Wij zijn deze winter in Den Burg dagen open van 9.00 uur tot half C^tOS De sleutel van de bouwkavel ligt voor het grijpen! Nu die van uw toekomstige villa nog! KAVELGROOTTE VAN CA. 600m Wet milieubeheer De Witte Engel Koopsom bouwkavel vanaf 225.000,- v.o.n. TEXELSE 6 COURANT Te Koop gevraagd Vrijstaand huis Verhuisd HEMA MUZIEKLES THUIS CHAUFFEURifuiitime) Bel voor meer informatie met één van de Texelse makelaars: Kennisgeving van het ontwerpbesluit naar aanleiding van een voornemen tot ambts halve wijziging van een inzamelvergunning voor creatief plezier allround bedrijfsleider (m/V) Wie zorgt er straks voor Pietje? Willem en Sien van den Berg-den Heijer van Beatrixlaan 24 naar de "Gollards", k. 104 De Zes 12 1791 EX Den Burg 0222-313593 VOOR ALLE LEEFTIJDEN ,eautoP»9ma Zelf (laten) bouwen in Den Burg wie wil dat nu niet? Bouwen zoals u het al jaren wenst en waarover u stiekem wel eens heeft gedroomd. Voor ca. 160.000,- bouwkosten woont u al mooi vrijstaand. De rente is (nog) laag en de bouwkosten staan onder druk. Een beter tijdstip voor de realisatie van uw droomvilla kunt u niet kiezen. Bent u nog in het bezit van een eigen huis en vraagt u zich nu af hoe nu verder? De Texelse makelaars hebben mogelijk voor u de oplossing! Richard Kortekaas: 0222 - 310 314, Peter Visch: 0222 - 313 888 of Hans van Es: 0222 - 313 555 Zij staan u met raad en daad terzijde! VRIJDAG 29 OKTOBER 2010 De Minister van Infrastructuur en Milieu is voornemens de aan Martignoni Slop Disposal B.V. te Zwijndrecht, SITA EcoService Nederland B.V. te Arnhem, Dussel- dorp Inzameling en Recycling B.V. te Lichtenvoorde, Indaver Gevaarlijk Afval B.V. teïerneuzen, College van Burgemeester Wethouders van de Gemeente Utrecht, Coöperatieve Inkoopvereniging van Visserij benodigdheden U.A. te Texel, Odfjell Terminals Maritiem B.V. te Rotterdam, Maritime Shipcleaning Rotterdam B.V. te Rotterdam, Ships Waste Oil Collector B.V. te Hellevoetsluis, Martens Haven ontvangstinstallatie Vlissingen B.V. te Borsele en Oliehandel Klaas de Boer B.V. te Urk verleende vergunningen op grond van de Wet milieubeheer (Wm) voor het inzamelen van scheepsafvalstoffen en/of klein gevaarlijk afval, ambtshalve te wijzigen. Aan de besluiten worden voorschriften en beper kingen verbonden. De ontwerpbesluiten en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 29 oktober 2010 ter inzage in het Centrum Documentaire Informatie (C01 70) van het Ministerie van Infrastructuur en Milieu, Rijnstraat 8 te Den Haag, op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. U dient vooraf echter wel een afspraak te maken, telefoon 070 - 339 02 00. Eenieder kan binnen een termijn van zes weken na aanvang van de terinzagelegging bij voorkeur schriftelijk zienswijzen indienen bij Agentschap NL. De zienswijzen dienen te worden gezonden aan Agentschap NL, divisie NL Milieu en Leefomgeving/ BIA, Postbus 93144, 2509 AC Den Haag. met schuur/ garage (eigen parkeergelegenheid) Lokatie: Den Burg/ De Koog Reacties br.o.nr. 1992 sturen naar Texelse Courant, Spinbaan 6 Het Texelse bedrijf "De Witte Engel BV" is een pro ductiebedrijf/groothandel in de handwerkbranche. De eigen producten worden verhandeld over de hele wereld. Er is een vacature vrij voor een: op minimaal MBO-niveau die zelf de handen mee uit de mouwen wil steken Eigenschappen/functie eisen - aantoonbaar leidinggevende capaciteiten en ervaring - kennis en ervaring met in- en verkoop en logistieke processen - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse (en Duitse) taal - ervaring met personeelswerk - cijfermatig inzicht en kennis van geautomatiseerde processen - organisatie- en improvisatietalent - kennis van Snelstart strekt tot aanbeveling Meer weten? Kijk op www.dewitteengel.nl/vacature- bedrijfsleider, of bel Victor Lancee (06 538 358 60). Sollicitaties met motivatie en CV binnen 14 dagen aan: De Witte Engel BV, t.a.v. Victor Lancee, Wezenland 1, 1791 AZ Den Burg of per e-mail naar Victor@witteengel.nl Nadenken over straks, als u er niet meer bent, is moeilijk. Maar een goed gesprek met de medewerkers van het Leger des Heils over uw zorgen, uw twijfels, eventueel uw geloofs vragen is vaak een hele opluchting. Wilt u hier meer over weten? Bel dan naar 036-5398162 of ga naar de website www.wiezorgterstraks- voorpietje.nl per 28-10-2010 IMa 8 nov. 2010 bereikbaar. Inlichtingen en aanmelding: akkordeon, handharmonika, mondharmonika, Bert Kemper, piano, keyboard, slagwerk, elektronisch orgel, tel./fax 31 64 62 algemene muzikale vorming en muziektheorie Onze vestiging in Texel is op zoek naar enthousiaste nieuwe collega Functie-omschrijving Het op een nette, efficiënte en correcte manier vervoeren, laden en lossen van vrachten van en naar klanten. Verder dient er bereidheid te zijn om in de vestiging werkzaamheden uit te voeren wanneer dat verlangd wordt. Functie-inhoud Bezorgen van (vers)producten Het zelfstandig bezorgen van producten volgens al dan niet vastgestelde routes. Vervoeren van emballage en retouren. Zorgvuldig invullen van de chauffeurslijsten en deze afgeven bij de vestiging. Contante betaling, indien aanwezig, incasseren en afwerken bij de Back end Manager. Volgens opdracht van het back-end spoedklussen uitvoeren, nabezorgen van producten. Klantcontact onderhouden Op een goede manier klantencontact onderhouden bij leveringen. Overig Schoonhouden en "onderhouden" van de wagen. Overige voorkomende werkzaamheden om het vestigingsresultaat te kunnen realiseren. Opleiding en ervaring LBO /VMBO- niveau. In bezit van rijbewijs C en chauffeursdiploma. Interesse? Kijk op www.werkenbijsligro.nl voor de volledige omschrijving en solliciteer online! Voor meer informatie kun je contact opnemen met K. Groot op het telefoonnummer (0222)-31 30 57 I 5 Acquisities rt.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. y, 1 Garage Garage vakgarage* autospuiterij renault Dros j Westend betsema RENTENAAR

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 6