uitverkoo I elke dag geopend Woontij ZorgHulp TEXELSE 18 COURANT Idee 5. Zorg dat iedereen mee kan blijven doen. I Bospaviljoen 't Turfveld' Salon voor de complete verzorging van gezicht en lichaam Startende ondernemer in de spotlight! Werken aan de economie Dat is het idee. TE HUUR is tijdens de kerstvakantie voor een huisgemaakte erwtensoep of glas glühwein om weer lekker op te warmen bij ons haardvuur. Harald Hutjes, tel. 06 139 40 797 m Altijd dichtbij u in de buurt Liever langer www.woontij.nl TEXEL UITVAARTVERZORGING TON VAN DER SLIKKE Elk leven speciaal en ieder afscheid uniek. Uw wensen, de basis van onze dienstverlening. www.uitvaartverzorgingtexel.nl Gemeente Texel Kom jij bij de Jeugdraad? Tweekamerwoning Meer weten? Belt u dan voor een afspraak met het team Bedrijvenadvies (0223) 67 31 73. Pak uw kans! 20 t/m 50% korting VRIJDAG 24 DECEMBER 2010 Kijk op www.rabobank.nl/nhn De Rabobank ontwikkelt speciale voorzieningen voor ouderen en mindervaliden. Rabobank Gezichtsbehandeling Huidverbetering Lichaamsbehandeling Massage Definitief ontharen Pedicure Manicure Arrangementen Make-up Zonnebank Miranda Cosmeticjue mirandacosmetique@texeJ.com www.miran.dacosmctiqvie.nl Nikadel 17 De Koogv Hollewal 42 Den Burg Telefoon: (0222) 365 809 06 8316 4910 We zijn 24 uur per dag, zeven dagen per week bereikbaar Ben je jong? Heb je een mening en durf je die te geven? Wil je meepraten over jongerenzaken op Texel? En vind je het leuk advies te geven, plannen te maken en te organiseren? Meld je dan vóór 31 december aan voor de Jeugdraad Texel! Meer info of aanmelding bij Marit de Porto, mdeporto@texel.nl of tel. 14 0222. Gemeente Texel Emmalaan 15,1791 AT Den Burg T 14 0222 E gemeente@texel.nl www.texel.nl Rabobank. Een bank met ideeën. Starkenburgh 32 in Den Burg Advertentienummer: 051004 Doelgroep: vanaf 18 jaar Voorrang: 18 t/m 22 jaar Bijzonderheden: maximaal 2 personen, maximaal gezamenlijk belastbaar inkomen 33.614,-. Aantal slaapkamers: Totale huurprijs: Kale huurprijs: Situering: Beschikbaar per: 1 364,70 ±€337,61 2e verdieping 18 januari 2011 Rabobank. Een bank met ideeën. Weverstraat 45 - Den Burg Overige woning(zie www.woontij.nl) Weststraat 23 in Den Burg te huur voorrang 18 t/m 22 jaar Vanaf 1 januari zijn wij (door nieuwe overheidsregels) verplicht inkomenseisen te stellen bij het toewij zen van huurwoningen. Woningen met een huurprijs tot 652,52, worden uitsluitend toegewezen aan huishoudens met een gezamenlijk belastbaar inkomen van maximaal 33.614,-. Het is noodzakelijk uw inkomensgegevens over de jaren 2009 en 2010 paraat te hebben. Bij een toewijzing zullen wij deze gegevens direct moeten controleren. Bij een inkomen hoger dan 33.614,- of onduidelijkheid over uw inkomen, kunnen wij geen huurcontract met u afsluiten. Denkt u eraan dat uw reactie uiterlijk 29 december bij ons binnen is. Meer informatie over ons woningaanbod en de toegewezen woningen kunt u vinden op onze site www.woontij.nl Ons kantoor is gesloten op vrijdag 31 december 2010. Onze medewerkers wensen u allen gezellige kerstdagen en een tevreden en gezond 2011 advertorial Tekst: EN/OF Ontwerp Communicatie Rabobank Kees Kroon's cv is duizeling wekkend. Hoofdmonteur en team leider van het raceteam van Ferraridealer Munsterhuis, mon teur in het raceteam van Spyker. Begeleiding en technische man voor zijn maatje en Paris-Dakar rijder Gerard Jimmink, coureur in het amateurcircuit en begeleider van coureurs in verschillende races.... Zijn deskundigheid als monteur leidde hem en vrouw Sandra de hele wereld over en hij zag alle Europese circuits. Sinds 2009 gaat Kees voor een droom dichter bij huis: autogarage en sportcarspecialist KroonCars in Anna Paulowna. Veel mensen met gezinsauto's en midden klassers rijden tevreden de garage uit. Problemen met elek tronica oplossen is één van Kees' specialismen/Uitzoeken, 's avonds speuren op internet, er niet van kunnen slapen. De klant is blij als een probleem is opgelost." Zijn kennis van sportmerken zorgt er voor dat er ook Ferrari's, Porsches en Maserati's op de brug staan. De klanten komen uit alle wind streken. Kees: "Een Antwerpse zakenman met zijn Audi A6 is vaste klant. 'Je hebt hem weer mooi gekuisd', zegt hij dan." "Mijn kracht? Dat de drempel laag is. Een vraag of probleem gaat niet over een aantal schijven voordat hij bij de monteur be landt. Ik heb een eenmanszaak: ik ben het bedrijf, de monteur en baliemederker ineen. Kees Kroon met zijn adviseur Bedrijvenadvies Musse Frai Van persoonlijk contact met klan ten geniet ik. Door mijn ervaring in de racerij en mijn imago als sportcarspecialist denken veel mensen dat mijn tarief hoog is. Het tegendeel is waar. Soms bel len klanten, met de factuur in de hand:'Je prijs is wel heel scherp!' De Rabobank was enthousiast over onze plannen, maar door recente faillisementen in de auto branche ook kritisch. 'Hoe zie je het zelf?', vroegen ze. Een door dacht ondernemersplan werkte in mijn voordeel. Ik zie de toe komst positief en wil groeien. Niet perse met meer personeel of een tweede vestiging, maar in kennis. Het sleutelwerk verschuift steeds meer naar de achtergrond. Kennis van elektronica, daarin zit toekomst. Voor informatie, advies, onder houd en reparatie aan alle soor ten en merken auto's: KroonCars, De Lange Ring 6a, 1761 AS Anna Paulowna, (0223) 52 00 10, 06 - 55 81 70 46, info@krooncars.nl, www.krooncars.nl Als er één ding belangrijk is voor de economie, is het wel dat iedereen mee kan blijven doen. De Rabobank draagt daaraan bij door ervoor te zorgen dat alle klanten zo zelfstandig mogelijk hun geldzaken kunnen regelen. Zo kan iedereen die moeite heeft om zijn pasje uit de automaat te halen (mensen met reuma bijvoorbeeld) een zogenaamde CardPuller bij ons afhalen. Dat is een handige knijper voor uw pas. Voor blinden en slechtzienden die moeite hebben met internetbankieren, is er een speciale versie van de Random Reader. Inclusief brailleregel, spraakfunctie en een cursus om er goed mee om te gaan. Om u maar een idee te geven. www.rabobank.nl/economie thuis in uw eigen woonomgeving Dat kan met perfecte thuiszorg, van huishoudhulp tot verpleging door gediplomeerde Hoofdkant.: Ganker 5 1688 CR Nibbixwoud .O** Jifci<issaJo.n Tel. 06 20990241

Texelsche Courant | 2010 | | pagina 18