De Koog viert kermis TEXELSE 3 COURANT Familieberichten Kitesurfer in nood Hoornder kerkje onderwerp expositie Wat vindt u? Alcholgebruik Vernielingen aan strandhuisjes "Lekker, een paar graadjes warmer! Toch?" Corrie Cornelia Barhorst-Huisman Corrie Corrie Huisman Corrie Corrie Corrie Corrie Barhorst-Huisman Jacob Zijm Jaap Agnes van der Schans. Agnes van der Schans Suzanne Lap en Jeroen Smit gaan trouwen! Jaap Zijm Sara Liza Marijke Anthonia Ruis VRIJDAG 16 JULI 2010 Botsauto's, een grote trampoline, een funhouse en attracties om in rond te draaien. Het is tot en met zondag te vinden op de kermis aan de Nikadel in De Koog. Er staan ook gok- en schietkramen en kramen waar lekkers kan wor den gekocht. Voor kleine kinde ren is er onder meer een draaimo len aanwezig. De vuurwerkshow waarmee de kermis woensdag avond spectaculair van start zou gaan, is door het slechte weer afgeblazen. 'Een teleurstelling voor duizen den mensen', zegt kermisexploi tant Patrick de Kort. De show is verplaatst naar zaterdagavond 17 juli. Het vuurwerk wordt om 23.00 uur afgestoken. (Foto Jeroen van Hattum) Redders van de Beursplein 5 van de KNRM hebben donderdag avond rond 21.45 uur een kitesur fer uit het water gevist. Hij was ter hoogte van de vuurtoren in de pro blemen geraakt, wat van de kant af was gezien. Eerder op de avond waren de Durper redders opge piept om assistentie te verlenen bij een actie nabij Den Helder, maar deze hulpvraag werd ingetrokken. Vorige stelling: Het is een goede zaak het alcohol gebruik onder jongeren terug te dringen. 232 stemmen nee (12%) Vijftig keer het kerkje van Den Hoorn, is de titel van de ten toonstelling die vanaf donder dag 22 juli is te zien in de schuur Klif 19 in Den Hoorn, met pentekeningen en aquarel len van Wouter van Dapperen. De eind november 2008 overle den Van Dapperen was architect in Bussum. Tijdens zijn leven bracht hij met echtgenote Otti vijftig jaar de vakantie en week enden op Texel door. Ze waren dermate aan het eiland verknocht, dat ze op Klif ('het huisje met de bedstee'), een tweede huisje, kochten. Voordien verbleven ze op Heidehof en bij de familie Bak ker van de Jan Ayeweg. 't Hoge Achterom was het lievelingsplekje van de schilder, maar ook vanuit andere gezichtspunten vereeu wigde hij het Hoornder kerkje. Ter nagedachtenis en als eerbetoon richt zijn weduwe de expositie in. Die is vanaf 22 juli elke donder dag geopend van 13.00 tot 15.00 uur en 's avonds na 19.00 uur. In de tussenliggende tijd heeft de vrouw des huizes een kraampje ingericht met pentekeningen. De tekeningen zijn in gedrukte vorm te koop bij galerie Klif ART en bij Galerie Melk, beiden in Den Hoorn. Bij paal 20 zijn afgelopen week meerdere keren strandhuisjes vernield. In de nacht van woensdag op don derdag werden bij drie huisjes slo ten en ramen stukgemaakt. Van maandag op dinsdag werden 's nachts op hetzelfde strand bij vier huisjes sloten en ramen vernield. Het is volgens de Algemene Plaat selijke Verordening tussen 0.00 en 6.00 uur verboden om in de buurt van de strandhuisjes te zijn. ja (88%) Nieuwe stelling: Is het een goed plan om langs de Burgwal woningen te bouwen in het park van Den Burg? www.texelsecourant.nl Een aquarel gemaakt door Wouter van Dapperen. We knokten er voor maar het laatste konden we niet winnen. Veei te vroeg moet ik afscheid nemen van mijn lieve vrouw 14 maart 1959 t 13 juli 2010 Ruud Barhorst De Wittstraat 7 1792 BN Oudeschild Corrie is overgebracht naar de strandkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 16 juli van 19.30 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 juli om 13.30 uur in "Uitvaartcentrum Texel". Aansluitend zullen wij Corrie begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats van Oudeschild aan de Zuidhaffel 47. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in dorpshuis ,,t Skiltje", de Ruyterstraat 61 te Oudeschild. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom om dit afscheid met elkaar te delen. Wij verliezen in een goede, flexibele en vooral trouwe medewerkster. Corrie was ernstig ziek, maar dit hadden wij niet verwacht, zo snel na de constatering van haar ziekte. Wij wensen Ruud en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Echte Bakker Timmer Het is niet eerlijk dat wij nu al afscheid moeten nemen van onze zus, echtgenote van Ruud Barhorst Ruud veel sterkte gewenst in deze moeilijke tijd. Attie en Jan van de Bout Teus en Annie Huisman Marrie Hoffmeister Pia Huisman Nel en Piet Kijm Tineke en John Zuidema Wij zullen haar heel erg missen. Erg verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega We zullen haar erg missen en wensen Ruud en de familie heel veel sterkte toe. Carla Tineke Corry en Jaap Gemma en Jacco Samanta en Ernst Melanie en Guido Marco en Margret Simone Jolanda en Marco Laura, Lizanne, Joerie, Chloë en Bob. Een dag Terschelling, een feestje of uit eten. Ik zal deze mooie momenten niet vergeten. Je collega Corry Na een korte strijd, ieder lichtpuntje aangegre pen, is toch plotseling overleden onze schoon dochter, schoonzus en tante Henk Barhorst f Lies Barhorst-op den Kelder Clemens f en Bertha Elly en Jan Henk en Petra Elize en Lucas Jos Herman en Annette Kees Nico en Diana Theo en Tine neven en nichten Geschrokken en verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van Onze deelneming gaat uit naar onze collega Ruud en de familie en vrienden van Corrie. Wij wensen hen alle kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers loonbedrijf Dros: Stye en Birgit Thijs André Kees en Evalien Chris Rinco en Annika Peter en Sophie Hans en Marja Niels en Marja Leo en Samantha Hans en Roma Ronald en Tjitske Ko en Dolly Marco Maichel Nic en Toos Peter en Izabella Sijb en Kim Jan Vos Yvar Werner en Frieda Lang hebben we mogen genieten van zijn genegenheid, gezellig heid, humor en kritische kijk op de wereld, maar in de middag van 14 juli overleed op een leeftijd van 86 jaar onze lieve vader, schoon vader, opa en overgrootvader Weduwnaar van Johanna Logman Texel, A 24 augustus 1923 Siem t Texel, t 14 juli 2010 Gerard t en Lucie t Janneke en Udo, Thijs, Jesse, Marijn Floortje en Jord Eline en Govert Piet en Céline Marion en Arend Jonna en Wouter "Gollards" De Zes 12 k. 14 Den Burg Jaap is op zijn kamer in de "Gollards". De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 19 juli om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Molenstraat 36 te Den Burg, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de R.K. begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen we samen in de "Witte Burcht", Molenstraat 19, waar er gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Piet Zijm, Kikkertstraat 28,1795 AD De Cocksdorp. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom om dit afscheid met ons te delen. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Bert, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Sjef en Ria Ulrike Truus en Guus Albert en Berna Marcel en Anouschka Jacco en Linda Ad en Marleen Wij zijn diep getroffen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Bert en familie veel sterkte toe met dit verlies. Robert Frido Anneke Herman Bianca Bemanning TX 10, TX 20, TX 35 In het Hoornder kerkje geven wij elkaar het ja-woord op vrijdag 23 juli 2010 om 15:30 uur. Wij houden receptie van 17:00 uur tot 19:00 uur in de feesttent aan het Lagewegje te Den Hoorn. Ons adres Troostesgroet 3, 1722 KT Zuid-Scharwoude Wij wensen Piet, Céline en verdere familie veel sterkte toe bij het overlijden van Personeel "De Rog" Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze CATHARINA MARIA BAKKER Ineke terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap en liefde, bloemen en brieven. Dia en Gerard Piet en Emie Jacob en Ella Elles en Henk Neven en nichten Texel, juli 2010 We zijn heel blij met ons vierde kleinkind. is de tweede dochter van Corine en Farid Ardennenstraat 28 1827 AM Alkmaar 9 juli 2010 De gelukkige opa en oma: Frans en Agatha Witte Via deze weg wil ik hen die ik nog niet bedankt had als nog bedanken. Beste vrienden, kennissen, familie, buren, collega's en iedereen die ik vergeten was bedankt. Na een hele lange en heftige pe riode van ziekenhuis naar een revalidatiecentrum na mijn CVA ben ik weer thuis. Hele maal de oude zal het wel niet meer worden maar we zijn er nog.Namens Appie en mijzelf wil ik iedereen bedanken voor alle honderden kaarten, bloemen en lieve mails, Petra Eelman Hallo, mag ik me even voorstellen. Ik ben 1 2 juli 2010 geboren en mijn naam is □6.18 3350 gram 51 cm Mijn trotse papa en mama zijn Steffen Ruis en Marjon van de Reijken Wilt u mijn teentjes en vingertjes tellen, graag van te voren even bellen. Kamperfoelieweg 7 1796 MT De Koog □6 53841518 [5teffen] □6 38300620 (Marjon)

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3