TEXELSE 3 COURANT aap Texel'94 verliest eerste competitiewedstrijd Familieberichten 50 jaar! Aloïse Nell Koersbalclub De Koog Jaap Stoof Op weg naar. Voor* altijd in onze herinnering, W ■Hans en A^iek Jacoba Lok-Hartman Coby Catharina Anna Pennock - Schrama Tiny Anna Klazina Timmer-Zijm Deze modepop wordt donderdag Cornelia Johanna Geerts 'Van ooy\ bmilofi (cowt oon bmloff* Avfcoe- Ve-rme-vle-n Ire-he- Wasdhfc om 1 yTjO op 'Strand We4+' 'm Amif&rdsm. Jeu de boules DINSDAG 7 SEPTEMBER 2010 Nu zijn jullie weer samen. Geheel onverwacht ging een bijzonder mens van ons heen Weduwnaar van Stien Barneveld 15 december 1925 t 3 september 2010 Lenie Snepvangers-Stoof Joop Snepvangers Debbie en Robert Bianca en Jeroen Sandra Banjer Cooper Henk Stoof Alie Stoof-Knol Wendy Noordwester 126 1791 HG Den Burg Jaap is overgebracht naar de strandkamer van Uitvaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 september om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij Jaap begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij Stien op de Algemene begraafplaats van Den Burg. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Fam. Snepvangers-Stoof, Brunssumstraat 5, 1324 MH Almere Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn, je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Erg verdrietig, maar dankbaar voor het goede dat zij mij heeft gegeven, moet ik afscheid nemen van mijn lieve vrouw Rotterdam, 1 december 1938 t Texel, 6 september 2010 Barend Lok Jan Dirksoord 33 1791 GR Den Burg Coby is overgebracht naar de robijnkamer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 8 september van 19.30 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 9 september om 12.00 uur in cre matorium „Schagerkogge", Haringhuizerweg 3 te Schagen. Na afloop van de crematieplechtigheid komen wij samen in de koffiekamer van het cremato rium, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom om dit afscheid met ons te delen Een uniek mens is van ons heengegaan Coby Lok- Hartman 6 september 2010 De Waerden, namens Ambulante begeleiding Willemijne Ria Dorine Dédé lentje die gezond is, het duizend wense tentje die ziek is, maar ien Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is op 83-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 20 juli 1927 t 3 september 2010 M.A. Pennock Anita en Renze Bert en Marga Kevin Carin en Ron Jesse Anouk Schubertstraat 7 1962 EV Heemskerk Er is gelegenheid de familie te condoleren op woensdag 8 september van 19.00 tot 19.45 uur in uitvaartcentrum IJmond, Laan van Assum- burg 95a te Heemskerk. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 september om 15.00 uur in crema torium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. In volle vrede is, na een werkzaam en zorgzaam leven, na een kortstondige ziekte van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oudoma 24 juli 1918 t 6 september 2010 Dhr. J.C. Timmer Kees en Ria Ans en Coen Jan en Ethel, Fay Bea en René, Nelle, Maria, Jan Margriet en Cor Tineke en Ruud, Max, Mirte Niels en Marianne, Bo, Bram, Fedeline, Yveline Annette en Edo, Milou, Pjotr Peter Jan en Simone Marco en Margret "Gollards" k. 104 De Zes 12 1791 EX Den Burg Moeder is overgebracht naar "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 10 september van 19.30 tot 20.30 uur in het uit vaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 september om 10.30 uur in het uitvaartcentrum. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren en een kopje koffie met ons samen te drinken. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Mijn vrouw vond de verzorging in de "Gollards" geweldig. Dag lieve zorgzame oma. We zullen u ontzettend missen. Ans en Coen Jan en Ethel Fay Tineke en Ruud Max, Mirte Niels en Marianne Bo, Bram, Fedeline, Yveline Annette en Edo Milou, Pjotr Bea en René Nelle, Maria, Jan Peter Jan en Simone Marco en Margret Geboren: 1 september 2010 Arjan Marije Capelle - Gerlsma Amélie en Maxime 5 Rue Saint Pierre 24540 Monpazier - Dordogne www.hoteledwardler.com Vierde kleinkind van „Omargreet" Doeksen. mijn God, op U vertrouw ik, Ps 25:2 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Weduwe van Klaas Eelman 18 juli 1917, Rotterdam t 4 september 2010, Texel Dienie en Arie Maat-Eelman Martin en Petra, Sander, Tessa Yolanda en Mark, Suzan, Thijs, Iris Dia en Gerco, Daan Jaap en Hennie Eelman-Trap Jan t Cora en Oscar, Femke, Sander Marijke en Carlos, Dave, Wesieij Willem en Leny Eelman-Hutjes Yvonne en Johannes, Marit, Mervyn Willem en Marjolijn Linda en Aryan, Jesper, Jolinde Jannie en Henk van der Zee-Eelman Judith en Marco, Mirabel, Jeroen, Mathijs Ruben en Maaike Tobias en Ferlies Daniël en Adinda Simon en Femke Bep en Cor t Borst-Eelman José en Chris Lonneke en Martin, Elise-May, Jesse Egbert Teun Eelman en Anneke Bakker "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2, Den Burg Moeder is overgebracht naar de landschapka mer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 september van 19.30 tot 20.30 uur en na afloop van de begrafenis in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 8 september om 13.30 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 te Oosterend. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene be graafplaats aan de Achtertune. Geen bloemen Correspondentieadres: Fam. D. Maat-Eelman, Vuurbaeck 14, 1791 TH Den Burg. Graag willen wij het personeel van "Verpleeghuis Texel" bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Familie Eelman Oj> vrijdag, 10 coybombor 2.D1D jrowv&n ia/Ij: Ons adres: Orteliusstraat 207-2, 1056 NP Amsterdam Het was zondag een drukte van belang tijdens de open dag van jeu de boulesclub Den Burg. De deelnemers troffen prach tige weersomstandighe den. (Foto Gerrit Spanhaak) Het gepromoveerde Texel'94 is de competitie in de vierde klasse slecht begonnen. De ploeg van de nieuwe trainer Martin Koorn moest zondag in Assendelft na een span nende strijd z'n meer dere erkennen in het fysiek sterke SVA (2-1). De eerste helft ging gelijk op, met twee ploegen die verzorgd voetbal speel den. SVA viel aan en had een licht overwicht, maar Texel'94 counterde af en toe gevaarlijk. Niels Dub belt was dicht bij de eer ste goal, toen hij alert was bij een foutieve terug speelbal van de thuis ploeg. Hij kon de bal ech ter niet onder controle krijgen. Een belangrijke rol speelden ook Ivo Barends en Mattijs de Lugt, die goed profiteerden van de ruimte die SVA soms liet vallen. In de twintigste minuten kwamen de Texe laars op voorsprong. Barends benutte zijn snel heid en scoorde beheerst. Aan de andere kant had de achterhoede van Texel'94 haar handen soms meer dan vol. Bij een doorbraak van een aanvaller van SVA moest Barry de Vries aan de noodrem trekken. Dat leverde hem een gele kaart op. Vlak voor rust kwam de thuisploeg langszij. Bij een afgesla gen vrije trap stond één van de gastheren op de rand van het strafschop gebied. Hij bracht de bal onder controle en scoorde knap. Even daarvoor was De Lugt meedogenloos onderuit gehaald. Hij raakte geblesseerd en moest zich in de tweede helft laten vervangen. Na rust werd SVA sterker en sterker en kon de jon ge Texelse ploeg niet anders dan zich op eigen helft zo goed mogelijk verweren. De jonge kee per Jurriaan den IJzerman onderscheidde zich met enkele uitstekende red dingen. Twintig minuten voor het einde deed zich een onverwachte meeval ler voor Texel'94 voor, toen een speler van SVA zich aan natrappen bezon digde en met een rode kaart het veld moest ver laten. Toch kwam de thuisploeg even daarna uit een slim genomen vrije trap op voorsprong. In het restant bleef Texel'94 strij den, maar meer dan enkele uitvallen leverde die vechtlust niet op. Het bleef 2-1 Zondag speelt Texel'94 thuis tegen SC Hercules, voortgekomen uit een fusie tussen PSCK en WZ. Koersbalclub De Koog gaat maandag 13 sep tember weer van start met de wekelijkse spel- middag en zou graag nog enkele nieuwe leden ver welkomen. Voor inlichtin gen: tel. 317953 of 317257. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,45 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,15 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Nieuw: Cursus Intuitief schilderen, start eind september. Informatie Cocky den Duyf Ooste rend, 0655920571. Zat. 11 sept. v.a. 15.00 uur in Het Park (Wezentuin) een politieke kennisma king georganiseerd door "Behoud het Park", leder een is welkom! Alles in vertrouwde han den! Maak kennis met het ondernemerspakket van Langeveld de Rooy. De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. www.nira-chandra.nl Praktijk voor coaching, therapie begeleiding. texelsecourant.nl Als u snel wilt weten wat er van daag is gebeurd. De Reuze aardbei brengt lekkere sappige aardbeienvanaf 6 bak a 3,- bij u thuis. SMS 0653798086 of email: info@dereuzeaardbei.nl voor 12 uur met uw naam, adres en hoeveel, er wordt tussen 2 en 5 bezorgd. En er zijn nu volop aardbei en bij de Reuze aardbei Schorrenweg 32a. Heeft u schade of bent u op zoek naar een andere auto? Kijk dan eerst eens op www.texelseautopa- gina.nl Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Auto Service Centrum. banden, uitlaten, accu's. Tel. 315588. www.texel sea u to pa gina.nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! Baby geboren? Huur een ooievaar voor in de tuin voor €1,25 per dag (€12,50 borg) bij Langeveld de Rooy, Spinbaan 6, tel. 362600. Gebakken zeetong, in de boter. Havenrestaurant Texel, met uitzicht op zee! Bel Jan. C. Stolk voor re servering, 319310. Ovengedroogd haard- hout, Haardhout Texel, tel. 318535.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3