Inspectieschip meert af TEXELSE 3 COURANT Familieberichten Grote nederlaag basketbalteam ÜekeTr(jntje We(j dt Cornelia Johanna Broekman-Krol Corrie Hendrika Kooger-Brouwer Heintje Jannetje Visser-Brouwer Jannie Jannie Visser-Brouwer Jannie Visser-Brouwer V 1945 2010 X .4 Arie Kalis Truus van Liere 65 jaar getrouwd CjtrTwevi 27 oJcérritr 2070 77rlru~A B(H>rs/na (72 JwMZty {J. ,37 OS77SS2S1 Dolbljj en supertrots z(jn w(j met de geboor te van onze geweldige dochter en zusje Geboren op 27 oktober 2010 51 cm, 3690 gram Johan, Meria en Lars We(j dt Distelvl/nder 33 I79ITN Den Burg VRIJDAG 29 OKTOBER 2010 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt Maar dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder weduwe van Pieter Broekman Leeuwarden, 30-07-1916 Den Burg: Makkum: Texel, 26-10-2010 Geer de Ridder-Broekman Cees de Ridder Jan en Kitty Ronald en Millie Leni van der Kooij-Broekman Klaas van der Kooij Colinda en Richard Odessa, Róchelle Elles en Reinder Martin en Titia Rens, Eva, Anne, Mees Henk Broekman Ans Broekman-Kuip Hanneke Witte-Broekman Frans Witte Inge Bine Vrijdag 29 oktober is er gelegenheid tot condoleren in de Carrousel van de Gollards van 19.00 tot 19.45 uur. Zaterdag 30 oktober wordt om 13.30 uur de rouwdienst gehouden in de N.H. kerk, Hogereind 2 te De Waal. Aansluitend begeleiden we moeder naar haar laatste rustplaats bij vader naast de kerk. Na de begrafenis komen we samen in Dorps huis de Wielewaal, Langwaal 9 in De Waal. Correspondentieadres: Henk Broekman, Sommeltjesweg 7, 1793 AL De Waal De Waal: Julianadorp: Onze speciale dank gaat uit naar alle medewerkers van de Gollards voor de liefdevolle verzorging aan onze moeder besteed. Familie Broekman Na een leven van liefde en zorg voor mij, is rustig overleden mijn lieve moeder weduwe van Jan Kooger A 17 februari 1915 t 27 oktober 2010 Kitty Kooger "Verpleeghuis Texel" Hollewal 2 - Den Burg Moeder is overgebracht naar de landschapka mer van "Uitvaartcentrum Texel", Bernhardlaan 147 te Den Burg. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er gelegen heid tot condoleren op maandag 1 november van 13.00 tot 13.25 uur in het uitvaartcentrum. De uitvaartdienst zal worden gehouden om 13.30 uur in het uitvaartcentrum. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats bij vader op de begraaf plaats van Oudeschild aan de Zuidhaffel 47. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in het uitvaartcentrum, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Correspondentieadres: Joke de Smidt, Schorrenweg 48, 1794 HH Oosterend. Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Graag bedank ik Joke de Smidt voor al haar goede zorgen en ook het verplegend personeel van "Verpleeghuis Texel" wil ik bedanken voor de uitste kende verzorging van mijn moeder! Kitty "Ik verlang heen te gaan en met Christus te zijn, want dit is verreweg het beste. Filippenzen 1:23 De HEERE heeft op dinsdag 26 oktober tot zich genomen zijn moegestre den kind, mijn lieve vrouw, onze meelevende moeder en oma op de leeftijd van 70 jaar. Oosterend: Floris Visser Dronten: Rob en Marthy Visser Cora en Axel, Anske, Marieke, llze Floris en Iske Erik en Yolanda Jarieke en Gerard Job en Marianne Luuc Zwolle: Marleen en Jaap Doornbos Eisse en Marieke Janneke en Derk Jan Jelle en Anneloes Rianne en Wietse Emmo Hielke Kerkplein 3 1794 AN Oosterend - Texel Moeder is thuis. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 29 oktober van 19.30 tot 20.30 uur in de Maartenskerk, Kerkstraat 2 Oosterend. De rouwsamenkomst zal DV gehouden worden op zaterdag 30 oktober om 10.30 uur in de Maartenskerk. Aansluitend zullen wij moeder begeleiden naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop van de begrafenis komen wij samen in dorpshuis "De Bijenkorf", Mulderstraat 37 te Oosterend, waar tevens gelegenheid is de familie te condoleren. Geen bloemen, geen toespraken. Mocht u geen persoonlijk bericht hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik zie een poort wijd open staan.. Onze lieve zus is heengegaan naar haar hemelse Vader. Corrie en Jant Endeman Jan en Paula Brouwer Piet en Tineke Brouwer Jan en Aaltje Brouwer Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van onze schoonzuster en tante Gerrit en Mientje Jaap Jelle f en Maartje Sietse en Janny Hillie en Johan Jan en Edi neven en nichten Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare Wij wensen Floor, zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte voor de toe komst en Gods zegen toe bij de verwerking van dit grote verlies. Ela en Dirk Kuiter Kalisz Polen Lieve buurvrouw en vriendin we zullen je missen. Hans Purmer Heere, Ute en Paul Oosterhaven Langs deze weg willen wij U hartelijk bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlij den van onze moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder CORNELIA JOHANNA EELMAN-GEERTS Dit heeft ons heel goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Texel, oktober 2010 De Barend Biesheuvel van Rijks waterstaat deed gisteren zijn intre de in de haven van Oudeschild. Het schip ondergaat de komende dagen een dokbeurt bij Visser. Het ruim zestig meter lange schip krijgt regulier onderhoud, het onderwa terschip wordt schoongespoten en geconserveerd en de anodes (blok ken waarmee roesten van de scheepshuid wordt tegengegaan) worden nagekeken. Voor de vis sers is de Barend Biesheuvel niet bepaald een onbekende: het inspectievaartuig controleert op zee de visserij. (Foto Bert Koning) 24 uur per da9 per week Het laatste nieuws het eerst! www.texelsecourant.nl Ook te volgen via «- Twitter @texelsecourant en facebook Texelse Courant IL De basketballers van De Mareis hebben zaterdag een forse neder laag geleden, in de Apollohal in Amsterdam werd het 80-46 voor de gastheren van Lely Amster dam. Ondanks de lange reis gingen de Texelse basketballers goed van start. Ze bouwden zelfs een nipte voorsprong op, maar hadden de pech dat de scheidsrechter het kennelijk op Nico Kikkert hadden Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel woorden Zoveel belangstelling En zoveel troost Voor de vele blijken van medeleven en belangstel ling na het overlijden van mijn man en vader PIETER JANUS KUITER Piet willen wij u oprecht bedanken. Uit alle reacties blijkt dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor velen van u veel heeft betekend. Met deze herinnering kunnen wij verder. Henny Kuiter-Vlas Niels Texel, oktober 2010 Op 3 november 2010 zijn Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 6 november tussen 15.00 en 17.00 uur in het dorpshuis "De Bijenkorf", Mulderstraat 37, Oosterend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Mulderstraat 13, 1794 AA Oosterend - Texel Mocht u iets willen schenken, dan geven wij het graag aan de verenigingen in Oosterend. S7rLJjTn>ss£rdd7 7-7 7722K draaa tvtóz-1 voorzien, want die floten telkens voor (vermeende) persoonlijke fou ten van de lange Texelaar. Ten einde raad besloot coach Eric Heijenk hem te wisselen. Vanaf dat moment werd er niet meer gescoord door De Mareis, waardoor Lely Amster dam aan het eind van het eerste kwart met 28-10 leidde. In het tweede kwart slaagden de Mareis er in flink wat van hun ach terstand af te halen. Het strenge optreden van de scheidsrechters bleef hen echter problemen bezor gen. Uiteindelijk kwam het zelfs zo ver dat Nico Kikkert en Chris Schle- pers vijf persoonlijke fouten op hun naam hadden en niet meer moch ten meedoen. Toen Douwe Vonk geblesseerd raakte, moest de ploeg noodgedwongen met vier spelers verder, waarna het zaak was de schade zo klein mogelijk te houden. De Texelaars toonden karakter, maar moesten uiteindelijk toch berusten in een ruime nederlaag. Hoewel hij dus meer langs de kant zat dan speelde, scoorde Kikkert aan Texelse kant de meeste punten: 20. De andere punten werden gemaakt door Pieter Dogger (9), Chris Schlepers (6), Eric Heijenk en Merijn Veltkamp (beiden 4) en Dou we Vonk en Joris Heijenk (beiden 2). Komende zondag spelen De Mareis een thuiswedstrijd in de Burge meester de Koninghal. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. KOSTEN: €6,45 tot en met 3 regels. Per regel meer: €2,15 (incl. btw). FOTO-TEXELAARTJE: plaatsing foto €14,50 excl. tekst, alleen voor particulieren die iets te koop aanbieden. Auto Service Centrum. Voor uw totale auto on derhoud. Tel. 315588 w ww.texel sea u to pa gina. nl voor iedereen die een goede en betrouwbare auto zoekt! TCA Aanbiedingsweken t/m 6 nov.: computers, laptops, TFT en losse on derdelen. Tegelshowroom De Te- gelmeester, geopend op afspraak, 06-22288683. Krukas 3, Oudeschild. texelsecourant.nl Als u snel wilt weten wat er van daag is gebeurd. Hairstyling Talou werkt op afspraak, di. t/m zat. Tel. 320473. Auto Service Centrum, Maricoweg 3, tel. 315588. Te koop oude stalmest voor de volkstuin (per vracht). Tel. 322135 De Taveerne, De Koog. Laat U verrassen door Chefkok Valentijn! haardhout.nl Eelke Kloos terman, tel. 0517-579592. Tuinmeubelen van dik steigerhout. Daan Koop man, 06-23604408. Ovengedroogd haard- hout, Haardhout Texel, tel. 318535. Ook voor alleen sleutel- afgifte en schoonmaak: 317398 info@tessel.nu Nieuwe pc of laptop nodig: TCA Aanbiedingsweken tot 6 nov. Haardstel len+schermen Kees de Waal 50 korting op alle ver lichting! Modern Home Abbewaal 5 Den Burg Advocatenkantoor Fonds Familierecht. Afspraak op Texel. 06- 25056150 De Koopman Koerier, voor bedrijf en parti culier. Tel. 315001/06- 20073394. Houtbouw ,,lt Para- dyske" B.V., Noordber- gum Frl. Voor sierlijke autogarages, tuinhuisjes, schuren, paardenboxen, loodsen enz. Gemaakt van 28 mm geïmpregneerd ra bat. Alle maten mogelijk, rechtstreeks vanaf de fa briek. Info en folders tel. 0511-474655, www.it-pa- radyske.nl.

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 3