Gemeente Texel bekendmakingen Vl/iersma meubelen www.texel.nl TEXELSE 10 COURANT Dg Vrijhei Granieten en hardstenen keukenbladen Cocky's Kapsalon Peter 'jouw kapper' Tierra del Fuego Maule Valley, Chili Jan de Wit Weverstraat 18 DEN BURG (TEXEL) Tel. 0222-312134 Bankstellen Meubelen Boxspring-bedden Matrassen Verlichting Snelle levering Wilhelminalaan 14, 315099 kijk ook op www.wiersmameubelen.nl wastafelbladen vensterbanken vloeren Hoofdweg 86 De Cocksdorp - 311 171 06 13375284 mail@devrijheidtexel.nl autopa^3 GEI[ID3GG$ Voor een betrouwbare gebruikte auto slaagt u gewoon op Texel. Ook voor schadeherstel kunt u alles vinden op www.texelseautopagina.nl BOUWZAKEN RECTIFICATIE VERKEERSZAKEN MEDEDELINGEN VERHUIZING VRIJDAG 13 AUGUSTUS 2010 Nu 7 dagen geopend, met of zonder afspraak. Zo.en ma. geopend v.a. 10:00 uur, alle andere dagen v.a. 8:30 uur. De Koog, tel. 317575 of 06-22217601. Diabetes heeft een domino-effect en kan leiden tot bijvoorbeeld een hartaanval, dementie en nierfalen. Uw donatie helpt niet alleen diabetes bestrijden. U helpt ook andere ziekten voorkomen. Weet wat diabetes doet, en hoe u diabetes type 2 kunt voorkomen. Doneer met een domino-effect. www.diabetesfonds.nl 0800-5766123 j Diabetes Fonds Diabetes, te groot om te negeren ;AMESo,V SQQMSKA Wilde Bramen iOOHSHA Wilde lierbessen «SfDl Jonge Jenever LITER - Sauvignon Blanc - Merlot - Camenère Rosé 75 cl per fles 5.49 P EXCLUSIEF BIJTOPSLIJTER BOLS VIEUX PJ OTTER WODKA BOOMSMA WILDE BRAMEN EN-VLIERBESSEN CAMPAGNE JAMESON VILLA MASSA DERUSSIE IRISH WHISKEY LIMONCELLO SAFARI LIKEUR ACKERMAN X-NOIR MOUSSERENDE ROSÉ TIERRA DEL www.uwtopslijter.nl Geniet, maar drink met mate Alcohol onder de 16, natuurlijk niet Aanbiedingen geldig van 09-08-10 t/m 21-08-10 Natuursteenhandel - Steenhouwerij Garage Dros PROFILE TYRECENTER Garage vakgarage autospuiterij H garage rentenaar SUZUK' Westend s«wm»«wwmm- betsema -JSW v 1 Aangevraagde bouwvergunningen (1791 NH) Gerritslanderdijkje 184 in Den Burg: gedeel telijk veranderen van recreatiewoning (ontvangen 3 au gustus 2010); (1795 JT) Postweg 176 in De Cocksdorp: geheel vergroten van dakkapel (ontvangen 5 augustus 2010); (1796 BB) Nikadel 19 in De Koog: gedeeltelijk vergroten van een bestaande Lidl supermarkt (ontvangen 10 augustus 2010). Tegen deze kennisgevingen kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunningen en gebruiksvergunningen zijn verleend. Verleende bouwvergunningen en gebruiksvergunningen worden gepubliceerd. Verleende bouwvergunningen (1791 PE) Rozendijk20 in Den Burg: gewijzigd uitvoeren van een bouwplan waarvoor reeds eerder een vergun ning is verleend (verzonden 5 augustus 2010); (1796 MD) Pontweg 150 in De Koog: gewijzigde bouwvergunning eerste fase voor geheel vernieuwen van een rioolzuive ringsinstallatie met werfgebouw (verzonden 6 augustus 2010); (1792 AV) Commandeurssingel 44 in Oudeschild: geheel plaatsen van schuurtje (6 augustus 2010); (1795 LB) Vuurtorenweg 184 in De Cocksdorp: geheel plaat sen van een schutting (verzonden 6 augustus 2010); (1796 AC) Ruijslaan 49 in De Koog: geheel plaatsen van een woonhuis (herbouw i.v.m.brand) (verzonden 6 augustus 2010); (1791 SE) Hoefslag 45 in Den Burg: geheel plaatsen van een overkapping (verzonden 10 augustus 2010) Verleende bouwvergunning en ontheffing 3.6.1.c Wro (1795 LK) Vuurtorenweg 86 in De Cocksdorp: gedeeltelijk vergroten van een stierenstal (verzonden 5 augustus 2010); (1797 RH) Westerweg 94 in Den Hoorn: geheel oprichten van een landbouwschuur (verzonden 3 au gustus 2010). Bovengenoemde vergunningen kunt u inzien bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de dag waarop de besluiten zijn bekendgemaakt verzenddatum) een bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders. Het bezwaarschrift wordt ondertekend en dient ten minste te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Verleende bouwvergunning en ontheffing artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Burgemeester en wethouders van Texel maken bekend, dat zij ontheffingen van de geldende bestemmingsplan nen en bouwvergunningen verlenen voorde navolgende aanvragen om bouwvergunning met toepassing van: (1797 RT) Hoornderslag 8 in Den Hoorn: gedeeltelijk vergroten van een strandpaviljoen (geen zienswijzen ingediend) De verleende bouwvergunningen en ontheffingen van het bestem mingsplan (die zijn voorbereid met toepassing van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht) liggen met ingang van 16 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage. Belangheb benden die het niet eens zijn met het bovengenoemde besluiten en tegen de ontwerpbouwvergunning(en) en/of de ontwerp ontheffing(en) een zienswijze hebben ingediend, alsmede belanghebbenden die niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend, kunnen beroep instellen. Dit beroep dient binnen zes weken na de dag dat het besluit ter inzage is gelegd ingediend te worden bij de rechtbank in Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). Het beroepschrift dient in ieder geval te bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht, de gronden van het beroep en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Van de indiener van een dergelijk beroepschrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Indien een beroepschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar (Postbus 251, 1800 BG Alkmaar). Van de indiener van een dergelijk verzoek schrift wordt een bedrag aan griffierechten geheven. Gedoogbeschikking Burgemeester en wethouders van de gemeente Texel hebben besloten om, vooruitlopend op een af te geven tijdelijke ontheffing, te gedogen dat containerunits worden geplaatst ten behoeve van tijdelijke bewoning aan de Vuurtorenweg 54 in De Cocksdorp (verzonden 11 augustus 2010). Bovengenoemd gedoogbesluit kunt u inzien bij de Publieksbalie op het gemeentehuis. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunt u tegen dit besluit bij ons een bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaarschrift dient in ieder geval te bevattemde naam en het adres van de indiener; de dagtekening; een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het bezwaar; zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag aan grif fierechten geheven. Bouwvergunning en ontheffing Burgemeester en Wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening tijdelijk ontheffing te verlenen van het gel dende bestemmingsplan. Daarom wordt voor dit plan overeenkomstig afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht een ontwerp ontheffing en ontwerp- bouwvergunningen ter inzage gelegd. Het gaat om het volgende plan: tijdelijk plaatsen van een container t.b.v. huisvesting aan de Vuurtorenweg 54 in De Cocksdorp. De ontwerp bouwvergunningen en ontwerp ontheffing liggen met ingang van 16 augustus 2010 gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie van het gemeentehuis. Gedurende de termijn van ter inzage ligging kan een belanghebbende mondeling of schriftelijk een zienswijze kenbaar maken. De ontwerp bouwvergunningen en ontwerp ontheffing zijn ook digitaal raadpleegbaar op www.texel.nl Volg de gemeente, de politiek, het beleid bekendmakingen. Tijdelijke verkeersmaatregelen Burgemeester en Wethouders van Texel maken be kend dat voor evenementen de volgende tijdelijke verkeersmaatregelen nodig zijn: Voor de stoepenmarkt van de Haffelderweg in Den Burg het afsluiten van de Haffelderweg tussen Keesomlaan en Emmalaan op zondag 15 augustus 2010 van 12 uur tot 20 uur; Voor werkzaamheden in Oudeschild het afsluiten van de straat Haven, tussen ligplaats Loodsbotter en kiosk Veronica, voor gemotoriseerd verkeer, van maandag 16 augustus tot vrijdag 27 augustus 2010; Meer informatie over de verkeersmaatregelen van tijdelijke aard is te verkrijgen bij de heer D. van Sijp van de afdeling gemeentewerken, telefoon 06-13225221 Ter visie legging subsidieverordening Het college van burgemeester en wethouders heeft op 3 augustus 2010 besloten om de gemeenteraad via de raadscommissie Welzijn voor te stellen om de Algemene Subsidieverordening Texel 2011 vast te stellen. Deze nieuwe subsidieverordening wordt op woensdag 1 september 2010 besproken in de raadscommissie Welzijn. Het concept van de Algemene Subsidieverordening Texel 2011 ligt van 9 tot 23 augustus 2010 ter inzage in het gemeentehuis Publieksbalie) en is ook te in te zien op de gemeentelijke website www.texel.nl nieuwsberichten Schriftelijke reacties kunnen tot en met uiterlijk 24 augustus 2010 worden ingediend bij gemeente Texel, afdeling Ontwikkeling ter at tentie van mevrouw P. van Dijk, Postbus 200, 1790 AE Den Burg of via email rvandijk@texel.nlDeze reacties worden voorafgaand aan de bespreking op 1 september aangeboden aan de leden van de raadscommissie Welzijn. Personen en/of instellingen die willen inspreken bij de behandeling van de subsidieverordening door de raadscommissie Welzijn op 1 september, kunnen contact opnemen met de griffier mevrouw M. de Porto, telefoonnummer 0222 362 145 of email mdeporto@texel.nl of griffier@texel.nl Waarderingssubsidie 2011 vóórl september 2010 aanvragen U (uw organisatie) kunt deze subsidie aanvragen als: u, zonder winstoogmerk, activiteiten verricht die in hoofdzaak ten goede komen aan Texel, haar inwo ners of de Texelse gemeenschap; deze activiteiten van voortdurende aard zijn en pas sen binnen het beleid van de gemeente Texel en waar nog niet op andere wijze in belangrijke mate binnen de gemeente in wordt voorzien Een aanvraag dient middels een aanvraagformulier waarderingssub sidie te worden aangevraagd en in ieder geval te worden voorzien van jaarrekening en begroting. U kunt een aanvraagformulier downloaden op de website van de gemeente Texel (www.texel.nl digitale balie formulieren waarderingssubsidie). U kunt het ook opvragen bij de Publieksbalie of telefonisch van 8.30 uur tot 16.30 uur via telefoon nummer (0222) 36 21 20. Jouw foto in het nieuwe gemeentehuis? De gemeente Texel organiseert een fotowedstrijd voor inwoners. Woon jij op Texel en ben jij een en thousiaste hobbyfotograaf? Stuur jouw mooiste foto's in en maak kans op een plek in de publieke ruimtes van het nieuwe gemeentehuis! Bovendien kunnen alle ingezonden foto's gebruikt worden in de publieksuitgaven van de gemeente, uiteraard onder vermelding van de fotograaf én maak je kans op een aantal leuke prijzen. Hoe werkt het? De wedstrijd is bedoeld voor inwoners van Texel. Zij zijn van harte uitgenodigd om mee te doen. Deelne mers worden opgesplitst in twee groepen: jeugd (tot 18 jaar) en volwassenen. In iedere categorie worden een eerste, een tweede en een derde prijs uitgereikt en alle winnende foto's krijgen een plaats in het nieuwe gemeentehuis. Geef in de titel van de foto of in de E-mail aan onder welke categorie de foto hoort. Upload jouw foto's op www.flickr.com/groups/ge- meentetexel of mail ze naar fotowedstrijd@texel.nl. De jury selecteert hieruit 20 foto's. Vervolgens bepaalt het publiek de uiteindelijke winnaars. Foto's inzenden kan tot 30 september 2010. Meer weten? Het onderwerp voor de foto's, de voorwaarden, de te winnen prijzen en overige informatie vind je op www.texel.nl. Vanaf 31 augustus heeft de gemeente Texel een centraal telefoonnummer, een nieuw bezoek adres en een nieuw E-mailadres Telefoonnummer Het nummer 14 0222 vervangt alle gemeentelijke publieksnummers. Een welkomsttekst en een keu zemenu met de meest voorkomende onderwerpen begeleiden u naar degene die u antwoord kan geven. Vanuit het buitenland en via bepaalde inter- netproviders (zoals Skype) is het (nog) niet mogelijk 14 0222 te bellen. Hiervoor blijft het oude nummer (0222) 36 21 21 voorlopig nog in gebruik. Adres Het nieuwe bezoekadres van de gemeente is per 31 augustus: Emmalaan 15, 1791 AT Den Burg. Het postadres blijft: Postbus 200, 1790 AE Den Burg. E-mail Er wordt een nieuw centraal E-mailadres ingevoerd: gemeente@texel.nl. Dit vervangt het huidige email@texel.nl. Openingstijden maandag t/m donderdag 8.30 - 12.30 uur vrijdag" 15.00 - 19.00 uur gemeentearchief: dagelijks 10.30 - 12.30 uur 'op vrijdag kunt u geen aangifte doen voor geboorte, huwelijk en overlijden. Wilt u de bekendmakingen per e-mail ontvangen? Meld u aan op www.texel.nl Groeneplaats 1 Postbus 200 1790 AE Den Burg T (0222) 362 121 F (0222) 362 287 E email@texel.nl 0e nieuwe adres- en contactgegevens per 31 augustus: Emmalaan 15 1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.nl /I www.texel.nl

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 10