2010 Weegt 4980 gram en is 56 cm klein Rob, Josien en Senna Tolboom Sluyscoog 61 1791 WV Den Burg Hama is nog mama, papa bljjft gewoon papa. Haar m(j wacht een hele nieuwe klus, want ik ben ineens grote zus! Intens bljj en geluk kig zjjn w(j met de geboorte van onze dochter en zusje Cees Daalder, Sandra Rouwenhorst Mayra Schilderend W6 PRIBKDen Burg Tel. 0222- 310854 Wil je teentjes komen tellen, graag eerst even bellen. Hoera! Onze dochter en zusje is geboren op 15 juni 2010 Kasper Zijm, Dorien Kikkert en Tycho Rijnstraat 107 2025 RP Haarlem bedankt voor de gezellige en leuke jaren die je bij ons hebt gewerkt We zullen je missen Directie en medewerkers van Landgoed de Bonte Belevenis Het was natuurlijk een buiten kansje, waar in Nederland zie je Thomas Berge, Nick Simon en Wolter Kroes nog op één avond voor maar vijfentwintig euro? Dat dachten een hoop mensen van de overkant ook. Naast een groot aantal Texelaars, vrijwilli gers en zeilers, kwamen er ook een hoop overzeese fans naar het Nederlandstalige feest bij paal 17. Veel hotels zitten vol en hanteren soms zelfs een ander tarief, hoewel ik daar niet blij mee ben', zegt Corina Röpke van Paal 17 Events. Natuurlijk heeft dat ook te maken met de Zeilweek, maar volgens Röpke trekt dit evenement nog wat extra bezoekers naar Texel. Toch was het concert niet uitver kocht. Volgens barhoofd Sander heeft dat onder andere te maken met de relatief hoge toegangsprijs. 'Er is misschien één groot, ander feest waarvoor je op Texel vijfen twintig euro voor een kaartje betaalt, maar over het algemeen is dat een heel bedrag voor een avondje uit. Misschien dat daarom een bepaalde groep jongeren van avond niet aanwezig is.' Maar de barman heeft niets te klagen. 'De drankverkoop loopt goed, dat kun je zelf zien', zegt Sander en wijst naar de tafels achter hem die con stant bijgevuld worden met plastic glaasjes fris en bier. De sfeer zit er goed in en het blijft de hele avond gezellig. De meeste mensen zijn rond het podium ver zameld, maar er wordt niet geduwd of getrokken en met een beetje moeite kun je ook als laatkomer nog een plekje dichtbij de grote artiesten bemachtigen. De familie Outenaar staat wat verder bij het podium vandaan. Zij komen al veertig jaar op het eiland, maar zijn nog nooit bij de Ronde geweest. 'Dat wilden we nu wel eens zien en we vinden dit concert hartstikke leuk!', zegt mevrouw Outenaar met twinkelende oogjes. 'Alleen zou ik willen dat we weer achttien waren. Dan kun je echt feesten en dat kan nu eigenlijk niet meer.' Toch ver maakt het echtpaar zich prima. Met een pina colada in de hand beweegt mevrouw Outenaar zich door de menigte. Het feest is com pleet als ze ineens haar achterneef bij de bar tegenkomt. 'Ik had hem al niet meer gezien sinds hij zó klein was', roept ze blij en geeft met haar hand ongeveer een halve meter aan. Overal zie je mensen met een drankje in de hand, maar er is geen sprake van dronkemansonrust. Misschien komt dat wel door de goed georganiseerde beveiliging. Waar je ook kijkt, er is altijd wel een stevige kerel met een groen jasje in de buurt. De duidelijke V op hun kledij laat er geen misverstand over bestaan. Het zijn er wel wat veel. 'Ik zeg altijd, beter een paar te veel dan te weinig', lacht een bewaker die bij één van de uitgangen staat. Corina Röpke legt uit dat er een wettelijk aantal veiligheidsmannen is voor dit soort evenementen. Zij huurt er altijd nog een paar extra in, voor de zekerheid. Of er vol gend jaar weer een concert van deze allure komt, is nog niet duide lijk. 'Eerst maar eens zien hoeveel het toegangsgeld en de drankjes hebben opgeleverd.' Renee Kooger Bijna vijftig kinderen ontdekken Jeugdsportpas het golfsurfen. Vijf- kickboksen, waterpolo of atletiek, deze week met behulp van de tig anderen hebben gekozen voor (Foto Sportservice Texel) Het raadhuis aan de Groeneplaats in Den Burg was dinsdagavond naar verwachting voor het laatst het decor van het Midzomer Muziek Festival. Alle Texelse fanfarekorp sen, drumbands en majorettes lie ten er horen en zien wat ze in huis hebben. Bijzonder was het optre den van de drumbands, die onder meer met in stukken gezaagde bezemstelen op oliedrums trom melden. (Foto Jeroen van Hattum)

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3